نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
نام
سید محمد حسین
FzKAFx5WYAEZocw.png

خب بریم یه مرور کلی روی دایرکت داشته باشیم + نظرات خودم روشون

به ترتیب تاریخ عرضه میریم جلو و از یه سری ریلیزهای خیلی کوچیک و بی اهمیت هم رد میشیم (الان یکی میاد میگه چرا از Gloomhaven چیزی نگفتی :D)

شدودراپ ها:

Pikmin 1+2 - با این دو تا عرضه رسما سوییچ به Pikmin Machine تبدیل شد. نه که قبلش Zelda Machine و Metroid Machine و اینا نبوده. کلا عملکرد نینتندو تو این چند ساله واسه حفظ و در دسترس کردن بازی هاش خیلی خوب بوده و امیدوارم حالا حالاها مجبور نباشن کل لایبرری شون رو ریست کنن و همه اش دوباره کاری شه.

Mario + Rabbids 2 DLC: Spark Hunters - این جالبه. کلا این بازی از اون بازی های خوبه که یوبیسافت تو زمان عرضه و مارکتینگ اش تمام اشتباهاتی که میتونست بکنه رو کرده و الان نتیجه اینه که با وجود متای عالی 86 اش و جایزه سالش تو بهترین بازی استراتژیک سال، بازم بازی بی ارزشی شده تو چشم مخاطبش و کسی به DLC و ایناش اهمیت نمیده. میگم بازی خوبیه چون خودم 30 ساعت پاش وقت گذاشتم و میتونم با اطمینان روش قسم بخورم. حیف واقعا

تابستان 2023:

Pikmin 4 - جولای 21 - چی بگم، نمایش بازی تر و تمیز و خوب بود. بازی Goty متریال و این چیزا نیست ولی با توجه به این که چیزی که نشون دادن دنباله خوبی روی نسخه های قبلیه و ویژگی های جدید هم کم نداره احتمالا همون متای 85 رو میگیره که عالیه. فقط امیدوارم خوب بفروشه بازی.

Vampire Survivor - اگوست 17 - یخورده دیر اومد رو سوییچ بازی ولی در هر صورت یکی از بهترین ایندی های پارساله و جالبه برام که چجوری سخت افزار سوییچ از بس Late Game این بازی برمیاد. چون از یه جایی به بعد بازی خییییلی سنگین میشه.

Fae Farm - سپتامبر 8 - هممممم نه که بازی بدی به نظر برسه ولی به نظرم داره تو یکی از اشباع شده ترین ژانرهای چند سال اخیر عرضه میشه که اگه توش Animal Crossing یا Stardew Valley نباشی دخلت اومده :D

پاییز 2023:

Silent Hope - مهر 11 - من نمیدونم مخاطب این اکیپ از بازیای XSEED کین ولی هر کی هست امیدوارم خوشحال باشه. اخیرا یه بازی عرضه کرده بودند Trigger Trinity، اسم های خفنی هم پشت بازی بود ولی اورآل محصول نهایی این قدر غیر جالب ـه که بعد دو ماه تو فاکینگ استیم تعداد نقدهاش به 25 تا نقد نرسیده :D

Detective Pikachu Returns - مهر 14 - کلا هر چی از پوکمون نشون دادن تو این مراسم یکی از اون یکی گرافیکش بدتر بود. یعنیا بازی با همچین ایده باحالی و پیکاچو به اون بامزگی (قربون صدای کلفتش برم :x) چرا باید همچین گرافیک درب و داغونی داشته باشه. امیدوارم در کل بازی خوبی باشه که جبران معافات کنه برای این گرافیک

Super Mario Bros. Wonder - مهر 28 - من هر چی بیشتر به تریلر این لعنتی نگاه می کنم بیشتر علاقمند میشم بهش. هر چقدر که سری NSMB خسته و بی حال و بی روح، این یکی انگار پر رنگ و ایده و ماجراجوییه. قشنگ همون چیزیه که من از سری ماریوی دو بعدی میخواستم. شاد، رنگارنگ پر آشوب با یه بخش چند نفره فان. Let's a GO

Metal Gear Solid Master Collection Vol.1 - آبان 2 - اگه به کالکشن بودن باشه برای ولیوم اول واقعا خیلی خوبه. 5 تا بازی با گایدها و موسیقی و موارد متفرقه. حیف که فکر نکنم Twin Snakes رو هیچ وقت دوباره عرضه کنن رو این کالکشن ها. شایدم تو ولیوم 2 باشه.

Headbangers Rhythm Royale - آبان 9 - واو، این عجب چیز مریض و باحالی بود. نینتندو که به ما هیچ وقت Rhythm Heaven نمیده ولی خب سبک ریتمیک علی رغم غیبتیکی از سلاطین اش هنوزم چیزای جالبی تو چنته داره :D

Star Ocean: The Second Story R - آبان 11 - این یکی عجب ریمیک تر و تمیزی میزد. تا جایی که من میدونم Star Ocean 2 بهترین نسخه فرنچایز از نظر طرفداراست و این میزان از عشق و علاقه ای که تو همین یه تریلر نسبت به ریمیکش میشه دید ثابت می کنه قضیه رو. این استایل HD2D هنوز کلی جا برای رشد داره به نظر و خوشحالم که بازی های بیشتری از این طریق دارن بازسازی میشن. به امید این که Chrono Trigger عنوان بعدی باشه.

Warioware Move It - آبان 12 - من با دموی واریو ویر قبلی رو سوییچ شدید حال کردم و واریو ویر 1 هم روی سرویس گیم بوی ادونس سوییچ یکی از محبوب ترین بازی هام بود. و این Move it انگار دوباره موشن حرکتی ها رو برگردونده به سری که قطعا فان ترش می کنه. فقط تو رو خدا یه قیمت معقول تر رو این بازی ها بذارن. ملت 60 دلار پای واریو ویر نمیدن

Super Mario RPG - آبان 26 - این اون ریمیکی از SNES نبود که من انتظار داشتم ولی چه میشه کرد این قدر این بازی طرفدار و میراث و Legacy داره که نمیشه منکر شد ریمیکش مهم نیست.

Dragon Quest Monsters: The Dark Prince - آذر 10 - این هم خیلی ضعیف بود. البته شاید به خاطر اینه که من طرفدار این اسپین اف سری نیستم ولی انگار بازی مال 3DS ـه. من خیلی منتظر Dragon Quest 3 HD بودم و انگار قرار نیست به این زودی ها ببینیمش. DQ12 که اصن هیچی، اون احتمالا بره برای وقتی که کنسول بعدی نینتندو معرفی شد....

Batman: Arkham Trilogy - اول این که واقعا سوییچ باید این بازی ها رو زودتر می گرفت... ثانیا که دوست دارم بدونم چطوری آرکام نایت رو سوییچ اجرا میشه :D

و خب سه تا بازی مهم هم داشتیم که تاریخ عرضه شون رفت برای 2024

اولی Penny's Big Breakaway بود که به شدت پلتفرمر سه بعدی فانی به نظر میرسه
دومی اون بازی پرنسس پیچ بود که از همون تیزرش، فضای باحال و تئاتر گونه ای داشت و کلا از بازی با پرنسس پیچ به عنوان شخصیت اصلی حمایت میشه
و آخریش هم ریمستر Luigi's Mansion 2 بود که اینم اون ریمستر 3DS ـی نبود که من انتظار داشتم ولی واقعا بعد فروش 11 میلیونی Luigi's Mansion 3 همچین چیزی اون قدره دور از انتظار نبود.

اورآل مراسم خوبی بود. نه خیلی عالی ولی سورپرایزهای ریز و درشت خودش رو داشت

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
اقا درباره این سه گانه بتمن من اجرا شدن نسخه اول رو کاملا میتونم قبول کنم. نسخه دوم رو هم تا حدودی میتونم بپذیرم ولی ارکام نایت رو واقعا چجوری قرار اجرا کنه و با چقدر افت فریم و کثافت کاری؟:D تو کل زمان نمایش منتظر بودم یه کلادی چیزی ببینم ولی خبری نبود. بعد نمایش چیزی از وضعیت ابرها نگفتن یا واقعا قراره رو خود کنسول اجرا بشه؟:D

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
ولی ارکام نایت رو واقعا چجوری قرار اجرا کنه و با چقدر افت فریم و کثافت کاری؟
اینا ویچر ۳ رو روی سوئیچ اجرا کردن، آرکام نایت که دیگه کاری نداره براشون
خیلی طبیعی و در حال:-"زدن، رو 320p می بندن رزولوشن رو، کار رو در میارن

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
کلا وقتشه دیگه نینتندو کنسول جدید رو معرفی کنه
واقعا بعضی بازیا روش اجرا بشن هم با افت فرم هست
قضیه لویجی منسن ۲ برام جالب بود!اما خب بهتر نبود نسخه ۴ ش رو میساختن ایا ؟!

• Like
Reactions: Z-fan

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,482
نام
Nimo
کلا وقتشه دیگه نینتندو کنسول جدید رو معرفی کنه
واقعا بعضی بازیا روش اجرا بشن هم با افت فرم هست
قضیه لویجی منسن ۲ برام جالب بود!اما خب بهتر نبود نسخه ۴ ش رو میساختن ایا ؟!
شماره ۴ دیگه میره برای کنسول بعدی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: all4u and Z-fan

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,635
و آخریش هم ریمستر Luigi's Mansion 2 بود که اینم اون ریمستر 3DS ـی نبود که من انتظار داشتم ولی واقعا بعد فروش 11 میلیونی Luigi's Mansion 3 همچین چیزی اون قدره دور از انتظار نبود.
من در حین مراسم اون طور که حرف زدن این حس بهم داده شد که انگار هنوز فوتج آماده از نسخه سوییچ ندارن و فقط چند ثانیه از نسخه اصلی 3DS نشون دادن. امیدوارم که همینطور باشه.

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
نام
سید محمد حسین
فردا روز لانچ Master Detective Archives: RAIN CODE اه \m/

1688121147373.png
1688121191908.png

نمره های جفت شون خوب شد واقعا
ولی من هنوزم فکر می کنم Kodaka اون قدره قدرت برند نداره که بازی های Niche ـش به صورت انحصاری بتونن عملکرد قوی ای داشته باشن
خود دانگانرونپاها هم تا جایی که یادمه بیشتر از این که رو ویتا و PSP بگیرن، بعدا که رو PC اومدن تازه کامیونیتی اش رشد کرد
Ghost Trick ولی... That shit had a cult following on DS :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
نام
سید محمد حسین
View attachment 295552

می دونم همتون منتظر این بازی بودید.
Zelda Killer اومد \m/
نینتندو با همین بازی می تونه حداقل 50 میلیون کنسول دیگه یک هفته ای بفروشه :>
----
خبر اومده که QA Engineer ها به نینتندو گفتن این بازی زبالست کنسل کن اما تو خرجش نرفته گویا و گفتن چون باکس های بازی پرینت شده می دیمش بیرون :|

1688503248329.png

THE GOAT HAS RETURNED

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر