Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
این پست میتونه نامزد پست سال شدن باشه. یه چند نمونه از بازیهای انحصاری Rare برای نینتندو، قضاوت با خودتون! :
250px-GoldenEye007box.jpg

متا: 96

250px-BanjoKazooieCover500px.jpg

متا: 92

250px-Perfect_dark_box.jpg

متا: 97

250px-Conkersbfdbox.jpg

متا: 92
این عناوینی که گفتی جدید ترینش مال سال 2001 بوده دوست عزیز. ایشون گفتن "تهش Rare به جایی نرسید" به واژه تهش دقت نکردی.
وگرنه همه میدونو rare قبلا چه کمپانی خفنی بود. فکر نکنم کسی باشه که با battletoad خاطره نداشته باشه. من همین الانم گاهی donkey kong land land 1 و2 روی گیم بوی بازی میکنم اینقدر که بازیهای خوب و سرگرم کننده ای هستن.
الانم نمیگم rare بده من از کامیو خوشم اومد و شدیدا هم منتظر sea of thieves هستم. البته روی پی سی چون xbox one ندارم.
اما واقعا در حد زمان قبل از خریده شدنش توسط مایکرو نیت. از وقتی rare جزو مایکروسافت شده یه بازی با متا بالای 90 نساختن. اکثر کارمنداشم بعد از خریده شدن توسط مایکر کمپانیو ترک کردن.

عکس زیرم گذاشتم که دوباره خدای نینتندو نیاد بگه دروغ میگی تو تا حالا از کنار بازیهای rare هم رد نشدی. :|

• Like
Reactions: Fratos

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
می دونم می خوای ادای من رو در بیاری، ولی خوب حداقل بخون من چی گفتم:
"هیچ وقت هم بازی هاش پرفروش نبودن در اون حد با اینکه نقد هاشون عالی بود همیشه."
یه همیشه تو قسمت اول جا انداختم، خواستم بگم بازی هاش با وجود عالی بودن همیشه پرفروش نبودن. بعد از Conker دیگه هیچ بازی اش اونجوری فروش نداشت.

والا خیلی واضح گفته، شما الان معلوم نیس به چیش گیر دادی! همین بحثی که ملت یاد گرفتن میگن رو کنسول NX بازی مثل RDR2 و BF1 نمیاد پس به درد نمی خوره رو شبیه حرف نوب ها دونسته که خیلی هم بیراه نیست. کلا نینتندو کنسول هاش بازی های مخصوص خودش رو داره، مخصوصا Handheld هاش اصلا تو فاز بازی های بزرگ AAA نیستن. یه مدت امتحان کردن دیدن جواب نمیده، بدون این بازی های هم موفق بوده تا حالا.
اولا من سابقه پشت پست های عحیب ابشون رو بهتر از شما میدونم ... دوما اگه کسی فکر کنی یه کنسول باید بازی هایی مثل مثل rdr یا gta روش باشه تا ارزش خرید داشته باشه .. ازه باشه من نوبم .. همه دنیا نوبه ... شما پورفسور و هاردکور و پروفشنال ... خنده داره .. الان مثلا همین حرف چرندی رو در مورد ویتا میزدم .. شما خودت با یه بویینگ میکوبیدی به پست من ... ملت دارن میگن چرا نیتندو به قدرت سخت افزار توجه نمیکنه که باقی شرکت های بازی سازی براش بازی بسازن و بازی aaa رو کنسولای نینتندو هم منتشر شه در کنار بازی ها و انحصاری های فوق العاده ای که خودش داره ... این موضوع رو بزنی به مقایسه قدرت گرافیکی pc و ps4 یعنی چرند گویی یعنی زدن به صحرای کربلا

بعدش میگه که: "مخاطب من شما نبودی!دلیلی هم وجود نداره پست منو نقل قول کنی" یعنی مخاطب صحبتش شما نبودی پس نیازی نبوده جوابشو بدی. این یکیو نمیدونم چرا نفهمیدی.
در جمله دوم از واژه نوب استفاده کردن که به معنی "آدم بی اطلاعی که نمی خواد هم چیزی یاد بگیره" هست (معنی برگرفته از این منبع). یعنی میگه اونایی که به امید بازی کردن عناوینی مثل GTA و battlefield کنسول نینتندو میخرن آدمای بی اطلاعی هستن که بدون تحقیق خریدمیکنن.
چه خنده دار .. مخاطب پست منم تو نبودی یکی دیگه بود .. پس چرا میپری وسط بحث ما ... خخخخخخ هههههه .
منم فکر میکنم یه کنسول باید بازی های بزرگی مثل gta یا bioshock یا یا یا یا یایا ... روش بیاد تا ارزش خرید داشته باشه برای کسی که توانایی خرید یه کنسول تو یه نسل رو داره ...
منم یکی از همون نوب های مخاطب پستم ... پس حق دارم جواب بدم ..
شما که پست من هیچ ربطی یه شما نداشت چرا نخود اش شدی اقای وکیل وصی؟

• Like
Reactions: ehsanservat

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
ممنون که خودتون هم جواب خودتون رو دادین، هم جواب این دوستمون رو.
خوشم اومد آدم منطقی هستین، خواستین از نفر قبلی دفاع کنین دست آخر ناخواسته حقیقتو گفتین.
درمورد اون رد شدن یا نشدن شما از فلان بازی، هم موضوع اینه اینجا چند نفر میخواید کل کارهای نینتندو رو توجیه کنید درسته-حتی از دست دادن همین Rare-از بهترین بازیسازهای تاریخ و متعاقبا ضعیف شدنش. در صورتیکه کوچکترین شکی وجود نداره که سیاست نینتندو در قبال این قضیه فوق العاده مرگبار و اشتباه محض بوده. سازنده ای که بازیهای با این کیفیت میسازه اگه الان سودآوری نداشته باشه فردا داره و هیچ توجیهی نداره دست کشیدن ازش. اون زمان با شروع نسل جدید، هزینه های ساخت بازی افزایش پیدا کرده و Rare احتیاج به بودجه بیشتر داشته (امری کاملا معقول) که نینتندو پول بده نبوده و بعدم دنبال اسپانسر جدید گشتن و آفر گرفتن از سمت اکتیویژن و مایکرو و دست آخر خریداری شدن توسط مایکرو.
مسلما اگه دست نینتندو مونده بود قضیه کلا فرق میکرد و چه بسا کنسول بعدی نینتندو یعنی گیم کیوب با انحصاری های Rare نتیجه بهتری میگرفت. برای Wii و Wii و همین سوییچ هم یه انحصاری ساز عالی برای کنسولهاش داشت.
ولی از اونجایی که نینتندو کلا خطا تو کارش نیست عمرا شما و دوستان دیگه اینو بپذیرید.
اولا که ایشون گفتن rare تهش به جایی نرسید. شما ورداشتی چندتا بازی قدیمی rare مثال زدی. منم گفتم اون بازیا قدیمین وقتی ایشون میگه تهش یعنی اواخرش یعنی الان که rare بیش از ده سال هست بازی با متای بالای 90 نداشته. حالا نمیدونم این چجوری حرف شمارو تایید کرد یا جواب خودم و اون دوستمونو داد.
منم هیچجا نگفتم نینتندو کار خوبی کرد rare از دست داد. معلومه ضرر کرد. ولی خوب مایکرو پول دار تر هست دیگه کاری نمیشه کرد.
از اونجا هم که گفتی "موضوع اینه اینجا چند نفر میخواید کل کارهای نینتندو رو توجیه کنید " و "ولی از اونجایی که نینتندو کلا خطا تو کارش نیست عمرا شما و دوستان دیگه اینو بپذیرید."
ممنمون میشم یکی از پست های من که توش تعریف یا طرفداری بیجا از نینتندو کردم نقل قول کنی خودم ببینم.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
چه خنده دار .. مخاطب پست منم تو نبودی یکی دیگه بود .. پس چرا میپری وسط بحث ما ... خخخخخخ هههههه .
منم فکر میکنم یه کنسول باید بازی های بزرگی مثل gta یا bioshock یا یا یا یا یایا ... روش بیاد تا ارزش خرید داشته باشه برای کسی که توانایی خرید یه کنسول تو یه نسل رو داره ...
منم یکی از همون نوب های مخاطب پستم ... پس حق دارم جواب بدم ..
شما که پست من هیچ ربطی یه شما نداشت چرا نخود اش شدی اقای وکیل وصی؟
دقیقا به همین خاطر جواب دادم که بفهمی منظورش چیه وقتی میگه من صحبتم با یکی دیگه بود. چون معلوم بود منظورشو متوجه نشدی :-?

ولی از این دو جملت
"پس چرا میپری وسط بحث ما" "پس حق دارم جواب بدم"
معلومه که اولا متوجه نشدی و دوما تکلیفت با خودت مشخص نیست :))

حالا چرا اینقدر ناراحت شدی؟ :-??

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
تهش بعد این دو ضربه مهم که خورد به جایی نرسید نه اینکه با تمام قدرت یهو از بازی با متای 97 ساختن رسیده باشه اینجا! :
مگه من گفتم یهو اینجوری شد؟ حرف این بود که تهش به جایی نرسید که ظاهرا خودت قبول داری.

دلیلش رو تو همون از دست دادن کارمندها و کوچیکش شدنش باید جستجو کنی
خوب اینو که من خودمم گفتم.
پست شماره 398: "اکثر کارمنداشم بعد از خریده شدن توسط مایکر کمپانیو ترک کردن."

همین که Rare رو با این پستها تقریبا ندید میگیرید بزرگترین فن بوی بازی هست.
من کی rare رو ندیده گرفتم؟ من که خودم گفتم خیلی کمپانی خفنی بود هنوزم بازیهایی که میسازه عالین ولی در حد قدیمش نیستن!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,180
نام
سبحان
نو هر وقت این جملت رو برای ما ترجمه کردی و ربطش به نوب بودن رو مشخص کردی ... بعدشم که زدیش به برتری گرافیکی pc اصلا فازت معلوم نیست ... الانم که تو جواب زدی صحرای کربلا ... به خدا کسی رو مجبور نکردن تو حوضه ای که هیچ اطلاعاتی نداره نظر بده.
خیلی محترمانه بهتون گفتم به شما ربطی نداره ولی شما خودت انگار مدتیه افتادی دنبال من!واقعا نمیدونم چرا.هی میای میگی گذشتت رو فراموش کردی و از این چرت و پرتا!شما اصلا پستای منو میبینی بیخیال شو و نادیده بگیر!
اون پستی هم که زدم و شما میای میگی توضیحش بده منظورم کاملا مشخصه.
بزار تا کامل روشنت کنم منظور من چی بوده که از گمراهی بیای بیرون
طرف میگه من دلیلی واسه خرید سوییچ نمیبینم چون قدرتش پایینه و بازی هایی مثل RDR و MAe واسش نمیاد و فکر میکنه کل دنیای گیم توی این بازی های AAA خلاصه میشن و هرکی اینارو بازی کرده گیمر هست و هرکی هم بازی نکرده نصف عمرش بر فناست!چون خودشون بازی های هندهلد نینتندو و انحصاری هاش رو ندیدن فک میکنن کلا هیچی نداره حالا بازی هایی مثل RDR هم واسش نمیاد پس دیگه کنسول شکست خورده!!!!!!!به این میگن نوب بودن و کوتاه فکر بودن!
همین افراد چندین بار اومدن گفتن گرافیک بازی های Switch بدون شک ضعیفتر و پایینتر از Ps4 هست و ما پول نمیدیم بابت کنسول ضعیف و گرافیک واسه ما مهمه!از اونطرف وقتی توی تاپیکای دیگه بحث کنسول و پی سی میشه میان میگن گرافیک همه چیز نیست و گرافیک بیشتر پی سی توی تجربه بازی تاثیری نداره!!!!!!!این حرفشون چیه اون حرفشون چیه!
در کل من اینجور افراد رو هم توی فروم هم توی زندگی واقعی زیاد دیدم و باهاشون زیاد برخورد داشتم.این افراد توی حرفاشون به طور غیر مستقیم فقط یچیزی رو میگن:کنسولی که من دارم بهتره و هیچ دلیلی برای خرید دیگری وجود نداره!!!کل زمین و آسمون رو هم بهم میدوزن که حرفشون به کرسی بشینه.
خب حالا که متوجه شدی لطفا دیگه پست های منو نقل قول نکن!من با شما هیچ صحبتی ندارم و از این به بعدم دلیلی نمیبینم خودم رو پیش شما توجیح کنم....

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اون زمان با شروع نسل جدید، هزینه های ساخت بازی افزایش پیدا کرده و Rare احتیاج به بودجه بیشتر داشته (امری کاملا معقول) که نینتندو پول بده نبوده و بعدم دنبال اسپانسر جدید گشتن و آفر گرفتن از سمت اکتیویژن و مایکرو و دست آخر خریداری شدن توسط مایکرو.
مسلما اگه Rare دست نینتندو مونده بود
شما هر وقت یاد گرفتی از خودت چیز درنیاری میشه باهات صحبت کرد. بیشتر rare انتظار داشت نینتندو شرکت رو ازشون بخره، پایه گذار های اصلی هم به محض فروش شرکت به میاکروسافت خودشون رو باز نشسته کردن رفتن معلوم بود از اول برنامه شون همین بوده. مایکروسافت هم کم پول در اختیارشون نذاشت اینا که مشکلشون پول بود پس چشون شد؟ ip های خودشون رو هم که داشتن مثل Perfect Dark و Banjo Kazooie. تهش دیدیم ازشون چی در اومد. من نمی دونم به نظر شما به ازای اینکه فقط اسم نینتندو می موند اول بازی هاشون کیفیت بازی هاشون می رفت بالا؟؟
بزرگترین اشتباهش از دست دادن استقلالش بود، اگر مستقل می موند الان داشت ملق می زد واسه خودش. مثل خیلی استودیو ها داشت با ip های خودش بازی می ساخت و خودش یا پابلیشر های کوچکتر واسشون پابلیش می کردن. مثل Croteam و یا Flying hog studios.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
ربطی به تاپیک نداره ولی بنظرم از وقتی ماکرو rare خریده این استودیو ضعیف ضعیف تر شده اصن به توانایی های این شرکت اهمیت نمیده الان بانجو کجاس ؟؟؟ بتل تادز چی شد ؟؟؟؟ :-s

• Like
Reactions: ehsanservat

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خوب شد گفتی زدی تو خال اتفاقا. انریل انجین سال 98 عرضه شده، دقیقا روی چه منطقی نظرت اینه روی 3DS که 2011 اومده غیرقابل اجرا بوده؟ روی PS2 اجرا میشد که هیچ، روی سیستم نفتیهای سال 98 هم میشد رو 3DS نه؟
اصلا نیازی نبود چیزی ارائه بدم، کما اینکه شما بهتره وقتی کنسولی رو نداشتی اصلا درموردش نظر ندی! اینو یاد بگیری نصف مشکلاتت حله. نکته فجیع ماجرا اینجاست وقتی پافشاری کردی و گفتی مدرک بده و اینا فهمیدم 100% یه چیز به این سادگیم نمیدونی که موتور برای کیه.
رک و پوست کنده برای آخرین بار میگم ویدیوش رو گشتم ندارم. یه محاسبه پیش خودت بکن با توضیحاتی که دادم ببین حرفت منطقیه میگی نمیشده و این بحث رو تموم کن.

به نظر خودت مایکروسافت دنبال چطور بازیهایی بود؟ اینا سبک و سیاق بازیاشون به نینتندو میخورد.
جوری میگی انگار نینتندو علم غیب داشته میدونسته Rare ضعیف میشه!
آره نینتندو امامزاده ست همه مشکلات از بقیه ست!
دم شما واقعا گرم، جفت اون بازیهایی که گفتی بعد اینکه بنیان گذار و کارمندای شرکت سالها از رفتنشون گذشته ساخته شده راحت بهشون استناد میکنی! مرسی بابت جواب!
نمی دونم شما بودی یا نه ولی یکی پروند که ویدیو دیدم انجین آنریل روی 3DS نشون دادن ولی بعد ازش استفاده نکردن، منم گفتن هیچ وقت نه Epic نه Nintendo حرفی از این مسئله نزدن. مشکل هم قدرت کنسول نیست که حالا شدی مهندس سخت افزار دقیق می دونی چی به چیه. مشکل ساپورت خود انجین از پلت فرم هست که هیچ وقت حرفی برای 3DS زده نشد ربطی نداره قدرتش می کشید یا نه. حالا شما دوست داری بپرونی که Unreal از 3DS پشتیبانی می کرد بعد می گم مدرک بده نتیجه گیری می کنی من حالیم نیست؟! ویدیو نخواستم، یه لینک در این مورد بده، یعنی کل دنیا هیچ منبعی نیست از این موضوع به جز خود شما؟ کنسول هم اگر منظورت 3DS هست داشتم همینجا فروختم می تونم بگم کسی که خریده بیاد تایید کنه اگه نیاز داشتی.
کلا این تیکه ات هم من رو داغون کرد:
"خوب شد گفتی زدی تو خال اتفاقا. انریل انجین سال 98 عرضه شده، دقیقا روی چه منطقی نظرت اینه روی 3DS که 2011 اومده غیرقابل اجرا بوده؟"
انگار این موتور از سال 98 دست نخورده system requirement اش ! از نظر زمانی Unreal 3 می خوره به 3DS که به هر دلیلی ساپورتی برای 3DS نداشت و نداره. هیچ ربطی هم به قدرت دستگاه نداره.
الان موتور Game Maker برای 360 خروجی داره ولی Wii u رو ساپورت نمی کنه اصلا برای مثال.

به نظر خودت مایکروسافت دنبال چطور بازیهایی بود؟ اینا سبک و سیاق بازیاشون به نینتندو میخورد.
جوری میگی انگار نینتندو علم غیب داشته میدونسته Rare ضعیف میشه!
آره نینتندو امامزاده ست همه مشکلات از بقیه ست!
دم شما واقعا گرم، جفت اون بازیهایی که گفتی بعد اینکه بنیان گذار و کارمندای شرکت سالها از رفتنشون گذشته ساخته شده راحت بهشون استناد میکنی! مرسی بابت جواب!
می خورد یا نمی خورد، خودشون تصمیم به فروش کل شرکت و IP ها گرفتن، گذاشت زمان هم مشخص کرد چه اشتباهی کردن. شما تکلیفت رو مشخص کن، می گی نینتندو علم غیب نداشت ضعیف میشه، ولی از اونور با اطمینان میگی اشکال نینتندو بود که شرکت رو نخرید. علم غیب نداشت یا داشت مهم نیست، مهم اینجاس که طبق بررسی های خودشون به این نتیجه رسیدن که خرید این شرکت کار درستی با اون مبلغ هنگفت نیست (75 ملیون دلار فکر کنم). حالا شما میایی می گی درسته به جایی نرسید، ولی 100% نمی دونست چرا نخرید؟ باید می خرید! جل الخالق! Perfect Dark و Kameo رو هم قبل از رفتن پایه گذاران شرکت ساختن، سال 2007 بود که رفتن. آخرین شماره Banjo Kazooie رو هم سال 2008 دادن بیرون پس 100% موقعی که اونا تو شرکت بودن ساختش شروع شده بود. پس تو جفت این بازی ها دست داشتن مگه اینکه از سال 2005 کلا ول کردن تو شرکت چی می گذره.
در کل بد نشد واسشون . صاحبای شرکت که ملیونر شدن، بقیه هم خیلی راحت جدا شدن دارن برای خودشون بازی می سازن خیلی راحت، رو حساب اینکه از کارمندای قدیمی Rare هستن هم خوب تو اخبار بهشون توجه میشه والا! الان هم که دارن Sea of Thieves رو میسازن. مثل اون بدبخت هایی نیستن که کلا شرکتشون تعطیل شد رفت پی کارش.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
کلا پیوستن این استدیو به مایکروسافت زمینه ساز ضعیف شدنش شد. چون بنا به دلایلی نتونستن با شرایط مایکرو کار کنن. حرف من اینه اگه نینتندو نگهش داشته بود اینطور نمیشد که هم شما و هم آیت گیمر خودتون خوب میدونید بعد خودتون رو میزنید به اون راه میگید خود Rare مشکل داشته تهش به جایی نرسیده:D
کارمنداش هی رفتن و دو سال بعد خریداری شدن توسط مایکروسافت، بنیانگذارهای استدیوش استفعا دادن، میخواستی چطور تهش به جایی برسه؟:D
خیلی جالبه:D
اصلا من هرچی میگم تو باز حرف خودتو میزنیا 8-|
اصلا من چیزی در مورد دلیل ضعیف شدنش گفتم به غیر از اینکه مایکروسافت خریدش و قدیمیاش همه رفتن؟ کجا من گفتم خودشون خودشونو ضعیف کردن؟
شما ظاهرا تو ذهنت از طرف من یه حرفایی میزنی بعد میای اینجا بهشون جواب میدی...
این چیزی که من گفتم: "منم هیچجا نگفتم نینتندو کار خوبی کرد rare از دست داد. معلومه ضرر کرد. ولی خوب مایکرو پول دار تر هست دیگه کاری نمیشه کرد."
حالا از این چجوری به این نتیجه رسیدی که من میگیم اگر نینتندو نگرش میداشت هم اینطور میشدخدا میدونه.
واقعا خیلی جالبه.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
این چیزی که من گفتم: "منم هیچجا نگفتم نینتندو کار خوبی کرد rare از دست داد. معلومه ضرر کرد. ولی خوب مایکرو پول دار تر هست دیگه کاری نمیشه کرد.".
آخه مسئله اینجاس که نینتندو از دستش نداد! خودش تصمیم گرفت بفروشه به MS. حتی تو اون موقع یه بازی برای Nintendo هم ساختن پس مشکلی نبود در اصل. کلا اون موقع همه شرکت ها داغ شده بودن برن زیر این Publisher های بزرگ، اکثریت هم آخرش تحلیل رفتن و کارشون به تعطیلی کشید. الان Raven Software و Ensemble Studios از اسم های بزرگی هستن که کله شدن به همین دلیل!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آخه مسئله اینجاس که نینتندو از دستش نداد! خودش تصمیم گرفت بفروشه به MS. حتی تو اون موقع یه بازی برای Nintendo هم ساختن پس مشکلی نبود در اصل. کلا اون موقع همه شرکت ها داغ شده بودن برن زیر این Publisher های بزرگ، اکثریت هم آخرش تحلیل رفتن و کارشون به تعطیلی کشید. الان Raven Software و Ensemble Studios از اسم های بزرگی هستن که کله شدن به همین دلیل!
خوب خودشون اول میخواستن به نینتندو بفروشن که نینتندو نخرید و اونا هم رفتن دنبال اکتیویژن و مایکرو. این میشه از دست دادن دیگه.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
خوب خودشون اول میخواستن به نینتندو بفروشن که نینتندو نخرید و اونا هم رفتن دنبال اکتیویژن و مایکرو. این میشه از دست دادن دیگه.
هیچ تضمینی نیست که تو اوج می موندن، اونم سیستم نینتندو که اصلا کاملا بسته هست معلوم نیس چی می شد تهش. کلا اگر مستقل می موندن همون طور که گفتم الان می تونستن واقعا منفجر کنن. این همه Publisher هست که کارش اصلا Publish کردن بازی های این سازنده های کوچک هست. مثالش رو هم زدم. وقتی میری زیر یه publisher بزرگ باید خیلی زود نتیجه بگیری وقت اشتباه نداری. من تنها شرکتی رو که یادم میاد ترکوند Naughty Dog هست. من باید بگردم ببینم ولی یکی از مطالبی که در مورد Rare خوندم این بود که پایه گذار هاش می خواستن یه جورایی بازنشست بشن و واسه همین دنبال فروش بودن. به قول معروف دل به کار نمی دادن دیگه!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
هیچ تضمینی نیست که تو اوج می موندن، اونم سیستم نینتندو که اصلا کاملا بسته هست معلوم نیس چی می شد تهش. کلا اگر مستقل می موندن همون طور که گفتم الان می تونستن واقعا منفجر کنن. این همه Publisher هست که کارش اصلا Publish کردن بازی های این سازنده های کوچک هست. مثالش رو هم زدم. وقتی میری زیر یه publisher بزرگ باید خیلی زود نتیجه بگیری وقت اشتباه نداری. من تنها شرکتی رو که یادم میاد ترکوند Naughty Dog هست. من باید بگردم ببینم ولی یکی از مطالبی که در مورد Rare خوندم این بود که پایه گذار هاش می خواستن یه جورایی بازنشست بشن و واسه همین دنبال فروش بودن. به قول معروف دل به کار نمی دادن دیگه!
تضمینی نیست ولی اگر اونهمه از نیروهای قدیمیشونو از دست نمیدادن احتمال خیلی زیاد تو اوج میموندن.

• Like
Reactions: sadegh93

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر