Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
یه تبلت مگه چقدر میتونه قدرت داشته باشه؟ چقدر رم داره و ظرفیت؟ خب یهو تبلت میداد بیرون دیگه با یه کنترلر. من از الان شکست این کنسول رو میبینم. اگه اضلا کنسول بشه گفت بهش. مگه اینکه داستان دیگه ای باشه.
قدرت خوبی میتونه داشته باشه.بازی های نینتندو هم همچین گرافیک بالایی ندارن.الان بعضی گوشی ها 6 گیگ رم دارن و باتری 5000 میلی امپر!!

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
والا واسه wiiu من خوندم جایی انقدر نینتندو ضرر کرد که اون مرحوم که اسمش خاطرم نیست نصف سرمایش رو گذاشت تو نینتندو تو شرکت سرپا بمونه. حالا فکر کن اینم بدتر از اون بشه. در مورد ماکرو مطمئن باش این فکر رو داره چون قبلا پیشنهادش رو داده بود و نینتندو قبول نکرد. ماکره بالای 110 میلیارد دلار سرمایه داره. اینو وقتی خبر خرید amd از طرف ماکروسافت شنیدم خوندم. پس نگران پولش نباش. ماشاالله ماکروسافت بخواد دنیا رو بخره پولش رو داره. در مورد این کار به ضررش هست اصلا درک نمیکنم منطقت رو. نینتندو پر از شخصیت ها و بازیای ناب انحصاری هست هر شرکتی آرزوش رو داره شما فکر کن ماریو واسه سونی یا ماکروسافت بشه. خود این ماریو یه گنج هست واسه هر شرکت بازی سازی. ماکروسافت rare که خرید اینم موقعیتش پیش بیاد من شک ندارم میره تو کار عمل.
البته من دوست دارم ناشر بشه تا خریده. ناشر بشه مثل سگا آدم بشه بقیه بتونن بازی کنن انحصاریاش رو.

ایواتا نصف سرمایش رو نداد نینتندو، وقتی Wii U به مشکل برخورد ایواتا گفت مسئولیتش با من هست و خودش نصف حقوقش رو نگرفت (بر خلاف شرکتهای که تو این مواقع اکثراً دست به تعدیل نیرو میزنن) مدیرهای ارشد نینتندو هم از کار ایواتا تبعیت کردن.

اما در موردپیشنهاد خرید نینتندو از سمت مایکرو این خبر گیم اسپات فکر کنم موضوع رو روشن کنه.

When we first started thinking about doing Xbox, we met with Nintendo," Fries said in an interview with IGN. "We sat down with [late Nintendo CEO Satoru Iwata] and others and we said, 'This is what we want to do, could we partner? Could we work together on this?' And basically they said no."

Fries recalled that Microsoft said during the sit-down, "We could do the software and the networking stuff, you guys could do the hardware, and we could team up and put out a product together.' They said no."

After this, then-Microsoft CEO Bill Gates met with Sony to discuss a similar deal. "Can we work together? Can we partner?" Fries said Gates asked. "And they said no."

Fries' comments came in response to a question about if there was any truth to the rumors that Microsoft attempted to buy Nintendo. If this was ever discussed internally, Fries didn't know about it, apparently. "Actually, if anyone [at Microsoft] thought about buying Nintendo, I never heard that," he said.

منبع:More Details on When Microsoft Tried to Partner With Nintendo and Sony for a Game Console

در واقع بحث شراکت مطرح بوده (هم با سونی و هم با نینتندو) و نه خرید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,029
نام
محمد امین
این صفحه قابل حملش به احتمال زیاد قدرت کمتری داره و بازی ها رو با کیفیت کمتری اجرا میکنه در غیر این صورت اگر تمام سخت افزار داخل صفحه قابل حمل باشه قیمتش بالای 400 دلار میره

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
درصورت شکست سوییچ، نینتندو بهترین کاری که میتونه انجام بده اینه که مثل سگا ناشر شه.
درمورد این که درصورت شکست خوردن سوییچ هم چیزیش نمیشه درست. ولی احتمالا کنسول ساختن رو رها میکنه به علت ضرر دهی که براش داره.
زدن کنسول قوی هم بعید میدونم اگه اهل خرج و ریسک بود تو این چند سال اخیر تا الان یه کنسول قوی با شبکه آنلاین عالی بیرون داده بود. ولی شدیدا چسبیده به نوآوری و مواردی که بیشتر تو بازار ژاپن خریدار داره.

در این حد نمیشه , نینتندو کمپانی 2 روزه که نیست 130 سال قدمت داره
همین الانش تو بازر کنسول ها دستی تنها و بزرگترینه , از 1980 که اولین کنسل دستی که ساخت تا الان تو همه نسل ها برنده نسل بوده
از اون ور سونی و مایکرو هزار نوع درآمد دارن از ویندوز تا tv و ...... اما نینتندو کلا فقط تو صنعت گیمه فعالیتش , مثل سونی که هزارنع خط تولید نداره
حتی با همین کنسول ها دستیش همیشه تو بازاره با درامد هنگفت - نگاه میکنی فقط یه بازی نینتندو به تنهایی 50 میلیون نسخه میفروشه در یه نسل
در حد فروش یه کنسول در یه نسل

• Like
Reactions: bayern_vahid

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
اگه به قدمت باشه نوکیا هم چنین قدمتی داشت و آخرشم سر همین سیاستهای مسخره (تبعیت نکردن از راهی که بقیه شرکت ها تو صنعت موبایل میرفتن و پافشاری روی استفاده از سیستم عاملهای مسخره) به تاریخ پیوست. تو دنیای تجارت خاص بودن و نوآوری خوبه ولی نه همیشه، باید به نیازهای مصرف کننده ها هم اهمیت داد. البته نینتندو اینطور نمیشه فوقش ناشر شه-کاری که به نفعشم هست و پول پارو میکنه با این بازیهایی که داره.
درمورد 3DS هم اینجا رو ببین که تبلتها و اسمارت فونها چقدر فروشش رو کم کردن:
Decline Of Nintendo 3DS is Due to Smartphones, Study Suggests | SegmentNext
دلیل اینکه سوییچ رو این شکلی داده هم همین بوده که با تبلتها و اسمارت فونها رقابت کنه

نوکیا 130 سال قدمت داره؟ مثل نینتندو از ابتدا کمپانی بازی سازی بوده؟ کلا نینتندو از کارت بازی و ساخت اسباب بازی شروع کرده تا رسید به ساخت کنسول انقلابی nes ( همون میکرو )
درسته که مخالف و ضد Nintendo Switch هستیم ولی نمیتونیم کار ها و تاریخچه و کنسول هاشو نادیده بگیریم
به هیچ وجه شکست نمیخوره , شاید فکر کردی داری درباه دستگاه امپراطور صحبت میکنی , میدونی چقدر درآمد و سرمایه داره نینتندو با اینکه ضمینه فعالیتش فقط گیمه
نه مثل کمپانی ها دیگه که هزار نوع منبع درآمد دارن

3ds بازم 60 میلیون فروخته درسته نسبت به ds فروش کمتری داشته , اما 60 میلیون کنسول فروخته شده کمه؟ حالا کاری به درآمد نرم افزاری نینتندو سر 3ds ندارم
همین ps4 ش که مثلا موفقه 2 سال بعد از 3ds اومده کلا تا الان 43 میلیون کنسول فروخته طبق آمار رسمی خود سونی
همین ps vita اگر اشتباه نکنم تا الان 7 میلیون یا 8 میلیون کنسول دستی فروخته - بعد 3ds هم 60 میلیون کنسول فروخته , تفاوت فروش هر دو کنسول دستی ببین

اصلا فکرشو نکن شکست بخوره نینتندو , یه نمونه اش pokemon go ببین یا super mario run که قراره 2 ماه دیگه برای ios ها منتشر بشه اما همین الان 20 میلیون نفر پیش ثبت نام کرده
تا نینتندو ip های مثل ماریو - زلدا و ...... داره هیچوقت برشکست نمیشه

مثلا با اینکه wii u موفق نبود و حدود 14 میلیون کنسول فروخت فقط به تنهایی بازی mario kart 8 تا الان 8 میلیون نسخه بازی فروخته برای wii u

Nintendo Switch هم کنسول خونگی نیست یه تبلته منم باهاش حال نکردم حتی بهم 500 هزرم بفروشن نمیخرم , اما هچوقت نمیام چشممو رو واقعیت ببندم و بگم قراره همین فردا نینتندو برشکست بشه بیان اموالشو و کمپانی مصادره کنن بعد مایکروسافت مثل گرگ بپره وسط اونجا بگیره و ......... چون توهمی بیش نیست

نینتندوه دیگه الکی نینتندو نشده 130 سال تو ضمینه سرگرمی فعال بوده , کمپانی که ip هاش پرفروشترین ip ها تو کل صنعت گیم هستن به همین راحتیا برشکست میشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bayern_vahid

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
نوکیا 130 سال قدمت داره؟ مثل نینتندو از ابتدا کمپانی بازی سازی بوده؟ کلا نینتندو از کارت بازی و ساخت اسباب بازی شروع کرده تا رسید به ساخت کنسول انقلابی nes ( همون میکرو )
درسته که مخالف و ضد Nintendo Switch هستیم ولی نمیتونیم کار ها و تاریخچه و کنسول هاشو نادیده بگیریم
به هیچ وجه شکست نمیخوره , شاید فکر کردی داری درباه دستگاه امپراطور صحبت میکنی , میدونی چقدر درآمد و سرمایه داره نینتندو با اینکه ضمینه فعالیتش فقط گیمه
نه مثل کمپانی ها دیگه که هزار نوع منبع درآمد دارن

3ds بازم 60 میلیون فروخته درسته نسبت به ds فروش کمتری داشته , اما 60 میلیون کنسول فروخته شده کمه؟ حالا کاری به درآمد نرم افزاری نینتندو سر 3ds ندارم
همین ps4 ش که مثلا موفقه 2 سال بعد از 3ds اومده کلا تا الان 43 میلیون کنسول فروخته طبق آمار رسمی خود سونی
همین ps vita اگر اشتباه نکنم تا الان 7 میلیون یا 8 میلیون کنسول دستی فروخته - بعد 3ds هم 60 میلیون کنسول فروخته , تفاوت فروش هر دو کنسول دستی ببین

اصلا فکرشو نکن شکست بخوره نینتندو , یه نمونه اش pokemon go ببین یا super mario run که قراره 2 ماه دیگه برای ios ها منتشر بشه اما همین الان 20 میلیون نفر پیش ثبت نام کرده
تا نینتندو ip های مثل ماریو - زلدا و ...... داره هیچوقت برشکست نمیشه

مثلا با اینکه wii u موفق نبود و حدود 14 میلیون کنسول فروخت فقط به تنهایی بازی mario kart 8 تا الان 8 میلیون نسخه بازی فروخته برای wii u

Nintendo Switch هم کنسول خونگی نیست یه تبلته منم باهاش حال نکردم حتی بهم 500 هزرم بفروشن نمیخرم , اما هچوقت نمیام چشممو رو واقعیت ببندم و بگم قراره همین فردا نینتندو برشکست بشه بیان اموالشو و کمپانی مصادره کنن بعد مایکروسافت مثل گرگ بپره وسط اونجا بگیره و ......... چون توهمی بیش نیست

نینتندوه دیگه الکی نینتندو نشده 130 سال تو ضمینه سرگرمی فعال بوده , کمپانی که ip هاش پرفروشترین ip ها تو کل صنعت گیم هستن به همین راحتیا برشکست میشه؟
بله نوکیا ۱۵۱ سال قدمت داره. اما خب حرف شما درسته نینتندو از اول تو کاره بازی بود . ولی خب نوکیا هم جرم که نکرده تو کاره موبایل نبود . به خاطر این که هنوز برق اصن اختراع نشده بوده:D:D. بخش دیگه حرف شما راجع به فروش ps4و3dsدرسته چون اگر یه مقایسه بکنیم نسبت به ۱۰ سال پیش کلا فروش کنسولا پایین اومده که علت اصلی این کاهش فروش مربوط به اسمارت فون ها و تبلت هاست چون ۱۰ سال پیش هنوز اسمارت فون ها و تبلتا ظهور نکرده بودن

• Like
Reactions: ehsanservat

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
از Nintendo Switch خوشم نیومد هیوقت دستگاه بازی دستی دوست نداشتم
میخوام wii u بنظرم میخوام بخرم - ارزش داره؟
بازی براش میاد؟

با همون آیدی @ehsanservat خودت پیام بده دیگه. حالا که از بن دایم در اومدی دیگه چه دردی هست که با آیدی های دیگه میای تاپیک ها رو خراب میکنی.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خیلی جالبه ملت کلی تو جاهای مختلف از کنسول لذت بردن و دارن تعریف میکنن تو اینجا حرف از ورشکست شدن نینتندو زده میشه !
فکر کنم امار فروش بازی های وی یو همون کنسول شکست خورده رو هم ببینیم بد نباشه مثلا ماریو کارتش حدود 8 میلیون نسخه فروش کرده به همین اندازه ایپی های دیگش هم فروش داشتن این نسل نینتندو مجموعا حدود 80 میلیون کنسول فروخته فروش بازی هاشم که در ژاپن همیشه سر به فلک میکشیده
البته بگم اینها مهم نیست که مهم 4k و hdr هست ,که نینتندو نداره و بدرد نمیخوره
اخه سوئیچم شد کنسول =))

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خیلی جالبه ملت کلی تو جاهای مختلف از کنسول لذت بردن و دارن تعریف میکنن تو اینجا حرف از ورشکست شدن نینتندو زده میشه !
فکر کنم امار فروش بازی های وی یو همون کنسول شکست خورده رو هم ببینیم بد نباشه مثلا ماریو کارتش حدود 8 میلیون نسخه فروش کرده به همین اندازه ایپی های دیگش هم فروش داشتن این نسل نینتندو مجموعا حدود 80 میلیون کنسول فروخته فروش بازی هاشم که در ژاپن همیشه سر به فلک میکشیده
البته بگم اینها مهم نیست که مهم 4k و hdr هست ,که نینتندو نداره و بدرد نمیخوره
اخه سوئیچم شد کنسول =))

آخه کنسول دستی که کلا در اینجا برای یکسریا کنسول حساب نمیشه به نظرم . وگرنه خانواده 3ds بالای 61 میلیون فروش داشته و پوکمون x و y ش حدود 15 میلیون فکر کنم و ماریو کارت 7 شم حدود 14 میلیون و ...

وی یو هم splatoon -ش از 4.5 میلیون فروش داشته ! کارت 8 هم که گفتید . ماریو 3d world هم حدودا بیش از 5 میلیون , نکته جالب اینه این فروشا روی کنسولی که خودش فکر کنم حدود 13 میلیون فروخته فروش داشته ! و هنوز یه بازی انحصاری نسل 8 روی کنسول خونگی نداریم که به حدود 8 میلیون فروش رسیده باشه (مگر روی وی یو . بماند که نسل هشت هست یا نیست ! هر چی هست بازیای انحصاری پرفروش و با امتیاز خوب همچین کم نداره به نظرم ! )

اگر شخصیم میخواد بگه رد سنی بازی های انحصاری وی یو کمتر از فلان بازی روی فلان کنسول هستش و یا حرف مشابه , فکر کنم دیگه اینو من میدونم ! ولی همه چی رده بندی سنی نیست ! قدرت آی پی و کیفیت بازی و محبوبیتش هست به نظرم که باعث همچین فروشی میشه

اینم برای دیدن تعدادی از بازیهای پرفروش وی یو و تیری دی اس >>

Nintendo Q2 FY16 financial results - Nintendo Everything

آخرین ویرایش:

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
کنسول جدید نینتندو معرفی شده و تو چند تا تاپیک دعوا سر اینه که نینتندو بعد از ور شکستگی ناشر بشه یا بازی ساز یا بشینن آهنگ بسازن؟؟
خلاصه که اکثر کاربرهایه این سایت دغدغه ی اینو دارن که نینتندو بعد از ورشکستگی چه بلایی سرش میاد ؟آیا مایکروسافت میخردش؟؟ یا اینهمه کارمند بیکار میشین؟؟
حالا سونی یه جاسوئیچی معرفی کنه پنجاه صفحه به به و چه چه میکنن و از رویاهاشون که با جاسوئیچی قراره رغم بخوره حرف میزنن

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,730
نام
وحید
من که شخصا حال کردم یه نظرم فرو ش خوبی خواهد داشت ایده اش هم عالیه ساپورت نینتندو رو هم داره بارها گفتم گیم فقط گرافیک نیست داستان و گیم پلی هم در ساخت یک بازی خوب نقش بسیار پر رنگی دارند به شخصه ترجیح میدم یه بازی گرافیک متوسط رو به بالا با داستان قوی بازی کنم تا یه عنوان گرافیک انچنانی و داستان و گیم پلی اشغال

Sent from my iPhone using Tapatalk

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
watch?v=N1R0fM9RkBQ
حتما ببینید اینو :)):)):))
91cgtp5xqf39zmiowb8c.jpg

:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر