Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
خیلی خیلی جذاب تر از یه آپگرید سخت افزاری عین Pro و اسکورپیو بود حتی با وجود اینکه قراره ضعیف تر هم باشه :D به شدت نظرمو به خودش جلب کرد به خصوص که اکثر بازیسازای مطرح ژاپنی هم ساپورتش می کنن ، Play anywhere به معنای واقعی کلمه !

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,794
کنسول خوبی به نظر می رسه ولی اینجوری که اینا نشون دادن هیچ مانوری رو سخت افزاری قوی ندادن پس کماکان همون سیاست سال های پیش رو دسترو کار قرار داده و دنبال سخت افزار قوی برای رقابت با سونی و مایکروسافت نیست...اگر سخت افزار خیلی قوی داشت حتما تو معرفی بهش اشاره میشد که اصلا نشد.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
خب خدا را شکر این کنسول از سبد خریدم حذف شد.کاری به ایده هاش ندارم که خلاقانه بوده یا نبوده یا هرچی .معلوم بود که گرافیک شاخی نداره بنابراین یارای مقابله با کنسولای فعلی را نداره چه برسه به پرو و اسکورپیو پس هیچ کدوم از بازی های بزرگ این نسل مثل همین rdr 2 که امروز دیدیم روش نمیاد.نمیدونم هیچ وقت نینتندو را نمیتونم درک کنم

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کلا دیگه معلومه بیخیال Home console شده رسما، دیگه حتی حال رقابت با Sony و MS رو ندارن! کلا اگر بتونه فروشش در حد 3DS + Wii U این نسل باشه موفق میشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,401
نام
سید محمد حسین
هیچ خبری از سیتستم سخت افزاری تا الان نیومده انگار...
ولی خب اسکایریم ریمستر رو میکشه که یعنی پشمک هم نیست همچین

ولی عجب تریلر خوبی بود
جعبه میوه خالی هم بود با همچین تریلر باحالی فروش میرفت سه تا ازش 300 دلار...:D
با ایده هم شدیداً حال کردم
زلداش هم که....:x:x

فقط میمونه قیمتش...:-"

پ.ن: انگار احسان تو اون چند وقتی که من انجمن نبودم از یه فن نینتندو به یه هیتر نینتندو تبدیل شده...>:D<

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,401
نام
سید محمد حسین
تریلر رو دیدم اما باز خبری از RDR 2 روی کنسول نینتندو نبود! دو حالت داره یا کنسولش اینقدری قوی نیست که بتونه همچین بازیی رو کامل پشتیبانی کنه یا راکستار فکر میکنه ساخت نسخه ای واسه همچین کنسولی وقت تلف کردنه و اونچنان موفقیت تجاری نصیبشون نمیکنه. بالاخره حتما قبل از رونمایی Nintendo Switch با مشخصاتش آشنا شدن که الان واسه RDR 2 اعلامش نکردن.

من یادم نمیاد اون موقع که گیم کیوب قویترین کنسول نسل ششم بود و فروش آن چنان بدی هم نداشت راکستار بازی ای روش بده...
بعدم راکستار تابع T2 ـه اونم که انگار تو لیست نینتندو بود...
احتمالاً مخاطب کنسول های نینتندو و خریدارهای کارهای راکستاره که به هم نمیخورن
مخاطب های Ps4 بیشتر سیبیل راکستار رو چرب میکننن این یه حقیقته

• Like
Reactions: ehsanservat

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
مهم ترین شایعه ( گفتن در حد ps4 ) که به حقیقت تبدیل نشد پس به چه دردی میخوره^#(^ ولی همون طور که یکی از دوستان گفت اسکای ریم نشون دادن یعنی انقدر ها هم ضعیف نیست همون یه چبز در حد ps3 :|

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,270
خیلی تریلر چیپ و مسخره ای بود.اینا کی میخوان بفهمن گیمر جماعت ازی این جنگولک بازی ها خوششون نمیاد.به نظرم همون چیزایی که باعث شد WiiU موفق نشه رو
بیشتر تقویت کردن.به ظاهرش نمیخورد قیمت کمی داشته باشه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
با اینکه از کیفیت کنسولای نینتندو خوشم نمیاد و فنش نیستم ولی همیشه وسوسم میکنه لامصب یه حس خیلی خاصی داره کنسولاش:D زلداش اگه توجه کنیم یه فرقایی با wii u داشت مثلا انیمیشناش خیلی بهتر بود ولی یه جور گفتن زلدا رو سوئیچ بهتره که انگار گرافیکش زمین تا اسمون فرق داره:|

تریلر رو دیدم اما باز خبری از RDR 2 روی کنسول نینتندو نبود! دو حالت داره یا کنسولش اینقدری قوی نیست که بتونه همچین بازیی رو کامل پشتیبانی کنه یا راکستار فکر میکنه ساخت نسخه ای واسه همچین کنسولی وقت تلف کردنه و اونچنان موفقیت تجاری نصیبشون نمیکنه. بالاخره حتما قبل از رونمایی Nintendo Switch با مشخصاتش آشنا شدن که الان واسه RDR 2 اعلامش نکردن.

میشه گفت خلاقیتش عالی بود , تبدیل کنسول پرتابل ( دستی چه عرض کنم ) به خونگی , دسته ها تغییر پذیر و .............
چیزی که من دیدم خلاقیت بی انتا و جالب نینتندو تو طراحی کنسول هاش بود - انقدر جالب که هیچوقت یه کنسول نینتندو مثل کنسول قبلیش نیست
واقعا جالبه بتونی یه بازی تاپ هم تو خونه تو tv بازی کنی هم بشه بیرون بازی کرد
زلداش که فرقی که میگفتن با نسخه wii u داره اما من زیاد فرق ندیدم
اون تیکه از ماریو هم صد در صد ماریو گلگسی 3 هست که میامیتو قبلا گفته بود شروع کریدم به ساخت mario galaxy 3 برای wii u - حالا نگهش داشتن یا با wii u همزمان بدن یا فقط برای nx عرضه اش کنن

داشتم تریلر میدیدم همون اولش قسمت زلدا که برادرم دید گفت این چیه گرافیکش در حد همون ps2 خودمه :D
از لحاظ خود کنسول باید بگم تنها چیزی دیدم یه تبلت بود - دقیقا مثل تبلت های گیم پد دار jxd بود مثل همونی که jxd زده طرح گیم پد wii u بود حالا این کنسول نینتندو قابلیت جدا شدن گیم پد داره
الان در حال حاظر تبلت ها پایین رده و ارزانم خروجی تصویر hdmi دارن

به عنوان فن نینتندو این کنسول اون سورپرایزی که فکر میکردم نبود - یه کنسول خونگی واقعی این نیست
این یه تبلت هست ( حتی چیپ هاشم برای تبلت ها هیبریدی استفاده شده ) که با اون واسطه یا دانگل به tv وصل میشه
سال ها ساله یکبار به دلم موند نینتندو واقعا یه کنسول قدرتمند بده بیرون , تا کی کنسول ها ضعیفی مثل ds و wii و .......... فقط با ترفند هایی کنسول جذاب نشون بده ( در اصل بچه خر کن)
گیمر واقعی از گیم و قدرت کنسولش لذت میره نه مثل گیم پد مثل اسباب بازی lego سرهم شه

من یکی که اصلا این کنسول نمیخرم

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,401
نام
سید محمد حسین
مهم ترین شایعه ( گفتن در حد ps4 ) که به حقیقت تبدیل نشد پس به چه دردی میخوره^#(^ ولی همون طور که یکی از دوستان گفت اسکای ریم نشون دادن یعنی انقدر ها هم ضعیف نیست همون یه چبز در حد ps3 :|

من گمونم داشتن روش نسخه ریمستر رو بازی میکردن... نمیشه گفت در حدّ Ps3 ـه

• Like
Reactions: pbgame

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
ایده جالبی داره ... و تو معرفی هم طرف بیشتر بیرون و تو سفر اینا بود :D
به نظرم بیشتر از یه کنسول خونگی یه کنسول قابل حمل و مخصوص سفر و ایناست:D
اسکایریم هم اگر در حده اسکایریم نسل هشتی داره اجرا میشه که باقی بازی های نسل هشتی هم میتونه اجرا کنه منتهی چه جوری با این سخت افزار معلوم نیست

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
تریلر Nintendo Switch :
Youtube
اون وسط Skyrim چی میگفت؟ :D Skyrim رو هندهلد؟! <:-P:D
عالی بود من که خیلی خوشم اومد. فقط اسمش یکم عجیبه ولی عادی میشه... حداقل بدتر از Wii U نیست!
شایعات هم درست از آب در اومدن...
اسمش عجیب نیست اتفاقا
کاملا اشاره داره که میتونی سوییچ کنی بین هندهلد و هوم هر موقع که خواستی
خیلی هم زیرکانه! :D

• Like
Reactions: FUTURE

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
610
نام
احمد رضا
کلا کار به هیچی ندارم ، ولی خدایی بازی ای مثل اسکاریم حال میده روی کنسول دستی بازی کنی هر جا دلت خواست! یا مثلا GTA 8->

همیشه دلم میخواست یک کنسول دستی بسازن با سخت افزار خفن که بازی هارو حداقل با گرافیگ نسل قبل بیاره بالا، مثلا کلکسیونی از بازی های نسل قبل و ps2 رو بتونم رو کنسول دستی برم8->

• Like
Reactions: pbgame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر