One Piece - خطر اسپویل (پست اول حتما خوانده شود)

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
راستی از مانگا هم میشه اسپویل داد؟

باتوجه به اینکه دوستان اکثرا انیمه رو پیگیری میکنند حد اسپویل تا اخر انیمه پخش شده است نه مانگا و قسمتهایی از داستان که در مانگا جلوتر از انمیه منتشر شده رو داخل تگ اسپویلر قرار بدین.

..........

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
نه! اشتباه میکنی... شیچیبوکای هست تا شیچیبوکای! میهاوک اونقدری خفن هست که اون تیکه چوبش رو هرکسی میدید از جزیرش فرار میکرد! میهاوک و دوفلامینگو قوی ترین شیچیبوکای ها هستند. حتی میهاوک قوی تر از مارکو و ایناس... توی رای گیری ها، همیشه میهاوک توی 10 تا بوده و زیاد هم رای میاره با وجود کسانی مثل وایت بیرد و دراگون.

نه اتفاقا بنظرم شما اشتباه میکنی. البته هم نظر من و هم نظر شما نظر شخصی حساب میشه ولی قضیه اینه که ملت به دو دلیل به میهاوک رای میدن یکی تیپ و قیافه و دومی ابهتی که براش در قضیه حمله به کشتی دونکریگ ایجاد شد . الان هم میدونیم که دونکریگ چقدر ضعیف بوده برای میهاوک برتری خاصی محسوب نمیشه.کلا اگر بخواهیم میهاوک رو خیلی قوی در نظر بگیریم همون بهتر که بگیم هنوز قدرتش رو نشون نداده چون تابحال کار خاصی ازش دیده نشده. مساوی با یکی از زیر دستان وایتبرد(تازه نه فرمانده اول و دوم) برای کسی که بخواهیم قویترین شیچیبوکای حسابش کنیم فاجعه حساب میشه.
در مورد دو فلامیگو هم که حرفشم نزن. در ظاهر توانایی خوبی داره و قبول ولی دقیقا مشکل نیکو روبین رو داره یعنی توانایی کنترل روی همه رو نداره و تابحال رو قویها کار خاصی انجام نداده. یعنی اگه قرار بود تواناییش بطور یکسان به همه اثر کنه همون اول میرفت سراغ وایتبرد و نتیجه جنگ رو معلوم میکرد یا جلوی تیچ رو میگرفت ولی مشخصه که مثل نیکو روبین ( یخورده قویتر از روبین حسابش کنیم) جلوی ضعیف ها شیره و حتی در سطح شیچیبوکای سابق کروکدایل هم نیست که بخواد به تنهایی کاری رو انجام بده و بوضوح نیاز به کمکش داشت. زیر دستش هم که یکی مثل بلامی بود که فقط با یک مشت لوفی نابود شد. پس دو فلامیگو هم عددی نیست.
ولی در مورد بواهانکوک اولا دیدیم که حتی یکی مثل اسموک که لوگیا داره در مقابلش چیزی نبود و با اولین ضربه اسلحه اش پودر شد( اسموک هم کم چیزی نیست و به نظر خیلی ها در حد ادمیرال ـه و دیدیم که یکی مثل دراگون تونست لوفی رو از چنگش نجات بده) ثانیا کسی بود که به تنهایی جلوی سایبورگهای مشابه کوما ایستاد و اتفاقا خیلی هم راحت بود. حالا نمیدونم این رو چی فرض میکنید ولی دیدیم که وقتی سایبرگ ها اونقدر قوی بودن وارد جنگ شدند نتیجه جنگ رو عوض کردند.چند بار هم نشون داد که یک ضربه برابر با سنگ شدن بود و ضمنا هانکوک دارای هاکی سوم یعنی هاکی پادشاهی هم بود که بقیه شیچیبوکای ها ندارن.فقط همین هاکی سوم میتونه باعث برتری هانکوک بشه حالا بقیه به کنار. فراموش نکنید حتی vice admiral ها هم ازش بشدت میترسیدن و این رو هم فراموش نکنید که بواهانکوک اصلا انگیزه ای برای جنگ نداشت و فقط بخاطر لوفی مجبور به دخالت شد. این اگه واقعا با انگیزه میجنگید چیکار میکرد.
کلا ممکنه من اشتباه کنم ولی روشم اینه که وقتی فیلمی انیمه ای میبینم یا داستانی رو میخونم در مورد توانایی افراد بر اساس تیپ و قیافه و فن بیسشون قضاوت نمیکنم بلکه رویدادهای داستان برام مهمه.
خب چه فرق میکرد ؟ اگه قراره تسلیم شه، که خب لوفی فرار میکنه. اگه قراره بدونه تمرکز حمله کنه به لوفی، امکان اینکه لوفی فرار کنه هست! با اینکه در مورد خدمه شنکس اصلا نمیشه نظر داد، ولی بکمن کاملا مشخصه یکی از قوی ترین شخصیت ها هستش ! بالابردن دستای یه ادمیرال میتونه یه دلیل برای اثباتش باشه!
چی چه فرقی میکرد؟ تسلیم نشد حضور یک کاراکتر صاحب هاکی باعث میشد تمرکز لازم برای هدف گرفتن زیردریایی رو نداشته باشه چون ممکن بود در همون حال از طرف حریفش اسیب ببینه ضمن اینکه این قضیه باعث میشد یک زمانی برای فرار زیر دریایی به عمق اقیانوس که نفوذ نور(لوگیای کیزارو) در اونجا کمتره بوجود بیاد و بتونن از تیررسش خارج بشن وگرنه اینکه دستشو بالابرد به معنی این نبود که واقعا بخواد تسلیم بشه و خیلی راحت جلو طرف کم بیاره و بعدش هم دستبند بخوره. درواقع داشت مزه پرانی میکرد ( که در قسمتهای قبلی هم این روحیه کیزارو رو دیدیم).
بعد خود ِ سنگوکو، وارد مبارزه با بلک بیرد و کل خدمش شد و جلوشون وایساد. حتی میشه گفت سر تر هم بود. چون این تیچ آدم دست پا چلفتی هستش. یکی مثل آکاینو یامی یامی رو داشت دنیا رو به گند میکشید ولی این عرضه و تواناییش رو نداره!

اصلا قضیه ترس از خود تیچ نیست. ترس از دیوانه بازی تیچ بود وگرنه سنگوکو چرا همونجا تیچ رو بجرم داغون کردن جزیره دستگیر نکرد؟ کلا ترس سنگوکو از بین رفتن کامل جزیره بود و تحریک تیچ میتونست باعث این بشه . خودش هم گفت که ساختمان رو میشه دوباره ساخت ولی جزیره نماد نیرویی دریایی ـه و از همه چیز برای سنگوکو مهم تر بود بهمین دلیل کوتاه اومد نه ترس از شنکس و گروهش.
ببینید مارکو با کیزارو برابری کردش
مارکو که رسما از کیزارو شکست خورد. همونجا که حواسش پرت شد و سوراخ سوراخ شد. ظاهرا بخاطر خاصیت فونیکس تونست زنده بمونه و سلامتیش رو بدست بیاره. ایس جلوی اوکیجی رو هم خوب بهش پرداخته نشد ولی بعید میدونم جلوی ائوکیجی حرفی برای گفتن داشته باشه(البته دلیلی بر برتری ائوکیجی ندارم ولی دلیلی بر شکستش هم نیست) . ضمن اینکه شخصیت ائوکیجی خیلی پیچیده تر از اینهاست و واقعا نمیشه گفت ته دلش چی فکر میکنه. چیزی که مطمئنم اینه که ائوکیجی برخلاف اکاینو با تمام قدرت نجنگید و تابع عدالت کور نیست.
اسپویل از مانگا:
با توجه به اینکه سنگوکو ائوکیجی رو به عنوان جانشین خودش در نظر گرفته تقریبا مطمئنم که از دو ادمیرال دیگه سر تره.

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
نه اتفاقا بنظرم شما اشتباه میکنی. البته هم نظر من و هم نظر شما نظر شخصی حساب میشه ولی قضیه اینه که ملت به دو دلیل به میهاوک رای میدن یکی تیپ و قیافه و دومی ابهتی که براش در قضیه حمله به کشتی دونکریگ ایجاد شد . الان هم میدونیم که دونکریگ چقدر ضعیف بوده برای میهاوک برتری خاصی محسوب نمیشه.کلا اگر بخواهیم میهاوک رو خیلی قوی در نظر بگیریم همون بهتر که بگیم هنوز قدرتش رو نشون نداده چون تابحال کار خاصی ازش دیده نشده. مساوی با یکی از زیر دستان وایتبرد(تازه نه فرمانده اول و دوم) برای کسی که بخواهیم قویترین شیچیبوکای حسابش کنیم فاجعه حساب میشه.
الان یعنی مثلا میهاوک در حد ایس و مارکو ـه؟ آقا بیخیال... ستمه این حرف خیلی! من خودم بدم میاد از میهاوک ولی فکر کنم لقب بهترین شمشیر زن دنیا کافی باشه تا یکی از قوی ترین شخصیت ها بخوایم حسابش کنیم.
الان تو این شیچیبوکای ها کی دیگه مثلا قویه؟ دوفلامینگو ـه که اونم بخاطر بونتیش میگن وگرنه چیز خیلی شاخی ازش ندیدم تا حالا!
ولی در مورد بواهانکوک اولا دیدیم که حتی یکی مثل اسموک که لوگیا داره در مقابلش چیزی نبود و با اولین ضربه اسلحه اش پودر شد( اسموک هم کم چیزی نیست و به نظر خیلی ها در حد ادمیرال ـه و دیدیم که یکی مثل دراگون تونست لوفی رو از چنگش نجات بده) ثانیا کسی بود که به تنهایی جلوی سایبورگهای مشابه کوما ایستاد و اتفاقا خیلی هم راحت بود. حالا نمیدونم این رو چی فرض میکنید ولی دیدیم که وقتی سایبرگ ها اونقدر قوی بودن وارد جنگ شدند نتیجه جنگ رو عوض کردند.چند بار هم نشون داد که یک ضربه برابر با سنگ شدن بود و ضمنا هانکوک دارای هاکی سوم یعنی هاکی پادشاهی هم بود که بقیه شیچیبوکای ها ندارن.فقط همین هاکی سوم میتونه باعث برتری هانکوک بشه حالا بقیه به کنار. فراموش نکنید حتی vice admiral ها هم ازش بشدت میترسیدن و این رو هم فراموش نکنید که بواهانکوک اصلا انگیزه ای برای جنگ نداشت و فقط بخاطر لوفی مجبور به دخالت شد. این اگه واقعا با انگیزه میجنگید چیکار میکرد.
کلا ممکنه من اشتباه کنم ولی روشم اینه که وقتی فیلمی انیمه ای میبینم یا داستانی رو میخونم در مورد توانایی افراد بر اساس تیپ و قیافه و فن بیسشون قضاوت نمیکنم بلکه رویدادهای داستان برام مهمه.
خیلی داری جدولی فکر میکنید! منم میتونم بگم به دلیل بونتی پایین هانکوک قوی ترین نیستش! اینکه یه سری مارین بی خاصیت رو سنگ کرد یا از پس چهار تا پاشفیکت کار شاخی نیستش! پاشفیکت ها هم تاثیر مستقیمی روی جنگ نداشتن والا!
بله منم میدونم که بوا هاکی داره و مطمئنا یکی از کسانی هست که اگر بخواد وارد جنگ شه خیلی قوی مبارزه میکنه اما همینم که میگید هاکی داره، تا حالا توی مبارزه های اصلی استفاده از این قدرت هاش نکرده پس اینم یه جور حدس و گمانه! من میگم میهاوک بخاطر اینه که حداقل دو 3 تا مبارزه کرده.
بعد من الان میگم مثلا دوفلامینگو، روی تیپ این آدم میگم؟ اگر اینطوری بود که میگفتم کروکودایل که یکی از 3 شخصیت محبوب من توی این انیمس!
چی چه فرقی میکرد؟ تسلیم نشد حضور یک کاراکتر صاحب هاکی باعث میشد تمرکز لازم برای هدف گرفتن زیردریایی رو نداشته باشه چون ممکن بود در همون حال از طرف حریفش اسیب ببینه ضمن اینکه این قضیه باعث میشد یک زمانی برای فرار زیر دریایی به عمق اقیانوس که نفوذ نور(لوگیای کیزارو) در اونجا کمتره بوجود بیاد و بتونن از تیررسش خارج بشن وگرنه اینکه دستشو بالابرد به معنی این نبود که واقعا بخواد تسلیم بشه و خیلی راحت جلو طرف کم بیاره و بعدش هم دستبند بخوره. درواقع داشت مزه پرانی میکرد ( که در قسمتهای قبلی هم این روحیه کیزارو رو دیدیم).
من میگم در 2 حالت فرقی نمیکرد! اینم که مزه پرونی میکرد حقیقتش اولین باریه که تو فروم های انیمه ایرانی و خارجی میبینم!
اصلا قضیه ترس از خود تیچ نیست. ترس از دیوانه بازی تیچ بود وگرنه سنگوکو چرا همونجا تیچ رو بجرم داغون کردن جزیره دستگیر نکرد؟ کلا ترس سنگوکو از بین رفتن کامل جزیره بود و تحریک تیچ میتونست باعث این بشه . خودش هم گفت که ساختمان رو میشه دوباره ساخت ولی جزیره نماد نیرویی دریایی ـه و از همه چیز برای سنگوکو مهم تر بود بهمین دلیل کوتاه اومد نه ترس از شنکس و گروهش.
مگه من گفتم از ترس شنکس این کارو کرد؟ شما میگید از ترس بلک بیرد جنگ پایان رو جنک اعلام کرد. منم میگم بعده شنکس پایان جنگ رو اعلام کرد یعنی زمانی که تیچ رفتش... اصلا به نظر خودتون میشد تیچ رو دستگیر کرد :D؟
مارکو که رسما از کیزارو شکست خورد. همونجا که حواسش پرت شد و سوراخ سوراخ شد. ظاهرا بخاطر خاصیت فونیکس تونست زنده بمونه و سلامتیش رو بدست بیاره. ایس جلوی اوکیجی رو هم خوب بهش پرداخته نشد ولی بعید میدونم جلوی ائوکیجی حرفی برای گفتن داشته باشه(البته دلیلی بر برتری ائوکیجی ندارم ولی دلیلی بر شکستش هم نیست) . ضمن اینکه شخصیت ائوکیجی خیلی پیچیده تر از اینهاست و واقعا نمیشه گفت ته دلش چی فکر میکنه. چیزی که مطمئنم اینه که ائوکیجی برخلاف اکاینو با تمام قدرت نجنگید و تابع عدالت کور نیست.
قبول دارم که عدالت آکیجی با آکاینو فرق داره اما من دارم بر اساس چیزی که دیدیم میگم نه چیزی که ندیدیم! چیزی که دیدیم این بود که ایس خیلی راحت با اون وضع داغونش جلوش ایستاد و یه جور draw شدش. گرچه اونم نهایت قدرت آکیجی نبودش ولی حداقلش برابریه.
با توجه به اینکه سنگوکو ائوکیجی رو به عنوان جانشین خودش در نظر گرفته تقریبا مطمئنم که از دو ادمیرال دیگه سر تره.

این دیگه واقعا اشتباهه آقا کورش عزیز. ربطی هم به نظرشخصی و اینا نداره. از اپنینگ این انیمه تا توی جنگش مشخص شد که آکاینو قوی ترین ادمیراله و هیچ کسم نمیتونه ردش کنه چون کارهاش رو تو جنگ دیدیم. آکاینو ایس رو زد مثلا، آکیجی نتونست! حالا اینکه بازم عقیده آکیجی فرق داره یه بحث دیگس ولی اصلا و ابدا به قوی یکی مثل آکاینو نیست. اینم فقط یه پیشنهاد بوده و خوده من احساس میکنم همون آکاینو بشه فلیت ادمیرال.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
منم موافقم که از مانگا چیزی اسپویل نشه. تعداد کسایی که فقط انیمه رو دنبال میکنن خیلی بیشتر از کساییه که هر دو رو دنبال میکنن.
من بعدا میام در این بحث ها شرکت میکنم. فقط خواستم بگم که چرا از میهاوک بدتون میاد؟ به این خوبی :D

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
اینکه کدوم ادمیرال قویتره رو که من حدس و احتمالی رو که به ذهنم میاد رو گفتم یعنی ائوکیجی ولی شما طوری اکاینو رو قویترین کردی که انگار یک fact اعلام شده از طرف سازنده است و یا در مبارزه رو در رو برتریش رو نشون داده که میدونیم هیچ کدوم نیست.
الان یعنی مثلا میهاوک در حد ایس و مارکو ـه؟
بله بنظر من در حد ایس و شاید حتی کمتر از مارکو یا مساوی با مارکو باشه ولی قویتر نیست مگر اینکه جایی نشون بده و ثابت بشه. برای برتری بواهانکوک بر بقیه شیچیبوکای ها هم همین داشتن هاکی سوم کافیه. یک نگاه به لیست افرادی که هاکی سوم رو دارن میتونه خیلی چیزها رو نشون بده. فقط وایتبرد , لوفی , شنکس , Silvers Rayleigh , هانکوک و احتمالا ایس این هاکی رو دارن و این نشون دهنده برتری هانکوک در بین شیچیبوکای هاست. نقش هاکی رو هم که دیدیم چه قدرت مهم و مخربی ـه. وگرنه من هم اگر مثل این رای هایی که ملت تو سایتهای فن به کاراکتر ها میدن رای میدادم مطمئنا میهاوک جزو چند کاراکتر برترم بود. مخصوصا که ظاهرش منو یاد دوم متال میاندازه ولی چیزی که ازش دیدم با چیزی که ملت ازش تصور میکنن تفاوت زیادی داره. این دیگه ثابت شده است که خیلی ها anime میبینن بخاطر ظاهر کاراکترها و cosplay نه داستان و واقعیتهای درون داستان.
بعد من الان میگم مثلا دوفلامینگو، روی تیپ این آدم میگم؟
رای دادن ملت به میهاوک رو میگم. کلا بنظر من میهاوک بشدت هایپ شده و حدش همون شیچی بوکای خوبه یعنی بالاتر از بقیه شیچیبوکای ها ولی پایین تر از بواهانکوک. دوفلامینگو هم اصلا عددی نیست یخورده شاید قویتر از موریا.
مگه من گفتم از ترس شنکس این کارو کرد؟ شما میگید از ترس بلک بیرد جنگ پایان رو جنک اعلام کرد. منم میگم بعده شنکس پایان جنگ رو اعلام کرد یعنی زمانی که تیچ رفتش... اصلا به نظر خودتون میشد تیچ رو دستگیر کرد
شما ببین مرجع بحث کجاست. کل قضیه این بود که ایا 3 ادمیرال از شنکس شکست میخوردن یا پایان جنگ بخاطر ترس از نابودی کامل جزیره مارینفورد از طرف سنگوکو قبول شد. نظر من اینه ادمیرال هایی که جلوی لشگر وایتبرد و متحدانش ایستادن و فقط اکاینو کمی زخمی شد(اونهم فقط بدست وایتبرد) با توجه به سرحالی و اسیب ندیدن ائوکیجی و کیزارو و توانایی اکاینو برای ادامه جنگ و تازه گرم شدن سنگوکو و اینکه گارپ دیگه مشکل عذاب وجدانی که در برابر ایس و لوفی داشت رو جلوی شنکس نداشت میتونستن همون بلا رو سر شنکس و گروهش بیارن.

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
به نظرم

اینکه یه نفر مقامش از فرد دیگه ای بالاتره ولی در عمل شاید اینطور به نظر بیاد که قدرتش کمتر از اون فرده اصلا بخاطر اینه که ملاک بالاتر بودن مقام یه فردی فقط بخاطر قدرتش نیست.بلکه عاقل بودن و تجربه و افتخاراتی که در گذشته کسب کرده هم میتونه دخیل باشه! شما اگه دقت کرده باشید سنگوکو یکی از محکم ترین افراد مارین فورد در مبارزه با وایت بیرده و اطلاعاتش و تصمیماتش خیلی برتر از یکی مثل اکاینو هست.

بعدم من فک میکنم ترتیب قدرت بین 3 تا ادمیرال به این شکل باشه

کیزارو <= آئوکیجی< آکاینو

تو صحنه جنگ قشنگ برتری واضح آکاینو بر اون دوتای دیگه مشخصه!

سموک هم کم چیزی نیست و به نظر خیلی ها در حد ادمیرال ـه و دیدیم که یکی مثل دراگون تونست لوفی رو از چنگش نجات بده)
آقا کوروش من با همین یه تکه خیلی مشکل دارم.
یکی مثل دراگون تونست لوفی رو نجات بده؟
یعنی شما قشنگ با این حرفتون شخصیت دراگون رو زیر تریلی 18 چرخ له کردی!

پسر این دراگونه! همه تو صحنه جنگ با شنیدن اینکه لوفی پسر دراگونه قالب تهی کردن. اصلا دلیل اصلی اینکه آکاینو میخواست لوفی رو هم بکشه بخاطر این بود که اون پسر دراگون بود.
اون صحنه که لوفی از هاکی استفاده میکنه گارپ میگه پس لوفی با این قدرت به دنیا اومده که این خودش نشون از عظمت دراگون داره.و کلی چیز دیگه که واضح و مشخصه منتها حوصله شو ندارم تعریف کنم.
یه چیز دیگه هم اضافه کنم اون صحنه که دراگون لوفی رو از چنگ اسموک نجات داد هنوز یادمه.اصلا دراگون به اسموک نگاه نکرد.فقط حواسش به پسرش بود.وقتی اسموک از تعجب داره ازش میپرسه چرا دراگون؟ دراگون فقط به لوفی زل زده بود. به اون جاشم اسموکو حساب نکرد:d

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
قا کوروش من با همین یه تکه خیلی مشکل دارم.
یکی مثل دراگون تونست لوفی رو نجات بده؟
یعنی شما قشنگ با این حرفتون شخصیت دراگون رو زیر تریلی 18 چرخ له کردی!
شما منظور من رو دقیقا برعکس متوجه شدی. بنظر من دراگون احتمالا الان یکی از قویترین شخصیتهای موجود باشه حتی قویتر از ادمیرال ها و یونکو ها. شما دوباره بخون متن رو. نوشتم اسموک لوگیا داره و فقط یکی مثل دراگون تونست لوفی رو نجات بده یعنی هرکس دیگه ای میومد کار لوفی تموم بود. اصلا صراحتا نوشتم اسموک در حد ادمیرال ها بود و اینکه دراگون لوفی رو نجات داد پس یعنی دراگون بالاتر از بقیه است. اینجا دارم قوی بودن اسموک رو نشون میدم نه ضعیف بودن دراگون رو. شما حتما دوباره بخون تا متوجه منظور بشی.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اینکه کدوم ادمیرال قویتره رو که من حدس و احتمالی رو که به ذهنم میاد رو گفتم یعنی ائوکیجی ولی شما طوری اکاینو رو قویترین کردی که انگار یک fact اعلام شده از طرف سازنده است و یا در مبارزه رو در رو برتریش رو نشون داده که میدونیم هیچ کدوم نیست.
نه ولی وقتی توی اپنینگ زمان جنگ آکاینو در حالی نشون میده که انگار لیدر ادمیرال هاست، همیشه وسط وایسمیته و حرف اول رو میزنه، سوای قدرتش باعث میشه من احساس کنم قوی ترین ادمیرال هستش. دلایل شاید احمقانه باشه اما راه هایی هست که انیمه و سازندهاش میخوان جدای قدرت القا کنن که آکاینو قوی تره.
بله بنظر من در حد ایس و شاید حتی کمتر از مارکو یا مساوی با مارکو باشه ولی قویتر نیست مگر اینکه جایی نشون بده و ثابت بشه. برای برتری بواهانکوک بر بقیه شیچیبوکای ها هم همین داشتن هاکی سوم کافیه. یک نگاه به لیست افرادی که هاکی سوم رو دارن میتونه خیلی چیزها رو نشون بده. فقط وایتبرد , لوفی , شنکس , Silvers Rayleigh , هانکوک و احتمالا ایس این هاکی رو دارن و این نشون دهنده برتری هانکوک در بین شیچیبوکای هاست. نقش هاکی رو هم که دیدیم چه قدرت مهم و مخربی ـه. وگرنه من هم اگر مثل این رای هایی که ملت تو سایتهای فن به کاراکتر ها میدن رای میدادم مطمئنا میهاوک جزو چند کاراکتر برترم بود. مخصوصا که ظاهرش منو یاد دوم متال میاندازه ولی چیزی که ازش دیدم با چیزی که ملت ازش تصور میکنن تفاوت زیادی داره. این دیگه ثابت شده است که خیلی ها anime میبینن بخاطر ظاهر کاراکترها و cosplay نه داستان و واقعیتهای درون داستان.
اینکه ظاهر تاثیر داره و الان یه سری ها بخاطر جذابیت میهاوک طرفدارش رو قبول دارم. ولی تا الان موثر ترین نقش رو بین شیچیبوکای ها داشته و بیشترین استفاده از قدرتش رو هم داشته. قوی هم نشون داده. از چیزایی که در مورد هانکوک نشون دادن خیلی بیشتر!
موریاه که اصولا شخصیت اضافه ایه. نه قوی ـه، نه جالبه. حالا یه سوال... میگم با در نظر گرفتن اینا، به نظر خودتون کورش عزیز دلیل این بونتی بالا ِ دوفلامینگو چیه؟ چون توی بحث پیش اومد جالبه برام که حدس های دیگران رو در موردش بدونم...
شما ببین مرجع بحث کجاست. کل قضیه این بود که ایا 3 ادمیرال از شنکس شکست میخوردن یا پایان جنگ بخاطر ترس از نابودی کامل جزیره مارینفورد از طرف سنگوکو قبول شد. نظر من اینه ادمیرال هایی که جلوی لشگر وایتبرد و متحدانش ایستادن و فقط اکاینو کمی زخمی شد(اونهم فقط بدست وایتبرد) با توجه به سرحالی و اسیب ندیدن ائوکیجی و کیزارو و توانایی اکاینو برای ادامه جنگ و تازه گرم شدن سنگوکو و اینکه گارپ دیگه مشکل عذاب وجدانی که در برابر ایس و لوفی داشت رو جلوی شنکس نداشت میتونستن همون بلا رو سر شنکس و گروهش بیارن.
شنکس به هر حال شنکسه. نه دلیلی وجود داره که بخوان باهاش بجنگن، و نه اینکه اون زمان موقعش نبود خداییش! شنکس هم یه خدمه مثل وایت بیرد داره و اون 9 تا اصلی هاش بودن. اکثر مارین ها ( حالا بجز اونایی که گفتید ) زخمی بودن و کلا طوری نبود که بشه جنگید... الان فکر کنم داره فرضیه قوی بودن خدمه مو قرمز برابر مارین پیش میاد که فکر کنم خارج از اون چیزیه که بحث کردیم :D!

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
اصلا صراحتا نوشتم اسموک در حد ادمیرال ها بود و اینکه دراگون لوفی رو نجات داد پس یعنی دراگون بالاتر از بقیه است. اینجا دارم قوی بودن اسموک رو نشون میدم نه ضعیف بودن دراگون رو. شما حتما دوباره بخون تا متوجه منظور بشی.
اقا کوروش من فک میکنم یه چیز جالبی که در وان پیس وجود داره و ممکنه خیلی ها رو به اشتباه بندازه اینه که
مثلا شماره x یه قدرتی داره که میتونه فرد y رو شکست بده. y هم یه قدرتی داره که میتونه فرد z رو شکست بده. ولی همین z بخاطر قدرت خاصش میتونه x رو به خاطر ضعفی که در برابر قدرت اون داره شکست بده.

این مثالی که زدم همه جا اتفاق نمی افته و همه گیر نیست ولی تو بعضی جاها به چشم میاد.از جمله اینجا. مثلا همون اسموک با ایس تو عربستا مبارزه کرده. اگه یادت باشه قدرت هیچکدومشون بهم نچربید.حالا ایس تو مارینفورد با قدرت اتیشش زد یخ آئوکیجی رو آب کرد و به قول گفتنی جلوش وایساد. ولی نمیشه اینجور فرض کرد که پس اسموک هم میتونه جلوی آئوکیجی وایسه. چون قدرتی که اون داره دوده!
این قضیه واسه مستر 3 در برابر اون فرمانده زندان (الان اسمش یادم نیست) که قدرت واکس داشت هم یه جورایی اتفاق افتاد.

حالا این بحث خیلی هم مهم نیستا چیزای مهم تری هست که بحث کردن در موردش لازم تره!

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
میگم با در نظر گرفتن اینا، به نظر خودتون کورش عزیز دلیل این بونتی بالا ِ دوفلامینگو چیه؟ چون توی بحث پیش اومد جالبه برام که حدس های دیگران رو در موردش بدونم...

راحت ترین و سرراست ترین جوابی که به ذهنم میرسه همون دلیل ـه که باعث میشه جایزه سر Eustass Kid از لوفی بیشتر باشه یعنی دوفلامینگو نشون داده ادم کثیفی ـه و مقدار جایزه بر اساس رذالتش تعیین شده . احتمالا بهمین دلیل جایزه بواهانکوک هم از همه شیچیبوکای ها کمتره( باوجود اینکه قدرتش حداقل برای من ثابت شده) چون تقریبا صلح طلب تر از بقیه شیچیبوکایهاست.

جواب امضا :وای بر آن روز که دایناسور چاپونی حرف بزند...
سوووووووگـــــــــــــه :-o

حالا این بحث خیلی هم مهم نیستا چیزای مهم تری هست که بحث کردن در موردش لازم تره!
من اون رو برای این توضیح دادم چون شما از حرفم اینطور برداشت کردید که من میگم دراگون ضعیفه. در صورتی که معتقدم یکی از قویترینهاست.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بله .... !! کوروش جان دستت درد نکنه !! خیلی تایپیکه عالییی هستش !!
باو خیلی نوشتین . من الان باید 1 ساعت اینارو بخونم تا بحث بیاد دستم :|
حالا منم بخونم ایشاالله وارد می شم :d

octavius

کاربر سایت
Apr 29, 2006
286
چند تا موضوع هست که خیلی دوست دارم در موردش بحث بشه!

یکی همین استفاده یه نفر از دو نوع میوه شیطانیه! مسئله ای که فک کنم از انیس لوبی مطرح شد و من هیچ وقت درست و حسابی نفهمیدم که مکانیزمش چجوریه؟ که حالا به یه شکل دیگه در مارین فورد مطرح شد و بلک بیرد قدرت وایت بیرد رو دزدید.

یه مسئله دیگه اینه که این ابر قدرت های دزدان دریایی که در زمان وایت بیرد 3 تا بودن و بعد از مرگش 4 تا شدن این همه مدت تو new world دقیقا دارن چیکار میکنن؟ اصلا چرا این ابرقدرت ها بهم حمله نمیکنن. و محافظه کارانه رفتار میکنن؟

یه سوال خیلی مهمه دیگه هم هست که گذاشتم بعد از پخش شدن دو سه قسمت دیگه بپرسم.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
چند تا موضوع هست که خیلی دوست دارم در موردش بحث بشه!

یکی همین استفاده یه نفر از دو نوع میوه شیطانیه! مسئله ای که فک کنم از انیس لوبی مطرح شد و من هیچ وقت درست و حسابی نفهمیدم که مکانیزمش چجوریه؟ که حالا به یه شکل دیگه در مارین فورد مطرح شد و بلک بیرد قدرت وایت بیرد رو دزدید.

یه مسئله دیگه اینه که این ابر قدرت های دزدان دریایی که در زمان وایت بیرد 3 تا بودن و بعد از مرگش 4 تا شدن این همه مدت تو new world دقیقا دارن چیکار میکنن؟ اصلا چرا این ابرقدرت ها بهم حمله نمیکنن. و محافظه کارانه رفتار میکنن؟

یه سوال خیلی مهمه دیگه هم هست که گذاشتم بعد از پخش شدن دو سه قسمت دیگه بپرسم.
در مورد سوال اول که اطلاعات خاصی داده نشده فقط مارکو گفت که تیچ بخاطر خاص بودن بدنش این توانایی رو داره. حالا اون ویژگی خاص چیه هنوز چیزی گفته نشده.
در مورد سوال دوم اتفاقا به هم حمله میکنند. اگر شنکس رو بخاطر عاقل و صلح طلب بودنش بزاریم کنار در مورد جنگ بقیه یونکو هااطلاعاتی داده شده که مهمترینش حمله گروه کایدو به وایتبرد بود که قرار بود قبل از حمله به مارینفورد اتفاق بیفته ولی شنکس دخالت کرد و کایدو رو از حمله به وایتبرد منصرف کرد تا وایتبرد بتونه با تمام قوا به مارینفورد حمله کنه.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جواب امضا :وای بر آن روز که دایناسور چاپونی حرف بزند...
سوووووووگـــــــــــــه :-o
شما هم بله :D؟ فراگیر شده بـــَد ـــآ این انیمه :D!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر