Nintendo 3DS

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
MegaTon Rumor – Nintendo Developing a True Sequel to Super Mario Bros. 3

When asked for comment, a Nintendo representative stated “Nintendo does not comment on rumors or speculation.” This is definitively a rumor though a few recent Nintendo trends have me thinking it could be real

Mario. Nintendo has really leaned on this guy to get its Wii U console started on a good note. The company has released several Mario games thus far and one more with direct ties to a game like Super Mario Bros. 3 might really drive fans up the walls.

Retro. Gamers are really into retro, throwback software right now. Look no further than the Nintendo-platform exclusive Shovel Knight for proof.

Downloadable. I’d expect a Super Mario Bros. 4 in 8-bit graphics and sound would be made available for download via Nintendo’s eShop service in order to keep the price down and drive more digital consumers to the Wii U and 3DS stores. Nintendo has heavily promoted its digital platform with credit promotions and game giveaways

LEADER_HEAD

کاربر سایت
Jun 8, 2014
35
منم میگم اصلا به 3dslink اعتماد نکنید

- - -ویرایش - - -

تست کردم با 3ds link اصلا نمیشه!
اصلا بازی رو تو منو هم نمیاره!فرمتشو نمیشناسه...
داداش از کجا رام 3dz گیر بیارم؟؟

جریان رام های online pached چی هستش؟؟

بچه تست کردن برای آنلاین ببینن میشه یا نه و خطر نداره؟؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
داداش از کجا رام 3dz گیر بیارم؟؟

جریان رام های online pached چی هستش؟؟

بچه تست کردن برای آنلاین ببینن میشه یا نه و خطر نداره؟؟
Nintendo 3DSISO
رام های online patched هم به رام هایی میگن که هدرشون رو تغییر دادن و فرمت فایل هم به 3dz تغییر پیدا کرده و به اصطلاح پچ شدن و میشه باهاشون آنلاین بازی کرد.
شدنش که میشه باهاشون راحت آنلاین بازی کرد ولی خطر داشتنش معلوم نیست،فعلا نینتندو کاری نکرده و کسی بن نشده ولی در آینده معلوم نیست که جلوش رو بگیره یا نه.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
(فقط برای اروپا)
============================================

باندل Smash Bros , Persona Q و NES به ترتیب در 25 نوامبر,19 سپتامبر و 10 اکتبر عرضه خواهد شد.
هر سه باندل مختص GameStop هستند و به قیمت 199$ و بدون بازی فروخته خواهند شد.
(طرح جعبه باندل NES,شبیه به خود NES و طرح دستگاه برگفته شده از کنترل NES هست.)
=====================================================
تمرکز Treehouse بر روی بازی های زیر خواهد بود.

===============

دموی Smash Bros قرار هست به زودی برای اروپا و آمریکا در دسترس قرار بگیره.(دمو قبلا برای ژاپن منتشر شده.)
===================================================================
چند نفر Smash Bros زودتر از موعد به دستشون رسیده و کاراکتر های معرفی نشده رو تایید کردند.

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
طرح nes باحاله.
اگه اشتباه نکنم از این برچسبها برای طرح nes دیده بودم. ولی برای wii u بود فکر کنم.
یکم پول مول دستمون بیاد، ایشالا میریم تو کار new 3ds

LEADER_HEAD

کاربر سایت
Jun 8, 2014
35
من خودم تازه 3ds گرفتم
کیفیتش بدک نیست ولی بازی های قشنگی داره

اگه این پرسونا بالاخره براش ریلیز شد از کارو زنگی میفتم

ولی پوکمونش عجب بازی هست تو چهار روز 40 ساعت بازیش کردم

الان هم دوباره دارم بازیش میکنم.اصلا ازش سیر نمیشی!!

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
از پوکمون هیچ وقت خوشم نیومد!
تنها بازی ای که الان دارم، mario & luigi: dream team هست و باید بگم این بازی فوق العادس! واقعا ارزش پولی که براش میدیم رو داره.
تا الان حدود 10 ساعت وقت صرف بازی کردم و فکر میکنم تا آخرِ بازی هنوز خیلی مونده. بازیهای ماریو هم معملا وقتی خط داستانی تموم میشه، تازه خود بازی شروع میشه! حالا نمیدونم این یکی هم اینجوریه یا نه. ولی واقعا ازش خوشم اومد.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
از پوکمون هیچ وقت خوشم نیومد!
تنها بازی ای که الان دارم، mario & luigi: dream team هست و باید بگم این بازی فوق العادس! واقعا ارزش پولی که براش میدیم رو داره.
تا الان حدود 10 ساعت وقت صرف بازی کردم و فکر میکنم تا آخرِ بازی هنوز خیلی مونده. بازیهای ماریو هم معملا وقتی خط داستانی تموم میشه، تازه خود بازی شروع میشه! حالا نمیدونم این یکی هم اینجوریه یا نه. ولی واقعا ازش خوشم اومد.

مگه تو نبودی که تو فکر بازی جز ماریو بودی برای تنوع :D

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
چرا. میخواستم چیزی جز Mario 3D Land و Super Mario Bros بگیرم که با بازیهایی که روی WiiU دارم فرق کنه. میخواستم دانکی کونگ یا زلدا اوکارینا رو بگیرم. ولی پیش خودم گفتم احتمال اینکه از دانکی کونگ خوشم نیاد بالاس! سریِ زلدا رو هم تا حالا بازی نکردم و مطمئن نیستم خوشم بیاد یا نه.
این وسط موند 2 تا بازی Luigi's Manssion و Mario & Luigi: Dream Team. از اونجایی که یکی دو سال پیش روی شبیه ساز یکمی از واریو و لویجی که برای DS بود رو بازی کرده بودم، با سبک بازی آشنا بودم و خوشم اومده بود. برای همین اینو گرفتم و خوشبختانه انتخاب خوبی هم کردم:d
درسته هنوزم ماریوئه، ولی بازیش فرق داره:d حالا تا نوبت به خرید بازیِ بعدی برسه، وقت زیاده! تا اون‌موقع باید ببینم چه بازیایی اومده، دوباره اولویت‌بندی کنم و اینا!

لحظه‌ی آخر می‌خواستم بجای ماریو لویجی، لگو نینجاگو رو بگیرم، که منصرف شدم! اونم جزو بازیهاییه که بدم نمیاد بازیش کنم. به هر حال چون برای بازیها باید پول بدم، باید با دقت‌تر و البته اقتصادی‌تر انتخاب کنم!:d اتفاقاً اینجوری لذت بازی برای آدم چند برابر میشه.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
چرا. میخواستم چیزی جز Mario 3D Land و Super Mario Bros بگیرم که با بازیهایی که روی WiiU دارم فرق کنه. میخواستم دانکی کونگ یا زلدا اوکارینا رو بگیرم. ولی پیش خودم گفتم احتمال اینکه از دانکی کونگ خوشم نیاد بالاس! سریِ زلدا رو هم تا حالا بازی نکردم و مطمئن نیستم خوشم بیاد یا نه.
این وسط موند 2 تا بازی Luigi's Manssion و Mario & Luigi: Dream Team. از اونجایی که یکی دو سال پیش روی شبیه ساز یکمی از واریو و لویجی که برای DS بود رو بازی کرده بودم، با سبک بازی آشنا بودم و خوشم اومده بود. برای همین اینو گرفتم و خوشبختانه انتخاب خوبی هم کردم:d
درسته هنوزم ماریوئه، ولی بازیش فرق داره:d حالا تا نوبت به خرید بازیِ بعدی برسه، وقت زیاده! تا اون‌موقع باید ببینم چه بازیایی اومده، دوباره اولویت‌بندی کنم و اینا!

لحظه‌ی آخر می‌خواستم بجای ماریو لویجی، لگو نینجاگو رو بگیرم، که منصرف شدم! اونم جزو بازیهاییه که بدم نمیاد بازیش کنم. به هر حال چون برای بازیها باید پول بدم، باید با دقت‌تر و البته اقتصادی‌تر انتخاب کنم!:d اتفاقاً اینجوری لذت بازی برای آدم چند برابر میشه.

منم روی دی اس بازی کردم ماریو با لویجی با کمک هم مراحل رو رد میکنند اما یه جورایی شبیه بازی فینال بود از نظر فایت حالا نمیدونم اینم مثل همون ورژن قدیمه دی اسه یا نه
اما در کل ماریو 90% بازیهاش باحاله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر