Multi Platform No Man's Sky

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky

طراح: Gareth Bourn

استدیو سازنده:Hello Games

ناشر: Hello Games

پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows

سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.
  • بازی در تاریخ 9 , 10 و 12 آگوست در آمریکا ,اروپا و انگلستان منتشر خواهد شد.
  • قیمت این عنوان 60 دلار تعیین شده و به صورت فیزیکی و بر روی دیسک نیز عرضه خواهد شد.
با تشکر از mamad2010 و Heska

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
میشه چیزایی که مربوط به مرکز کهکشان ایناسو تو اسپویل برای بقیه توضیح بدین؟
والا روزی ده بار میگن چیزای مهم رو خیلی راحت بزارین تو اسپویل!دلیل نمیشه چون برای شما اون مطلب مهم نیست برای بقیم نباشه!

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
من امروز به یه سیاه چاله وارپ کردم.که قسمت آنالیزش نوشته بود Black hole.سیارات اطرافش علاوه بر اینکه محیط خیلی زیبایی داشتن(یعنی واقعا سیاراتش زیبا بودن!توی یکدونشون فقط فک کنم 3-4 ساعت پیاده روی کردم)هر عنصری که میخواستی توش پیدا میشد.شما هم پیدا کردین حتما وارپ کنین اونجا

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
WTF :/

header.png

اين منظورمه حالا مركز نباشه چطوري برسيم بهش

این ماموریت path of Atlas ئه.
خودم تا حالا تست نکردم، ولی یه جا خوندم اگر از انتخاب اول بازی پشیمون شدی برو دنبال monolith ها.
بعضی مونولیث ها مربوط به اطلسه، شاید باعث بشه به سمت اطلس هدایت بشی.

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
میشه چیزایی که مربوط به مرکز کهکشان ایناسو تو اسپویل برای بقیه توضیح بدین؟
والا روزی ده بار میگن چیزای مهم رو خیلی راحت بزارین تو اسپویل!دلیل نمیشه چون برای شما اون مطلب مهم نیست برای بقیم نباشه!

من اولش فکر کردم تو اسپویل بزارم. ولی غیر از این که دارم با موبایل تایپ میکنم و این کار برام سخت بود، حس کردم این که تهش سرکاریه اسپویل خاصی نیست. خیلی ساده هیچی نبود. مگر این که کلمه «هیچی» اسپویل باشه.
من خودم قبل از انتشار بازی همه اش فکر میکردم تهش چی میتونه باشه، در موردش به اطرافیانم توضیح میدادم. زومیت یه مقاله طولانی در این مورد ترجمه کرد و...
وقتی بازی رو شروع کردم به عشق مرکز کهکشان میرفتم جلو ولی بدجور ناامید شدم.

یا یه نکته جالب، شان موری تو استریم روز قبل از انتشار بازی وقتی wrap زد یه منظومه دیگه گفت خیلی از مردم فکر میکنند این یه صفحه لودینگ عادیه در صورتی که اینطور نیست.
در حال حاضر کسی شک داره که وقتی میری یه منظومه دیگه فقط یه لودینگ معمولی میبینی؟

من از این که کارگردان اینجوری منو سرکار گذاشته بدجوری ناراحتم.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خب خدا بخواد آپدیت ۱.۰۵ هم همین الان اومده
حجم آپدیت هم ۳۲ مگابایت بیشتر نیست
امیدوارم مشکل کرش کردن بازی رو کلا ریشه کن کنه خلاص شیم

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
بلخره یه سیاره دیدیم که قبلا کشف شده بود کم کم نگران شدم نکنه اینم خالی بسته :D
این چ باگی مسخره ی از روی سیاره بلند میشی بجایی که بره تو هوا میره خارج از جو :|

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این آپدیت ها واقعا مسخرست !
فقط یه سری توضیح میده برای هر آپدیت ولی اصلا اثری نمیبینی ! فقط الکی اسلات پرمیکنه !
کاش به درصد و آمار میگفت چیکار میکنه این آپدیت ها

AMD RADEON

کاربر سایت
Sep 2, 2015
49
نام
محمد حسين
من اولش فکر کردم تو اسپویل بزارم. ولی غیر از این که دارم با موبایل تایپ میکنم و این کار برام سخت بود، حس کردم این که تهش سرکاریه اسپویل خاصی نیست. خیلی ساده هیچی نبود. مگر این که کلمه «هیچی» اسپویل باشه.
من خودم قبل از انتشار بازی همه اش فکر میکردم تهش چی میتونه باشه، در موردش به اطرافیانم توضیح میدادم. زومیت یه مقاله طولانی در این مورد ترجمه کرد و...
وقتی بازی رو شروع کردم به عشق مرکز کهکشان میرفتم جلو ولی بدجور ناامید شدم.

یا یه نکته جالب، شان موری تو استریم روز قبل از انتشار بازی وقتی wrap زد یه منظومه دیگه گفت خیلی از مردم فکر میکنند این یه صفحه لودینگ عادیه در صورتی که اینطور نیست.
در حال حاضر کسی شک داره که وقتی میری یه منظومه دیگه فقط یه لودینگ معمولی میبینی؟

من از این که کارگردان اینجوری منو سرکار گذاشته بدجوری ناراحتم.

خو من بازي رو از اول كردم وارپ ميكردم رسيدم به يه اطلس (همونا كه معبدن انگار) بعدش بهم warp cell داد بعدش رفتم تو فضا نقشه رو كه زدم ي راه امد atlas signal :/

سركاري:/ انصافا ؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خو من بازي رو از اول كردم وارپ ميكردم رسيدم به يه اطلس (همونا كه معبدن انگار) بعدش بهم warp cell داد بعدش رفتم تو فضا نقشه رو كه زدم ي راه امد atlas signal :/

سركاري:/ انصافا ؟
آقا جان هیچ چیز نداره وقتی می رسی، چیزی نیست اسپویل کرد مگر اینکه دوست داری ناامید شدن شدیدت رو خودت تجربه کنی واست اسپویل نشه. یه نفر 11 بار بازی رو "تموم" کرده هیچ چیز خاصی ندیده. خلاصه به قصد دیدن پایانش بازی نکنید اصلا.

mahyarxbox

کاربر سایت
Jul 6, 2014
1,421
نام
مهیار
این آپدیت ها واقعا مسخرست !
فقط یه سری توضیح میده برای هر آپدیت ولی اصلا اثری نمیبینی ! فقط الکی اسلات پرمیکنه !
کاش به درصد و آمار میگفت چیکار میکنه این آپدیت ها
آره منم موافقم.باید چند آپدیت دیگه رو شاهد باشیم برای رفع کامل مشکلات.نمیدونم این 800 مگ و این 32 مگ الان چیکار کردن تو بازی؟هیچ تغییری نکرده البته دگ کرش نمیکنه

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
هر از گاهی بازی رو اجرا میکنم، یه وارپ میزنم به یه منظورمه دیگه میام بیرون :)) کل بازی همین باشه فکر کنم :D

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
هر از گاهی بازی رو اجرا میکنم، یه وارپ میزنم به یه منظورمه دیگه میام بیرون :)) کل بازی همین باشه فکر کنم :D

بازی خیلی ایراد داره اما یه سری چیزای خوبم داره انصافا. چندتاشو مثال میزنم
۱ـ دیدن موجودات عجیب غریب و بعضا بامزه
۲ـ درگیری و تعامل موجودات با همدیگه
۳- پیدا کردن منابع عجیب غریب (یبار خوردم به معدن طلا زیرش رسیدم به آلمینیوم و آخرشم کوپر بود)‌
۴- سیارات زیبا (مثلا خودم یه سیاره صورتی پیدا کردم کلا همه چیز توش صورتی و بنفش بود ،‌ فکر کنم بخش مربوط به خواهران بود اشتباه رفته بودم)
۵- رو به رو شدن با آدم های واقعی ! یارو یه ۵ دقیقه ای با سفینه افتاده بود دنبال من ولی این‌ علامت یا لوگوی تعجبی نداشت که از این مهاجمای فضایی باشه فکر کنم یه پلیر بود.
و خیلی موارد جالب دیگه

کلا بازی اصلا موفق نبوده اما بی انصافیه اگر زیاد بخوایم بکوبیمش !

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
من یدونه از این Space Anomaly ها بود رفتم داخلش از یارو درخواست کردم یه شورت کات بهم نشون بده برای مرکز اونم آدرس یه سیاه چاله رو داد ولی الان آدرسش پرید دوباره داره منو به سمت Atlas interface راهنمایی میکنه !‌ چیکار کنم این درست شه ؟ از طریق اطلس تا قرن ها نمیتونم برسم به مرکز :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر