Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
573
نام
Yashar
اقا این Atlas pass v1 و v2 و v3...که هیچ چا گیر نمیاد.نه تو ایستگاه های فضایی پیدا میشه نه بلوپرینتی داری که کرفت کنی.چجوری گیر بیارمش؟
اقا یه چیزی دیگه بلوپرینت suspension fulid (اگه درست نوشته باشم)از کجا میتونم گیر بیارمش؟
atlas pass رو میتونی توی space anomaly پیدا کنی بلوپرینتشو میده
بلوپرینت suspension fluid هم فکر نکنم جای خاصی داشته باشتش توی سیاره ها پیدا میشه

laser1

کاربر سایت
Jul 12, 2012
134
نام
امین
اقا این Atlas pass v1 و v2 و v3...که هیچ چا گیر نمیاد.نه تو ایستگاه های فضایی پیدا میشه نه بلوپرینتی داری که کرفت کنی.چجوری گیر بیارمش؟
اقا یه چیزی دیگه بلوپرینت suspension fulid (اگه درست نوشته باشم)از کجا میتونم گیر بیارمش؟

من رو پی سی دارم بازی میکنم
اطلس 1 رو انگار یه فضایی ها بهم داد که خیلی به درد بخوره
بالاترها رو هم با رمز در هایی که نیازه رو باز کردم v2 v3
پشت اون در ها هیچی نیست تو پی سی که اینجوریه
چند تا هم سیاره تاحالا دیدم که پر معدن طلاست
از اون ها خوب میشه پول در بیاری

در ضمن توی سیاره ها که میگشتم یه سفینه 47 اسلاتی دیدم که نیاز به تعمیر داشت
یعنی اگه اون 47 تایی رو تعمیر کنی 100میلیون ارزششه
suspension fulid و دیگر نیاز های وارپ و سفر بین ستاره ای هم توی اون قوطی هایی قرمز رنگی که اطلس1 میخواد ریخته
در ضمن من تکنولوژی شو به دست آوردم با 50تا کربن میسازدش یه کم برید جلو بلوپرینتش رو باز میکنه

• Like
Reactions: mahyarxbox

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,428
نام
مهیار
من رو پی سی دارم بازی میکنم
اطلس 1 رو انگار یه فضایی ها بهم داد که خیلی به درد بخوره
بالاترها رو هم با رمز در هایی که نیازه رو باز کردم v2 v3
پشت اون در ها هیچی نیست تو پی سی که اینجوریه
چند تا هم سیاره تاحالا دیدم که پر معدن طلاست
از اون ها خوب میشه پول در بیاری

در ضمن توی سیاره ها که میگشتم یه سفینه 47 اسلاتی دیدم که نیاز به تعمیر داشت
یعنی اگه اون 47 تایی رو تعمیر کنی 100میلیون ارزششه
suspension fulid و دیگر نیاز های وارپ و سفر بین ستاره ای هم توی اون قوطی هایی قرمز رنگی که اطلس1 میخواد ریخته
در ضمن من تکنولوژی شو به دست آوردم با 50تا کربن میسازدش یه کم برید جلو بلوپرینتش رو باز میکنه
آها پس هر منظومه ای space anomaly نداره.در ضمن من هر چی گشتم توی سیاره ها تنونستم یه سفینه خراب پیدا کنم واسه تعمیر مجبور شدم 800 هزار تا بدم که یک سفینه جدید بخرم.
حقیقتا این بازی اگه یه مولتی درست حسابی داشت خیلی خوب میشد

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تا حالا با همچین چیزی برخورد نکردم تو 3 منظومه ای که رفتم.
اونارو شما اگه اول بازی راه اطلسو انتخاب کرده باشی توی فضا جهت بایینو بزن یه راه ابی رنگ تو نقشه کهکشان نشون داده(اگرم انتخاب نکردی شانسی با \یدا کردن Monolith ها بهتون میده ماموریتشو) که اخرش ختم میشه به اطلس.اونجا که برسی(معمولا چندتا منظومه فاصله هست) یه کارایی انجام میدی بعد باید دوباره منظومرو عوض کنین یه space anomaly میاد تو فضا که میرین اونجا و Atlas Pass رو میگیرن.لول های بالاترشو نمیدونم ولی لول ۱ش اینجوری هست گرفتنش

• Like
Reactions: mahyarxbox

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,428
نام
مهیار
اونارو شما اگه اول بازی راه اطلسو انتخاب کرده باشی توی فضا جهت بایینو بزن یه راه ابی رنگ تو نقشه کهکشان نشون داده(اگرم انتخاب نکردی شانسی با \یدا کردن Monolith ها بهتون میده ماموریتشو) که اخرش ختم میشه به اطلس.اونجا که برسی(معمولا چندتا منظومه فاصله هست) یه کارایی انجام میدی بعد باید دوباره منظومرو عوض کنین یه space anomaly میاد تو فضا که میرین اونجا و Atlas Pass رو میگیرن.لول های بالاترشو نمیدونم ولی لول ۱ش اینجوری هست گرفتنش
اتفاقا یه منظومه فاصله دارم که تو اسمش اطلس نوشته بود(الان دقیقا تو ذهنم نیست)الان هم بیشتر درها Atlas pass v2 و بعضی ها هم v3 میخوان:|

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بعد اپدیت شدن بازی از مشکلات قبلی که خبری نبود(فعلا)
پشت درهای v3 چقدر محموله هست:D
از اطلس پیدا کردی ورژن 3 رو؟تو یوتیوب یکسری میگفتن از همین پایگاه هام شانسی داده بهشون شما از کجا گرفتی؟
چی میده دراشو باز میکنی؟:D

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
من تو یه همچین جایی گیر کردم
اشاره به داخل دیوار هست
چکار باید کنم؟
یه پیغام هم اون پایین همش میاد
6p7v_no_man_39;s_sky_20160819160030.jpg
اینجارو فعال کردین؟اگه باهاش حرف زدین فکر کنم باید برین تو فضا جهت پایینو بزنین یه لوکیشن علامت میزنه تو نقشتون

• Like
Reactions: w.rooney

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,428
نام
مهیار
خوب اولین کرش و شاهد بودیم :Dچنان کرش کرد کلا صفحه سیاه شد:))
برا v2 v3 من اینجا گرفتم Operations Centers
چه شانسی داری من کلی operations center رفتم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد
بعد از آپدیت مشکل کرش که به کل رفع شد(برای من حداقل)
بالاخره بلوپرینت suspension fluid رو پیدا کردم!الان هم دنبال نیکل میگردم لامصب اصن گیر نمیاد.
من ک حسابی حال کردم با این بازی!فعلا که تکراری نشده هر سیاره کاملا محیطش با سیاره دگ متفاوته
ویرایش:دوستان تو ویکی بازی نوشته بود اگه دوباره به یه space anomaly برید و با polo حرف بزنید امکان اینکه بلوپرینت v2 رو بدست بیارید هست.ولی v3 تنها راهش operation center هست برخلاف v2 که میشه هم از این راه بدستش آورد هم از راه space anomaly

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر