No More Heroes : Heroes Paradise به همراه پشتیبانی از Move برای PS3

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
No-More-Heroes-2.jpg

این روز ها اخبار پیرامون سونی و کنسول آن داغ است و از هر سو خبرهای خوشی برای طرفداران این کنسول به گوش می رسد. در ادامه برگزاری نمایشگاه Gamescom در آلمان کونامی دست به معرفی No More Heroes: Heroes Paradise زد، سری بازی ای که تا پیش از این در انحصار Nintendo Wii بود حالا برای PS3 نیز عرضه خواهد شد و ادامه بر شماره اول و دوم این بازی خواهد بود. Heroes Paradise روایت ادامه کشتار ها و خون ریزی های شخصیت اول بازی برای تبدیل شدن به جانی ترین انسان در Santa Destroy خواهد بود.

این عنوان توسط کنترل معمولی نیز قابل انجام خواهد بود اما با PlayStation Move تجربه ای جالب و تکرار نشدنی خواهد بود. Heroes Paradise سال 2011 به طور انحصاری برای PS3 عرضه خواهد شد.

صفحه اصلی

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
ممنون بابت خبر!
مثل اینکه بوی خون داره میاد!به به!=p~
خیلی دوست دارم خبر پشتیبانیه Metal Gear Rising از Move رو هم بشنوم:D

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
واقعاً لاين آپ sony از هر دو رقيبش سر تر شده!
ولی من دوست داشتم GOW3 از move پشتيبانی کنه!

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام به دوستان........
ببخشید چه کسی گفته که این بازی انحصار PS3 ؟؟؟؟ تا اونجایی که من میدونم هم برای 360 و هم PS3 در نوامبر پارسال معرفی شده و جایی هم اعلام نشده که بازی برای 360 کنسل شده باشه!!!!!!!
و در عین حال
یه سوال، این یک بازی جدید هست یا همون NMH ای هست که برای PS3 امد و اینبار با Move سازگاره؟
این بازی تا به حال برای PS3 نیومده که حالا بخواد با Move سازگار باشه.......این بازی تا قبل از اعلام ساخت این نسخه در انحصار Wii بود......:|

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
No More Heroes اول واسه wii عرضه شد
بعد همین نسخه واسه PS3 و 360 عرضه شد(البته فقط واسه اسیا)
حالا همین نسخه با ساپورت Move سال 2011 واسه PS3 عرضه میشه(فعلا فقط واسهna)

پ.ن: No More Heroes 2: Desperate Struggle هم واسه wii امسال عرضه شده

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ببخشید چه کسی گفته که این بازی انحصار PS3 ؟؟؟؟ تا اونجایی که من میدونم هم برای 360 و هم PS3 در نوامبر پارسال معرفی شده و جایی هم اعلام نشده که بازی برای 360 کنسل شده باشه!!!!!!!
والا اینجوری که تو کنفرانس کونامی گفته شده و IGN هم تو اخبارش گذاشته فقط اسم PS3 رو آورده، در ضمن چیزی که نسخه PS3 بازی رو در صورت وجود داشتن نسخه 360 مهم می کنه پشتیبانی از Move ِ، چیزی که باعث موقیت این بازی رو Wii با اون کنترلرش شد.

اینم لینک IGN : http://ps3.ign.com/articles/111/1113845p1.html

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,203
نام
ماکان
و

heroes Paradise چند وقت پیش توی ژاپن هم برای PS3 و هم برای X360 منتشر شد. الان Konami قبول کرده که این بازی رو که از Move هم پشتیبانی میکنه به صورت انحصاری برای PS3 توی غرب منتشر کنه. یعنی بازی توی ژاپن برای X360 هم منتشر شده، اما توی غرب فقط در انحصار PS3 هست.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
heroes Paradise چند وقت پیش توی ژاپن هم برای PS3 و هم برای X360 منتشر شد. الان Konami قبول کرده که این بازی رو که از Move هم پشتیبانی میکنه به صورت انحصاری برای PS3 توی غرب منتشر کنه. یعنی بازی توی ژاپن برای X360 هم منتشر شده، اما توی غرب فقط در انحصار PS3 هست.
اون این نبود ماکان
این بود No More Heroes: Eiyuutachi no Rakuen

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,203
نام
ماکان
نه عزیزم دقیقا این بازی همونی هست که چند وقت پیش توی ژآپن منتشر شد. کلا تا لاان هیچ ناشری قبول نکرده بود بازی رو توی غرب منتشر کنه که Konami تصمیم گرفته این بازی رو همراه با Move به صورت انحصاری برای PS3 منتشر کنه. البته همونطور که معلومه توی اروپا و آمریکا و آسیا.

بازی هم به هیچ وجه عنوان جدید نیست و همون NMH اصلی هست. البته خشونتش سانسور شده و همونطور که توی ژاپن هم بدون خون و Gore منتشر شد توی غرب میاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر