Obsidian علاقه‌مند به ساخت ادامه Fallout 4

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
یکی از کارمندان «Obsidian Entertainment» (ابسیدین)، استدیو سازنده «Fallout: New Vegas» اذعان داشت که تیم آن‌ها علاقه‌مند به ساخت عنوانی دیگر بر اساس این سری پسا-آخرالزمانی است.
در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

x2q0_untitdled_%28copy%29.png

«Eric Fenstermaker» نویسنده و طراح ابسیدین در پاسخ به سوالی با عنوان «آیا شما فال‌اوت دیگری خواهید ساخت؟»، گفت:

«من همیشه برای ساخت فال‌اوت آماده هستم. فکر می‌کنم بسیاری از ما [در استدیو ابسیدین] موافق این امر باشند.»

تقریبا دو سال پس از اینکه «بتسدا» شماره سوم از سری فال‌اوت را عرضه کرد، «فال‌اوت: نیو وگاس» ساخته ابسیدین منتشر شد و به دلیل سیستم شهرت و جناح‌های خود، مورد ستایش قرار گرفت.
پس از نیو وگاس تا به امروز، ابسیدین «Dungeon Siege 3» و عنوان تحسین شده «South Park: The Stick of Truth» را عرضه کرده است.
همچنین آن‌ها با کیک‌استارتر توانستند ساخت نقش آفرینی کلاسیک خود، «Pillars of Eternity» را به واقعیت تبدیل کنند.
باید دید که آیا بتسدا خواهان ساخت ادامه فال‌اوت توسط استدیویی دیگر خواهد بود یا خیر.
تا آن زمان طرفداران این سری جهان باز می‌توانند خود را با پرسه زدن ‌در بیابان‌های فال‌اوت4 مشغول کنند و منتظر عرضه بسته الحاقی آن بمانند.

[منبع]

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
Fallout 4 همه چیزش فوق العاده بوده تا حالا (نزدیک 20 ساعتی که بازی کردم)، ولی Dialogue System ـش خیلی ساده هست به نظرم. Obsidian کارش تو این زمینه محشره و امیدوارم یه Spin off دیگه از سری بسازن. این بار هم یادشون باشه به خاطر متا سرشون کلاه نره :D البته همون جور که می دونید تلفیق باگ های عادی Fallout با باگ هایی که تو بازیهای Obsidian وجود داره، چیز خفن و جالبی میشه! :D

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
میدونم جزو محالاته ولی چی میشد بتزدا به هر نحوی که میشد Obsidian ـو میخرید بعد سری Fallout میداد دستش (AAA با طعم Obsidian =p~) تیم عمو تاد هم تمام توانشو میذاشت سر TES اون وسط هم به هم نون قرض میدادن سر دوبازی :d

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
دور نگه داشتن Obsidian از Fallout، مثل دور نگه داشتن عاشق از معشوقه! :d
دیگه از دستم در رفته اون قدر اینا برای ساخت فالوت ابراز علاقه کردن.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خیلی خوب میشه.ولی من نمیدونم چرا یه Fallout تو همون سبک 1 و 2 نمیسازن؟با POE نشون دادن چه توانایی دارن.
به عبارتی نسخه های اصلی رو خودشون بسازن(3 و 4 و....) و نسخه های فرعی تو سبک 1 و2 باشه و ابسیدین بسازه :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر