Nintendo 3DS

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اتفاقا امروز داشتم لیست بازی هایی که فقط تو ژاپن تا الان منتشر شدن رو میدیدم همش اینجوری بودم : :|س
نسخه غربیش بیاد عالی میشه فقط تاریخ انتشارش رو نندازن برا 2016 :|
+
final fantasy explorers رو کجای دلم بزارم؟! :| معلوم نیست که توی غرب منتشرش کنن........

این نکته اخر رو خوب اومدی =((:d هرچی بازی درست در مونه واسه این چشم بادومیاس 8-|:d
یکم به فکر ما نیستن :cry::-"
N3ds کجای دلم بزارم :-" نزنه هرچی انحصاری ردیفه واسه N3ds بیاد:-wx_x

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ن نکته اخر رو خوب اومدی =((:d هرچی بازی درست در مونه واسه این چشم بادومیاس 8-|:d
یکم به فکر ما نیستن :cry::-"
N3ds کجای دلم بزارم :-" نزنه هرچی انحصاری ردیفه واسه N3ds بیاد:-wx_x
البته یجورایی حق دارن اون جا فروششون خیلی خوبه :d
به نظر من برای n3ds هم خیلی بازی انحصاری نمیزنن،با اینکه به نظر میاد نینتندو این دفعه در مورد سخت افزار بهتر جدی تره ولی بازم اون 45 ملیون کنسولی که قبلا فروش رفته ر وول نمیکنه :d
+
من نمیتونم صبر کنم این explorers بیاد حتما نسخه ژاپنیش رو میگیرم بازی میکنم :| :d
آخه اینو ببین :crying1: :
http://www.crunchyroll.com/anime-ne...ster-sword-in-final-fantasy-explorers-screens
+
این big blue box چرا shovel knight و azure striker رو منتشر نمیکنه؟! :d

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
البته یجورایی حق دارن اون جا فروششون خیلی خوبه :d
به نظر من برای n3ds هم خیلی بازی انحصاری نمیزنن،با اینکه به نظر میاد نینتندو این دفعه در مورد سخت افزار بهتر جدی تره ولی بازم اون 45 ملیون کنسولی که قبلا فروش رفته ر وول نمیکنه :d
+
من نمیتونم صبر کنم این explorers بیاد حتما نسخه ژاپنیش رو میگیرم بازی میکنم :| :d
آخه اینو ببین :crying1: :
Crunchyroll - Cloud Fights with His Buster Sword in "Final Fantasy Explorers" Screens
+
این big blue box چرا shovel knight و azure striker رو منتشر نمیکنه؟! :d

با کلود هم میشه بازی کرد :((:d
منم باید ژاپنی بگیرم :-s
من به شدت منتظر Youkai watch هستم :d
انیمه اش رو اومدیم ساب کنیم همون اول کار فن سابش در رفت:|
دیگه اخرای فصل بعد بود که فن ساب جدید پیدا کرد دیگه حس نداشتم ترجمه کنم ولش کردم :d
من زیاد امار بازی تو دستم نیست چه سایتی به روز بازی میزاره اگه بازی های جدید به پستت خورد ما رو هم بی خبر نزار :d>:)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من به شدت منتظر Youkai watch هستم :d
انیمه اش رو اومدیم ساب کنیم همون اول کار فن سابش در رفت:|
دیگه اخرای فصل بعد بود که فن ساب جدید پیدا کرد دیگه حس نداشتم ترجمه کنم ولش کردم :d
من زیاد امار بازی تو دستم نیست چه سایتی به روز بازی میزاره اگه بازی های جدید به پستت خورد ما رو هم بی خبر نزار :d>:)

انیمش رو ندیدم،هیچی ازش نیمدونم :d ولی فکر کنم باید جالب باشه :-/ :d
+
برا بازی هم توی این سایت عضو بشو :
Nintendo 3DSISO
بعد برو اینجا :
Nintendo 3DS ROMs Downloads
Nintendo 3DSISO

همه بازی جدید ها بیاد رو اینجا سریع میزارن،سایتش یه بخش هم برای بازی ها و برنامه های eshop داره که میشه با gate way اجراشون کرد........

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
سلام بچه ها...میخوام توس سایت 3DSISO ثبت نام کنم این اررور رو میده داستان چیه؟
Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing [COLOR=#1B8EDE !important]spammers[/COLOR]. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
16 دقیقه از گیم پلی Fantasy Life اومده
من که دیدم به شدت خوشم اومد
خیلی خوبه :d حتما ببینید :bighug:
جا داره اشاره کنم که توی غرب و روز اول انتشار این بازی یه DLC داره به اسم Origin Island،و نکته جالب اینه توی نسخه ژاپنی Fantasy Life: Link این origin island وحود داره و dlc نیست :| یعنی یه قسمت از بازی رو برداشتن و جدا به عنوان dlc میفروشن.............
Nintendo selling cut content from Fantasy Life as DLC | GBAtemp.net -> The Independent Video Game Community: 3DS, Gateway 3DS, NDS and R4, Wii, PSP, PS4, Xbox One and all the gaming universe
+
سلام بچه ها...میخوام توس سایت 3DSISO ثبت نام کنم این اررور رو میده داستان چیه؟
Registration denied, this forum runs an active policy of not allowing [COLOR=#1B8EDE !important]spammers[/COLOR]. Please contact us via the "Contact Us" page link if you believe this is in error
برای ثبت نام یه سوال امنیتی احتمالا داره اون رو درست جواب دادی؟ تو این پیغامش میگه که این انجمن یه قانون ضد اسپمر ها داره :| :d
اگه درست نشد با یه v p n یا پرو کسی امتحان کن احتمال خیلی زیاد حل میشه........

RONIIN

Tech Team
کاربر سایت
Sep 13, 2008
636
نام
خسرو
جا داره اشاره کنم که توی غرب و روز اول انتشار این بازی یه DLC داره به اسم Origin Island،و نکته جالب اینه توی نسخه ژاپنی Fantasy Life: Link این origin island وحود داره و dlc نیست :| یعنی یه قسمت از بازی رو برداشتن و جدا به عنوان dlc میفروشن.............
Nintendo selling cut content from Fantasy Life as DLC | GBAtemp.net -> The Independent Video Game Community: 3DS, Gateway 3DS, NDS and R4, Wii, PSP, PS4, Xbox One and all the gaming universe
+

برای ثبت نام یه سوال امنیتی احتمالا داره اون رو درست جواب دادی؟ تو این پیغامش میگه که این انجمن یه قانون ضد اسپمر ها داره :| :d
اگه درست نشد با یه v p n یا پرو کسی امتحان کن احتمال خیلی زیاد حل میشه........
والا هم با چیز پ ان امتحان کردم هم سوالات رو درست پاسخ دادم...عجیبه...8-|

Fallen God

کاربر سایت
Jun 1, 2011
129
نام
Soshy
من میخواستم 3DS بخرم کسی میتونه راجبه هکش و اینا یه توضیح مختصر بده؟ بعد اینکه قابلیت انلاین بازی کردن هم دارن این هک شده هاش؟

میخوام XL بگیرم. 700 تومن هم بیشتر پول ندارم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من میخواستم 3DS بخرم کسی میتونه راجبه هکش و اینا یه توضیح مختصر بده؟ بعد اینکه قابلیت انلاین بازی کردن هم دارن این هک شده هاش؟

میخوام XL بگیرم. 700 تومن هم بیشتر پول ندارم
هک 3ds با استفاده از یه سری فلش کارت انجام میشه،بهترینش Gateway 3DS هست که تیم خوبی داره و مرتب براش آپدیت میدن.(بازی ها رو میریزید روی مموری microSD و بعد میشه اجراشون کرد)
قابلیت آنلاین بازی کردن هم بله داره،فقط باید فایل بازی پچ بشه و بعد میشه انلاین بازی کرد(فایل های پچ شده آماده هم برای دانلود توی اینترنت موجود هست)
با 700 تومن نمیتونی Xl کپیخور بگیری.حدود 200 هزارتومن پول فلش کارت هست، xl دست دوم با گیت وی ممکنه بتونی دوروبر 900 تومن پیدا کنی...........

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر