PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,968
نام
امین پاشاپور
دوستان با نت خونه دان میکنین چرا، بسته های ساعتی شبانه همراه و ایرانسل خیلی عالیه، از 5 تا 20 مگابایت دانلود میکنه،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
در بدو بازی یه مینی باس پشم ریزون میاد که قطعا توی ابهتش پشماتون ذوب میشه :D
خدا رو شکر که بازی بسیار متعادل بوده تا اینجا. اونقد گیم پلی روونه که ادم نمیتونه ولش کنه.
سه تا ماموریت رفتم . دو تا اصلی و یه فرعی. از تک تک لحظات بازی لذت بردم.
الان دیگه چشمام باز نمیشه :D انشاللله عصر مجدد شروع میکنم بکوب تا دم دمای صبح :D

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
منم ۳ تا ماموریت اول بازی را رفتم .دقیقا بازی همون چیزیه که انتظارشو داشتم .اگه بخوایم از نظر سختی مقایسه بین مرحله اول و باس اول قسمت قبلی با این بندازیم به نظرم یه مقدار ساده تر بوده بازی تا اینجا .یه دو سه دستم انلاین زدم خیلی حال داد تا ۳ نفر انلاین ساپورت میکنه .حیف سردرد گرفتم فکر نکنم خیلی امروز بتونم بازی کنم ولی خدا را شکر بازی خوب موقعی اومده عیدو برام در میاره :D

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
درود
منم باس اولو زدم ، بازی واقعا پشم ریزونه:D
اقا دور اولو کلا co-op نزنید حیفه:D
اصلا فکر کنید سیکیرو دارید پلی میکنید و اف برید>:)
تو همین چندساعت نسبت به نسخه ی قبل کلی تفاوت مثبت دیدم!
لذت بخش ترینش استفاده از سول باس هاس که روی اسلات های گاردین پیاده میشن!!
یه جاش قشنگ جا خوردم!
تو همین مسیر با یه مدل از انمی هایی که در نسخه ی اول بازی (که به چند نوع اتک زدن محدود بود) حضور داشت رو به رو شدم و یهو پرید رو هوا و حرکات نینجایی و اتک رو هوا زد ، قشنگ پشمام ریخت!:)):blink:
اون تغییرات در استامینای باس...
ارتقاع بافت گرافیکی نسبت به نسخه ی قبل..
اضافه شدن چند سری سلاح جدید و...
تا اینجای کار واقعا راضیم!!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,968
نام
امین پاشاپور
منم تا باس اول بازی کردم. برای منی که nioh1 رو هم بازی نکرده بودم فوق العاده بود :D خیلی حال کردم با بازی و این روزای قرنطینه رو جواب میده کاملا + عید
حالا برو جلو تا بازی جادوت کنه، خیلی اعتیاد آوره این بازی مخصوصا وقتی لولت میره بالاتر،
من الان لول 40 دارم میشم

• Like
Reactions: voldmort and N!ma

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
داشتم یوزر ریویو های سایت متاکریتیک رو میمخوندم. یه عده به بازی صفر دادن. توی توضیحاتشون نوشتن بازی به شدت سخته:)))) عاشق اون لحظه ام که سختی بازی حرص یه عده نوب رو در میاره و مجبورشون میکنه صفر بدن .
یکی گقته بود بازی یه تیکه اشغاله چون ایده هاش رو از دارک سولز کپی کرده. من نمیفهمم جز یه بون فایر و لول اپ کردن با سولز مگه چیشون شبیه هست? اصا هسته و مکانیزم گیم پلی فرق داره. یعنی اولین کسی که قابلیت کوییک سیو توی بازیش گذاشت پس همه ی بازی سازها از اون تقلید کردن? خوب اینم یه سبک بازی سازیه دیگه. تقلید کیلو چنده? مثل این میمونه که بگیم که میازاکی برا ساخت بازی سریعی مثل سکیرو از نی اوه ۱ تقلید کرد.

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
داشتم یوزر ریویو های سایت متاکریتیک رو میمخوندم. یه عده به بازی صفر دادن. توی توضیحاتشون نوشتن بازی به شدت سخته:)))) عاشق اون لحظه ام که سختی بازی حرص یه عده نوب رو در میاره و مجبورشون میکنه صفر بدن .
یکی گقته بود بازی یه تیکه اشغاله چون ایده هاش رو از دارک سولز کپی کرده. من نمیفهمم جز یه بون فایر و لول اپ کردن با سولز مگه چیشون شبیه هست? اصا هسته و مکانیزم گیم پلی فرق داره. یعنی اولین کسی که قابلیت کوییک سیو توی بازیش گذاشت پس همه ی بازی سازها از اون تقلید کردن? خوب اینم یه سبک بازی سازیه دیگه. تقلید کیلو چنده? مثل این میمونه که بگیم که میازاکی برا ساخت بازی سریعی مثل سکیرو از نی اوه ۱ تقلید کرد.
اتفاقا همین سختی و مردنهای توی بازی انگیزه من واسه ادامه و قویتر شدنه،منم میگم بازی سخته ولی ازش لذت میبرم و همین باعث میشه وقتی باسی رو میزنم احساس رضایت کنم،من نمیدونم اگه ملت دوست دارن بازی آسونی رو تجربه کنن چرا اصلا سمت Nioh میان،اینجور بازیها حوصله وصبر زیادی میخواد که متاسفانه اکثر گیمرهای این دوره زمونه که به بازیهای بکش برو جلو عادت کردن ازش بی بهره هستن

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این که یه سری نوبو این جور بازیا اذیت می کنه واقعا خنده داره :D ولی واقعیت اینه که کلیت بازی از سری سولزبورن قطعا الهام‌گرفته ، این که بگیم هیچ الهامی در کار نبوده بی انصافی هست جدا ، اما در عین الهام تونسته یه سری المان هم اضافه کنه و تا حدودی خودشو جدا کنه . علت موفقیت بازی هم دقیقا همین بوده . وگرنه می شد یه کپی محض که هیچکس تحویلش نمی گرفت.

• Like
Reactions: The Pale King

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
تا بوده همیشه این بحث های نخ نما مطرح بوده
چند ده بازی بعد از خلق ip سولز با مکانیزم گیم پلی و گهگاه جهان های مشابه ساخته شده و همه و همه به وسیله ی منتقدین و یوزرها (به درستی) بازخوردهای کاملا منفی گرفتن و در نهایت به عظما رفتن..
ولی در این میان چندین ip جدید هم خلق شد که تا حدودی از یه سری از ایده های سولز بهره ی لازم رو بردن (nioh,sekiro,و..) و با تغییرات زیاد و کارآمد و تفکرات خلاقانه ی کارگردان ها راهشونو به کل از عنوان سولز جدا کردن و شاهکارها و دنیاهای خودشون رو خلق کردن!
با دید سطحی همچین افرادی لابد اخرین حرکت کوری که خلق یه Gow کلهم جدیده هم کپی پیستی آشغال از سری سولز نام میگیره!!(کما اینکه یادمه یه سری از کاربرها تو تاپیکش از این خزعبلات میگفتن:-")

لابد چون فلان اشخاص برای اولین بار یک ow ، یک شوتر اول و یا سوم شخص ، rpg و یا... رو ساختن ، پس تا قیام و قیامت سایر کارگردانان و همه ip هایی که از مکانیزم مشابهه در عناوینشون استفاده کردن رو باید محکوم به کپی پیست کنیم!
به هرحال بحث با همچین افرادی کاملا بی فایده اس!

• Like
Reactions: The Pale King

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,968
نام
امین پاشاپور
فکر کنم برا پلات کردن بازی باید بالای 200 ساعت بازی کنیم، شماره قبلی هم خیلی طول کشید پلات کردنش،

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر