PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
برای اولین باز در سری نی اوه , میخوام انتقاد کنم. واقعا طراحی یکی از باس ها فاجعه بود.
باس tatarimmoke همون جغد بزرگ واقعا فاجعه بود. فقط و فقط جنگ اعصاب بود و بس. به نظرم بی تعادل ترین باس موجود در کل بازیهای ویدیویی بود. با لول ۶۰, استامینا کم میاوردم و واقعا به سرعت میمردم. باس همش روی هوا بود و هاله ی مخصوص یوکای ها رو میزد و از اونور اون گوی قرمز هم بود. من تا میرفتم گوی رو بزنم استامینا کم می اوردم و باس هم حمله میکرد و میمردم. مشکل اصلی هم این بود که من با dual sword میرم کلا و برای از بین بردن گوی باید سلاح سنگین داشت و از اونجا که برداشتن سلاح جدید نیاز به زمان داره تا اسکیل هاش باز بشه, مجبور بودم همون دوال رو بردارم بازم. به نظرم واقعا این باس میتونست با شکوه و شاهکار باشه. چون پتانسیل اش رو داشت. اما حرکات غیر منطقی و دیوانه وارش و به دور از منطق و به شدت بالاتر بودن لول اش از لول میشنهادی توسط خود بازی , باعث شد که واقعا نظرم منفی بشه. اگر زدن هر باس نیاز به یه سلاح ویژه داره پس چرا برای هر سلاحی اسکیل ویژه گذاشتن? یعنی من وقتی به این باس رسیدم و فهمیدن باید سلاحمو عوض کنم باید سلاحو عوض کنم و اونقد باهاش کار کنم تا اس.یلشو بگیرم?:D
باس رو زدم بالاخره به کمک اون قبر های ابی , ولی اصلا و ابدا حس خوبی تداشتم و به نظرم طراحی این باس فاجعه بار یود. هرچند استفاده کردن از قبر ابی هم به شدت داغونم کرد و نا امیدم کرد. چون واقعا کم اوردم جلوش... تو یوتوب ملت با لوب های بالا و سلاح های سنگین و خفن جرش میدادن. رکوردم به صورت تک نفره برای این باس , ۸۰ درصد جونش بود. حیلی حس بدیه که با کمک قبر ابی تونستم بزنمش... شت...

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
خب آقا من به حرف دوستان گوش دادم و دور اولو دارم سولو میرم از این به بعد :D باس اول رو با یه نفر دیگه کشتم واسه همین زود زدمش :D ولی باس دوم! خداییش 20 بار فک کنم رفتم ~X(کم کم قلقش داره دستم میاد یه 3 4 دور دیگه برم زدمش ولی قلق باس دوم:
دوستان اصل کارش water talisman ه که بکشید به اسلحتون زدنش خیلی راحت تر میشه! نمیدونم قلق آسون تری داره یا نه! ولی اینجوری خیلی دمیج میخوره + ماناش (اسمشو تو بازی یادم رفت:D) کم میشه
owl پدر رو که زدی؟ این پیش اون مثل شوخیه..

t33

کاربر سایت
Nov 29, 2013
441
نام
داود
پرک ها واتربیووس های گیرها و ویپن ها نسبت به به نسخه ۱ خیلی چرته تا الان هر چی سعی میکنی یه چیز فلان کار را بنداز باشه بیلد کنی مال ننیستن. پرک ست گیرام داغونن ترسیده مثل نیو ۱ یه بیلد خوب جمع کنیم بازی به گند بکشوونیم:)) امیدوارم رو دایو ایتم واترال ایتم پرک های جالب تری باشه.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
میدونم تازه بازی اومده ولی بازم میپرسم شاید کسی بدونه. نسخه معمولی رو بخریم مثل شماره 1 فقط تا دو درجه سختی میشه رفت یا اینکه این محدودیت رو نداره؟ خواهشا کسی میدونه بگه...
بله مازیار جان این بازی هم مثل نسخه قبلی +NG داره ولی اطلاع ندارم برای نسخه معمولی چه محدودیتهایی رو در نظر گرفتن،خودم از روز اول نسخه Deluxe رو پیشخرید کردم تا از بازی لذت کامل رو ببرم

• Like
Reactions: Mazi_z

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,562
میدونم تازه بازی اومده ولی بازم میپرسم شاید کسی بدونه. نسخه معمولی رو بخریم مثل شماره 1 فقط تا دو درجه سختی میشه رفت یا اینکه این محدودیت رو نداره؟ خواهشا کسی میدونه بگه...

بنظرم با توجه به ریجن اکانتت اکانت هکیشو بگیر امتحان من که اگر داشت واسه خودت بخری و سیوت هم نپره...اما ممکنه درجه سختی رو نداشته باشه و نسخه دلوکس هم کدش فرق کنه و مجبور بشی از اول بری

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان بازی از نسخه اول سخت تره به نظرتون یا من پیر شدم ؟ :D چرا اینجوریه وضعیت باس ها ؟ والا تو سری سولزبورنم اینقدر دسترو فشار ندادیم در حد شکستن ! کلا باید بشینم از اول نسخه یک رو دوباره بازی کنم فکر کنم ! تاکتیک های بازی از دستم در رفته خیلی دارم سخت می رم جلو :D ۱ اسون تر نبود برای بقیه ؟

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
دوستان بازی از نسخه اول سخت تره به نظرتون یا من پیر شدم ؟ :D چرا اینجوریه وضعیت باس ها ؟ والا تو سری سولزبورنم اینقدر دسترو فشار ندادیم در حد شکستن ! کلا باید بشینم از اول نسخه یک رو دوباره بازی کنم فکر کنم ! تاکتیک های بازی از دستم در رفته خیلی دارم سخت می رم جلو :D ۱ اسون تر نبود برای بقیه ؟
در حالت کلی از نظرم مثل نسخه اوله. من الان ریجن چهارمم. ولی میتونم بگم یکی از باس ها توی ریجن ۳ از تمام باس های سری های سولز بورن نی اوه , سخت تر بود. اگر به صورت جزیی بخوای نگاه کنی, بعضی از جاهای نی اوه ۲ از نی اوه ۱ سخت تره. خیلیم سخت تره. ولی اگه بخوای کلی نگاه کنی, یا برابرن یا یه کوچولو سخت تر از قبلیه.
اگه بازی برات سخت اصا نا امید نشو. با جلو رفتن هم لول اپ میکنی و خیلی تاثیرش مشخص میشه و هم اینکه سلاح و ارمور بهتری میگیری. کلا اولش شاید سخت باشه. اما در ادامه کامل میفتی روی دور.
burst counter مهم ترین چیز توی بازیه. حتما شیوه ی استفادشو تمرین کن حسابی.

• Like
Reactions: Kiami and N!ma

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
داداش اولشه..بعد یکم راحت تر میشه..

• Like
Reactions: Kiami

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که دارم با ارامش بازی میکنم عجله ای هم برای تموم کردنش ندارم تمام ماموریت های ریجن اول را کامل کردم وسطای ریجن دومم .قشنگ دارم لول آپ میکنم .باس های ریجن اول نسبتا سخت بودن ولی اولین باس ریجن 2 رسما یه جوک بود همون دفعه اول زدمش

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
در حالت کلی از نظرم مثل نسخه اوله. من الان ریجن چهارمم. ولی میتونم بگم یکی از باس ها توی ریجن ۳ از تمام باس های سری های سولز بورن نی اوه , سخت تر بود. اگر به صورت جزیی بخوای نگاه کنی, بعضی از جاهای نی اوه ۲ از نی اوه ۱ سخت تره. خیلیم سخت تره. ولی اگه بخوای کلی نگاه کنی, یا برابرن یا یه کوچولو سخت تر از قبلیه.
اگه بازی برات سخت اصا نا امید نشو. با جلو رفتن هم لول اپ میکنی و خیلی تاثیرش مشخص میشه و هم اینکه سلاح و ارمور بهتری میگیری. کلا اولش شاید سخت باشه. اما در ادامه کامل میفتی روی دور.
burst counter مهم ترین چیز توی بازیه. حتما شیوه ی استفادشو تمرین کن حسابی.
اخه من تو نسخه اول اینقدر درد سر نمی کشیدم واقعا :D به نظرم این نسخه حداقل ۴۰ درصد سخت تره ! باید کلا سلاحمم عوض کنم فکر کنم . یه مقدار فارم کنم و نفس عمیق بکشم:D

• Like
Reactions: Persona.Q

Persona.Q

کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
من که دارم با ارامش بازی میکنم عجله ای هم برای تموم کردنش ندارم تمام ماموریت های ریجن اول را کامل کردم وسطای ریجن دومم .قشنگ دارم لول آپ میکنم .باس های ریجن اول نسبتا سخت بودن ولی اولین باس ریجن 2 رسما یه جوک بود همون دفعه اول زدمش
شاید باورت نشه اما من تمام ماموریت های منطقه اول بازی رو 2-3 بار تموم کردم چند باری هم رفتم انلاین کمک بقیه..تازه رسیدم منطقه 2 لولم 60 بیشتره..

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
شاید باورت نشه اما من تمام ماموریت های منطقه اول بازی رو 2-3 بار تموم کردم چند باری هم رفتم انلاین کمک بقیه..تازه رسیدم منطقه 2 لولم 60 بیشتره..
منم همینجورم یه مرحله توی ریجن اول داره کم هستش اخرشم یه باس داره خوراکه فارمه تا الان بالای ۱۵ بار توی مود expedition با بقیه تمومش کردم هر دفعه ۱۱ هزار تا سول میده .الانم لولم ۵۴ هستش یکی دو مرحله از ریجن ۲ را بیشتر نرفتم.میخوام پررو و با قدرت برم جلو :D

• Like
Reactions: Persona.Q

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر