Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کاری به پستای نامناسب یه عده ندارم، ولی با وجود کنسولهای فعلی/بعدی سونی و مایکروسافت و تاکید کمپانیهای بازیسازی روی سخت افزار (که همین باعث کوتاه شدن عمر کنسولهای سونی و مایکرو شد) قوی امکان موفقیت این کنسول خیلی کمه.
ضمنا در صورت موفقیتش هم (که درصدش کمه) باز گیمرهای ایرانی همین عقیده رو دارن، همونطور که Wii موفق شد ولی تو ایران کسی نمیخرید و همه دنبال PS3 و 360 بودن.
پ.ن: برام جالبه نینتندو دوباره همون سیاست Wii U رو دقیقا پیش گرفته، باز اینجا اکثریت امیدوارن با قیافه حق به جانب. همین الان هیچی نشده معلوم شد مس افکت اندرومدا برای سوییچ نمیاد. رد دد همینطور. یه ماه بگذره معلوم میشه باز N عدد بازی دیگه نمیان.

اون تیکه ای رو که بولد کردم دقیقا زدی تو خال
زمان ارزونیا همون وقتی کنسول ها لانچ شده بودن و وارد ایران شدن , کنسول wii هم قیمت xbox 360 بود ps3 کمی گرونتر بود بین 450 تا 500 هزار تومن بود
انقدر کسی تو ایران wii نخریده همین الان میشه با 150 تا 200 هزار تومن یه wii در حد آک خرید

من wii خریدم همین دوستان همش در حال مسخره کردن من بودن , وقتی هم مطلبی چیزی مینوشتم , میومدن میگفتن این کنسول آشغال - کنسول نما - گرافیکش در حد سگاه - اصلا wii کنسول نیست برای بچه هاست - مگه فسیلی - این نینتندو اصلا چی هست؟ و .................... الان تعجب میکنم همونا اومدن دارن میگن ما فن نینتندویم و ....

وقتی از دیدگاه ign و یوروگیم و ...... بازی ماریو گلگسی 1 بهترین بازی کل نسل هفت بود خود همینا داشتن خودشونو میکشتن چرا آنچارتد اول نشده چرا فلان اول نشده حق ما رو خوردن

تجربه خودم از wii

من وقتی wii داشتم تو دلم موند بازیا سطح بالایی که حتی مولتی بودن روی کل بقیه کنسول ها میومدن روی wii هم بیان , اما هیچوقت برای wii و ds نمیومدن بخاطر سخت افزار خیلی خیلی خیلی ضعیف ( برام عقده شد 2 تا بازی گرافیک بالا روش بازی کنم حداقل fps ها درست حسابی هم نداشت , مثلا بازی که برای psp میومد برای wii هم میومد )
آدم کنسول نمیخره که فقط برای چنتا انحصاری ( انحصاری ها همون کمپانی کنسول ساخته ) بازی کردن , بازی ها دیگه ام هستن که عالین و مهم

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شرمنده من نمیدونستم برای پست دادن در مورد یه کنسول یا علاقمند شدن به اون، باید یه ۶-۷ سالی سابقه فن بازی و پست دادن توی تاپیکاش داشته باشی. من از همینجا از تمامی دوستان عذرخواهی میکنم واقعا.

خواهشا این مسخره بازی‌ها رو بزارید کنار. شما اگه به هر دلیلی از این کنسول خوشتون نیومده این دیگه به نظر و سلیقه خودتون برمیگرده. کسی نمیگه حق ندارید در موردش نظر بدید اما اینکار رو به صورت محترمانه و بدون توهین به دیگران، انجام بدید. اینکه من فلان سال فن این کنسول بودم و هیچکس رو توی تاپیکاش ندیدم و بعد شما فن کنسول X بودی و اصلا کنسولای دیگه رو از نزدیک ندیدی و لمس نکردی.... یعنی واقعا یه لحظه شک کردم اومدم مهدکودک یا تاپیک بخش اخبار بازی‌سنتر. خواهشا اندازه سنتون رفتار کنید.

پ.ن: از اونجایی که من ۸ ساله توی سایتم و از همون روزای اول توی تاپیکای مختلف DMC پست دادم، از این به بعد هر کسی خواست توی تاپیکای مرتبط با DMC پست بده باید قبلش با من هماهنگ کنه. خیلی مسخره است، نه؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,606
نام
Mehrdad
من فقط موندم دوستانی که از شکل شمایل ایراد میگیرند که شبیه تبلت این حرف ها و میگن کنسول نیست میخوان با خود کنسول بازی کنند یا با محتوایی که ارائه میده؟:D
خب دوستان این محتوا میاد رو صفحه tv یتون:D
قدرت هم فکر میکنم نهایتا +-xb1 بشه.. خب این یعنی تمام مولتی های این نسل قابلیت اجرا شدن روش دارند تمام فرست پارتی های نینتندو هم روش کار میکنند. به همه اینها portable بودن را اضافه کنید واقعا کنسول خفنیه:D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چند وقت پیش wii u خریدم چند روز دستم بود فروختم تا nx بیاد معلوم بشه اصلا چی هست تو خبرا میگن خیلی خوبه
چند روز نبودم اومدم دیدم تو سایت همش نوشته Nintendo Switch فکر کردم یه سویچه یا مثل هاب یه وسیه واسطه ایه که نینتندو برای کنسولش داده بیرون شبیه مبدلی که دسته ها گیم کیوب به wii u میخروه خود نینتندو میفروشه
دیدم نه همون nx هست یه کلیپ کوتاه ازش دیدم اسمش به Nintendo Switch عوض شده

هر چی نگاه کردم این دستگاه بازی خونگی نیست شاید دستگاه بازی دستی باشه که بیشترم شبیه تبلته تا دستگاه بازی دستی
دستگاه بازی دستی دوست نداشتم هیچوقت
شنیده بودم نینتندو خیلی خلاقه ولی از این خوشم نیومد ترجیح میدم همون wii u بخرم نظرم wii هم از این Nintendo Switch بهتره
کسی جایی رو میشناسه wii u نو رو با قیمت مناسب بدن

درسته با شما موافقم اصلا کنسول خونگی نیست
آره wii u هم بیشتر شبیه کنسول خونگیه تا Nintendo Switch که در اصل تبلته
اگر wii u دوست دارید و میخواید بخرید انتخاب خیلی خوبیه
اتفاقا wii u هم کپی خور شده هم قسمت wii کنسول کپی خور شده همه بازیا رو میتونید رایگان بازی کنید
بازی خوبم زیاد داره مثل بایونتا 2 - فیتال فیم 5 انحصاری و ....... + انحصاری ها خود نینتندو

فقط یه چیز میمونه اینکه بازی تاپ و سطح بالا شاید دیگه برای این کنسول نمیاد فکر کنم البته گفتم شاید , چون همین الانش قراره paper mario قراره نینتندو براش عرضه کنه که خیلی عالیه

خود نینتندو گفته تا 2018 تولید wii u ادامه میدیم ولی خوب هیچی معلوم نیست هنوز نینتندو از این حرفا زیاد میزنه
مثلا نینتندو گفته بود ds جایگزین gba نیست اما وقتی اومد کارتریج gba هم حتی بهش میخورد و در اصل یه سیستم واحد بودن

اگر میخواید wii u آکبند بخرید من یه جا میشناسم باندل ماریو کارت آکبند میده 1.150 - بهم پیام خصوصی بده آدرس مغازشو برات بفرستم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bazicon

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
الانم حرف من بیشتر سرکار گذاشتن نینتندو و اینکه ادعا میکنه کارش خیلی درسته و... هست، در حد همینم آشنایی ندارن چقدر سر کنسولهای اخیر ملت رو سرکار گذاشته-تا اونجایی که طرف یه آشنایی سطحی داشته باشه بعد طرفداری کنه باهات موافقم ولی دیگه نیاز نیست فن دو آتشه باشه. اطلاعات لاقل یکم داشته باشه نه اینکه ببینه کلاس داره نینتندو فن بودن بیاد الکی دروغای نینتندو (البته دوستان میگن یه عده بدون حقوق دو نسله این شایعاتو راه میاندازن) رو تایید کنه.
همین 3DS که خودم داشتم یادمه موتور انریل روش اجرا میشد و حتی یه تک دمو تو یوتیوب دیدم بازی شوتر سه بعدی در حد گرافیک بالای پلی2 ساخته بودن روش
نمنه سرکار گذاشتن؟! کلا واسه خودت دنده آخر گذاشتی داری می ری همینجوری. خدایی راست میگن این مواقع شده به قول اونوری ها Projection. چیزایی که خودتون احساس می کنید به زور می خواید بچسبونید به بقیه. خوشبختانه جو گیری و تعصبی که PS و Xbox دارن کمتر کسی واسه کنسول های نینتندو داره. یکی مثل من میرم واسه خودم کنسول رو می گیرم استفاده می کنم بعد شما و امثال شما صبح تا شب دارید سر و کله هم می زنید که فلان بازی فریمش 5 تا تو فلان کنسول بیشتره. تنها سرکار گذاری من این زلدا بود که این همه عقب افتاد و اینکه یه سری IP ها رو ول کردن به امان خدا مثل متروید.
بنده یه 15 دقیقه وقت گذاشتم، همونجوری که خودم یادم بود هیچ منبعی رسمی برای Unreal روی 3DS نیست، شما هم داری تو روز روشن از خودت یه چیز درمیاری واسه خودت نتیجه گیری می کنی. از همین جا معلومه چقدر حرفات بی طرفانه هست.

قبلا که هی خبر میومد آقا در حد Neo ـه
شما هم مثل اون دوستمون انگار فرق شایعه رو با خبر رسمی نمی دونی.
"شایعه عبارت است، از یک گزاره ویژه و گمانی که ملاکهای اطمینان بخش رسیدگی در وجود، وجود نداشته باشدکه معمولاً به صورت شفاهی از فردی به فرد دیگر انتقال می‌یابد."

اینم بزنیم سردر تاپیک از پست های پرمغز هستا:
دقیقا منم یادم میاد Wii چقدر تو ما.هوار ه تبلیغ میشد و همه هم میشناختن باز نمیخریدن.
پرفروش ترین کنسول اون نسل رو کسی نمی خریده برادران، دقت کنید به این نکته.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Z-fan and IMANOKA

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,164
نام
سبحان
کاری به پستای نامناسب یه عده ندارم، ولی با وجود کنسولهای فعلی/بعدی سونی و مایکروسافت و تاکید کمپانیهای بازیسازی روی سخت افزار (که همین باعث کوتاه شدن عمر کنسولهای سونی و مایکرو شد) قوی امکان موفقیت این کنسول خیلی کمه.
ضمنا در صورت موفقیتش هم (که درصدش کمه) باز گیمرهای ایرانی همین عقیده رو دارن، همونطور که Wii موفق شد ولی تو ایران کسی نمیخرید و همه دنبال PS3 و 360 بودن.
پ.ن: برام جالبه نینتندو دوباره همون سیاست Wii U رو دقیقا پیش گرفته، باز اینجا اکثریت امیدوارن با قیافه حق به جانب. همین الان هیچی نشده معلوم شد مس افکت اندرومدا برای سوییچ نمیاد. رد دد همینطور. یه ماه بگذره معلوم میشه باز N عدد بازی دیگه نمیان.
من کاری به Wii u و کم فروختنش ندارم.3ds حدود 60 ملیون فروخت و کاملا موفق بود.حالا اگه کسی توی ایران طرفدارش نیست و نخرید دلیل بر ناموفق بودنشه؟
مشکل اینه که که شما بازار کل دنیا و موفقیت این کنسول رو توی ایران میبینید.یعنی مثلا اگه اصغر پنجه طلا کنسول رو خرید موفقه در غیر این صورت کنسول بدرد لای جرز میخوره!

• Like
Reactions: aiat_gamer

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دقیقا منم یادم میاد Wii چقدر تو ما.هوار ه تبلیغ میشد و همه هم میشناختن باز نمیخریدن. قیمتشم زود افت کرد و کنسول بدون خرابی ای هم بود در مقابل ایکس باکس 360 یادت باشه تا خود برد فالکون خرابی داشت و ملت هی کنسولشون سه چراغ میشد میرفتن از نو میخریدن. PS3 هم با وجود گرون بودن و کپی خور نبودن (اریج خریدن تو ایران باب نبود ولی سر پلی3 قضیه عوض شد) مثل چی تنه به تنه 360 میخریدن.

الانم حرف من بیشتر سرکار گذاشتن نینتندو و اینکه ادعا میکنه کارش خیلی درسته و... هست، در حد همینم آشنایی ندارن چقدر سر کنسولهای اخیر ملت رو سرکار گذاشته-تا اونجایی که طرف یه آشنایی سطحی داشته باشه بعد طرفداری کنه باهات موافقم ولی دیگه نیاز نیست فن دو آتشه باشه. اطلاعات لاقل یکم داشته باشه نه اینکه ببینه کلاس داره نینتندو فن بودن بیاد الکی دروغای نینتندو (البته دوستان میگن یه عده بدون حقوق دو نسله این شایعاتو راه میاندازن) رو تایید کنه.
همین 3DS که خودم داشتم یادمه موتور انریل روش اجرا میشد و حتی یه تک دمو تو یوتیوب دیدم بازی شوتر سه بعدی در حد گرافیک بالای پلی2 ساخته بودن روش. حالا گرافیک بازیاش رو ببین. یعنی کنسول گرافیک هم داشته باشه نینتندو نمیاد استفاده کنه بماند سخت افزارهاش همیشه از اونی که شایعه میشه کمتره (از بعد ویی) نمیدونم کدوم آدمای بیکاری هستن که صد تا خبر راه می اندازن کنسول گرافیک فضایی داره اینم جای سواله. قبلا که هی خبر میومد آقا در حد Neo ـه. الانم معلوم نیست کیه این خبرا رو میده در حد ایکس باکس وان قدرت داره. معلوم نیست یکی مثل مایکروسافت چرا بیکار بوده این وسط یه تبلت ارزون با قدرت این نزده. (حتما از پول بدش میومده یا کارمنداش خواب بودن) داک هم که باهاش آشناست و داره برای گوشیاش استفاده میکنه.

آره xbox 360 که 3 چراغ میداد هم ps3 هم چراغ زرد میداد , خودم xbox 360 سری فالو خریدم 3 چراغ داد انداختم دور چون اون زمان هنوز تعمیر نمیشد
wii خرابی نداشت اما مردم تو ایران نمیخریدن و اینکه خوب گرافیک بازیاش کم بود بازی ها مولتی خیلی هاشون روش نمیومد , بندرت کسی wii میخرید هر کی ام میخرید میفروخت

من تعجبم از اینکه تو این فروم هی میگن wii موفق شد آره موفق شد اما هیچکدومتون حاظر نبودید بخریدش , نخریدن به کنار به امثال من که wii خریدیم تو همین فروم بار ها توهین شد بار ها دعوا شد بار ها بن شدم اونم همینایی که تو این تاپیک الان دارن میگن ما نینتندو دوست داریم ما فن نینتندو ایم , یه نفرشونم الان میگن کلا فن نیستیم ولی .....ر خودشه بیشتر از 5 ساله میشناسمش

3ds قدرت سخت افزارش کمی قویتر از wii ه - بخاطر کنسول دستی بودن یکمی افت میکنه تا حدودی میشه گفت نزدیک wii قدرت داره حتی چنتا از بازیا wii هم روش پورت شده مثل دانکی کونگ کانتری ریترن
اما 92 درصد بازی هاش rpg هستن یعنی کسی rpg دوست نباشه 3ds غیر از چنتا عنوان براش هیچ فایده ای نداره
3ds پانسیل شو داشت بازی ها خیلی قدرتمندی روش بیاد حتی فراتر از wii ( چون صفحه نمایش کنسول دستی کوچیکه کیفیت بازیا بیشتر نشون داده میشه )
ds کنسول به این ضعیفی چندین عنوان کالاف دیوتی داشت اما 3ds با این قدرت اصلا نداره این عنوان با اینکه از نظر فروشم موفقه

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
معلومم هست با 15 دقیقه وقت گذاشتن هیچی درمورد 3DS نمیتونید بفهمید اونم قضیه چند سال پیش رو.
کنسول میکشیده، اجرای UE1 روی سخت افزارش چیز محیرالعقولی نیست. پستای شما و چند نفر دیگه پر سفسطه و مغلطه و نمک پاشی هست که باید اصلا وقت گذاشت سفسطه هاشون رو درآورد. چند تا کلمه انگلیسی هم میچسبونید تنگ پست که بگید آره سطح معلوماتمون بالاست. این کارا قدیمی شده.
46 بار دیگه بگو "سفسطه"! به جای شلوغ کردن برو یه منبع برای من بیار در مورد پشتیبانی 3DS از موتور Unreal. یا واقعا از خودت در آوردی یا باید بتونی منبع برای حرفات بیاری.

آره، 10 ها منبع بیکارن و از روی بیکاری، میان اینا رو منتشر میکنن با اینکه میدونن دروغه. سر قبل عرضه Wii حالا جالبه همین منابع گرافیک رو شایعه پراکنی میکردن ولی به طور معجزه آسایی اینو راست میگفتن که کنسول روی گیم پلی تمرکز داره. این ثابت میکنه اصلا خدای کرده خود نینتندو این شایعات رو نمیگه، سایت های معتبر رو هوا یه چیزی میگن و پخش میکنن. امان از دستشون.
الان این تیکه "اینو راست میگفتن که کنسول روی گیم پلی تمرکز داره. " رو از کجا آوردی؟ کی این وسط حرفی زد در این مورد؟ به دشمن فرضی حمله می کنی؟ بذار من بهت یاد بدم:
این مواقع همه سایت ها اخبار شایعه رو می رن، همیشه هم کلمه Rumor رو می ذارن پاش و فکر می کنن خواننده متوجه می شه اینکه شایعه چی هست و اگر برعکسش دراومد نمی تونه بگه پس دروغ گفته شده. ولی انگار شما درست متوجه نشدی اینو فکر کردی حالا چون دو سه تا سایت گفتن شایعه شده کنسول جدید نینتندو در حد Neo قدرت داره پس الان که نداره دروغ گویی و کلاه برادری رخ داده. شما از این به بعد هر وقت هر جا کلمه "شایعه" و " Rumor" رو دیدی بدون که احتمال اینکه اون خبر صحیح باشه کمه و اگر دروغ از آب دراومد کارت به شکایت کشی نکشه.
اینم یه مثال که کامل توجه بشی:
"Other rumors surrounding the Nintendo NX is that it will further innovate gaming by including an Augmented Reality feature into the game."
این الان شایعه بود، حالا که مشخص شد VR نداره نمی تونی بگی نینتندو دروغ گفته سر کار گذاشته، به کلمه rumor دقت کن.

• Like
Reactions: sadegh93

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
درسته با شما موافقم اصلا کنسول خونگی نیست
آره wii u هم بیشتر شبیه کنسول خونگیه تا Nintendo Switch که در اصل تبلته
اگر wii u دوست دارید و میخواید بخرید انتخاب خیلی خوبیه
اتفاقا wii u هم کپی خور شده هم قسمت wii کنسول کپی خور شده همه بازیا رو میتونید رایگان بازی کنید
بازی خوبم زیاد داره مثل بایونتا 2 - فیتال فیم 5 انحصاری و ....... + انحصاری ها خود نینتندو

فقط یه چیز میمونه اینکه بازی تاپ و سطح بالا شاید دیگه برای این کنسول نمیاد فکر کنم البته گفتم شاید , چون همین الانش قراره paper mario قراره نینتندو براش عرضه کنه که خیلی عالیه

خود نینتندو گفته تا 2018 تولید wii u ادامه میدیم ولی خوب هیچی معلوم نیست هنوز نینتندو از این حرفا زیاد میزنه
مثلا نینتندو گفته بود ds جایگزین gba نیست اما وقتی اومد کارتریج gba هم حتی بهش میخورد و در اصل یه سیستم واحد بودن

اگر میخواید wii u آکبند بخرید من یه جا میشناسم باندل ماریو کارت آکبند میده 1.150 - بهم پیام خصوصی بده آدرس مغازشو برات بفرستم

اگر حمایت نکنه wii u نمیخرم اینم دستگاه جدیدم که دستگاه بازی دستیه
هیچوقت دستگاه بازی دستی دوست نداشتم

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
  • Like
Reactions: bazicon

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظر من تا اطلاعات کنسول به صورت رسمی منتشر نشد نباید زود قضاون کرد:!!:D
یعنی دلیل اینکه بیووار راکستار سوئیچ حمایت نمیکنن چیه شاید فکر میکنن وقت هدر دادنه:-?

• Like
Reactions: ehsanservat

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
بعد گیریم نظر من دروغ، اینکه اسکایریم رو روی کنسولش نمایش میده بعد از سوی بتسدا تکذیب میشه اسمش چیه؟ یا موارد مشابه.

Showcase گرافیکی بود به نظرم
اولا گفته نشده در تریلر این بازی میاد روی این کنسول حتما و یا نینتندو رسما صحبت نکرده که میاد یا نه
دوما تاجایی که من میدونم بتسدا تایید نکرد عرضه رو فعلا نه که رد کنه عرضه بازی رو

به نظرم بحث در مورد بازیهای این کنسول تا زمانی که رسما اعلام نشه چه بازیهایی میاد دقیقا خیلی سود نداره , که طبق گفته رسمی نینتندو 2017 صحبت میشه
----------------------------------------------------------
یه نکته راجع به اون دموی تکنیکی زلدا وی یو >>
The Legend of Zelda HD was a technical demo shown at E3 2011 to showcase the advanced graphics capabilities of the Wii U
zelda.wikia.com/wiki/The_Legend_of_Zelda_HD

At their E3 2011 unveiling of their newfangled console, the Wii U, Nintendo showcased an impressive tech demo for a mysterious Zelda title, showing a meticulously rendered Link entering a beautiful cathedral, awash in light-shafts, crisp textures and a particularly large arachnid. It was jaw-dropping stuff, the true-to-life art style a stark difference from the painterly Skyward Sword.
Wii U Zelda Tech Demo A Ruse? | Video Game Deals & UK News | Dealspwn.com
http://www.dealspwn.com/wii-zelda-tech-demo-ruse-68224
اگر همچنان شخصی هست که فکر میکنه نینتندو گفته این بازی دقیقا میاد روی وی یو , مبنع بده ممنونم
باتشکر

• Like
Reactions: Cait Sith

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
بعد گیریم نظر من دروغ، اینکه اسکایریم رو روی کنسولش نمایش میده بعد از سوی بتسدا تکذیب میشه اسمش چیه؟
کی تکذیب کرده دقیقا؟
تحریف چرا می کنید خبر رو؟ نقل قول اینه:
We're happy to have had the opportunity to collaborate with Nintendo on the video, While we are not confirming any specific titles at this time, we are pleased to announce our partnership with Nintendo and support of the Switch. We look forward to revealing specific games and details in the future.
صرفا گفته الان جزئیات چیزی رو تایید نمی کنیم ولی بعدا دقیق می گیم. خیلی فرق می کنه با عرضه نخواهد شد.
قبل حرف زدن ببینید درست می گید یا نه! تاییدم کرده حتی تا حدودی.

• Like
Reactions: sadegh93

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
تصویر؟
تصویری نیست

با یک نگاه به وضع ویتا و 3ds میشه به راحتی فهمید که مردم نمیرن تو خیابون کیلزون یا AC یا... بازی کنن اصلا اینا رو بذاریم کنار میزان فروش بازی ها برروی اسمارت فون ها و تبلت ها معلوم می کنن مردم تو خیابون چه بازی بازی می کنن اگر به این منوال نبود امثال مدرن کمبات باید مثل cod میفروختن در حالی که این طوری نیست این یک مثال بسیار سادست
بحث روی هندهلد بودن یا نبودن هم بسیار عجیبه چون خیلی واضحه

photo_2016-10-23_20-46-45.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر