Nintendo 3DS

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
هنوز نمیشه تایتل آپدیت ها رو وارد rom کرد.
این mario kart v1.1 (و چندتا بازی دیگه که ورژن 1.1 داشتن)نمیدونم چطوری اومده :| :d
احتمالا ورژن های بالاتر این بازی ها بصورت retail منتشر شدن...........
میشه ولی روش public و راحتی براش وجود نداره!

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
اشخاصی که قصد دارند ماریو کارت 7 آنلاین بازی کنیم بگند که یه روز قرار بگذاریم

فریند کد بنده :

3797-8342-9168

فریند کد خودتون هم بنویسید چون من هم باید شما رو add کنم

اگه آنلاین استقبال بشه تاپیک جداگانه برای آنلاین ایجاد بشه بهتره

البته خطر بن شدن یا ... هم هست اما فعلا که انگار هیچ چیزی رخ نداده

باتشکر

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
حالا جدا از قابلیت آنلاین بازی کردن خیلی از بازی ها dlc رایگان دارن که میشه دانلود کرد (این مورد رام پچ شده نمیخواد)
امروز وقتی وای فای روشن بود وارد fire emblem شدم کلی آیتم و مرحله جدید توی قسمت wireless به بازیم اضافه شد :|

BioShocK

کاربر سایت
Aug 20, 2007
44
سلام خدمت دوستان گرامی
از اونجایی که New 3DS معلوم نیست جریان هکش چطوری پیش بره قصد خرید یک 3DS کپی خور دارم . یکی از دوستان قصد فروشش رو داره قیمت هم 400 گذاشته . فریمورش هم 4.5 هست . حالا میخواستم نظر شما دوستان رو جویا بشم که ببینیم ارزش خرید داره با این اوصاف یا نه !
اول میخواستم 3DS XL بگیرم اما خو از اونجایی که قیمت اون گرونه و از اینور هم New 3DS معرفی شده فعلا تصمیم گرفتم که همون 3DS معمولی رو خریداری کنم تا بعد ببینیم جریان چطوری پیش میره .
اگر پیشنهادی نظری چیزی در این رابطه دارید خوشحال میشم که بشنوم :D
ممنون

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
ببخشید من ندیدم که گفته بشه عنوان جدیدی معرفی میشه برای 3ds

ممنون

بله حق با شماست چون یه لحظه عنوان رو دیدم فکر کردم بازیه جدیدی رو میخوان معرفی کنن نگو منظورش پوشش خبری بازی های بود که در اینده میاد :d

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
اقا این 3DS اگر فرمویرش به بالای 4.5 اپدیت بشه (مثلا تو اپدیت emunand اشتباه کنی یا کنسولت از اول اپدیت باشه) راهی هست که دانگرید بشه؟ سر Ps3 که داشتم به صورت سخت افزاری یه کاراییش میکردن. میخوام ببینم اینم همینطوریه؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اقا این 3DS اگر فرمویرش به بالای 4.5 اپدیت بشه (مثلا تو اپدیت emunand اشتباه کنی یا کنسولت از اول اپدیت باشه) راهی هست که دانگرید بشه؟ سر Ps3 که داشتم به صورت سخت افزاری یه کاراییش میکردن. میخوام ببینم اینم همینطوریه؟
اگه بصورت عادی و از اول بالای 4.5 باشه نه نمیشه کاریش کرد،ولی اگه اول فرمور بین 4.1-4.5 باشه میشه از Nand کنسول بک آپ گرفت و بعدا اگه آپدیت شد با این nand فرمور رو به همون 4.1-4.5 برگردوند،خالا در مورد این 100% مطمئن نیستم و نمیدونم چطور میشه این کار رو کرد فقط میدونم برای این کار سخت افزار خارجی لازم هست و بصورت عادی نمیشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر