Nintendo 3DS

LEADER_HEAD

کاربر سایت
Jun 8, 2014
35
از پوکمون هیچ وقت خوشم نیومد!
تنها بازی ای که الان دارم، mario & luigi: dream team هست و باید بگم این بازی فوق العادس! واقعا ارزش پولی که براش میدیم رو داره.
تا الان حدود 10 ساعت وقت صرف بازی کردم و فکر میکنم تا آخرِ بازی هنوز خیلی مونده. بازیهای ماریو هم معملا وقتی خط داستانی تموم میشه، تازه خود بازی شروع میشه! حالا نمیدونم این یکی هم اینجوریه یا نه. ولی واقعا ازش خوشم اومد.
من برعکس از این ماریو بدم اومد نمیدونم چرا ولی rpg خوبی نبود

ولی انصافا rpg فقط پرسوناb-)b-)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب Super Smash Bros نسخه ژاپنی امروز لیک شد و همونطور که توی تاپیک خودش گفتم برای اجراش حداقل یه مموری SD 4 گیگ لازمه.
در کل برای اجرا این موارد لازم هست:
Gateway 2.3b با Emunand آپدیت شده به 8.1 (حتما Emunand لازم هست،شبیه Tomodachi life،برای بازی های آینده هم احتمال لازمه مگه اینکه Gateway یه راه جدید برای اجرای بازی ها بدون emunand پیدا کنه)
مموری کارت SD حداقل 4 گیگ،بازی برای اجرا حدود 1.5 تا 2.2 گیگ فضای خالی روی مموری SD لازم داره.
این موارد رو داشته باشید بدون مشکل اجرا میشه،و اینکه این نسخه ژاپنی رو نمیشه انلاین بازی کرد،مگه اینه ریجن کنسولتون ژاپن باشه.بازی یه پچ برای انلاین بازی کردن داره که باید دانلودبشه.........

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
ببخشید شخصی تونسته

Super.Smash.Bros.Special.Demo.Version.USA.3DS-BigBlueBo

رو اجرا کنه ؟

من گیت وی ام 2.3b هست فریم ورش و emunand ام هم 8.1 هست اما بعد از نمایش لوگوی 3ds هیچ اتفاقی نمیافتده ؟

ممنون

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ببخشید شخصی تونسته

Super.Smash.Bros.Special.Demo.Version.USA.3DS-BigBlueBo

رو اجرا کنه ؟

من گیت وی ام 2.3b هست فریم ورش و emunand ام هم 8.1 هست اما بعد از نمایش لوگوی 3ds هیچ اتفاقی نمیافتده ؟

ممنون
مموری SD کنسولتون چند گیگ هست؟ حتی برای دمو هم باید حداقل 4 گیگ رو باشه و اون فضای خالی رو مموری داشته باشه :|
اگ ههست کلا لودینگش مثل اینکه طولانی و 40-50 ثانیه طول میکشه تا اجرا بشه....

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
مموری SD کنسولتون چند گیگ هست؟ حتی برای دمو هم باید حداقل 4 گیگ رو باشه و اون فضای خالی رو مموری داشته باشه :|
اگ ههست کلا لودینگش مثل اینکه طولانی و 40-50 ثانیه طول میکشه تا اجرا بشه....

16 گیگ هست و فضای خالی زیر یک گیگ هست (مموری میکرو اس دی داخل گیت وی رو میگم)

باید حدود 4 گیگ فضا خالی کنم ؟

ممنون

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
گیگ هست و فضای خالی زیر یک گیگ هست (مموری میکرو اس دی داخل گیت وی رو میگم)

باید حدود 4 گیگ فضا خالی کنم ؟

ممنون
نه مموری mciro sd گیت وی مهم نیست،باید مموری خود کنسول (که سمت چپش میخوره و مموری SD هست) باید حداقل 4 گیگ باشه و 1.5 گیگ فضای خالی داشته باشه..........
+
Super Smash Bros زده 3DS های ملت رو نابود کرده.
yahoo_21.gif
الان عکس هاشو دیدم :| زدن داغون کردن circle apd رو :| با d-pad هم فکر کن مبشه بازی کرد که من با اون بازی میکنم :d
(خودم هنوز مموری کنسول رو عوض نکردم و فعلا نمیتونم بازی کنم : |)

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من دموی Smash bros رو بازی کردم (نسخه ژاپینش در حال دانلوده :d )
واقعا بازی شاهکاره! با اینکه فقط 3-4 تا کاراکتر تو دمو هست و خیلی بخش ها غیر فعاله ولی حدود 2-3 ساعت منو به خودش مشغول کرده بود!
از نظر گیم پلی یکی از بهترین های 3ds و کلا بازی های فایتینگ هست.گرافیک،آهنگ ها و performance بازی هم همه عالی هستن،هیچکس نباید این بازی رو از دست بده،بازی کردنش از نون شب هم واجب تره :d
+
نسخه غربی theatrhythm Final Fantasy: Curtain Call هم لیک شد.......

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ببخشید گفتید که برای دموش هم sd card باید بالای دو گیگ باشه ؟

من اگه sd card بالای دو گیگ بزارم دوباره باید مراحل emuand رو انجام بدهم ؟

ممنون
آره من خودم 2 گیگ داشتم اول،وقتی خواستم اجرا کنم صفحه ها سیاه شدن و 4-5 دقیقه هم صبر کردم اجرا نشد،الان مموری رو عوض کردم(8 گیگ گذاشتم) درست شد،Emunand هم بله دوباره باید آپدیت کنید و مراحل رو انجام بدید.فقط یادتون باشه حتما از اطلاعات مموری قبلیتون بک آپ بگیرید............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر