Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا جاتون خالی خوردم به یه منبع تقریبا نامحدود آلمینیوم دارم توش شنا میکنم :|
حالا شانس ما این وسط هنگ نکنه خوبه :)) اگر بازی یاری کنه و کرش نکنه پول اون سفینه یک میلیونی رو از همین منبع آلمینیوم شیرین در میارم !

با گوشی دارم عکس میگیرم همینجوری
دعا کنید کرش نکنه تا آخرش برم یعنی شرایط عالیه :)))))
دارم میرسم به هسته ی زمین از بس آلمینیوم برداشت کردم

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
pob8_img_2016-08-17_22:39:07.jpg

این فقط بخشی از کنده کاری های من توی معدنه آلمینیومه !‌
خسته شدم این تفنگ هی داغ میکنه ! هنوز کلی آلمینیوم هست که باید برداشت بشه :)) راهی نداره این لیزر هی داغ نکنه ؟

• Like
Reactions: Cj_sa

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
رفقا جاتون خالی خوردم به یه منبع تقریبا نامحدود آلمینیوم دارم توش شنا میکنم :|
حالا شانس ما این وسط هنگ نکنه خوبه :)) اگر بازی یاری کنه و کرش نکنه پول اون سفینه یک میلیونی رو از همین منبع آلمینیوم شیرین در میارم !

با گوشی دارم عکس میگیرم همینجوری
دعا کنید کرش نکنه تا آخرش برم یعنی شرایط عالیه :)))))
دارم میرسم به هسته ی زمین از بس آلمینیوم برداشت کردم
آلومینیوم به درد فروش می خوره؟یا میشه کارای دیگه ای هم کرد؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
آلومینیوم به درد فروش می خوره؟یا میشه کارای دیگه ای هم کرد؟

والا هر یک اسلاتش ۴۸ هزار و ۲۵۰ یونیت قیمت فروششه :D
دیگه بستگی داره به اینکه به چه منابعی برخورد کرده باشی (البته از نوع نا محدودش)
من که فعلا این تنها منبع نامحدودم بوده دارم هر چی میتونم جمع میکنم برم یه پول خوبی به جیب بزنم

• Like
Reactions: w.rooney

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب کل سفینه رو پر از آلمینیوم کردم لحظه ای که وارد فضا شدم دزدای دریایی (البته اینجا میشه فضایی!) حمله کردن سفینه رو ترکوندن هر چی هم آلمینیوم تو سفینه بود پر :(
نتیجه : رو چیزی که تو سفینه انبار کردید حساب نکنید میان میزنن پر پرتون میکنن همه رو میبرن اگر چیز با ارزشی دارید بذاریدش توی ExoSuit inventory ...

حدود ۵۰۰ هزار یونیت از فروش آلمینیوما گیرم اومد
فکر کنم یه چیزی در حد ۲ میلیون یونیت آلمینیوم رو بردن نامردا

ویرایش : آقا یه چیزی میاد به اسم Grave اونو برید بگیرید StarShip inventory هم بر میگردونه :| با خیال راحت هر چی دوست دارید بذارید تو سفینه مشکلی نیست !‌

آخرین ویرایش:

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,428
نام
مهیار
ویرایش : آقا یه چیزی میاد به اسم Grave اونو برید بگیرید StarShip inventory هم بر میگردونه :| با خیال راحت هر چی دوست دارید بذارید تو سفینه مشکلی نیست !‌
خدا خیرت بده من همش میترسیدم اصلا نمیذاشتمشون توی سفینه.
من الان 5 ساعت یه کله بازی کردم و کرش نکرد.شما توی چند ساعت کرش میکردش بازیتون؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
An e-mail, received and posted by Sam123bir, has promised that both the PC and PS4 versions of the game will be receiving two patches within the next two weeks.
یعنی میشه راحت یازی کرد؟:D

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,428
نام
مهیار
An e-mail, received and posted by Sam123bir, has promised that both the PC and PS4 versions of the game will be receiving two patches within the next two weeks.
یعنی میشه راحت یازی کرد؟:D
الان من رفتم بازی کنم دیدم Update 1.04 اومده که حجمشم 680 مگ بود.امشب ساعت رایگان میذارم دانلود شه ببینیم چه تغییری کرده
اقا یه سوال چجوری اسلات های multi tool رو افزایش بدم؟بعد ماکسیموم اسلات های کوله پشتی 16 تاست یا بیشتر هم میشه؟

آخرین ویرایش:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
الان من رفتم بازی کنم دیدم Update 1.04 اومده که حجمشم 680 مگ بود.امشب ساعت رایگان میذارم دانلود شه ببینیم چه تغییری کرده
اقا یه سوال چجوری اسلات های multi tool رو افزایش بدم؟بعد ماکسیموم اسلات های کوله پشتی 16 تاست یا بیشتر هم میشه؟
پس بریم برا دانلودش :D
تا ۴۸ تا ماکزیمم چ سفینه چ کوله اپدیت میشن(شاید تو این اپدیت تقیر دادنش)
برا اپدیت جا مولتی تول باید اسحله جدید بخری
برا کوله هم ۲ راه داره
از اینا پیدا کن drop pod
http://digitalspyuk.cdnds.net/16/32/768x432/gallery-1470830203-no-mans-sky-20160809202237.jpg
از ایستگاهای فضایی هم میشه فقط اطلس کارت v1 میخاد (در سمت چپ)

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یادش بخیر یه زمانی اسیر بیگ باس و متال3 بودم 5 باری فکر کنم تمومش کردم یه جاش یه چاله ی تاریک داشت که هر کار میکردم نمیتونستم راهش پیدا کنم:D هیف که دیگه بدون استاد نابود شد

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,428
نام
مهیار
از ایستگاهای فضایی هم میشه فقط اطلس کارت v1 میخاد (در سمت چپ)
اقا این Atlas pass v1 و v2 و v3...که هیچ چا گیر نمیاد.نه تو ایستگاه های فضایی پیدا میشه نه بلوپرینتی داری که کرفت کنی.چجوری گیر بیارمش؟
اقا یه چیزی دیگه بلوپرینت suspension fulid (اگه درست نوشته باشم)از کجا میتونم گیر بیارمش؟

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
اقا این Atlas pass v1 و v2 و v3...که هیچ چا گیر نمیاد.نه تو ایستگاه های فضایی پیدا میشه نه بلوپرینتی داری که کرفت کنی.چجوری گیر بیارمش؟
اقا یه چیزی دیگه بلوپرینت suspension fulid (اگه درست نوشته باشم)از کجا میتونم گیر بیارمش؟
برای اطلس کارت من از اینجا گرفتم
http://i.amz.mshcdn.com/hhXJeLzuLB9...rd/image/178720/space-anomaly-no-mans-sky.jpg
بقیه بلو پرینتا شانسیه ولی کمیاباش تو این محیط یافت میشن
http://i.amz.mshcdn.com/2VXzV9brIsH...9/No_Mans_Sky_Manufacturing_Facility_door.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر