Nintendo 3DS

امراللهی

کاربر سایت
Nov 22, 2012
20
نام
علی امراللهی
دوستان کابل usb از کجا میشه خرید؟ واسه شارژ می خوام.

سلام
توی میدون توپ خونه یه پاساژ کوچیک هست به اسم شیرازی. توی این پاساژ شخصی به اسم علی آزادی مغازه داره. از اون میتونی بگیری. من خودم ازش گرفتم.

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
پس توی ایران نیست
البته به نظرم با کابل usb شارژ نکنی بهتره چون فکر کنم خیلی طول بکشه تا دستگاه شارژ بشه

درسته که بیشتر طول میکشه...ولی عوضش عمر مفید باتری بیشتر میشه و باتری بهتر کار میکنه!!! :d

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
آره... usb 500mA اما شارژرش 900
حالا قیمت شارژر EU چنده؟

به نظرم یدونه شارژر dsi xl پیدا کنی بهتره چون فکر کنم سوکت اداپتورش با سوکت اداپتور 3ds یکی باشه البته اگر خواستی بخری خوده 3ds رو همراهت ببر تا همونجا تست کنی که اداپتور dsi به 3ds میخوره یا نه

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
به نظرم یدونه شارژر dsi xl پیدا کنی بهتره چون فکر کنم سوکت اداپتورش با سوکت اداپتور 3ds یکی باشه البته اگر خواستی بخری خوده 3ds رو همراهت ببر تا همونجا تست کنی که اداپتور dsi به 3ds میخوره یا نه

بله یکی هست.

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
آره از همون پاساژک (!) شیرازی یه شارژر dsi گرفتم 22 قشنگ باش شارژ میشه. 4.6v 900mA
کلا توی توپ خونه همین یه مغازه لوازم جانبی نینتندو میفروشه !!!

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
به سرم زده 3ds بگیرم. الان تمام بازی ها قابل اجران؟ (کپی) قیمت روز رو هم بگید

تقریبا 95 درصد بازیها قابل اجرا هستن
3ds معمولی از 550 هست تا 650
3dsxl هم از 850 هست تا 970
البته بستگی به انصاف مغازه دار داره

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
فقط حواست باشه که فریم ورش باید بین 4.1 تا 4.5 باشه !! اگه پایین تر بود میشه کاریش کرد اما اگه بالاتر باشه نه. (مگه اینکه هکرای عزیز کاری کنن :d)

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,243
نام
محمد
سلام . دوستان 3ds من هم رسید دیشب فقط چون ریجن یکه برقش 110 ـه . رفتم از لوازم برقی بهم یه آداپتو تبدیل داد 30W ... ولی کار نمیکنه یعنی میزنم تو شارژ چراغ 3ds روشن نمیشه . چه کنم ؟ :D آداپتوره خرابه ؟
راستی حوصله تعویض SD رو ندارم :D . فعلا رو خودش 4 گیگ هست . ببینم الان از همین 4 گیگ استفاده کنم بعدا کم آوردم راحت میتونم یدونه 16 گیگ بزارم روش ؟ منظورم اینه که Transfer کردن بازی ها و سیو ها و محتویات SD قدیمی به جدید که سخت نیست یا دنگ و فنگ نداره که ؟ ( مثلا 2 تا فایل اجرا نشه یا 4 تاشون Corrupt بشن ) .

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
سلام . دوستان 3ds من هم رسید دیشب فقط چون ریجن یکه برقش 110 ـه . رفتم از لوازم برقی بهم یه آداپتو تبدیل داد 30W ... ولی کار نمیکنه یعنی میزنم تو شارژ چراغ 3ds روشن نمیشه . چه کنم ؟ :D آداپتوره خرابه ؟
راستی حوصله تعویض SD رو ندارم :D . فعلا رو خودش 4 گیگ هست . ببینم الان از همین 4 گیگ استفاده کنم بعدا کم آوردم راحت میتونم یدونه 16 گیگ بزارم روش ؟ منظورم اینه که Transfer کردن بازی ها و سیو ها و محتویات SD قدیمی به جدید که سخت نیست یا دنگ و فنگ نداره که ؟ ( مثلا 2 تا فایل اجرا نشه یا 4 تاشون Corrupt بشن ) .
سلام
ببین این تبدیل ها یکم طول میکشه کار کنه. ۱ دقیقه بزار بمونه. 3DS بیشتر از 4w نیاز نداره.
اگه می خوای هک کنی که اون sd اصلا نیاز نمیشه. اگه اریجینال میخری هم واسه transfer مشکلی نداری. فقط کپیش کنی حله

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر