Nintendo 3DS

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
فدات

خیلی خوبه بیشتر اهل چه سبک موسیقی هستی؟ هوی متال ؟ هیپ هاپ ؟ راک ؟ جاز ؟ ارمبی ؟ پاپ؟

فیلم چیا دوست داری؟ تو یه سایت خوندم 3ds فیلما 3ds هم پخش میکنه

فیلم رو میشه با 3ds پخش کرد , اما خوب هر فرمتی نمیخونه و اینکه محدودیت ده دقیقه داره ! کلا محدودیت داره !

من منظورم رو بد گفتم فکر کنم
من کلا زیاد به موسیقی و فیلم دیدن علاقه ندارم
منظورم این بود بیشتر

موسیقی مثلا پاپ یا کلاسیک رو شاید بتونم بگم بدم نمیاد

ممنون

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
3ds چه فرمت ها ویدیویی ساپورت میکنه؟

از این کارکیتا یا استارت کیتا که یه سری وسایل جانبی برای کنسولا دستی دارن برای 3ds کجا دارن؟

یه چنتا سایت خوب برای دانلود بازیا 3ds معرفی میکنید؟ اگه از این سایت هایی که فایلا فشرده میکنن باشه بهتره ( من یه بار بازی tpy story 3 برای psp دانلود کردم 120 مگ بعد آنزیپ کردن شد 870 مگ )

امروز با قابلیتا و امکانات 3ds یکی ور رفتم

دوربینش 3d عکس میگیره و فیلمبرداری میکنه خیلی جالب بود افکت و ...... هم داشت

ضبط صداش تست کردم میکروفون حساس قوی داره 3ds

با mii maker یه mii ساختم خیلی خوشم اومد با دوربین جلویی عکس گرفتم خودش حدس زد فرم صورتم چجوریه بعد دیزاینش کردم

با کارتا AR گیم بازی کردم عجب چیزیه مثل دوربین PSP بود اما خیلی خیلی بهتر اون کشتن اژدهاش عالی بود

بازی FACE RAIDERS هم بازی کردم بازی فان وسرگرم کننده ایه با دوربین جلویی عکس گذاشت تو اون کلاه ها بعد تیر میزدم جالبیش اینه سنسور حرکتی داره موشن داخلی داره

به این سایت که یه تعداد کاور بازیا 3DS داره داشتم نگاه میکردم کلی بازی دیدم که دلم میخواد بازیشون کنم

Cover Gallery

چشمم خورد به Tekken 3D Prime Edition بازیش کی بازی کرده؟ چطوره؟

بازی Sonic Generations چطوره؟

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این تو جعبه 3ds من بود ( البته از قسمت pin عکس نگرفتم )

1.jpg

2.jpg

تو صفحه آخر همین دفترچه عکس از لوازم 3ds . لوازم wii و خود wii و ...... هست

میتونم از این کد استفاده کنم؟ چجوری باید ازش استفاده کنم؟ چه خدماتی میده؟

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
یه سوال 3ds مدل معمولی لولاش دوتا برجستگی داره که 2 حالت برای باز شدن 3ds داره یکی مثلا 110 درجه یکی هم کامل تا اخر درسته؟

برای من یکی داره برجستگیشم یکیه حتی دستگاه 90 درجه میزارم یه انگشت کوچیک بهش بخوره میره تا ته اون قسمتی که تق صدا میده کامل باز میشه طبیعیه؟
عادیه...
عکستو یه جا دیگه اپ کن!

- - -ویرایش - - -

3ds چه فرمت ها ویدیویی ساپورت میکنه؟

از این کارکیتا یا استارت کیتا که یه سری وسایل جانبی برای کنسولا دستی دارن برای 3ds کجا دارن؟

یه چنتا سایت خوب برای دانلود بازیا 3ds معرفی میکنید؟ اگه از این سایت هایی که فایلا فشرده میکنن باشه بهتره ( من یه بار بازی tpy story 3 برای psp دانلود کردم 120 مگ بعد آنزیپ کردن شد 870 مگ )

امروز با قابلیتا و امکانات 3ds یکی ور رفتم

دوربینش 3d عکس میگیره و فیلمبرداری میکنه خیلی جالب بود افکت و ...... هم داشت

ضبط صداش تست کردم میکروفون حساس قوی داره 3ds

با mii maker یه mii ساختم خیلی خوشم اومد با دوربین جلویی عکس گرفتم خودش حدس زد فرم صورتم چجوریه بعد دیزاینش کردم

با کارتا AR گیم بازی کردم عجب چیزیه مثل دوربین PSP بود اما خیلی خیلی بهتر اون کشتن اژدهاش عالی بود

بازی FACE RAIDERS هم بازی کردم بازی فان وسرگرم کننده ایه با دوربین جلویی عکس گذاشت تو اون کلاه ها بعد تیر میزدم جالبیش اینه سنسور حرکتی داره موشن داخلی داره

به این سایت که یه تعداد کاور بازیا 3DS داره داشتم نگاه میکردم کلی بازی دیدم که دلم میخواد بازیشون کنم

Cover Gallery

چشمم خورد به Tekken 3D Prime Edition بازیش کی بازی کرده؟ چطوره؟

بازی Sonic Generations چطوره؟
جفت بازیا زیاد جالب نیستن!
tekken بد نیست ولی خوبم نیست
سونیکم زیاد جالب نیست!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دیشب ساعت 1:20 دقیقه شب دانلود بازی mario 3d land تموم شد بازی ریختم رو مموری 16 گیگ بعد بازی کردم

بازی اجرا کردم تو حالت 3d گذاشتم این. میتونم فقط بگم واقعا سورپرایز شدم از چیزی که انتظار داشتم خیلی بهتر بود

روند بازی سریعه اما هیجان . تنوع خوب و جالب . ایده ها عالی و ...........

انقدر باهاش حال کردم که تو 3 ساعتو 28 دقیقه که بعد چراغ قرمر شد تا w 3 مرحله 2 رفتم

3d بودنش عالیترش کرده

واقعا لذت بردم

لیست بازیاهایی که بین 3ds و wii مشترکه میخوام از کجا گیر بیارم؟

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی Tomodachi Life چطوره؟ میدونم سبک شبیه سازیه اما کسی بازی کردش یا گیم پلیشو دیده؟ ازش یکم بگه

cover_large.jpg

ارزش بازی کردن داره؟

بازی Inazuma Eleven روی ds بازی کرده بودم خیلی قشنگ بود حالا دیدم نسخه 3ds ش هم اومده چنتا تریلر ازش دیدم عالی بود
:x

cover_large.jpg

اینم یه اسکرین شات از بازیش

large.jpg

تو خبری خوندم بازی LEGO Batman 3 برای 3ds هم قراره بیاد

630x.jpg

6 تا اسکرین شات از Super Smash Bros برای 3ds

original.jpg

original.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

large.jpg

چه محیط و تم قشنگی داره :x

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
فکر نمیکنم 3DS و Wii بازی مشترک داشته باشن! غیر از فوتبال‌ها و اینا.

- - -ویرایش - - -

شما که بازیها رو دانلود میکنی که دیگه ارز داشتن یا نداشتن خیلی معنی نداره واست:d
اون توماداچی رو دمو شو چند روز پیش گرفتم، من زیاد حال نکردم باهاش. مثل بازی Sims میمونه ولی با کاراکترهای Mii.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فکر نمیکنم 3DS و Wii بازی مشترک داشته باشن! غیر از فوتبال‌ها و اینا.

- - -ویرایش - - -

شما که بازیها رو دانلود میکنی که دیگه ارز داشتن یا نداشتن خیلی معنی نداره واست:d
اون توماداچی رو دمو شو چند روز پیش گرفتم، من زیاد حال نکردم باهاش. مثل بازی Sims میمونه ولی با کاراکترهای Mii.

داره بشترم داره نمونه اش دانکی کونگ کانتری ریترن . nfs run و ....... قبلا لیست 12 تا بازی داشتم الان هر چی میگردم نیست

معنی داره چون بازی mario 3d land فشرده شده 370 مگی 3 ساعت و 10 دقیقه طول کشید دانلود کنم با این اینترنت زغالیم :d

چه برسه بقیه بازیا 3ds که راحت بالا 1 گیگ حجم دارن

آها پس بیخیال توماداچی منم با بازیا مثل sims حال نمیکنم

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
فوقش دانلود میکنی، خوشت نمیاد. چیزی از دست نمیدی:d
ماریو 3D کلاً بازیِ آسونیه. منم که 3D World رو دیروز روی Wii U تموم کردم، همش منتظر بودم از یه جا به بعد بازی یکمی سخت‌تر بشه، که نشد!
نیست قبلش ماریو بروز بازی کرده بودم، اون وحشتناک سخت بود برا همین 3D World خیلی آسون بود برام!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
فوقش دانلود میکنی، خوشت نمیاد. چیزی از دست نمیدی:d
ماریو 3D کلاً بازیِ آسونیه. منم که 3D World رو دیروز روی Wii U تموم کردم، همش منتظر بودم از یه جا به بعد بازی یکمی سخت‌تر بشه، که نشد!
نیست قبلش ماریو بروز بازی کرده بودم، اون وحشتناک سخت بود برا همین 3D World خیلی آسون بود برام!

آخه مشکل اینجاست از idm استفاده میکنم وقتی میزارم دانلود ( مودمم روتره هم 4تا خروجی pc داره هم 2 تا وای فایو ساپورت میکنه همزمان ) دیگه نمیتونم از وای فایو استفاده کنم :d

صبح تا شب هم از وای فایو استفاده میکنیم همه :d

خوب سبک بازی مثل mario galaxy سخت نیست بقول خودت mario 3d ها یه new super mario هستن در اصل

ولی خدایی دیشب خیلی حال کردم با بازیش منی که تمام کنسولا نینتندو از game&wach تا الان داشتم این بازی برای سری کنسولا دستی نینتندو خارق العاده اس بخصوص با 3d بودن جذابیتش بیشتر شده

من که آخرشه دارم new super mario تموم میکنم البته به غیر از مراحل قفل

چون new super mario رو کنسولا خونگی خیلی مراحلش بیشرته هم سختره مثلا این باری برای ds اومد غوغا کرد سال 2006 اومد نسخه wii ش سال 2009 اومده درسته بازیش روی کنسول دستی بیشتر و بهتر جواب میده اما نسخه wii خیلی مراحل بیشتر . سختر و جالبتر بود

این 2ds هم چیز جالبیه عین گیم بوی ادونسه

original.jpg

این بازی هم برای wii u اومده هم 3ds

630x.jpg

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
من 2DS دوست داشتم بگیرم. باحاله. ولی خب تو ایران نیست اصلاً!

این پک منه خیلی مزخرفه! تریلرشو توی ای‌شاپ دیدم واقعاً مزخرف بود!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من 2DS دوست داشتم بگیرم. باحاله. ولی خب تو ایران نیست اصلاً!

این پک منه خیلی مزخرفه! تریلرشو توی ای‌شاپ دیدم واقعاً مزخرف بود!

کجا نیست به من میگفتی خودم آکبندشو سراغ داشتم باندل پوکمون بود طرف میگفت بازیشو بر میدارم 410 هزار تومن به دوستم گفتم رفت خرید

فکر کنم دو روز پیش تو تماشا هم یه دونه دیدم اما نپرسیدم چند میگه

پک من سبک و سیاق خودشو داره نباید با بازیا دیگه سنجیده بشه اگه پک من باز باشی بنظرت عالیه اگه سری پک من فقط روی آتاری و nes بازی کرده باشی خوشت نمیاد از سری جدیدش

یه لیست جالب از بازیا 3ds با تمام اطلاعات هر بازی

3DS Games List (Out Now)

بازی بتمن برای 3ds بنظرم عالیه

cover_large.jpg

چنتا اسکرین شات از بازی

large.jpg

large.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر