نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,926
نام
نریمان
img_20210615_213939_9qof.jpg

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
وقت جمع بندیه

به نظرم اتفاقا دایرکت خیلی خوبی بود... عملا نمایش بی نقصی بود، آره محتواش روی هم E3 2019 و اون ورها نبود. ولی من فقط یه دور از بین چیزهایی که رو کردن رد شم

• کازویا میشیما برای اسمش تایید شد. دو هفته بعد هم کامل ساکورایی شوکیس اش رو نشون میده. خود تریلر که عالی بود هیچی (قشنگ حس تکن میداد لامصب :D) شما فکر کن الان تو این بازی ریو و تِری و کازویا تو یه زمین میتونن هم رو بزنن. رسما SNK vs Capcom vs Bamco ـه :D... از این رویایی تر آخه؟ :D
  • Super Monkey Ball Banana Mania با این که لو رفته بود ولی بازم دیدنش بازم رضایت بخش بود.
  • کلی پورت خوب داشتیم. از دانگانرونپا که رسما یه کالکشن جدید با محتوای اضافه است تا Life is Strange ها و از همه عجیب تر Guardians of Galaxy جدید که به شخصه انتظارشو نداشتم
  • Metroid Dread... فاکینگ متروید 5 بالاخره. گرافیک بازی یخورده از چیز مد نظر من ضعیف تر بود. ولی مورد خوشحال کننده اینه که Core گیم پلی سری قشنگ داد میزنه. و با این که محیط ها روشن میزد به طرز عجیبی فضای استرس زایی داشت. در کل متروید رو از رو ظاهرش قضاوت نکنید
  • ماریو پارتی جدید. شما رو نمیدونم. ولی من هر کی باهاش ماریو پارتی کردم فقط عشق کردیم با هم. و این ماریو پارتیه؟ همه چیش بهتر از نسخه قبله. مپ هاش، مینی گیم هاش، مود هاش... تو همون تریلر دو دقیقه ایش بهبود مشخصه و واقعا معلومه که به حرف طرفدارا گوش کردن
  • Wario Ware جدید هم عالی بود. این از اون فرنچایزهای نینتندوییه که خیلی نینتندوییه :D بازی پر از کلی میکروگیم ـه که هر کدوم چند ثانیه وقت بهت نمیدن تا تموم شون کنی و کلا جریان بازی همینه. تا چشم بزنی یهو می بینی 10 تا میکرو گیم پشت هم زدی. شخصیت ها و صدای واریو هم هست که عالی اش می کنه. بازی هم این بار تمرکزش رو مود دو نفره است که بهترش هم می کنه حتی. چون ذات این میکرو گیم ها جوریه که راحت هر کسی سریع بفهمه هر میکرو گیم در مورد چیه
  • فاکینگ Shin Megami Tensei V... عجب تریلری... عجب کاراکتر دیزاینی... شست کل اون فاجعه Chaos رو اصن :D
  • زنده کردن Advance Wars واقعا سورپرایز خوبی بود واسم. شماها نمیشناسید احتمالا ولی بازی یکی از بهترین فرنچایزهای تاکتیکال دوران GBA ـه (متای دو نسخه اولش بالای 90 ـه FYI). سازنده هاشم سازنده فایر امبلم هاست. اینم از گرافیکش نظر ندید یکی از بازی هاییه که شاخه ساز خیلی مهمی تو ژانر تاکتیکال به حساب میومده و خیلی خوشحالم نینتندو زنده اش کرد.
  • بحث زنده کردن شد. Fatal Frame این یکی رو منم نمیتونستم حدس بزنم :D
  • و البته صد فاکینگ البته Zelda: Breath of the Wild 2... مادر بگرید... عجب چیزی بود. همین الان تریلرشو به داداشم نشون دادم. با هم ما رو برد به اون دورانی که با هم لاپوتا می دیدیم. اینا تو تیم آئونوما رسما یه ژانر دیگه ای هیولان موقع توسعه و دید آرتیستیک به ویدیو گیم

میدونم انتظار Heavy Hitter های بیشتری می رفت و خب نینتندو داره با ریلیزهای سبک 2021 رو رد می کنه. ولی کلا تنوع سبکی این بازی ها محشره
پارتی داریم، اکشن ادونچر داریم، JRPG داریم، تاکتیکال داریم، هارر داریم، مترویدوانیا داریم و همه اینا واقعا یکی از بهترین های سبک شون اند صرف نظر از AAA بودن یا نبودن شون. زلدا رو اون وسط داریم که خوشگل بهترین ژانر اکشن ادونچره. این دایرکت تنها چیزی که کم داشت حقیقتا همون بایونتا 3 بود تا جای خالی سبک اکشن رو پر کنه و البته یه بازی پلتفرمر... این جزو معدود دایرکت های نینتندو بدون یه بازی پلتفرمره :D
برای من راحت 9/10 ـه این دایرکت. مخصوصا سرعتی که اینا همه چی رو نمایش می دادن و البته ته بندی محشرش

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,577
زنده کردن Advance Wars واقعا سورپرایز خوبی بود واسم. شماها نمیشناسید احتمالا ولی بازی یکی از بهترین فرنچایزهای تاکتیکال دوران GBA ـه (متای دو نسخه اولش بالای 90 ـه FYI). سازنده هاشم سازنده فایر امبلم هاست. اینم از گرافیکش نظر ندید یکی از بازی هاییه که شاخه ساز خیلی مهمی تو ژانر تاکتیکال به حساب میومده و خیلی خوشحالم نینتندو زنده اش کرد.
من میدونم ادونس وارز چیه :D
یادمه یکش بازی کرده بودم و خیلی حال میداد ولی نمیدونم چرا ادامش ندادم :|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
  • زنده کردن Advance Wars واقعا سورپرایز خوبی بود واسم. شماها نمیشناسید احتمالا ولی بازی یکی از بهترین فرنچایزهای تاکتیکال دوران GBA ـه (متای دو نسخه اولش بالای 90 ـه FYI). سازنده هاشم سازنده فایر امبلم هاست. اینم از گرافیکش نظر ندید یکی از بازی هاییه که شاخه ساز خیلی مهمی تو ژانر تاکتیکال به حساب میومده و خیلی خوشحالم نینتندو زنده اش کرد.
این برای من بزرگترین سورپرایز دایرکت (و حتی کل e3) بود، کلا با موفقیت سری fre emblem و اینکه این همه سال خبری ازش نبود اکثرا حدس میزدن که کلا بازی فراموش شده باشه.
با اینکه بازی ریمیک نسخه های قبلی هست ولی بازم خبر خیلی خوبیه، اگه خوب بفروشه ممکنه بیشتر بهش بپردازن 8->

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,577
سوپر مانکی بال در واقع کالکشن سه قسمت اول سریه اما ریمستر هست :-"
یادمه که کارگردان ریمستر قبلی گفته بود سگا بودجه و زمان کافی برای ریمستر کردن قسمت های اول سری رو نمیده, واقعا خوشحال شدم که بالاخره وقت کافی بهشون دادن.

آخرین ویرایش:

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
6/25: Mario Golf: Super Rush
7/9: MH Stories 2: Wings of Ruin
7/16: Skyward Sword HD
9/10: WarioWare: Get It Together
10/8: Metroid Dread
10/29: Mario Party Superstars
11/12: Shin Megami Tensei V
11/19: Pokemon BDSP
12/3: Advance Wars 1+2

از این لاین آپ من راضیم... همه چی هست توش :D ریمستر، ریمیک، اسپین آف، بازی جدید. همه هم کارهای دوست داشتنی (به استثای پوکمون... I don't like that one)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر