PlayStation Nioh 2

nioh-logo-01-ps4-us-14aug19.png

توسعه دهنده: Koei Tecmo Games / Team Ninja
ناشر: Sony Interactive Entertainment (نسخه کنسولی)
تاریخ انتشار: march 2020

دیدم تاپیک نداره زدم بزودی بروز میشه...........​

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
اقا دمت گرم. من تازه اینو فهمیدم چجوریه
اینارو بگیرم پلات شده.

واقعا بازیه خوبی بود و لذت coop ش به نظرم تو هیچ بازی ای نیست
ارادت داداش، واسه من که سری nioh شاهکار به حساب میاد، واقعا گیمپلی بازی یه چیز دیگست

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: ardalthebest

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,811
دوستان من این بازی رو فقط قسمت اولش رو بازی کردم ولی چون تنوع محیطش کم بود زیاد حال نکردم کلی بازی کردم همش شب بود و با محیط های تکراری .

سولزبورن رو جویدم و عاشقشم ، الان سوالم اینه که قسمت دومش چطوره تنوع محیطهاش خوبه یا گیمپلی خیلی سختر از سولز هست ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان من این بازی رو فقط قسمت اولش رو بازی کردم ولی چون تنوع محیطش کم بود زیاد حال نکردم کلی بازی کردم همش شب بود و با محیط های تکراری .

سولزبورن رو جویدم و عاشقشم ، الان سوالم اینه که قسمت دومش چطوره تنوع محیطهاش خوبه یا گیمپلی خیلی سختر از سولز هست ؟

تنوع محیط زیاد نیست متاسفانه و همون مشکلات نسخه اول رو داره. اگه اونجا مشکلی داشتین تو نسخه دوم هم مشکل خواهی داشت! کلا نسخه دوم خیلی حس تازگی نمیده غیر از ۲ ۳ مورد اضافات داخل گیم‌پلی و مبارزات ولی در کل اگه این عنوان رو دوس داشته باشی ارزش داری تستش کنی. در مورد سختیش تقریبا همونه ولی برای من یکم سختر بود ولی بازم بستگی به خودت داره

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور

تنوع میحیطش بهتر از بازی اول هست
ولی در کل از قسمت اول خیلی بهتره تو گیمپلی و کامبت بازی،
سختیش هم مثل شماره اوله، البته پلات کردن بازی راحت تر از شماره اوله

• Like
Reactions: ehsan M

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
دوستان بین این بازی و سکیرو کدوم رو پیشنهاد میدید ؟؟
کلا بازی فرق داره، من که شدیدا و شدیدا این بازی رو پیشنهاد میکنم،
اگه diablo بازی کردی، این بازی هم شدیدا اعتیاد دیبلو رو داره, گیمپلی این بازی شدیدا اعتیاد اور و شاهکاره، در مقابل گیمپلی محدود بازی های دیگه این بازی میشه گفت گیمپلی نامحدودی داره
تو سکیرو باید فقط دیفلکت کنی و بعد پاسچر دشمن شکست بهش ضربه بزنی عین بازی های QTE
10 بارL1 بعد R1 و باس مرد، نه میتونی سلاح عوض کنی نه چیز دیگه
ولی nioh کلی سلاح و کلی اپگرید و کلی آیتم و کلی کومبو و..... هی بازی میکنی و فارم میکنی و قوی میشی و بعد، همون boss که بار اول 2 روز گیر بودی روش رو اینبار تو 20 ثانیه میزنی، تازه لولت بالاتر رفت و انلاین بخوای بری کمک دیگه که خودش دنیاییه واسه خودش
البته سکیرو هم بازی خوبیه و واقعا دوستش دارم و از خیلی لحلظ بهتر از nioh هست، ولی اگه یه گیمپلی خفن با ارزش تکررار خیلی خیلی زیاد بخوای قطعا nioh بهتره، ، بخوام مقایسه کنم
سکیرو مثل کنترول آتاری هست یه دگمه کافیه براش، ولیnioh مثل کیبورد هست و همه دگمه ها کار میکنن، (شوخی بود)
حالا همه اینا نظر شخصی و سلیقه ی من هست و شاید خیلیا باهاش مخالف باشن

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
من دور اول بازی رو تموم کردم الان رفتم سراغ DLC اول
یه نکته ای در مورد Soul Cores ها اینکه به نظر مقدار اتکی که نوشته شده براشون رابطه ای با دمیج وارده نداره ، مثلا سول One - Eyed Oni با اتک ۷۴ و لول ۱۲۳ ،خیلی بیشتر از سول Skeleton Warrior با اتک ۸۹ و لول ۱۵۰ ، دمیج میده
بیشتر احساس میکنم اون اتکی که نوشته برای هر سول ،روی سلاح تاثیر می‌زاره ،هر چند اینم به نظر فیک میاد واسم :D

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
راستی اون Scroll زیر اکسسوری واسم باز نشده هنوز ، باید DLCهارو‌ تموم کنم ؟
آپدیت ۱.۲۷ با هر سه DLC رو‌ دارم

تو درجه سختی Dream of the strong میتونید
Demon Parade Picture Scrollsهارو نسبت به دشمنی که میکشید فارم کنین.
اگه dlc ها رو هم دارین وارد The first Samurai بشین و وقتی تموم کردین، The Underworld براتون باز میشه، اونجا اسکرول های بیشتر و بهتری گیرتون میاد . البته نیاز به لول بالا دارین ولی میتونید با کواپ راحت فارم کنین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این باس آخر DLC اول چقد سخته ! خیلی سریعه
من لولم ۱۳۸ هست
لول پیشنهادیش ۱۲۴ هستش
فعلا که نتونستم بزنمش

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
این دمیج Soul Coresها واقعا روی قدرت سلاح هم تاثیر داره ؟ چون وقتی سول با اتک بالا انتخاب می‌کنی ، دمیج کلی سلاح رو هم میبره بالا

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
125
با درود
من یه مدتی هست دارم این بازی رو میرم و فکر کنم حدود 70 درصدشو تا حالا رفتم و
تا الان واقعا لذت بردم و بنظرم از نسخه یکش به مراتب بهتر و جذابتره
تا اینجای کار اکثر باسها رو به راحتی زدم ولی امروز بدجوری غافلگیر شدم و اصلا توقع نداشتم به
سد محکمی بنام Saito Toshimitsu برخورد کنم و چند ساعت مفرح و عذاب آور رو باهاش سپری کردم
تا اینکه به هزار بدبختی تونستم شکستش بدم و همین الان که دارم تایپ میکنم با اینکه چند ساعتی
از مبارزه گذشته ولی هنوز آثار خستگی رو بر روی دستم حس میکنم و البته بخاطر این پیروزی غرور آفرین
سجده شکر بجا اوردم

soheil_66

کاربر سایت
Jun 28, 2018
125
بازی خوبی بود

تنها باس بازی که بدجوری برای چندین ساعت من رو عذاب داد Shibata Katsuie بود

واقعا این باس خیلی رو مخه ، چند ساعتی هست هر کاری میکنم نمیتونم از پسش بربیام ~X(~X(8-}

--------------------------------
بلاخره موفق شدم در یک نبرد جانانه شکستش بدم و بعدش بقدری خوشحال شدم که دستم خورد به میز
و مجروح جنگی شدم و فعلا باید بستری شم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر