نمایشگاه/رویداد Nintendo Direct

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
139379

Nintendo Direct Center | نینتندو دایرکت سنتر
تاپیک خبری پیرامون پوشش اخبار و معرّفی های برنامه نینتندو دایرکت

نینتندو دایرکت برنامه های ضبط شده نینتندو برای ارائه اطّلاعات پیرامون برنامه های شرکت در ماه های آتی و معرّفی و تبلیغ بازی های آینده دستگاه های این کمپانی است که در تاریخ های مشخّصی در شبکه های آنلاین استریم و پخش می شوند
این مجموعه برنامه از اکتبر سال 2011 میلادی به دست ساتورو ایواتا، مدیر کل وقت نینتندو در آن زمان، کلید خورد و تا به اکنون ادامه دارد.
برنامه های دایرکت نینتندو به 4 دسته تقسیم می شوند:
  • دایرکت های عادی: از 25 تا 50 دقیقه طول می کشند و عموماً تمرکز بر بازی ها، نرم افزار و سخت افزار و برنامه های آتی کمپانی نینتندو و شرکای ترد پارتی دارد. به طور طبیعی نینتندو هر ربع سال یک دایرکت عادی برگزار می کند
  • مینی دایرکت: از لحاظ محتوا، مشابه دایرکت های معمولی است، با این تفاوت که طول مدت آن به شدّت کوتاه تر است و از 5 تا 15 دقیقه متغیّر است.
  • دایرکت های مخصوص: این مدل دایرکت ها عموماً مختص به تنها یک بازی می شود و اطّلاعات جزئی و کلّی این بازی را به اشتراک قرار می دهد. Fire Emblem, Super Smash Bros, Pokemon از نمونه بازی هایی هستند که طی این سال ها، دایرکت مختص به خود را دریافت کرده اند.
  • نیندی دایرکت: دایرکت های مختص به عناوین مستقل که اسامی شان با توجه به سه ریجن پخش آن کمی متفاوت است. هدف این دایرکت ها، پوشش عناوین مستقل در انتظاری هستند که برای سیستم های نینتندو منتشر می شوند و در میان دایرکت های معمولی نمی توان قرارشان داد. طول این دایرکت ها عموماً 20 دقیقه است.
این تاپیک به قصد پوشش خبری موارد معرّفی شده در دایرکت ها، اعلام زمان پخش هر کدام، پوشش شایعات و بحث و صحبت پیرامون اخبار آن ایجاد شده.

Direct Template 01.jpg

قسمت جدید برای پنجشنبه 23 شهریور، ساعت 17:30 عصر تایید شده

برای مشاهده دایرکت های نینتندو در زمان پخش از لینک های زیر می توانید استفاده کنید

Twitch | YouTube

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
2022 هست عاقا :-"

elden ring, botw 2, starfield قراره دوئل 3طرفه داشته باشن :-"
elden ring = january
botw 2 = march-tabestoon
starfield = november
صرفا فقط خواستم بگم حداقل یه گزینه مهم دیگه جا انداختی:-"

ولی منم جنگ چند جانبه دوز دارم:p

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,505
نام
محمد
صرفا فقط خواستم بگم حداقل یه گزینه مهم دیگه جا انداختی:-"

ولی منم جنگ چند جانبه دوز دارم:p
جاش اینجا نیست ولی بعید میدونم اون بازی برسه.:D
---
ای تف به روی نینتندو، دقیقا روزی که سخت ترین امتحان ام رو دارم دایرکت میزنن.

والا آرزو اینای جدید ندارم...همون بازیایی که قبلا معرفی کردن نشون بدن کل E3 رو میشوره میبره.:D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,319
نام
امیر حسین
جاش اینجا نیست ولی بعید میدونم اون بازی برسه.:D
---
ای تف به روی نینتندو، دقیقا روزی که سخت ترین امتحان ام رو دارم دایرکت میزنن.

والا آرزو اینای جدید ندارم...همون بازیایی که قبلا معرفی کردن نشون بدن کل E3 رو میشوره میبره.:D
درسته 2021 بلوف بود، ولی دیگه به 2022 میرسه:-"

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ا gow2 کلا یادم رفت :-" (همین دیروز در موردش پست داده بودم، پیر شدیم حافظه نمونده :-" :-")

به نظر منم به 2022 میرسه،
موتور بازیو... که اماده بودن و چون sequel هست احتمالا پروسه ساخت سریعتر پیش بره :-"

دوئل 4 طرفه :-"
میخوام اون اخر سال قشنگ 3-4 تا بازی باشن که تک تکشون ارزش goty شدن داشته باشن ، فقط الدن رینگ خیلی اول سال منتشر میشه و تو موقعیت سختی قرار میگیره، مگه اینکه کلا بیش از حد شاهکار باشه 8->

• Like
Reactions: Z-fan

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,577
زلدا در بدترین حالت 2023 میاد مخصوصا وقتی که خیلی از سختی های ساختش با وجود BOTW حل شده :D
ولی متروید و بایونتا 3 رو خدا بیامرزه تو این برنا خیلی لطف کنن یه آپدیت از توسعه متروید بدن, بنظرتون رترو میتونه درست کنه متروید پرایم 4؟
بزرگان استودیو خیلی وقته که رفتن واسه همین نگران کنندست که این جدیدا چیزی از متروید میفهمن یا نه:|

• Like
Reactions: Z-fan

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
زلدا در بدترین حالت 2023 میاد مخصوصا وقتی که خیلی از سختی های ساختش با وجود BOTW حل شده :D
ولی متروید و بایونتا 3 رو خدا بیامرزه تو این برنا خیلی لطف کنن یه آپدیت از توسعه متروید بدن, بنظرتون رترو میتونه درست کنه متروید پرایم 4؟
بزرگان استودیو خیلی وقته که رفتن واسه همین نگران کنندست که این جدیدا چیزی از متروید میفهمن یا نه:|

متروید پرایم 4 رو همیشه مورد خاصی در نظر بگیرید
از اون بازی هاست که خیلی خوشگل نینتندو کامل ریست کرد پروسه ساخت شو و اعلام هم کرد.
2019 عملا تاریخیه که ساخت بازی شروع شده. ممکنه تا آخر امسال یه آپدیت از پروسه ساخت بازی بگیریم... بازم بعیده در کل. پروسه ساخت این بازی ها، کم کم سه و نیم سال طول می کشه
کلا خیلی کم میشه یه بازی از نقطه اول اول شروعش معرفی شه... این یکم خاصه چون عملا همچین حالتی براش پیش اومده

آخرین ویرایش:

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,577
متروید پرایم 4 رو همیشه مورد خاصی در نظر بگیرید
از اون بازی هاست که خیلی خوشگل نینتندو کامل ریست کرد پروسه ساخت شو و اعلام هم کرد.
2019 عملا تاریخیه که ساخت بازی شروع شده. ممکنه تا آخر امسال یه آپدیت از پروسه ساخت بازی بگیریم... بازم بعیده در کل. پروسه ساخت این بازی ها، کم کم سه و نیم سال طول می کشه
منظور کلیم اینه که وضع خود رترو چجوریاست؟ تا جایی که میدونم خالقین سری خیلی وقته که رفتن و همینش نگران کنندس
البته نینتندو از همون اولشم اشتباه کرد که ساخت قسمت 4 اول داد به باندای و اگرنه ممکن بود که الان منتظر تریلر گیم پلی باشیم تا اینکه منتظر تریلر معرفی :-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,412
نام
سید محمد حسین
منظور کلیم اینه که وضع خود رترو چجوریاست؟ تا جایی که میدونم خالقین سری خیلی وقته که رفتن و همینش نگران کنندس
البته نینتندو از همون اولشم اشتباه کرد که ساخت قسمت 4 اول داد به باندای و اگرنه ممکن بود که الان منتظر تریلر گیم پلی باشیم تا اینکه منتظر تریلر معرفی :-"

معلوم نیست چخبره Retro
یه سری آگهی استخدام داشتن پارسال به صورت گسترده. کارشون داره جلو میره تو اونش شکی نیست.
حالا چقدر و اینا رو...

حالا E3 که بعیده. ولی کلا امیدوارم یه تریلر بگیریم بفهمیم چخبره از اون بازی

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
برام جالبه ببینم سوییچ جدید چقدر پیشرفت داشته و از اون مهمتر، بازی های انحصاری هم براش منتشر میشه یا نه. (احتمال 93% نه :-" بخاطر یوزربیس سویچ معمولی)
خود سویچ از نظر فنی واقعا ضعیفه الان و از اونور تکنولوژی و قطعات خیلی بهتری موجود هستن، یعنی به نظر من احتمالش هست که افزایش قدرتش از اونی که فکر میکنم بیشتر باشه ولی اینکه چطور از اون قدرت استفاده بشه جالیه.
من خودم به همون فریم ریت ثابت و بالاتر + رم و حافظه سریع تر/بهتر راضیم :-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر