Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,397
اعلام کردن سرویس پولی نینتندو مثل گلد و پلاس هر ماه بازی رایگان میده. بازیها از عناوین nes و snes انتخاب میشن و فقط هم تو ماه عرضه شدنشون قابل بازی هستن، بعد از اون اگه بخواین بازم بازی کنین باید بازیو بخرید...
واقعا من نمیفهمم این مسولین نینتندو با خودشون چی فکر کردن.
اون از قیمت کنسول،‌ اون از قیمت لوازم جانبی. اون از لانچ لاین آپشون. اینم از سرویس پولیشون.~X(
بعضی از این خبرارو آدم میشنوه فکر میکنه نینتندو داره تمام تلاششو میکنه که سویتچ شکست بخوره. :-??

البته به بازیها بخش مالتی پلیر اضافه شده، غیر از اون اگر قیمت سرویس در حد مقولی از پلاس و گلد پایین تر باشه این مورد قابل گذشت هست.

عزیز اوردن بازی های کنسول قبلی رو جدید اصلا کار ساده و راحتی نیست با توجه به تفاوت های ساختاری و... ماکروسافت با اون مهندسان و سبقه تو نرمافزار تونست این کار رو X1 عملی کنه که بهگفته خودشون کار سختی بوده حتی یکسری بازی ها Geow پرفرمنسشون نسبت به 360 ضعیف ترم بود ولی سونی و نیتندو عملا نمیتونن این کار انجام بدن شدنی نیست

البته در مورد نینتندو فکر نکنم مشکلی وجود داشته باشه در مورد بازیهای Wii U کار پورت با MK8 شروع شده و احتمالاً بهترین عناوین پورت بشن اما برای GC و Wii دلفین بخوبی روی شیلد توی جواب داده بنابراین سویچ که مشکل اندرویدی بودن رو نداره و با نظر نینتندو کاستوم شده هست نباید مشکلی داشته باشه.

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اعلام کردن سرویس پولی نینتندو مثل گلد و پلاس هر ماه بازی رایگان میده. بازیها از عناوین nes و snes انتخاب میشن و فقط هم تو ماه عرضه شدنشون قابل بازی هستن، بعد از اون اگه بخواین بازم بازی کنین باید بازیو بخرید...
واقعا من نمیفهمم این مسولین نینتندو با خودشون چی فکر کردن.
اون از قیمت کنسول،‌ اون از قیمت لوازم جانبی. اون از لانچ لاین آپشون. اینم از سرویس پولیشون.~X(
بعضی از این خبرارو آدم میشنوه فکر میکنه نینتندو داره تمام تلاششو میکنه که سویتچ شکست بخوره. :-??
به نظرم تمام کنسول باز ها باید سر فحش رو به مایکرو بگیرن که آنلاین واسه بازی که 60 دلار پولشو دادی رو پولی کرد. همه هم دیدن کسی هیچ اعتراضی نکرد دویدن دنبال صندوقچه پول. امیدوارم استیم گند نزنه به شرایط فعلیش فقط.​

• Like
Reactions: ehsanservat

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
qdl3hemsbtm5mfzi8q3s.jpg

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
من که خیلی باهاش حال کردم\:D/

تا حالا از کنسولای نینتندو خوشم نیومده بود و نگرفته بودم ولی اینو 100% میگیرم

هم خود کنسولش خیلی نو اوری داره:-?

هم بازیهاش عالین...فان ترین بازیا مال همین نینتندو همیشه8->

حتما من میگیرمش و اون پکشو میگیرم که جوی کان هاش ابیو قرمزه \m/

چه حالی بکنیم با زلدا :o

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
خواهشا اصن این بحث موبایلو وارد نکنید. موبایلها صد برابرم قوی باشن عالی باشن. یک در صد نمیتونن جای کنسول دستی رو بگیرن چون بازی ندارن. تمام
اتفاقا دارید اشتباه می کنید. اگر اینطوری نبود نینتندو نمیومد وارد بازار موبایل بشه و دو تا از بهترین فرانچایزهای خودش رو وارد موبایل کنه و سونی هم استدیو برای توسعه بازی های موبایل راه اندازی نمی کرد. عناوین زیادی مثل Lara Croft GO، Hitman GO و UNCHARTED: Fortune Hunter و Super Mario Run و ... هستند

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
به کسی که با موبایل بازی میکنه نمیگن گیمر

پس موبایل واسه بازی نیس در اصل

و اینکه بیای اینو با موبایل مقایسه کنی خیلی مسخرس

بشینید تا واسه موبایل بازی مثل زلدا بیاد

و این ماریو ران و اینام هم باز به سبک همون موبایله ...خودش راه میره و فقط باید بپریو ....

هیچ وقت موبایلو نمیشه با کنسول دستی مقایسه کرد

نینتندو خوبیش اینه که کلی بازی انحصاری داره و همه بازیا خیییللیییی فانه و گیم پلی و داستان جالبی دارن

و تنها بدیش اینکه گرافیکش ضعیفه...ولی تو این بازیا که نشون داد و تو سبک گرافیکی که داشتن واقعا عالی بودن و مشکلی نداشتن

بعد بازم بیای اینو با بقیه کنسولام مقایسه کنی اشتباه...مخصوصا از نظر گرافیکی

اگه به گرافیکه pc همرو میخوره

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اتفاقا دارید اشتباه می کنید. اگر اینطوری نبود نینتندو نمیومد وارد بازار موبایل بشه و دو تا از بهترین فرانچایزهای خودش رو وارد موبایل کنه و سونی هم استدیو برای توسعه بازی های موبایل راه اندازی نمی کرد. عناوین زیادی مثل Lara Croft GO، Hitman GO و UNCHARTED: Fortune Hunter و Super Mario Run و ... هستند

شمارو نمیدونم. ولی من که با موبایل بیشتر از 10-20 دقیقه حوصلم نمیاد بازی کنم. همه این بازیهای خوب موبایل که میگی به این دلیل خوبن که مخصوص پلتفرم موبایل طراحی شدن و با یک انگشت میشه بازی کرد. ولی بازیهای معمولی که ما (یا حد اقل من) به خاطرشون گیمر شدیم رو موبایل جواب نمیدن. با کنترل تاچ نمیشه بازی کرد. مگه اینکه یه گیم پد همیشه بزاری تو کیف یا جیبت که هروقت خواستی بازی کنی وصل کنی به گوشیت. آخرم بازیهایی داری که 99% pay to wait یا pay to win هستن.
کلا موبایلو با کنسول دستی مقایسه نکنید چون اصلا در یک رده نیستن. ویتا هم که شکست خورد به خاطر زیاد شدن موبایل نبود به خاطر سیاستهای بد سونی بود. وگرنه 3ds داره به این خوبی میفروشه مشکلی هم نداره.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,685
نام
Sepehr
به کسی که با موبایل بازی میکنه نمیگن گیمر

پس موبایل واسه بازی نیس در اصل

و اینکه بیای اینو با موبایل مقایسه کنی خیلی مسخرس

بشینید تا واسه موبایل بازی مثل زلدا بیاد

و این ماریو ران و اینام هم باز به سبک همون موبایله ...خودش راه میره و فقط باید بپریو ....

هیچ وقت موبایلو نمیشه با کنسول دستی مقایسه کرد

نینتندو خوبیش اینه که کلی بازی انحصاری داره و همه بازیا خیییللیییی فانه و گیم پلی و داستان جالبی دارن

و تنها بدیش اینکه گرافیکش ضعیفه...ولی من تو این بازیا که نشون داد و تو سبک گرافیکی که داشتن واقعا عالی بودن و مشکلی نداشتن

بعد بازم بیای اینو با بقیه کنسولام مقایسه کنی اشتباه...مخصوصا از نظر گرافیکی

اگه به گرافیکه pc همرو میخوره
تعریفها در گذر زمان تغییر میکنن. وقتی GTA و Resident Evil برای سیستم عامل های موبایل عرضه میشه، شما باید گوشی های موبایل رو به عنوان یه پلتفرم ویدئوگیم به حساب بیاری.

• Like
Reactions: Cait Sith

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به نظرم تمام کنسول باز ها باید سر فحش رو به مایکرو بگیرن که آنلاین واسه بازی که 60 دلار پولشو دادی رو پولی کرد. همه هم دیدن کسی هیچ اعتراضی نکرد دویدن دنبال صندوقچه پول. امیدوارم استیم گند نزنه به شرایط فعلیش فقط.​

تو نسل هفت کنسول ds و wii آنلاین بازی کردن مجانی بود , سرور هاش همیشه پر بود
تو نسل هشت هم wii u و 3ds هم بازی آنلاین مجانی بود

اما برای nintendo switch نینتندو خراب کرده بدجور - تو لانچ لاین آپشون که بازی اصلا نداشتن اون زلدام که در اصل زلدا wii u ه و ...... یا بازی تتریس خونه سازی جدید معرفی کردن شاهکار کردن
اون از آنلاین بازی کردن باید پول بدی - اونم ماهی 2 تا بازی میکرو بده - که اون بازی هام فقط یک ماهه اس بعد از یک ماه باید کلی پول بدی بخریش - چه وضعشه

لوازم جانبیشم خیلی خیلی گرونه - با این قیمتا بیاد ایران که فضاییه :-B Joy-Con های Nintendo Switch با قیمت 80 دلار و بصورت جفت
خوب 80 دلار ضربدر 4000 تومانم کنی میشه = 320 هزار تومان حالا هزینه شیپ + هزینه راه + گمرکی + سود واسطه ها و ...... حساب کنی بالا 400 هزار تومن
bufy_%D8%B3%D8%AB%D8%B5%D9%82.jpg

تازه این فقط 80 دلار قیمت این دوتاس - حالا اون گیره شارژ کننده Joy-Con ها که دو تا این دسته روش سوار میشه به تنهایی 30 دلاره
30 دلار ضربدر 4000 تومن --- 400 هزار + 120 هزار = 520 هزار تومن پول یه دسته کامل این کنسول میشه
این بخاطر اینکه که دلال مدیر نینتندو شده میخواد پول یه مشت آدم ساده لوح از جیبشون در بیاره

بنظر من اگر سنسور حرکتی دوست دارید خوب یه wii بخرید بخدا هم بیشتر از این حال میده هم دست دوم در حد آک فول پک wii بین 150 تا 250 هزار تومنه بیشتر روی 200 هزار تومنه - هم بازیا خوبی داره - هم همه بازیاشو از روی فلش میتونی اجرا کنی لازم نیست 60 دلار پول بازی بدید

این Super mario Odyssey عجب بازی چاابی میزنه تصاویرش خیلی گیراس و دنیای فانتزی توام با واقعی

قبلا بازیا ماریو ها نسل ها جدیدتر بازی کردید؟ مثل بازی mario galaxy نسخه 1 و بعدش 2 بازی کردی؟

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اون از آنلاین بازی کردن باید پول بدی - اونم ماهی 2 تا بازی میکرو بده - که اون بازی هام فقط یک ماهه اس بعد از یک ماه باید کلی پول بدی بخریش - چه وضعشه
دوتا هم نمیدن! ماهی یه دونه :))

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
من تاحالا کسیو تو عمرم ندیدم که دنبال گوشی خریدن باشه واسه بازی کردن بجز بچه های زیر 15 سال یا دیگه خیلی وضع خراب باشه زیر16-17
واقعا میرید میگید اقا کدوم گوشی روش بازیا بهتر میان؟ :-s

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تعریفها در گذر زمان تغییر میکنن. وقتی GTA و Resident Evil برای سیستم عامل های موبایل عرضه میشه، شما باید گوشی های موبایل رو به عنوان یه پلتفرم ویدئوگیم به حساب بیاری.

این تعریف اصلا قبول ندارم , اون بازی روی اسمارت فون یا پلتفرم موبایل دلیل بر کنسول گیم بودن و ..... نیست
به همون دلیلی که بازی Metal Gear: Ghost Babel نسخه gbc ( کنسول gameboy color ) ساخته شد بدترین Metal Gear Solid بود که دیدم
شبیه بازیا میکروه

GBC_Metal_Gear_Solid.png

یا بازی Resident Evil Gaiden رسما ساخته شد برای کنسول gbc

plant.gif

این بازی خوب بودن؟ معلومه که نه , اون gbc قویی و خوب بود؟ معلومه که نه ---- این بازی فقط بخاطر پول و پرفروش بودن gbc براش ساخته شدن
حالا 2 تا بازی بی ارزش برای گوشی ها ساخته شدن قرار نیست کنسول گیم حساب بشن - چون گوشیا پروفروشن چنتا عشق پول چنتا بازی بی کیفیت براش بازی ساختن

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ehsansverat
اتفاقا این دفعه پکتر حسابی از لاین اپ نیتندو تعریف کرده گفته لاین اپ بسیار بهتری داره مسبت به Wii u عرضه همزمان زلدا و با فاصله نزدیک ماریو جدید و بازی های دیگه لاین اپ خوبی رقم زده بهترین اتفاق همین عرضه همزمان زلدا هست که خوبه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر