Nintendo 3DS

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
آقا این نینتندو چرا اینجوره اصلا مشخص نمیشه نینتندو دایرکتش
با ریمیک شدم زلدا بسیار خوشحال شدم البته خیلی امیدوار بودن این نسخه برای wiiu بیاد اما خب بازم برای 3ds اومد که تجربه اش به نظرم فقط با new 3ds میچسبه
برم نینتندو دایرکت رو ببینم فعلا :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
به خاطر این که درخواست برای ریمیک Majora's Mask به شدت زیاد بود و خود انوما هم توی E3 گفت متوجه خواسته ملت شدیم.
تا الان که دو تا زلدا و یک استار فاکس ریمیک شده که هر دو مربوط Nintendo 64 هستن.اصلا ربطی به بازی های گیم کیوب نداره.
====

اون که هیچی براش معرفی نشد.:d
=======
دموی sonic boom هم اومد.

kirby و duck hunt nes :d
+
btw: عمده یوزر ها از ریمیک شدن این عنوان خوشحال هستن تا جایی که من دارم می بینم توی فروم ها!!!!
تو neogaf یه عده تا مرز خودکشی پیش رفتن :d

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
دموی سونیک بوم رو الان داشتن بازی میکردم. بد نبود ولی جالب هم نبود. حداقل از دو تا سونیک قبلی خیلی قابل تحملتره. طرفداران سونیک حتما ازش خوششون میاد.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
نینتندو دایرکت رو دیدم میتونم بگم فقط کمپانی ای مثل نینتندو هست که میدونه گیمر جماعت چی میخواد
با زلدا که به شدت حال کردم یک نسخه limited هم دادن که خریدش بر هر نینتندو فنی واجبه بدبخت ما که باید با قیمت گزاف بخریم تازه اگر گیر بیاریم
بازی code name رو که باید تریلر های بیشتری بیاد تا ببینیم چی میخواد بشه ولی فکر کنم از اون بازی هاست که حتما باید با new 3ds تجربه بشه چون تنظیم هدف میخواد که باید دو تا سرکل داشته باشی ولی میشه با تاچ هم بازی کرد
از همین الان یک چیزی رو مشخص کنم هر کسی wiiu داره یعنی capitan toad رو بخره که ندید میگم شاهکاره سند حرفم هم اینه که تعدادی کمی از مراحلش توی super mario 3d world بود و به نظرم اینجا نینتندو زرنگی کرده چون مراحل تقریبا ساده اش رو توی این بازی گذاشته ولی به قدری جذاب بود که اگر من تو بازی این قسمت رو میدیدم اول میرفتم سمت اون به شخصه از خود بازی super mario 3d world هم برام لذت بخش تر بود توی این تریلری که نشون دادن کلی قابلیت و مراحلش چالش انگیزتر داشت که خریدش رو واجب میکنه
xenoblade که اصلا نیاز نیست حرف بزنیم در موردش که افتخاراتش بر همه عیان است
میمونه کربی و سونیک و splatoon
من خودم یک کربی فن شدید هستم اما نمیدونم چرا نتونستم با این نسخه های تاچش ارتباط برقرار کنم اما امیدوارم این نسخه ی کربی برام جذاب باشه خلاقیت زیاد داره اما خب تاچ کمی ارتباطم رو سخت میکنه
سونیک دموش روی 3ds اومده اما به نظرم سونیک رو باید روی wiiu بازی کرد همونطور که نسخه ی wiiu بازی lost world زیبا تر بود مخصوصا boom که با cry engine 3 ساخته شده
splatoon رو هر تریلری که ازش میبینم به نظرم بیشتر به شاهکار بودنش پی میبرم یعنی یک سرر قوی برای این راه بندازن تا 2 سال راحت ملت یک سره انلاین بازی میکنن
یا tps فان با کلی خلاقیت هستش سازندگانش نشون داد برای ساخت بازی tps زیبا حتما نباید گرافیک مگا تکسچری داشته باشی یا فلان تکنولوژی ها رو استفاده کنی بلکه با گرافیک کارتونی هم میشه شاهکار خلق کرد
حالا من منتظرم ببینم چی میشه انشالله تا یکی دو مورد از اینها رو بازی کنم البته پول داشتم همه رو میگرفتم :d

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
مراحل کاپیتان تود توی 3d world خیلی خوب بود. مخصوصا اگه مثل من با قابلیت ژیروسکوپ مراحلو رد میکردی خیلی جالبتر و البته سخت تر میشد.
زینوبلید تا حالا بازی نکردم و نمیدونم میتونم باهاش ارتباط برقرار کنم یا نه. جاپونیه آخه!:d ولی مشخصه بازی خوبیه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Square Enix هم فردا یه لایو استریم داره :crying1: Final Fantasy Explorers و اطلاعات و نمایش جدید از Bravely Second.........
برا تاریخ انتشارشون توی غرب هم فکر کنم باید سالی حداقل صبر کنیم :(
Square Enix live stream coming Friday featuring Final Fantasy Explorers and Bravely Second - Nintendo Everything
+
من با Majora's Mask زیاد آشنا نبودم (در حد اینکه امتیازات بالایی گرفته بوده و خیلی ها میگن یکی از بهترین زلدا ها هست :d )
الان که یه مقدار توضیحات در موردش خوندم به نظرم واقع شاهکاره :| مخصوصا اون موردی که بازی 3 روز هست :d و بعد روز سوم دنیا نابود میشه :|
+
اینم لینک artwork زلدا با سایز اصلیش:
http://s3-us-west-2.amazonaws.com/rpgsite/images/images/000/031/360/original/LoZMM_Nov052014_A01.jpg
4886x7132
19مگابایت...

آخرین ویرایش:

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
اینطور که پیداست Majora's Mask قراره در تاریخ February 15 ( حدود 4 ماه دیگه ) توی اروپا منتشر میشه !

11037907-1415271862-540563.jpg

پ.ن : خیلی زودتر از اون چیزی که فکر میکردم قراره عرضه بشه :bighug:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
BigBlueBox آخرین ورژن Devmenu که قابل اجرا روی گیت وی هست رو لیک کرده:
BigBlueMenu.3DS-BigBlueBox
فقط فعلا نمیشه توی سایت های عمومی پیداش کرد..............
+
Ultimate Nes Remix هم لیک شد...........

LEADER_HEAD

کاربر سایت
Jun 8, 2014
35
سلام یه نگاهی به سایت گیت وی بندازید اخبار جدید داره

انگاری میتونیم بازی هارو بدون کارت قرمز و از روی sd card انجام بدیم!!!!

یکی ترجمه درست کنه ببینیم چه خبره؟؟

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام یه نگاهی به سایت گیت وی بندازید اخبار جدید داره

انگاری میتونیم بازی هارو بدون کارت قرمز و از روی sd card انجام بدیم!!!!

یکی ترجمه درست کنه ببینیم چه خبره؟؟

سلام
بله، امکان نصب و اجرای بازی از روی رم فراهم شده، امکان نصب برنامه و homebrew هم بوجود اومده
توصیه کردن emunand فعال باشه برای استفاده از این ویژگی

ولی چیزی که قابل برداشت هست اینه که کارت تا بعد از ورود به حالت گیت وی باید داخل دستگاه باشه

پ.ن: برداشت من از ترجمه اینه.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فقط بازی های با فرمت cia،این فرمت اصلی بازی های eshop و یه سری فایل های سیستمی 3ds هست،با برنامه demenu میشه این فایل ها رو روی مموری SD خود کنسول نصب کرد.
فعلا فقط یه بازی هست که bigbluebox با این فرمت منتشرش کرده:
New Super Mario 2 + 10 DLCs
2 تا فایل cia هست،خود بازی و dlc هاش،این فایل ها رو کپی میکنید روی مموری sd کنسول و بعد با dev menu میشه نصبشون کرد.
البته راهی هم وجود داره که بشه فایل های 3ds رو به cia تغییر داد ولی یکم پیچیدست فعلا و یجورایی بگیر نگیر داره..........
این چندتا عکس از کنسول خودم و devmenu:

داخل عکس دوم از سمت راست،لیست فایل هایی هست که روی مموری SD و Nand نصب شدن،مورد دوم که همون devmenu هست،بعدی Super mario هست و 10 فایل بعدی به جز "Browser for eu" دی ال سی های super mario هستن.......
+
سایت های فروش فلش کارت از دیروز فروش و ارسال کارت های Sky3DS رو شروع کردن.قیمت این فلش کارت بین 90 تا 100 دلار هست توی سایت های مختلف........
اون محدودیت 10 تا بازی هم همیشگی هست و وجود داره.هر فلش کارت امکان اجرای حداکثر 10 بازی رو داره،مهم نیست همه بازی ها روی 1 مموری microsd باشن یا روی چندتا،فلش کارت فقط 10 تا بازی رو اجرا میکنه.....
احتمالش هست بزودی کلون هایی هم بیان توی بازار که این محدودیت رو نداشته باشن....

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
Bigbluebox 7 تا بازی eshop رو لیک کرد دوباره :)
مهمترین بازی این سری Inazuma Eleven هست،یه بازی فوق العاده دیگه از level 5....
یکی از بهترین بازی های ds بود،پیشنهاد میکنم این رو هم 100% امتحان کنید :d
بین بقیه بازی ها woah Dave هم هست،یه بازی پلتفرمره که تازه روی eshop منتشر شده.
Pikmin short moviesهم که توی آخرین نینتندو دایرکت معرفی شد لیک شده....
لیست بازی های لیک شده امروز : (همه بازی های eshop هستن)

Disney.Planes.Fire.and.Rescue.USA.3DS-BigBlueBox
3D.Streets.of.Rage.USA.3DS-BigBlueBox
escapeVektor.USA.3DS-BigBlueBox
Inazuma.Eleven.USA.3DS-BigBlueBox
Nano.Assault.EX.USA.3DS-BigBlueBox
Pikmin.Short.Movies.3D.USA.3DS-BigBlueBox
Woah.Dave.USA.3DS-BigBlueBox
The_Keep_3DS-ABSTRAKT
+
میخواستم همون پست قبلیم رو ویرایش کنم ولی inazuma eleven خیلی مهم هست :d ارزش پست جدید داره :d
+
کار ترجمه ژاپنی به انگلیسی NiNoKuni باز متوقف شده8-| آخرین باری که من با یکی از اعضای تیمشون صحبت کردم (pleonex) بهم گفت 2 نفر مترجم خوب گفتن که باهاشون همکاری میکنن،ولی مثل اینکه نکردن و الان همچنان دنبال مترجم هستن :|
البته منوها،لیست ها و بخش اول بازی به انگلیسی ترجمه شده،ولی مترجم های قبلیشون کار رو ول کردن :)

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
Bigbluebox 6 تا بازی eshop رو لیک کرد دوباره :)
مهمترین بازی این سری Inzuma Eleven هست،یه بازی فوق العاده دیگه از level 5....
یکی از بهترین بازی های ds بود،پیشنهاد میکنم این رو هم 100% امتحان کنید :d
بین بقیه بازی ها woah Dave هم هست،یه بازی پلتفرمره که تازه روی eshop منتشر شده.
Pikmin short moviesهم که توی آخرین نینتندو دایرکت معرفی شد لیک شده....
+
میخواستم همون پست قبلیم رو ویرایش کنم ولی inzuma eleven خیلی مهم هست :d ارزش پست جدید داره :d

inzuma eleven انیمه اش هم جذابه :d کلا هرچی از level 5 برسه ندید باید بگیریم ;;):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر