Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
من نسبت به موفقیت بازی شک داشتم و دارم، اما نتونستم صبر کنم و ببینم نظرات متناقض ملت و منتقدها چیه!
برای این که اگر بد بود زیاد ضرر نکنم اکانت اشتراکی خریدم تا شخصا تست کنم.
خیلی دوستش دارم، عالیه، تا الان که بهم کیف داده، باید ببینم همینطور میمونه یا نه.
ولی نکته آزاردهنده که از اول بازی رو مخ آدمه ظرفیت به شدت افتضاح inventory و خالی شدن سریع انرژی سیستم حیات لباسمه! AtlasPass هم ندارم و نمیدونم چیه و اکثر درها به روم بسته است!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
من وسوسه شدم بگیرم بازیو.
ولی نمیدونم دقیقا باید چیکار کنیم توش؟ :D یکی شرح بده :D

اصل بازی اینجوریه که ول بچرخی و چیز میز جمع کنی و زنده بمونی :D
کلی سیاره هستش با پوشش گیاهی و موجودات کاملا متفاوت
و در نهایت برسی به مرکز کهکشان یا هرچیزی که هست :D
اگه حال و حوصله چرخ زدن داری حتما بخرش ، مقدار کمی هم اکشن داره البته

• Like
Reactions: jhoobin

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
همه ی سیاره ها پوشش گیاهی دارن؟ :D
مثلا سیاره ای مثل مشتری نیست که همش از گاز باشه؟ یا حد اقل یه سیاره که مثلا همش برفی باشه. اگه همش بخواد با پوشش گیاهی باشه تکراری میشه که! :D

• Like
Reactions: jhoobin

pkblog

کاربر سایت
Oct 10, 2013
680
نام
پویان
دیشب تا ساعت سه نیم موندم تا بازی انلاک بشه حدود چهل دقیقه ای بازی کردم فقط تو همون سیاره اول چرخ زدم زیاد نتونستم ارتباط برقرار کنم...
اما امروز که بازی دوباره انجام دادم و چندتا سیاره مختلف رفتم تازه دارم میفهمم این بازی چقدر خوبه:x اول که باید حوصله کافی داشته باشید چون ممکنه بخواید برید یه سیاره دیگه چیزی حدود یه ربع طول بکشه گاهی کمتر گاهی بیشتر توی سیاره جدید هم که میرید باید وقت بزارید بگردید چیزای جدید پیدا کنید فقط به یه قسمت از یه سیاره بسنده نکنید با سفینه تون برید قسمت های مختلف سیاره چون هرقسمتش چیزای جدید داره مثلا ممکنه یه قسمتش حیوانات مختلف داشته باشه یه قسمت فقط سنگ و این چیزاست....کلا سیاره هارو خیلی زود ول نکنید وقت بزارید...
مشکل اصلی هم که همه گفتن همین زود پرشدن inventory که باید یکم مناع جمع کنید بفروشید تا پول جمع کنید و اونو اپگرید کنید یا کوله جدید بخرید...سفینه هم مکان هایی هست توی سیاره ها که میتونین سفینه های تازه بخرید اما پول زیادی میخواد و به نظرم برای خرید سفینه زیاد عجله کنید این سفینه برای اوایل بازی خوب جواب میده حالا نمیدونم سفینه های جدید علاوه بر جا و امکانات بیشتر سرعتشونم بیشتره یا نه که فک کنم باشه....
تا این جا من سه چهارتا سیاره رفتم باهم متفاوت بودن البته شاید دوتاشون یه مقدار ریزی شباهت داشتن اما تم کلیشون باهم فرق میکرد....
شاید اوایل بشه بازی چندساعت پشت هم بازی کرد اما خوب احتمال میره با یکم پیشروی بازی یه مقدار خسته کننده بشه ولی بازم باید جلو رفت ببینم چه خبره...
گرافیک بازی هم خوب باتوجه به وسعتش خیلی خوبه همون چیزی که توی تریلرا بود و دانگریدی نداره و گرافیکش یجوری دلنشین...شاید چیزی که یه مقدار منو اذیت کرد اون نور سبزی که توی فضا هست گاهی خیلی تو ذوق میزنه ....
به کلی تجربه بازی به کسایی که این سبک دوست دارن پیشنهاد میکنم انتظار یه چیز هیجانی و پرزدوخورد نداشته باشید یه ارامش خاصی داره بازی:Dکه نود درصدش روی جمع اوری منابع و گشت و گذار میچرخه....اون حسی که وقتی وارد یه سیاره جدید میشی واقعا خیلی خوبه8->

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
دوباره برگشتم سیاره اول بازی فهمیدم چقدر کار برای انجام دادن داشته اونجا ولش کردم!
کامپیوتر یا فضایی هایی که ازتون یکسری سوال میکنن سعی کنین حتما جواب درست رو بهشون بدین.ایتم های خیلی خوب و کمیابی بعضا بهتون میدن که برای پیدا کردن یکیش دهن من سرویس شد !یا اسلحه ای یکی از فضاییا بهم داد که خیلی جا داشت و قوی بود!Word هام خیلی کمکتون میکنن تو این راه زیاد جمع کنین ازش.
___
یه باگی که بازی داره بهترین راه مارک کردن جاهای مهم تو سیاره اون دستگاه هایی هستن که فعالشون کنین بسته به انتخابتون Location علامت میزنن براتون.حالا برین ذخیره کنین بازیو و از چکپوینت بیارین اون علامتا میپره!حدود 10 تا مارک کرده بودم همش پرید امیدوارم درستش کنن اینو:|

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
دیشب تا ساعت سه نیم موندم تا بازی انلاک بشه حدود چهل دقیقه ای بازی کردم فقط تو همون سیاره اول چرخ زدم زیاد نتونستم ارتباط برقرار کنم...
اما امروز که بازی دوباره انجام دادم و چندتا سیاره مختلف رفتم تازه دارم میفهمم این بازی چقدر خوبه:x اول که باید حوصله کافی داشته باشید چون ممکنه بخواید برید یه سیاره دیگه چیزی حدود یه ربع طول بکشه گاهی کمتر گاهی بیشتر توی سیاره جدید هم که میرید باید وقت بزارید بگردید چیزای جدید پیدا کنید فقط به یه قسمت از یه سیاره بسنده نکنید با سفینه تون برید قسمت های مختلف سیاره چون هرقسمتش چیزای جدید داره مثلا ممکنه یه قسمتش حیوانات مختلف داشته باشه یه قسمت فقط سنگ و این چیزاست....کلا سیاره هارو خیلی زود ول نکنید وقت بزارید...
مشکل اصلی هم که همه گفتن همین زود پرشدن inventory که باید یکم مناع جمع کنید بفروشید تا پول جمع کنید و اونو اپگرید کنید یا کوله جدید بخرید...سفینه هم مکان هایی هست توی سیاره ها که میتونین سفینه های تازه بخرید اما پول زیادی میخواد و به نظرم برای خرید سفینه زیاد عجله کنید این سفینه برای اوایل بازی خوب جواب میده حالا نمیدونم سفینه های جدید علاوه بر جا و امکانات بیشتر سرعتشونم بیشتره یا نه که فک کنم باشه....
تا این جا من سه چهارتا سیاره رفتم باهم متفاوت بودن البته شاید دوتاشون یه مقدار ریزی شباهت داشتن اما تم کلیشون باهم فرق میکرد....
شاید اوایل بشه بازی چندساعت پشت هم بازی کرد اما خوب احتمال میره با یکم پیشروی بازی یه مقدار خسته کننده بشه ولی بازم باید جلو رفت ببینم چه خبره...
گرافیک بازی هم خوب باتوجه به وسعتش خیلی خوبه همون چیزی که توی تریلرا بود و دانگریدی نداره و گرافیکش یجوری دلنشین...شاید چیزی که یه مقدار منو اذیت کرد اون نور سبزی که توی فضا هست گاهی خیلی تو ذوق میزنه ....
به کلی تجربه بازی به کسایی که این سبک دوست دارن پیشنهاد میکنم انتظار یه چیز هیجانی و پرزدوخورد نداشته باشید یه ارامش خاصی داره بازی:Dکه نود درصدش روی جمع اوری منابع و گشت و گذار میچرخه....اون حسی که وقتی وارد یه سیاره جدید میشی واقعا خیلی خوبه8->

بیخیال!!! یه ربع تو راه بودی؟
L1 و R1 رو با هم بزن، مسافت های طولانی بین سیاره ها میاد زیر ۱ دقیقه!
من اگر تو خود سیاره مسافت بالای ۴ دقیقه باشه از جو خارج میشم بعد با سرعت نور اونور سیاره پیاده میشم.

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
قابلیت سیو در جا داره بازی و یا اگه بمیری همچی از اول میاد؟
یکسری جاهای دکل مانند هست که باید بری پیشش و سیو کنی.نزدیکشم بشی ایکون علامت سوال میاد اکثرا این دکل رو دارنو.خیلی کم پیش میاد بمیری خود من نمردم تا حالا ولی از چکپوینت اخری میاره
____
دوستانی که بازیو پیش خرید کردن برن به قسمت Option گزینه اخری یه Redeem داره بزنن یه سفینه بزرگتر نسبت به سفینه اول بازی میده بهتون.
خوبیش اینه هایپردرایو رو داره و نیازی نیست بسازینش فقط کافیه ایتمای ساخت سوختشو فراهم کنین(Warp Cells میخواد که فوق العاده کمیابه.بهترین کار اینه موادشو از فروشنده ها بخرین یکیش سنگای تو فضا(Thamium) رو نابود کنین میده اون یکیش Antimatter هم کمیابه ولی فروشنده ها تک و توک دارن بخرین این سوخترو بسازین باهاش).این دستگاهو کامل کنین میتونین بین منظومه ها سفر کنین باهاش:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pkblog and hqdead

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
آنلاینش چجوریه دوستان؟اصلا بودو نبودش فرقی داره؟
برای من که فرقی نداشته.
کوآپ که نمیشه، سیاراتی هم که کشف کردم برای اولین بار خودم کشف کردم و چیزی در مورد کشفیات دیگران ندیدم.
تنهای تنها.... یه موجود زنده در دنیایی که توسط هوش مصنوعی تولید شده...
اگر اجازه میدادن دو نفری بشه گشت و گذار کرد خیلی بهتر بود. خودش میشه یه انگیزه برای ادامه بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر