Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

Ostad fariborz

کاربر سایت
Aug 22, 2016
774
@Cloud Strife

ماکان من کاری به اون دسته از فن‌ها ندارم. توی هر فن بیسی میشه مشابه دوستانی که زیادی اغراق می‌کنند و الکی چیزی رو بیش از اندازه بالا میبرن پیدا کرده و هیچ عنوان هیچ محصول/شرکتی از این قاعده مستثنی نیست.

به نظرم با دید بدی داری سمت Switch میری ماکان و تمرکزت روی گذاشتی رو حواشی اون. اینکه N ماه پیش یکی از مسئولای نینتندو یه چیزی گفته یا اینکه ایده کپی برداری بشه یا نشه یا شده و.... این حرفا اصلا ارتباطی به خود کنسول و چیزی که الان دارن نشون میدن نداره. اینی که الان داریم میبینیم خداییش ایده و طرح خیلی جالبی داره و اگر نینتندو بتونه از تمام پتانسیلش استفاده کنه، ممکنه به یه محصول خیلی موفق و حتی یه استاندارد تبدیل بشه.

جدا نمیتونی بگی حتی یکبار این موضوع به ذهنت نرسیده که چی می‌شد اگه میتونستم بازیی که دارم انجام میدم رو به همین صورت و با همین کیفیت بعدا خارج از خونه/توی مسافرت و... ادامه بدم. بعید میدونم هیچ گیمری بتونه با قاطعیت بگه حتی یکبار این موضوع به ذهنش خطور نکرده. (اگه یادت باشه حتی بازیساز محبوب بازی‌سنتر یعنی کوجیما هم دنبال همچین کاری بود) الان Switch دقیقا داره این ایده و تفکر رو به واقعیت تبدیل میکنه و به نظر من دلیل اصلیی که الان اینقدر هیجان دور و برش رو گرفته بخاطر همینه.

در مورد بخش دوم صحبتات من حرفت رو به خودت برمیگردونم. الان ما اون سمت از طرف هر دو شرکت مایکرو و سونی داریم و 4K و HDR و گرافیک های محیرالعقول میبینیم که خیلی هم عالی هستند. ولی حالا من گیمر چرا باید برای دیدن این موضوع برای سومین بار هیجان زده باشم؟ چرا باید دلم بخواد نینتندو هم دقیقا و بدون ذره‌ای تغییر همین راهی رو که سونی و مایکرو در پیش گرفتن ادامه بده؟ بهتر نیست حالا که اون سمت دوتا (سه تا با احتساب PC) انتخاب داریم نینتندو دیگه خیلی تمرکزش رو روی این قضیه نذاره و بجاش یه کار جدید و متفاوت انجام بده؟ والا نمیدونم چرا به نظرتون دیدن همون چیزایی که سونی و مایکرو دارن الان نشون میدن، برای سومین/چهارمین بار از طرف نینتندو، میتونه جذابتر از Switch باشه که داره یه ایده متفاوت‌ نسبت به رقبا رو دنبال میکنه.

در مورد اون مقایسه زلدا با PS2 هم نزن از این حرفا ماکان :D خداییش من خیلی دوست دارم با اون PS2 که میتونستی همچین گرافیکی رو (با همچین وسعتی و به صورت کاملا 3D) باهاش تجربه کنی، ببینم و یه چند وقتی باهاش بازی کنم :D نکن پسرم، میدونم دلت از نینتندو پره ولی از اینجور اغراق‌ها نکن :D

در نهایت هم باید بگم که خداییش نمیخوام مثل این آدمای رو اعصاب به نظر بیام که با یه جمله سریع جلوی بحث و انتقاد رو میگیرن ولی خب اگر از این رویه نینتندو خوشت نمیاد (و این دو نسل اخیر هم همچین حسی نسبت بهش داشتی) چرا اصلا منتظر NX بودی؟ الان به نظرم انتظار اینکه نینتندو بیاد یه دفعه‌ای یه کنسول خونگی بسیار قوی و استاندارد (مثل مایکرو و سونی) منتشر کنه و همه بازیاش هم بشن فوق رئال و گرافیک خفن داشته باشن، از پایه یه انتظار نامناسب و اشتباهه. نینتندو سالهاست روند متفاوتی نسبت به دیگر شرکتا در پیش گرفته و گیمرا هم نشون دادن که در صورت حمایت سازنده‌ها، کاملا از این رویه نینتندو پشتیبانی می‌کنند. ( موفقیت Wii و خصوصا 3DS با وجود رقبای بسیار قدرتمندتر از لحاظ سخت افزاری کاملا گواه این موضوع هست)

با وجود اینکه به نظر خودم قدرت و گرافیک نشون داده شده موقع معرفی Switch کاملا براش مناسب به نظر میاد، اما این یه حقیقت انکار نشدنیه که اگه کسی بخواد گرافیک و قدرت روز دنیا رو توی بازی‌ها تجربه کنه نباید سمت پلتفرم‌های نینتندو بره. اگه گرافیک می‌خواید باید برید سمت مایکرو، سونی یا PC. نینتندو راهش از بقیه جداست و این دیگه یک حقیقته که فکر کنم همه تا الان درکش کردن. اگه چیزی که نینتندو داره نشون میده به سلیقتون نمیخوره، دقیقا معنیش همینه که سلیقه شما با نینتندو یکی نیست. خیلی راحت بیخیال Switch بشید. دست کم ۲-۳ تا آپشن دیگه وجود داره و میتونید از اونا برای رفع نیازتون استفاده کنید. هیچ محصولی برای تمام افراد طراحی نشده و کنسولای خونگی و دستی هم از این قاعده مستثنی نیستن.
چرا شمای گیمر باید انتظار داشته باشی که گرافیک خارق العاده ps4رو روی سویچ ببینی؟
جواب سادست ،کسی که سوار بنز میشه محاله دیگع حاظر بشه پراید بخره .حالا اون پراید رو هرچقدم خوشکل کنن
این کنسول همول وی یو هست.
مگه فراموش کردی زمان عرضه وی یو هم میگفتن برید ادامه بازیش رو روی دسته انجام بدید.
شما بر اساس احساسات حرف می زنید من بر اساس منطق
خلاصه اینکه نینتدو به اخر خط رسیده..

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,727
نام
Mehrdad
دوستان میگن چرا باید 4K داشته باشه ، چرا باید HDR داشته باشه ، فقط با ظاهرو امکانات جانبی کنسول حال میکنن ، اصلا معنی نمیده گرافیک واسه نینتندو ، فقط سران نینتندو وظیفشون عوض کردن امکانات جانبی کنسوله کاری به بقیه هم نباید داشته باشن ، بیخیال ، چند روزه از معرفی میگذره دریغ از یک مشخصه ی فنی .
والا پسرا بیکار نیستن همش بیرون تبلت دستشون باشه مثل دخترا ، چیزی هم که توی تریلر مشخص بود بازارِ اصلیو مانورشون روی دختراست :D
نیاز نیست دستت باشه میزاریش جلوت با كنترلر بازی میكنی:D واسه همین تبلت نیست. دختر خوب اومدی. :D Vr خیلی لطیف تر تا این اگر منظورت لطیفه . مطمئنی تریلر نگاه كردی؟:D

البته نینتندو فن دختر زیاد داره و كلا گیمر دختر زیاد داریم حتیpc ps و xbox خیلی هاشونم rpg و mmo بازن. Dota2 باز باشی دختر گیمر هاردكور زیاد میبینی. خیلی هم خوبه بعضی هاشون واقعا هاردكورند نه مثل بعضی پسرایی كه فقط ادعا می كنند و هیستوری بروزرشون پر از walkthrough:D

كلا داستان این تفاوت ها خیلی وقته گذشته و میدونم شوخی كردی:D
پ ن : باور كنید به این سیستم نمیگن تبلت. اگر این تبلت باشه پس TV هم یك تبلت بزرگ دیگه. كلا بیخیال:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame and amirone

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
چرا شمای گیمر باید انتظار داشته باشی که گرافیک خارق العاده ps4رو روی سویچ ببینی؟
جواب سادست ،کسی که سوار بنز میشه محاله دیگع حاظر بشه پراید بخره .حالا اون پراید رو هرچقدم خوشکل کنن
این کنسول همول وی یو هست.
مگه فراموش کردی زمان عرضه وی یو هم میگفتن برید ادامه بازیش رو روی دسته انجام بدید.
شما بر اساس احساسات حرف می زنید من بر اساس منطق
خلاصه اینکه نینتدو به اخر خط رسیده..
نمی دونم چجوری میشه به شرکتی که کنسولش حدود شصت ملیون فروش کرده گفت رسیده به اخر خط؟

• Like
Reactions: sadegh93 and pbgame

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
@Cloud Strife

ماکان من کاری به اون دسته از فن‌ها ندارم. توی هر فن بیسی میشه مشابه دوستانی که زیادی اغراق می‌کنند و الکی چیزی رو بیش از اندازه بالا میبرن پیدا کرده و هیچ عنوان هیچ محصول/شرکتی از این قاعده مستثنی نیست.

به نظرم با دید بدی داری سمت Switch میری ماکان و تمرکزت روی گذاشتی رو حواشی اون. اینکه N ماه پیش یکی از مسئولای نینتندو یه چیزی گفته یا اینکه ایده کپی برداری بشه یا نشه یا شده و.... این حرفا اصلا ارتباطی به خود کنسول و چیزی که الان دارن نشون میدن نداره. اینی که الان داریم میبینیم خداییش ایده و طرح خیلی جالبی داره و اگر نینتندو بتونه از تمام پتانسیلش استفاده کنه، ممکنه به یه محصول خیلی موفق و حتی یه استاندارد تبدیل بشه.

جدا نمیتونی بگی حتی یکبار این موضوع به ذهنت نرسیده که چی می‌شد اگه میتونستم بازیی که دارم انجام میدم رو به همین صورت و با همین کیفیت بعدا خارج از خونه/توی مسافرت و... ادامه بدم. بعید میدونم هیچ گیمری بتونه با قاطعیت بگه حتی یکبار این موضوع به ذهنش خطور نکرده. (اگه یادت باشه حتی بازیساز محبوب بازی‌سنتر یعنی کوجیما هم دنبال همچین کاری بود) الان Switch دقیقا داره این ایده و تفکر رو به واقعیت تبدیل میکنه و به نظر من دلیل اصلیی که الان اینقدر هیجان دور و برش رو گرفته بخاطر همینه.

در مورد بخش دوم صحبتات من حرفت رو به خودت برمیگردونم. الان ما اون سمت از طرف هر دو شرکت مایکرو و سونی داریم و 4K و HDR و گرافیک های محیرالعقول میبینیم که خیلی هم عالی هستند. ولی حالا من گیمر چرا باید برای دیدن این موضوع برای سومین بار هیجان زده باشم؟ چرا باید دلم بخواد نینتندو هم دقیقا و بدون ذره‌ای تغییر همین راهی رو که سونی و مایکرو در پیش گرفتن ادامه بده؟ بهتر نیست حالا که اون سمت دوتا (سه تا با احتساب PC) انتخاب داریم نینتندو دیگه خیلی تمرکزش رو روی این قضیه نذاره و بجاش یه کار جدید و متفاوت انجام بده؟ والا نمیدونم چرا به نظرتون دیدن همون چیزایی که سونی و مایکرو دارن الان نشون میدن، برای سومین/چهارمین بار از طرف نینتندو، میتونه جذابتر از Switch باشه که داره یه ایده متفاوت‌ نسبت به رقبا رو دنبال میکنه.

در مورد اون مقایسه زلدا با PS2 هم نزن از این حرفا ماکان :D خداییش من خیلی دوست دارم با اون PS2 که میتونستی همچین گرافیکی رو (با همچین وسعتی و به صورت کاملا 3D) باهاش تجربه کنی، ببینم و یه چند وقتی باهاش بازی کنم :D نکن پسرم، میدونم دلت از نینتندو پره ولی از اینجور اغراق‌ها نکن :D

در نهایت هم باید بگم که خداییش نمیخوام مثل این آدمای رو اعصاب به نظر بیام که با یه جمله سریع جلوی بحث و انتقاد رو میگیرن ولی خب اگر از این رویه نینتندو خوشت نمیاد (و این دو نسل اخیر هم همچین حسی نسبت بهش داشتی) چرا اصلا منتظر NX بودی؟ الان به نظرم انتظار اینکه نینتندو بیاد یه دفعه‌ای یه کنسول خونگی بسیار قوی و استاندارد (مثل مایکرو و سونی) منتشر کنه و همه بازیاش هم بشن فوق رئال و گرافیک خفن داشته باشن، از پایه یه انتظار نامناسب و اشتباهه. نینتندو سالهاست روند متفاوتی نسبت به دیگر شرکتا در پیش گرفته و گیمرا هم نشون دادن که در صورت حمایت سازنده‌ها، کاملا از این رویه نینتندو پشتیبانی می‌کنند. ( موفقیت Wii و خصوصا 3DS با وجود رقبای بسیار قدرتمندتر از لحاظ سخت افزاری کاملا گواه این موضوع هست)

با وجود اینکه به نظر خودم قدرت و گرافیک نشون داده شده موقع معرفی Switch کاملا براش مناسب به نظر میاد، اما این یه حقیقت انکار نشدنیه که اگه کسی بخواد گرافیک و قدرت روز دنیا رو توی بازی‌ها تجربه کنه نباید سمت پلتفرم‌های نینتندو بره. اگه گرافیک می‌خواید باید برید سمت مایکرو، سونی یا PC. نینتندو راهش از بقیه جداست و این دیگه یک حقیقته که فکر کنم همه تا الان درکش کردن. اگه چیزی که نینتندو داره نشون میده به سلیقتون نمیخوره، دقیقا معنیش همینه که سلیقه شما با نینتندو یکی نیست. خیلی راحت بیخیال Switch بشید. دست کم ۲-۳ تا آپشن دیگه وجود داره و میتونید از اونا برای رفع نیازتون استفاده کنید. هیچ محصولی برای تمام افراد طراحی نشده و کنسولای خونگی و دستی هم از این قاعده مستثنی نیستن.

فقط یه چیز برام جالبه , تو این تاپیک هر کی از این کنسول نینتندو داره دفاع میکنه و حتی ادعا فن نینتندو میکنه , اما من سال ها سال هر روز تو تاپیک های نینتندو بودم هیچکدوم این افراد یک بارم ندیدم
حتی خود شما دوست عزیز

از 2007 عضو این سایتم که اون آیدیم بن دائم شد بعد این id ساختم
تو بخش های wii - ds - gba - gamcube و ........ فعال بودم هر روز صبح تا شب فعال بودم و مطلب میذاشتم بالا 80 تا نقد و بررسی بازی ها نینتندو wii - wii u - ds و ...... تو این تاپیک ها گذاشتم
ولی هیچکدوم از این دوست هایی که الان تو این تاپیک دارن ادعا فن نینتندو بودن میکنن یا حتی از این تبلت نینتندو دفاع میکنن رو یک بارم تو اون تاپیک ها ندیدم ( غیر از یک نفر )
الانم دیگه من فن نیتندو نیستم و اونام از اول فن نبودن و اینجا اومدن برای سرکار گذاشتن بقیه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: vaan 2 and CriRo7

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
فقط یه چیز برام جالبه , تو این تاپیک هر کی از این کنسول نینتندو داره دفاع میکنه و حتی ادعا فن نینتندو میکنه , اما من سال ها سال هر روز تو تاپیک های نینتندو بودم هیچکدوم این افراد یک بارم ندیدم
حتی خود شما دوست عزیز

تو بخش های wii - ds - gba - gamcube و ........ فعال بودم هر روز صبح تا شب فعال بودم و مطلب میذاشتم بالا 80 تا نقد و بررسی بازی ها نینتندو تو این تاپیک ها گذاشتم
ولی هیچکدوم از این دوست هایی که الان تو این تاپیک دارن ادعا فن نینتندو بودن میکنن یا حتی از این تبلت نینتندو دفاع میکنن رو یک بارم تو اون تاپیک ها ندیدم ( غیر از یک نفر )
الانم دیگه من فن نیتندو نیستم و اونام از اول فن نبودن
کلی بالاو پایین رفتیم آخر دوباری رسیدیم به نقدای این دوستمون که کسی لایک نکرده :| بابا بی خیال دیگه کل سایت فهمیدن شما نقد برا بازیهای نینتندو نوشتی و راه نینتندورو به ایران باز کردی و این جاده هایی که ما میریم تو آسفالت کردی و هرکیم با نظرت مخالف باشه یعنی تا حالا از کتار کنسول نینتندو رد نشده.

اصلا من نمیفهمم مشکل تبلت چیه؟ وقتی تبلت باشه کنترلر خوب داشته باشه بازی خوب هم براش باشه. چه فرقی میکنه اسمش تبلت باشه یا نه؟
مشکل تبلت و گوشی اینه که کنترلر بده و بازی درست حسابی هم براشون نمیاد.

• Like
Reactions: MrElectricWizard

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,190
نام
سبحان
واقعا بعضی افراد اینقد نوب تشریف دارن که توقع دارن بازی های روز مثل RDR2 و GTA بعدی و Battlefield 1 روی Switch منتشر بشن تا یه دلیلی داشته باشن واسه خریدش!!!بعد با اعتماد به نفس تمام میگن من پی اس 4 یا دارم دلیلی واسه خرید سوییچ ندارم!انگار مثلا اگه سوییچ نخریدن نینتندو ورشکست میکنه!جالبه که این افراد ملاک خریدشون هم همیشه گرافیک هست و هر کنسولی گرافیک بهتری رو به نمایش بزاره همون رو میخرن!خیلی جالبه که وقتی از اون ور بهشون میگن حالا که شما گرافیک میپسندین برید پی سی استفاده کنید یا به دلیل تعصب یا به دلیل ناتوانی مالی میگن بدرد نمیخوره و دردسر داره!حالا اینجا دارن سر و دست میشکنن که Switch گرافیک نداره و ما نمیخوایم و بدرد نمیخوره

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
این نوشته مشخص هست که مال قبل معرفی کنسول نینتندو هست حتی قبل از معرفی pro
نمیدونم چرا بعضی از دوستان اینقدر بیخود کنسول نینتندو رو میکوبن حداقل به خودتون یه مقدار زحمت میدادید نگاه میکردید که نوشته برای الان نیست که نوشته neo
نه مال قبل از سوییچه نه قبل از پرو.ضمنا تاریخ توییت تو کامنت قبلی به پارسی هم موجود بود!

66tjqq9aqxkhe3y6hun4.jpg

چرا به pro هنوز ميگه neo?
نمیدونم شاید حس گفتن اسم اصلیشو نداشته D :

واقعا بعضی افراد اینقد نوب تشریف دارن که توقع دارن بازی های روز مثل RDR2 و GTA بعدی و Battlefield 1 روی Switch منتشر بشن تا یه دلیلی داشته باشن واسه خریدش!!!

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,727
نام
Mehrdad
حتی خود شما دوست عزیز

تو بخش های wii - ds - gba - gamcube و ........ فعال بودم هر روز صبح تا شب فعال بودم و مطلب میذاشتم بالا 80 تا نقد و بررسی بازی ها نینتندو wii - wii u - ds و ...... تو این تاپیک ها گذاشتم
الانم دیگه من فن نیتندو نیستم و اونام از اول فن نبودن و اینجا اومدن برای سرکار گذاشتن بقیه
من متوجه نمیشم چرا شما اخر هر داستانی که به نینتندو مربوط میشه را به خودت ربط میدی:D
عزیزم. شما یک انسانی. یک نفر. مثل بقیه. دستت درد نکنه یه زمانی فن نینتندو بودی و الان نیستی. یه 60 باری اعلام کردی و همه فهمیدند:D

و اینکه باید اضافه کنم. دلیل نمیشه شما با wii/wiiu از نینتندو لذت بردی و فن سرسختش بودی همه مثل شما باشند:D گفتن نداره ولی مثلا wii/wiiu برای خودم جذابیتی نداشتند بر عکس شما. سلیقست دیگه.
و همچنین دلیل نمیشه الان شما از سویچ خوشت نمیاد بقیه هم خوششون نیاد. و اضافه کنم دلیل نمیشه شما تازه یادت اومد که نینتندو بعضی از مولتی ها را ساپرت نمیکنه همه تازه یادشون اومده باشه:D اون موقع که شما فن wii/wiiu بودی ملت هیتر نینتندو بودن چون مولتی نداشت چون باهاش حال نمیکردن و میدونستند با چی طرفند. چیز جدیدی نیست این مسائل. بازم میگم. شما دیر به نتیجه رسیدی.
حالا شما میدونی با چی طرفی(یه مقدار دیر:D) و هیتر شدی. باقی دوستان مثل خودم بعد از نزدیک به 2 دهه با معرفی سویچ دوباره به این پلتفرم علاقه مند شدند. به همین سادگی:D شاید طرفداری های شدیدی که میکردی را نمیکردی و مثل بقیه اون موقع هم در کنار wii/wiiu از پلی استیشن و xbox استفاده میکردی الان هیتر نبودی:D همش تقصیر خودته عزیزم. یه لطفیم بکن بکش بیرون از این که 3 پست در میون یک پست راجع به خودت بدی و از علائقت تعریف کنی.. فکر کنم مشخص باشه برای دیگران جذاب نیست این موضوع:D
---
@AghaReza
رضا جان تبلت نیست. کنسول خونگی قابل حمله. ارزوی دیرینه اکثر گیمر ها:D فقط ظاهرش شبیه تبلته که خب هر اسکیرینی تو اون سایز که نمیشه گفت تبلته:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pbgame

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
حتی خود شما دوست عزیز

کلا "فن" بودن تهش این میشه. زندگی و همه چی رو می ذارن رو یه برند وقتی پسرفت می کنه یا مشکلی پیش میاد احساس می کنن بهشون خیانت شده، تصمیم می گیرن کمر همت ببندن به تخریب. نیازی نیست آدم فن باشه کم کم خوددرگیری پیدا کنه، هر نسل کنسولی که به بازی هاش علاقه داری بخر فن بازی در نیار لذتش رو ببر. خیلی آسونه به خدا.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
توی گف یه سوتی خیلی بدجور از نینتندو گرفتن. برطبق تصویر زیر انگار گیم پلی که نشون دادن real time نبوده خودم هم الان تو تریلر دقت کردم واقعا همینجوری هست:|

file
یوبی سافت و چند تا شرکت دیگه هم همین داستان رو توی کنفرانسهاشون پیدا کردن. بعد این یه تیزر تبلیغاتی هست کسی توقع داره واقعا اون خانومه ماریو بازی کنی سره صحنه فیلمبرداری یا اصلا کسی توقع داره الان نینتندو یه ماریو حاضر اماده داشته باشه؟ :D
پس تکلیف 14 میلیون نفری که wii u خریدن چی میشه؟
تکلیف اونها که Zune یا HD DVD یا ps vita یا XBOX یا .... خریدن چی شد؟ :D چی قراره بشه؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: sadegh93

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
چند وقت پیش wii u خریدم چند روز دستم بود فروختم تا nx بیاد معلوم بشه اصلا چی هست تو خبرا میگن خیلی خوبه
چند روز نبودم اومدم دیدم تو سایت همش نوشته Nintendo Switch فکر کردم یه سویچه یا مثل هاب یه وسیه واسطه ایه که نینتندو برای کنسولش داده بیرون شبیه مبدلی که دسته ها گیم کیوب به wii u میخروه خود نینتندو میفروشه
دیدم نه همون nx هست یه کلیپ کوتاه ازش دیدم اسمش به Nintendo Switch عوض شده

هر چی نگاه کردم این دستگاه بازی خونگی نیست شاید دستگاه بازی دستی باشه که بیشترم شبیه تبلته تا دستگاه بازی دستی
دستگاه بازی دستی دوست نداشتم هیچوقت
شنیده بودم نینتندو خیلی خلاقه ولی از این خوشم نیومد ترجیح میدم همون wii u بخرم نظرم wii هم از این Nintendo Switch بهتره
کسی جایی رو میشناسه wii u نو رو با قیمت مناسب بدن

• Like
Reactions: ehsanservat

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,243
نمایش نینتندو ول کن , خیلی وقتا دروغ میگه تو نمایش هاش

سال 2011 تو e3 بود که نینتندو گیم پلی کوتاهی از zelda نشون داد که میخوان عرضه کنن برای wii u ( این عکس )

8tbs28sl9vekjvq7ig0i.jpg

میتونی e3 سال 2011 تو یوتیوب سرچ کنی ببینی , چند سال بعدش گفت اون گیم پلی نبوده کلا الکی بوده و گیم پلی دیگه ای نشون دادن
اون زلدا از 2011 تا الان عرضه نشده قراره 2017 همزمان با wii u و Nintendo Switch ( یعنی 6 سال سرکار گذاشتن )

فرق در عکس پایین ببینید

YxF-N.png

( حتی به پیش نمایش ها و تریلر ها نینتندو نمیشه اعتماد کرد )

حالا معلوم نیست بازی قدیمی اسکاریم براش بیاد یا نیاد , هونطور که رزیدنت اویل 4 برای اندروید اومده اما رزیدنت اویل 4 اصلی کجا نسخه اندروید کجا
البته احسان تا جایی که یادمه گفتن که نمایش اول زلدا ربطی به نسخه جدید نداره (فکر کنم از Twilight Princess بود اون نمایش اولی)
در هر صورت نه به قبلا که عشق نینتندو بودی نه به الانت که داری همه جوره میکوبونیش دیگه :D

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
البته احسان تا جایی که یادمه گفتن که نمایش اول زلدا ربطی به نسخه جدید نداره (فکر کنم از Twilight Princess بود اون نمایش اولی)
در هر صورت نه به قبلا که عشق نینتندو بودی نه به الانت که داری همه جوره میکوبونیش دیگه :D

من کل e3 اون سال نینتندو دیدم که دارم میگم , کاری نداره برو دانلود کن نگاه کن
یه نمایش برای زلدا نسخه wii u بود
اون موقع عشق نینتندو داشتم فنش بودم :D ولی خوب عقلم داریم دیگه کم کاری ها و جفاها و ....... تاثیر داره
از قدیم گفتن هر عملی یه عکس العملی
نینتندو حتی یه تبلیغ کوچیکم نکرد wii u رو زمان لانچ - وقتی wii u اومد فروش wii یهو 500 برابر شد مردم فکر کرده بودن گیم پد wii u در اصل یه وسیله جانبی برای wii هست
تا همین 2 سال پیش خیلی ها فکر میکردن wii u کلا کنسول پرتابله
6 تا از بازیا تاپ که برای wii ساخته شده بودن عرضه نشدن با افازیش خروجی برای wii u عرضه شدن
کنسول 2012 عرضه شد اما بازی درست حسابی تو بازار نداشت تازه 1 سال بعدش یه mario 3d world براش عرضه کرد
و خیلی از اشتباهات دیگه نینتندو که باعث شد wii u ی که پتانسیل جایگاه بهتری بود تی از گیم کیوب شکست خورده کمتر بفروشه
( گبم کیوب 21 میلیون کنسول فروخت - wii u کلا 14 میلیون کنسول )

چقدر مشتاقانه منتظر nx بودم الانم با معرفی تبلت Nintendo Switch دیگه کنسول خونگی گذاشت کنار رسما

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر