PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خدا را شکر بازی گلد شد خبری از تاخیر و اینا نخواهد بود مخصوصا که 2 ماهی میشه بازی را پیش خرید کرده بودم ضد حال میشد:D
بعیده زیاد پیشرفتی نسبت به نسخه قبل داشته باشه عملا چندتا محیط جدید و احتمالا باس جدید شده نسخه جدید

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
بعیده زیاد پیشرفتی نسبت به نسخه قبل داشته باشه عملا چندتا محیط جدید و احتمالا باس جدید شده نسخه جدید
حتی اگه پیشرفتی هم نسبت به نسخه اول نداشته باشه و به قول شما چندتا محیط جدید و باس داشته باشه بازم فوق العاده است چون نسخه اول هم فوق العاده بود هرچند با الفا و بتایی که من بازی کردم به نظرم گیم پلی بازی نسبت به نسخه اول کاملتر شده با اینکه گرافیک و طراحی محیط شبیه نسخه اوله

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
حتی اگه پیشرفتی هم نسبت به نسخه اول نداشته باشه و به قول شما چندتا محیط جدید و باس داشته باشه بازم فوق العاده است چون نسخه اول هم فوق العاده بود هرچند با الفا و بتایی که من بازی کردم به نظرم گیم پلی بازی نسبت به نسخه اول کاملتر شده با اینکه گرافیک و طراحی محیط شبیه نسخه اوله
خوبه تو توضیحاتی نوشته بود دشمنان انسانی قطع عضو هم داره مشتاق شدم

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
نسبت به شماره 1 مراحل و نقشه بازی بیشتر شده؟ صحبتی در اینباره نکردن؟
اتفاقا چند وقت پیش همین سوالو از سازندگان بازی پرسیده بودن که گفته بودن تعداد مراحل بازی دقیقا شبیه نسخه اول هستش و خود کسی که جواب داده بود گفته بود بازی را تقریبا تو ۵۵ ساعت تموم کرده

• Like
Reactions: Mazi_z

mei3am24

کاربر سایت
Feb 28, 2010
290
نام
میثم
شیدرش بهتر ش
شیدرش بهتر شده سبک مبارزاتش کمی تغیر کرده محیطش کلا عوض شده سیست گاردش کلا عوض شده. کلی چیز میز اضافه کردن. قطعا از نسخه 1 بزرگتر و شلوغ تره مهمترین بخشش 3 نفره شدن انلاینش هست که عالیه.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
عجبببببببببببب چیزی ساختن. فوق العادسسسس. محیط ها واقعا عالی شده. گرافیک پیشرفت کرده. فریم رست در بهترین حالت خودشه. سرعت بازی خیلی بالاس. و در نهایت زیباترین و خفن ترین بخش بازی , طراحی باس ها هست. باس های بازی قطعا جزو فراموش نشدنی ترین باس ها خواهند بود. مخصوصا اون باس دوقولو که پشت به پشت هم بودن :D واقعاااا سختی بازی وحشتناکه. توی بازی فرصت کوچکترین اشتباهی نیست. چقد انیمیشن ها و همچنین نبارزه نرم و روونه. چقد همه چی عالیه. وقتی شخصیت اصلی میدوئه , موهاش تکون میخوره و خیلی طبیعی و عالی درست کردن این مورد رو:D
در کل واقعااااا ترکوند. هرکی بازی نکرده دان کنه. ۱۳ گیگه.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,625
دمو چجوریه برای من هنوز نیومده! توی استور خاصی فقط هست؟

عجبببببببببببب چیزی ساختن. فوق العادسسسس. محیط ها واقعا عالی شده. گرافیک پیشرفت کرده. فریم رست در بهترین حالت خودشه. سرعت بازی خیلی بالاس. و در نهایت زیباترین و خفن ترین بخش بازی , طراحی باس ها هست. باس های بازی قطعا جزو فراموش نشدنی ترین باس ها خواهند بود. مخصوصا اون باس دوقولو که پشت به پشت هم بودن :D واقعاااا سختی بازی وحشتناکه. توی بازی فرصت کوچکترین اشتباهی نیست. چقد انیمیشن ها و همچنین نبارزه نرم و روونه. چقد همه چی عالیه. وقتی شخصیت اصلی میدوئه , موهاش تکون میخوره و خیلی طبیعی و عالی درست کردن این مورد رو:D
در کل واقعااااا ترکوند. هرکی بازی نکرده دان کنه. ۱۳ گیگه.
چند ساعته دمو؟

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
دمو چجوریه برای من هنوز نیومده! توی استور خاصی فقط هست؟

چند ساعته دمو؟
استور امریکا. یا تو قسمت دمو هست. یا توی فری گیمز.
اسمشم هست nioh2 last chance . سرچ کن اگه نبود.

• Like
Reactions: stanley

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
الان که دارم مینویسم, بعد از ساعت ها بازی از جلوش بلند شدم. توی این سبک و کلا سولز بورن ها و همچنین سکیرو, این بازی بهترین مکانیزم رو داره. البته طراحی محیط میازاکی کلا یه چیز دیگش و اون گرافیک هنری و... تکرار نمیشه. ولی واقعا میتونم بگم nioh2 یه سر و گردن از nioh 1 بالاتر و چند سر و گردن سخت تر از سکیرو و nioh1 هست. جای جای بازی سوپرایز و تله هست. یک لحظه ریسک و خطر کنی درجا مردی. اکثر دشمنا insta kill هستن. تهش دو یا سه ضربه تمومی.
یادم رفت اینو بگم:
موسیقی بازی شاهکاره. وقتی وارد بازی میشین تا سلاح رو انتخاب کنین یه موسیقی با ویولن شاهکار پخش میشه. ادم نمیخواد بازی کنه اصا. میخواد بمونه همونجا:D یه جورایی ارامش بخش ترین اخنگو در بدو ورود گیمر به بازی انتخاب کردن تا یاد اور ارامش قبل طوفان باشه. چون گیمر میدونه یه کم دیگه بره جلو , دنیای وحشی ای در پیش روشه. برا همین ترجیح میده که توی این دنیای بی خطر با اون موزیک ارامش بخش بمونه...
ضمنا. طراحی کاراکتر عالیه. خیلی خوب و حرفه ای کار شده. تقریبا ۱ ساعت زمان گذاشتم تا یکی از سکسی ترین دخترای موجود در بازیو میک آپ کنم:D
اینم بگم که اکشن بازی و مبارزات به قدری روونه که ادم نمیتونه باور کنه. ذره ای افت فریم نداره بازی. همه چیز سریع و روون. واقعا گیم پلی اینقد روون و اسموث ندیده بودم. امیدوارم منتقدای عقده ای اذیت نکنن بازیو بی دلیل.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من که تا الان سابقه نداشته یه بازی را پیشخرید طولانی مدت بکنم ولی این بازی را دو سه ماه پیش پری اوردر کردم و الان کاملا اماده ام برای بازی مخصوصا با این جو کرونایی که وجود داره هیچی بیشتر از این بازی حال نمیده قشنگ ۱۵ روز عیدو بشینی پاش از خونه تکون نخوری

• Like
Reactions: The Pale King

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,621
نام
Alireza
نسخه اول بیش از حد طولانی و تکراری بود...بعد از مدتی دیگه نه چالشی داشت نه دشمن جدید و قابل توجهی.
ولی نیمه‌ی اولش واقعا عالی بود. امیدوارم مشکلات رو متوجه شده باشن و توی نسخه دوم حلش کنن...نمیدونم چه کاریه بازیو الکی لفتش بدن تا برسه به 60 50 ساعت (فک کنم واسه این نسخه گفتن بازی بالای 80 ساعته :| ) یه عنوان 30 20 ساعته‌ی خفن بدن دست ملت، نصف مشکلات نسخه اول حل میشه. اینکه تمرکز بازی به جای چالش و محیط‌های خفن روی لوت و فارم کردن باشه، اصلا برام جالب نیست و نسخه اول هم بعد از حدود 20 ساعت، میوفته رو دورِ لوت و فارم.
حدس میزنم این جو دادنا واسه Nioh 2 هم الکی باشه و بعید میدونم چندان بازی بهتری از نسخه اول باشه...مگه اینکه خود بازی، چند برابر بهتر و متنوع‌تر از اون چیزی که توی تریلرا نشون دادن از آب دربیاد. ولی به هر حال امیدوارم اشتباه کنم و بازی انقدر متنوع باشه که 80 ساعت هم واسش کم باشه. کلا پیشنهاد میکنم صبر کنید نظر منتقدایی که بازی رو تموم کردن رو ببینید...تجربه‌ی Nioh ممکنه توی ساعات اول خیلی شیرین باشه ولی بعدش میتونه خیلی بی‌مزه بشه.

• Angry
Reactions: KavehFrootan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر