Nintendo 3DS

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
اولین گیم پلی از بازی Bravely Second اومده که میتونید ببینید :d

The first footage of gameplay from Bravely Default's sequel has emerged. The gameplay was broadcast during Square Enix's live stream earlier today and shows the same beautiful watercolour art style we saw in the original

Bravely Second Gameplay Footage Revealed

اینم کمی قدیمیه

ریمیک Etrian Odyssey 2 هم تایید شده.:d

Atlus will release a remake of Etrian Odyssey 2: Heroes of Lagaard for Nintendo 3DS called Etrian Odyssey 2 Untold: The Knight of the Fafnir, Famitsu reports

Etrian Odyssey 2 remake coming to 3DS

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
این Fire Emblem awakening چقدر خوبه :|
من تازه دیروز 3ds گرفتم،خیلی دیگه از بازی هایی رو که دانلود کرده بودم رو بخاطر این وقت نشد حتی تست کنم :d
امروز همش fire emblem بازی کردم،یکی از بالانس ترین بازی هایی هست که تا حالا بازی کردم......(البته من کلا یه مدتی میشه بی کنسولم و یهو یه بازی با این کیفیت رو بازی کردم یه مقدار بیش از حد هیجان زده شدم :d )
+
توی super smash bros این Lucina و robin هم هستن،کاراکتر های مورد علاقم تا زمان زیادی از الان مشخص شدن :d

آخرین ویرایش:

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این Fire Emblem awakening چقدر خوبه :|
من تازه دیروز 3ds گرفتم،خیلی دیگه از بازی هایی رو که دانلود کرده بودم رو بخاطر این وقت نشد حتی تست کنم :d
امروز همش fire emblem بازی کردم،یکی از بالانس ترین بازی هایی هست که تا حالا بازی کردم......(البته من کلا یه مدتی میشه بی کنسولم و یهو یه بازی با این کیفیت رو بازی کردم یه مقدار بیش از حد هیجان زده شدم :d )
+
توی super smash bros این Lucina و robin هم هستن،کاراکتر های مورد علاقم تا زمان زیادی از الان مشخص شدن :d
+

فقط این خراب شدن سلاح رو اعصابه
من همیشه همراه خودم یه سلاح اضافه میبرم که وسط کار شکست جایگزین کنم:d
اگه اضافه نداشته باشی رسما میری واسه خودت :d
قبل اینکه بری سر وقت مراحل اصلی تا میتونی مراحل جانبی و مبارزات که میده رو برو که lvl بالا بره
خیلی تو مراحل اصلی کمکت میکنه :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
فقط این خراب شدن سلاح رو اعصابه
من همیشه همراه خودم یه سلاح اضافه میبرم که وسط کار شکست جایگزین کنم:d
اگه اضافه نداشته باشی رسما میری واسه خودت :d
قبل اینکه بری سر وقت مراحل اصلی تا میتونی مراحل جانبی و مبارزات که میده رو برو که lvl بالا بره
خیلی تو مراحل اصلی کمکت میکنه :d
این سلاح اضافه رو از راه سختش فهمیدم باید با خودم داشته باشم :| :d
ماموریت اضافی ها رو هم تا میتونم میرم،نمیخوام چیزی از بازی جا بمونه :d بعد از این هم دوباره با درجه سختی بالاتر 100% تمومش میکنم :|
+
Bravely default چطوره؟نقدهاش رو که میخوندم مثبت بودن همه ولی نظر مردم و یوزر ها رو نخوندم ازش.......

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
این سلاح اضافه رو از راه سختش فهمیدم باید با خودم داشته باشم :| :d
ماموریت اضافی ها رو هم تا میتونم میرم،نمیخوام چیزی از بازی جا بمونه :d بعد از این هم دوباره با درجه سختی بالاتر 100% تمومش میکنم :|
+
Bravely default چطوره؟نقدهاش رو که میخوندم مثبت بودن همه ولی نظر مردم و یوزر ها رو نخوندم ازش.......

در یک کلام فوق العاده :bighug: بازی کردنش از نون شبم واجب تره :d
اگه با Turn base مشکلی نداری یکی از زیباترین بازی های کلاسیکیه که میتونی در زندگیت تجربه کنی :d

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
دوستان من میخوام الان برم به e-shop. اگه بخوام آپدیت کنم ورژنی که بهش آپدیت میشه چنده؟ اگه الان آپدیت کنم دیگه هک آقای smea باهاش سازگار نیست؟ خواهشا سریع جواب بدید. ممنون

Monster Hunter

کاربر سایت
Aug 3, 2014
455
نام
محمد
دوستان من میخوام الان برم به e-shop. اگه بخوام آپدیت کنم ورژنی که بهش آپدیت میشه چنده؟ اگه الان آپدیت کنم دیگه هک آقای smea باهاش سازگار نیست؟ خواهشا سریع جواب بدید. ممنون

یعنی هیچکس نمیدونه؟

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
خبر در حد بنز :d Square Enix میخواد Dragon Quest VII رو 3ds بیاره ولی مطمئن نیستن که خوب فروش میره یا نه /:)
اقا تو بیار فروشش با من:d :|
تو PAX Prime از Fujimoto راجب بازی سوال کردن و اون هم گفته:
درخواست برای این بازی زیاد بوده :d و گفته بازی از نظر سناریو و فیلم نامه یکی از بزرگترین فرانچایز های DQ ـه:d

Square Enix Want To Bring Dragon Quest VII For 3DS To The West, can't justify cost

اینجا هم توضیحات کاملش هست

بهترین خبری بود که این چند روز شنیدم امیدوارم اتفاق بیوفته :d:bighug:

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خبر در حد بنز :d Square Enix میخواد Dragon Quest VII رو 3ds بیاره ولی مطمئن نیستن که خوب فروش میره یا نه /:)
اقا تو بیار فروشش با من:d :|
تو PAX Prime از Fujimoto راجب بازی سوال کردن و اون هم گفته:
درخواست برای این بازی زیاد بوده :d و گفته بازی از نظر سناریو و فیلم نامه یکی از بزرگترین فرانچایز های DQ ـه:d

Square Enix Want To Bring Dragon Quest VII For 3DS To The West, can't justify cost

اینجا هم توضیحات کاملش هست

بهترین خبری بود که این چند روز شنیدم امیدوارم اتفاق بیوفته :d:bighug:
اتفاقا امروز داشتم لیست بازی هایی که فقط تو ژاپن تا الان منتشر شدن رو میدیدم همش اینجوری بودم : :|س
نسخه غربیش بیاد عالی میشه فقط تاریخ انتشارش رو نندازن برا 2016 :|
+
final fantasy explorers رو کجای دلم بزارم؟! :| معلوم نیست که توی غرب منتشرش کنن........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر