Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,342
تورو خدا ديگه بيا مرديم از بس صبر كرديم

Sent from my iPhone using Tapatalk
24 دی ماهساعت 7 و نیم صبح مراسم اصلی این کنسول هست .
احتمالا اواخر اسفند ماه یا اوایل فروریدن سال بعد هم وارد بازار بین المللی میشه

• Like
Reactions: amirusa

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اگر عمر باطری حداقل ۴_۵ساعت باشه و قدرتش در حد کنسولای فعلی باشه و قیمت ۲۵۰تا خیلی خوب میشه.اونوقت یه کورسوی امید براش هست

بشخصه نظر شخصیم اینه 4 تا 5 ساعت شارژ نمیداره
در اصل نینتندو سوییچ یه کنسول دستی هستش که چون بع دانگل به tv وصل میشه و حتما نمیتونه زیاد شارژ نگه داره در حالت پرتبل بخاطر همین اسمشو کنسول خونگی گذاشتن

درباره کنسولی صحبت میکنیم که طراحیش و جسه اش در حد تبلته شبیه تبلته , گیم پداش جدا میشه و اینکه قراره بازی ها سنگینی روش اجرا بشه پس تو جسته کوچیک نمیشه باتری باشه که بتونه ساعت ها کنسول روشن نگه داره

همین 3ds سری اورجینال من داشتم وقتی حالت 3d ش روشن بود روی نور متوسط و صدا کم با اینکه بازی هاش سبک بودن گرافیک نداشتن فوقش 3 ساعت و نیم باتریش نگه میداشت حداکثر - اما قراره روی نینتندو سوییچ بازی ها کنسول خونگی اجرا بشه نه بازی ها موبایل یا کنسول دستی
همین گیم پد قابل جدا شدن نینتندو سوییچ یعنی نیاز به انرژی داشتن

• Like
Reactions: miliii

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
خوب بلاخره DF رسما مشخصات سوییچ رو لو داد. البته اینها همه صحبتهای DF هست و جاهاییش رو خودشون هم مطمئن نیستند ولی ازونجایی که DF هست میتونید با خیالت راحت مطمئن باشید مشخصات نهایی همینه

CPU از چهار هسته ی ARM از نوع A57 هست. که بیشتر در گوشی های پرچمدار استفاده میشه
4گیگ رم با پهنای باند 26 گیگابیت در هر ثانیه که خیلی پایینتر از رم وان هست و صد البته ESRAM رو هم نداره... دیگه 176 گیگابیت 4 بیس و 215 پرو بماند
GPU براساس تگرا X1 هست و شایعاتی که میگفتند بر اساس X2 خواهد بود کاملا اشتباه بوده با ذکر این نکته که این همون GPU ای ست که در کنسول شیلد انویدیا استفاده شده.
کنسول دو حالت قدرت خواهد داشت در حالت موبایل یا قابل حمل قدرت GPU حدود 150 گیگافلاپس خواهد بود و در هر حالت متصل به داک کمی کمتر از 400 گیگافلاپس.
CPU در هر دو حالت یکسان عمل میکنه. دلیلش هم اینه که منطق بازی در هر دو حالت یکسان باشه و خللی بوجود نیاد
فرکانس کاری رم بنا به نیاز سازنده در حالت متصل به داک همیشه 1600 مگاهرتز و در حالت موبایل 1333بین تا 1600 متغیر خواهد بود

حالا کل این اطلاعات به این معناست که در حالت موبایل سوییچ ضعیفتر از وی یو و در حالت متصل به داک کمی بیشتر از وی یو خواهد بود. به بیان ساده تر سوویچ از نظر قدرت یه 360 تقویت شده به حساب میاد
شایعاتی که قدرت کنسول رو بین وان و 4 عادی پیش بینی میکرد کاملا اشتباه بودن

نظر شخصی:

شما اگه سوییچ رو کنسول دستی درنظر بگیرین سوییچ بسیار قدرتمنده ولی اگه کنسول خونگی به حساب بیارینش خیلی ضعیفه. دیگه قضاوت با خودتون

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,358
نام
ماکان
خوب بلاخره DF رسما مشخصات سوییچ رو لو داد. البته اینها همه صحبتهای DF هست و جاهاییش رو خودشون هم مطمئن نیستند ولی ازونجایی که DF هست میتونید با خیالت راحت مطمئن باشید مشخصات نهایی همینه

CPU از چهار هسته ی ARM از نوع A57 هست. که بیشتر در گوشی های پرچمدار استفاده میشه
4گیگ رم با پهنای باند 26 گیگابیت در هر ثانیه که خیلی پایینتر از رم وان هست و صد البته ESRAM رو هم نداره... دیگه 176 گیگابیت 4 بیس و 215 پرو بماند
GPU براساس تگرا X1 هست و شایعاتی که میگفتند بر اساس X2 خواهد بود کاملا اشتباه بوده با ذکر این نکته که این همون GPU ای ست که در کنسول شیلد انویدیا استفاده شده.
کنسول دو حالت قدرت خواهد داشت در حالت موبایل یا قابل حمل قدرت GPU حدود 150 گیگافلاپس خواهد بود و در هر حالت متصل به داک کمی کمتر از 400 گیگافلاپس.
CPU در هر دو حالت یکسان عمل میکنه. دلیلش هم اینه که منطق بازی در هر دو حالت یکسان باشه و خللی بوجود نیاد
فرکانس کاری رم بنا به نیاز سازنده در حالت متصل به داک همیشه 1600 مگاهرتز و در حالت موبایل 1333بین تا 1600 متغیر خواهد بود

حالا کل این اطلاعات به این معناست که در حالت موبایل سوییچ ضعیفتر از وی یو و در حالت متصل به داک کمی بیشتر از وی یو خواهد بود. به بیان ساده تر سوویچ از نظر قدرت یه 360 تقویت شده به حساب میاد
شایعاتی که قدرت کنسول رو بین وان و 4 عادی پیش بینی میکرد کاملا اشتباه بودن

نظر شخصی:

شما اگه سوییچ رو کنسول دستی درنظر بگیرین سوییچ بسیار قدرتمنده ولی اگه کنسول خونگی به حساب بیارینش خیلی ضعیفه. دیگه قضاوت با خودتون

اگه کنسول دستی در نظر بگیریم، در مقایسه با اسمارت فون ها، خصوصا اون هایی که سال بعد میان وضعیتش چطوره؟ چون به نظر من با این تفاسیر رقیب سوییچ باید اسمارت فون ها باشه نه کنسول های خونگی فعلی.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
اگه کنسول دستی در نظر بگیریم، در مقایسه با اسمارت فون ها، خصوصا اون هایی که سال بعد میان وضعیتش چطوره؟ چون به نظر من با این تفاسیر رقیب سوییچ باید اسمارت فون ها باشه نه کنسول های خونگی فعلی.
روی کاغذ ممکنه ضعیفتر باشه ولی از اون جهتی که پلتفورم بستست از اون نظر مشکلی نداره. همین الان زلدا رو داره بهتر از وی یو ران میکنه ( فریمش ثابت تره) . چنین گرافیکی روی موبایل خیلی بعیده. یادمون نره همین ویتای خودمون با اینکه خیلی ضعیفتره در مقابل دیوایسای اندرویدی خیلی آبرو مند ظاهر شده

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,358
نام
ماکان
روی کاغذ ممکنه ضعیفتر باشه ولی از اون جهتی که پلتفورم بستست از اون نظر مشکلی نداره. همین الان زلدا رو داره بهتر از وی یو ران میکنه ( فریمش ثابت تره) . چنین گرافیکی روی موبایل خیلی بعیده. یادمون نره همین ویتای خودمون با اینکه خیلی ضعیفتره در مقابل دیوایسای اندرویدی خیلی آبرو مند ظاهر شده

بله منتها یه نکته ای وجود داره و اون هم طول عمر کنسول هست. سوییچ به عنوان یه کنسول دستی خیلی زود قدیمی میشه. Zelda الان رو اسمارت فون بعید به نظر میرسه. هرچند با توجه به تفاوت ساختاری که تو مارکت دارن شاید کمتر استدیویی رو ببینیم که دنبال ساخت یه گرافیک خیلی خفن رو موبایل باشه و قالبا گرافیک های ساده و گیم پلی های قابل فهم رو ترجیح میدن که برخلاف فلسفه ساخت یه بازی مثل زلدا هست، اما با تمام این تفاسیر باز نهایت از 2018 اسمارت فون هایی که میان سوییچ رو به سرعت پشت سر میزارن و اختلاف بیشتر هم میشه.

کلا به نظر من سوییچ توانایی مبارزه و رقابت در هیچ زمینه ای رو نداره. یعنی نه میتونه به عنوان کنسول خونگی کنار PS4 و X1 دوام بیاره، چون پر واضح هست اصلا ساپورت نمیشه و اصلا توان سخت افزاری این کار رو هم نداره، و هم به عنوان یه کنسول دستی جلوی اسمارت فون ها به سرعت کم میاره. در نهایت شاید فقط بتونه یه فن های سرسخت انحصاری هاش رو با یه قیمت مناسب بکشونه سمت خودش و فروش بکنه. یعنی من که شخصا نمیتونم یه فروش خیلی خوب و جالب رو برای سوییچ متصور بشم و فکر نمیکنم اتفاق خاصی براش بیفته!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
از اولم قرار نبود نیتندو اصلا برای قدرت رقابتی با x1 یا ps4 باشه اینجا هی شایعه میکردن قراره قدرتش اندازه ps4 باشه یا بیشتر باشه نیتندو هدفش همون مثل قبل با این تفاوت که حالا دو حالتم تعبیه کرده

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,024
به نظر من این کنسول با یه قیمت پایین (مثلا 250$)
میتونه نظر خیلیها رو به عنوان کنسول دوم جلب کنه برا عاشقای 3ds و تبلت و ... هم خب جذاب و قدرتمنده در کل قیمت نشون داده خیلی نقش تعیین کننده ای تو فروش داره و نینتندو هم به نظر برگ برندشو تو همین مورد نگه داشته حالا با یکی دو قابلیت خلاقانه کنسول که شاید بعدا رو کنه
ضمنا کنسول قدرتمند هم در حد کنسولای حاضر فکر نمی کنم نینتندو رو به جایی می رسوند به دو دلیل
یکی اینکه نسبت به اون دوتا خیلی دیر وارد میشه
و دوم اینکه گرافیک بالا شاید به درد بازیاش نخوره با توجه به اینکه همیشه گیم پلی محور و خلاقانه هستن
پس به نظر قیمت بهترین گزینست (با یخورده جنگولک بازی در کنسول:D)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
اصلا این کنسول به عنوان یک کنسول خونگی تو کت من یکی نمیره! با این قدرت واقعا چنتا از بازیهای نسل هشتم روش اجرا میشه؟ به نظرم شکی نیست این کنسول دستی هست ولی نمیفهمم چرا نینتندو به عنوان کنسول خونگی معرفی کردش!
درباره قیمت همین الان با اینکه بلک فرایدی تموم شده ولی هم فور و هم وان رو میشه تو فروشگاه ها 250 دلار پیدا کرد باندل های مختلف. وان اس باندل بتفیلد 250 دلار+ سی دلار گیفت هم سایت خوده اکس باکس تبلیغ میکنه.

• Like
Reactions: miliii

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,995
نام
ehsan
بله منتها یه نکته ای وجود داره و اون هم طول عمر کنسول هست. سوییچ به عنوان یه کنسول دستی خیلی زود قدیمی میشه. Zelda الان رو اسمارت فون بعید به نظر میرسه. هرچند با توجه به تفاوت ساختاری که تو مارکت دارن شاید کمتر استدیویی رو ببینیم که دنبال ساخت یه گرافیک خیلی خفن رو موبایل باشه و قالبا گرافیک های ساده و گیم پلی های قابل فهم رو ترجیح میدن که برخلاف فلسفه ساخت یه بازی مثل زلدا هست، اما با تمام این تفاسیر باز نهایت از 2018 اسمارت فون هایی که میان سوییچ رو به سرعت پشت سر میزارن و اختلاف بیشتر هم میشه.

کلا به نظر من سوییچ توانایی مبارزه و رقابت در هیچ زمینه ای رو نداره. یعنی نه میتونه به عنوان کنسول خونگی کنار PS4 و X1 دوام بیاره، چون پر واضح هست اصلا ساپورت نمیشه و اصلا توان سخت افزاری این کار رو هم نداره، و هم به عنوان یه کنسول دستی جلوی اسمارت فون ها به سرعت کم میاره. در نهایت شاید فقط بتونه یه فن های سرسخت انحصاری هاش رو با یه قیمت مناسب بکشونه سمت خودش و فروش بکنه. یعنی من که شخصا نمیتونم یه فروش خیلی خوب و جالب رو برای سوییچ متصور بشم و فکر نمیکنم اتفاق خاصی براش بیفته!
ببین ماکان این حرفو میشه به همه ی کنسولا تعمیم داد ( تعمیمو درست نوشتم؟:-") الان پرو رو هم میشه گفت تو سال 2020 قدیمی شده. منتها اصلا بحث این نیست موبایل ها هر چقدر هم قوی قرار نیست نینتندو براشون بازی بسازه یا اسکایریم روشون بیاد. قدرت نینتندو در بازیاشه. البته در کمال ناراحتی باید تا حدی باهات موافقت کنم. بنظرم میرسه نینتندو داره دوباره گند میزنه. مارکتینگشون خیلی ضعیفه. کوچکترین نکتش همینه که به اصرار دارن تبلیغ میکنن که سوییچ کنسوله نه هندهلد. فکر کن چیزی که میتونست قویترین کنسول دستی تاریخ باشه همه بگن WOW تبدیل شده به یه کنسول خونگی ضعیف. تقصیر هم با خود نینتندوعه. الان به فرض کنسول خونگی بودن سوییچ نینتندو عملا دو نسل کامل از نظر تکنیکی عقبه. مثلا کنسول نسل نهمشونه. <:-P=((. از اون طرف قانون انتخاب طبیعی داروین در مورد نینتندو خیلی صادقه. تو دنیایی که همه دنبال بلاک باسترای پرخرج و تجربه ی سینماتیک و از اونطرف آنلاین هستن نینتندو چسبیده به فرمول بازی سازی عصر 8 بیت و 16 بیت. گرچه برای من خیلی خاطره سازه ولی اگه نتونه خودشو با شرایط روز وفق بده محکوم به نا بودیه.

ولی در نهایت سوییچ همون چیزیه که دوست داشتم ویتا2 باشه. جهت دل خودمم شده دوست دارم موفق شه. تو هم از خر شیطون پیاده شو بیا دست به دعا برداریم:D;;)

ماکان بیا این ویدیوها رو ببین. آهنگای FF خاطره انگیزاشه دارم از شدت نوستالژی جر میخورم

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
نیتندو اگه میتونست کرش هم بخره از اکتیویژن ببره کنار سونیک و ماریو و زلدا دیگه براش عالی میشد..
یک Bayoneta 3 هم باید بسازن کلا باید بازی های این مدلی برنامه ریزی کنن برای switch وگرنه از جاهایی مثل راکستار که بعیده حمایت بشن Take two نهایت دو تا بسکتبال برای Switch عرضه کنه با Bioshock

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر