نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
چون این کامنتش علیه نینتندو بود موافقی بودی نه؟ 🤔 😁

یه ضرب المثلی هست میگه حرف حق حتی از دشمنتم شنیدی قبول کن
من حرف حق تایید میکنم 😇
حرفی که برا بازی میکرو و سگا ۵۰ دلار بدی و طرفداری هم بکنن بعضیا ، معلومه قبول نمیکنم 😁
خوبه که آدم برا یه تیکه پلاستیک که فرقی نمیکنه برا کدوم کمپانی هست چه نینتندو ، چه سونی و ‌..... وجدانشو زیر پا نزاره

• Smile
  • Like
Reactions: mqg1387 and Sepi_60

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,994
یه ضرب المثلی هست میگه حرف حق حتی از دشمنتم شنیدی قبول کن
من حرف حق تایید میکنم 😇
حرفی که برا بازی میکرو و سگا ۵۰ دلار بدی و طرفداری هم بکنن بعضیا ، معلومه قبول نمیکنم 😁
خوبه که آدم برا یه تیکه پلاستیک که فرقی نمیکنه برا کدوم کمپانی هست چه نینتندو ، چه سونی و ‌..... وجدانشو زیر پا نزاره
50 دلار خب پول دارن میخرن فنهاش برای من و تو زیاده. تو دهاتای آلمان بقالیم میدیدم سوییچ داشت بچه کوچولوهاشم میدیدی میخریدن بدون دوشواری.
همه شرکتا دنبال سودن یکی کمتر یکی بیشتر
نینتندو هم بیشتر چراشم چون بازارش بیشتر تو کشورهای جهان اوله که این رقما براشون پول خرده...
برای بقیه مردمم هم امولاتور هست. مشکل دسته س این وسط که اونم چون ما تحریمیم وگرنه دسته ارزون برای هر کنسولی بخوای هست.
یه دسته ده دلاریو میدن یه میلیون اون دیگه مشکل نینتندو نیست

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
50 دلار خب پول دارن میخرن فنهاش برای من و تو زیاده. تو دهاتای آلمان بقالیم میدیدم سوییچ داشت بچه کوچولوهاشم میدیدی میخریدن بدون دوشواری.
همه شرکتا دنبال سودن یکی کمتر یکی بیشتر
نینتندو هم بیشتر چراشم چون بازارش بیشتر تو کشورهای جهان اوله که این رقما براشون پول خرده...
برای بقیه مردمم هم امولاتور هست. مشکل دسته س این وسط که اونم چون ما تحریمیم وگرنه دسته ارزون برای هر کنسولی بخوای هست.
یه دسته ده دلاریو میدن یه میلیون اون دیگه مشکل نینتندو نیست

اگر خوب بود اون نمایش نینتندو انقدر دیسلایک نمی‌خورد 😁
چند برابر لایک ، دیسلایک خورد
بالا ۴۰ هزار نفر
پس مردم ناراضی هستن
همونایی که میگی برا اونا این پول چیزی نیست

شماهم بهتره ناراضی باشی از چیز بد

• Like
Reactions: mqg1387

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,994
اگر خوب بود اون نمایش نینتندو انقدر دیسلایک نمی‌خورد 😁
چند برابر لایک ، دیسلایک خورد
بالا ۴۰ هزار نفر
پس مردم ناراضی هستن
همونایی که میگی برا اونا این پول چیزی نیست

شماهم بهتره ناراضی باشی از چیز بد
اونا هم بیشتر یا اقلا نصفشون همون کشورهای کمتر توسعه یافتن بیشترشون یا فنهای کنسولای دیگه. ما هم که خارج نقشه کلا. من چیزی که خودم دیدم رو قبول دارم یوتوبم طرف از هر جا میتونه لایک و دیسلایک کنه
هیچ چیز بدی نیست ما ایرانیا عادت کردیم به مال مفت متاسفانه. و بدون حتما تقاضا هست محصولاتشو این قیمت میفروشه بهتره یا باهاش کنار بیای یا بیخیال شی ناراحتیت دردیو دوا نمیکنه

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
شماها رو نمیدونم... ولی برای من تو این بخش خبری این صنعت هیچی به هیجان نینتندو دایرکت ها نزدیک نمیشه
نمیدونم چجوری این کار رو می کنن
یا شایدم Bias و جبهه گیری شخصی خودم باشه
ولی حتی اگه بعضا هم ضعیف باشن همیشه با دیدنشون حال می کنم
چه ایندی ورلد باشه چه مینی دایرکت و چه دایرکت های اختصاصی

10 سالگی این ایونت رو به همه آدمایی که مثل من میان این جا زنبیل میذارن هر چند هفته یه بار تبریک میگم :D
از این که 2.5 سال از این مدت رو اومدید این تاپیک درب و داغون، ممنون :D

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,994
نینتندو توی آلمان درخواست رفع ممنوعیت بازی Goldeneye رو داده. این میتونه به معنای اضافه شدنش به NSO باشه
خیلی بعیده چون باید برن رضایت هر کی چهره شو استفاده کردن باز بگیرن
مایکروسافت هم به مشکل خورد سر این بازی

پ.ن: اصلا چرا تو آلمان ممنوع شده بود؟ 🤔

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
خیلی بعیده چون باید برن رضایت هر کی چهره شو استفاده کردن باز بگیرن
مایکروسافت هم به مشکل خورد سر این بازی

پ.ن: اصلا چرا تو آلمان ممنوع شده بود؟ 🤔
اثر نامناسب گذاشتن روی جوانان 🤣 البته الان دیگه ممنوعیت رفع شده.
مسأله صورت مشکلی نیست به نظرم چون تو اون مدل قرار دادها معمولاً محدودیت زمانی نمی‌زارن. اما برای عرضه اون نسخه خاص سه تا شرکت/نهاد باید اوکی بدن نینتندو، که ناشر عنوان اصلی هست و هزینه ساخت رو کامل داده، مایکروسافت که حقوق سازنده اصلی بازی rare رو در اختیار داره و بنیادی که حقوق سری جیمز باند رو داره.

مشکل مایکروسافت سر عرضه رسمیتر بر میگشت به عدم موافقت نینتندو که باتوجه به تغییر روابط بین دو شرکت الان نباید دیگه مشکلی باشه و احتمالأ ما هم بازی رو روی سویچ ببینیم هم نسخه رسمیتر رو روی ایکس باکس

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
میگم احتمالش هست که توی نوامبر یا دسامبر یه دایرکت برگزار شه ؟ اگه بر گزار شه چقدر احتمال داره غیر ایندی باشه و یه بازی بزرگ توش رونمایی شه ؟ تاحالا سابقه داشته توی نوامبر یا دسامبر همچین اتفاقی بیفته ؟ اونم بعد اینکه توی آگوست و سپتامبر و اکتبر چند تا دایرکت ریز و درشت بوده باشه ؟

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,397
میگم احتمالش هست که توی نوامبر یا دسامبر یه دایرکت برگزار شه ؟ اگه بر گزار شه چقدر احتمال داره غیر ایندی باشه و یه بازی بزرگ توش رونمایی شه ؟ تاحالا سابقه داشته توی نوامبر یا دسامبر همچین اتفاقی بیفته ؟ اونم بعد اینکه توی آگوست و سپتامبر و اکتبر چند تا دایرکت ریز و درشت بوده باشه ؟

اصولا نه. دایرکت های خیلی بزرگی تو این تاریخ ها نداریم. اگه معرفی خاصی باشه میره واسه زمستون
مگه دایرکت اختصاصی یا ایندی ورلد باشه

s3000

کاربر سایت
Jul 3, 2015
311
اصولا نه. دایرکت های خیلی بزرگی تو این تاریخ ها نداریم. اگه معرفی خاصی باشه میره واسه زمستون
مگه دایرکت اختصاصی یا ایندی ورلد باشه
آخه توی جیفورس نو این رزیدنت اویلی که قرار بود انحصاری زمانی واسه سوییچ باشه تاریخ عرضش رو زده بود مارس 2022 گفتم شاید نینتندو دایرکتی چیزی نزدیک باشه اونجا ازش رونمایی شه :((

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
آخه توی جیفورس نو این رزیدنت اویلی که قرار بود انحصاری زمانی واسه سوییچ باشه تاریخ عرضش رو زده بود مارس 2022 گفتم شاید نینتندو دایرکتی چیزی نزدیک باشه اونجا ازش رونمایی شه :((
تا مارچ که کلی راهه اگر مارچ بخواد بیاد میتونه اول 2022 معرفی بشه ولی اگر واقعاً درست باشه TGA محتملتر هست برای معرفیش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر