Nintendo 3DS

trex2008

کاربر سایت
Jan 21, 2012
14
هیچ پوکمونی به قشنگی Pokemon Yellow روی Game Boy نبود..!!
از تابستون 80 تا عید 81 طول کشید تا تموم بشه...!!
بخاطر اینکه از بازی عقب نمونم گیم بوی رو با خودم میبردم مدرسه ... توی راه ، سر کلاس ،...خلاصه همه جا بازی میکردم!!
از من میشنوید اگه کار و زندگی پر مشغله ای دارین سمت این بازی نرید...چون به شدّت اعتیاد آوره!!!
من ورژن Platinum رو 3 روز بازی کردم دیدم دارم درسامو میوفتم...مجبور شدم بازی پاک کنم :d ...!!

خوبه حالا نظریه و معماری میخونی ...;)
شیطونه میگه برم مانشت بچه هایی که غم و ماتم گرفتن عاغا ارشد رو ... کرده =)) رو خبرشون کنم بیان بشناسنت :))

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
شیطونه میگه برم مانشت بچه هایی که غم و ماتم گرفتن عاغا ارشد رو ... کرده =)) رو خبرشون کنم بیان بشناسنت :))

من از قدیمی های اینجام...درک کن..
یه بازی روی DS هست به نام "Personal Trainer - Math" ... هر روز صبح قبل از درس خوندن اول تمرین های اونو حل میکنم...بعد درس میخونم!!

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی

دوست عزیز لدفا احترام و ادبو رعایت کنین مخصوصا واسه یوزرهایی قدیمی و باتجربه.مرسی

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
شما کجا فکر کردی احترام و ادب رفت زیر سوال؟ میشه چیزی که خبر نداری ازش حرفی نزنی؟
جاتو بودم با این تاریخو و تعداد پست اصلن حرف نمیزدم.چیز خاصیم بین خودتون و ایشون اگه هست برین رو پروفایلشون مسیج بزارین نه اینجا.
Kev out

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
دوستان تو 3ds بخوای فیلم ببینی باید از برنامه nintendo video استفاده کنی ؟ چجوری باید این app رو روی 3ds به کار انداخت ؟ فقط تو رو خدا نگید که باید از eshoop خریدش حتما . در ضمن از mkv و avi و mp4 پشتیبانی میکنه ؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
اقا لطفا یکی به سوال من جواب بده من به احتمال زیاد امروز میخوام برم که 3ds بخرم در ضمن اگه جایی هم سراغ دارید که بشه یه کارت r4 خوب ازش خرید برام pmش کنید .

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
دوستان تو 3ds بخوای فیلم ببینی باید از برنامه nintendo video استفاده کنی ؟ چجوری باید این app رو روی 3ds به کار انداخت ؟ فقط تو رو خدا نگید که باید از eshoop خریدش حتما . در ضمن از mkv و avi و mp4 پشتیبانی میکنه ؟
دوست عزیز والله تا جایی که ما میدونیم کسی رو 3ds فیلم و کلیپ نگا نمیکنه(مخصوصا mkv) حالا باز شما خودتون گوگل کنین بلکه به جواب رسیدین

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
من قبلا نگاه کردم. با یه conventor تبدیل کردم. فکر کنم فرمتش mp4 بود.نیازی به دانلود برنامه هم نیست

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 4 Beta

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,839
نام
مرتضی

nintendo video تو ایران کار نمیکنه اصلا . البته اینجور نیست که خودت بخوای فیلم بریزی روش!

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,387
بلاخره من نفهمیدم میشه باهاش فیلم پخش کرد یا نه ؟ اگه میشه با چه برنامه ای یا چطوری اگه همون فرمت mp4 هم فقط پخش کنه راضیم این فامیلمون 3ds داشت اومده بود خونمون نتونستم هیچ فیلمی رو روی دستگاش پخش کنم هم mp4 هم mkv رو امتحان کردم ولی نشد که نشد در ضمن دوست عزیز kevingamer411 اگه یه کنسول دستی و یا موبایل رو کسی روش فیلم یا کلیپ نگاه نمیکنه چرا باید شرکتایی مثل apple و سونی و خود همین نینتندو تو محصولاتشون حالا چه موبایل چه کنسول دستی قابلیت پخش فیلم بزارن من خودم فیلمامو چون اکثرا دانلود میکنم و به فرمت mkv هم هستن با ps3 م نگاه میکنم جدیدا دستگاه به جای کنسول بازی بیشتر شبیه یدونه bluray player شده مگه بده ادم علاوه بر اینکه بتونه با یه کنسول بازی کنه از اون به عنوان یه player هم استفاده کنه حالا مخصوصا که قابل حمل هم باشه و تازه صفحش 3d هم نشون بده و تو هم بتونی یه حافظه ی 32 گیگی رو مفت بخری بندازی روش این حرفو کسی داره میزنه که iphone 16 گیگیش جونش رو به لبش رسونده چون حجم کافی برای اینکه یه فیلم بریزم روش رو نداره پخش کردن فیلم روی 3ds برای من یعنی اینکه تو کلاس های دروس اسلامی دانشگاهم که همشون باعث میشن از اول تا اخر کلاس اشک از چشام به دلیل خواب الودگی در بیاد 3ds ام رو بردارم و فیلم hobit رو به صورت 3d با زیرنویس فارسی پخش کنم و لذت ببرم بنابراین از یه جوانمرد خواهش میکنم بیاد در مورد پخش فیلم روی 3ds اطلاعات و اموزش های لازم رو قرار بده با تشکر .

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
بلاخره من نفهمیدم میشه باهاش فیلم پخش کرد یا نه ؟ اگه میشه با چه برنامه ای یا چطوری اگه همون فرمت mp4 هم فقط پخش کنه راضیم این فامیلمون 3ds داشت اومده بود خونمون نتونستم هیچ فیلمی رو روی دستگاش پخش کنم هم mp4 هم mkv رو امتحان کردم ولی نشد که نشد در ضمن دوست عزیز kevingamer411 اگه یه کنسول دستی و یا موبایل رو کسی روش فیلم یا کلیپ نگاه نمیکنه چرا باید شرکتایی مثل apple و سونی و خود همین نینتندو تو محصولاتشون حالا چه موبایل چه کنسول دستی قابلیت پخش فیلم بزارن من خودم فیلمامو چون اکثرا دانلود میکنم و به فرمت mkv هم هستن با ps3 م نگاه میکنم جدیدا دستگاه به جای کنسول بازی بیشتر شبیه یدونه bluray player شده مگه بده ادم علاوه بر اینکه بتونه با یه کنسول بازی کنه از اون به عنوان یه player هم استفاده کنه حالا مخصوصا که قابل حمل هم باشه و تازه صفحش 3d هم نشون بده و تو هم بتونی یه حافظه ی 32 گیگی رو مفت بخری بندازی روش این حرفو کسی داره میزنه که iphone 16 گیگیش جونش رو به لبش رسونده چون حجم کافی برای اینکه یه فیلم بریزم روش رو نداره پخش کردن فیلم روی 3ds برای من یعنی اینکه تو کلاس های دروس اسلامی دانشگاهم که همشون باعث میشن از اول تا اخر کلاس اشک از چشام به دلیل خواب الودگی در بیاد 3ds ام رو بردارم و فیلم hobit رو به صورت 3d با زیرنویس فارسی پخش کنم و لذت ببرم بنابراین از یه جوانمرد خواهش میکنم بیاد در مورد پخش فیلم روی 3ds اطلاعات و اموزش های لازم رو قرار بده با تشکر .
ببین ویدئوهاش اکثرا باید از nintendo video دانلود بشن و فقط من یک نرمافزار دیدم که میشه ویدئو های 3 بعد رو با اون کانورت کرد اما خودم استفاده نکردم
در ضمن نینتندو ویدئو پلیر روی کنسولهاش نمیزاره دلیلش رو نمیدونم چیه

esisonic

کاربر سایت
Aug 11, 2008
227
نام
اسی
برنامه Nintendo Video بصورت پیش فرض روی دستگاه قرار داره. ولی اگرم ندارید یا پاکش کردید می تونید از eShop به صورت رایگان دانلودش کنید.
این برنامه بصورت هفتگی چند تا برنامه تلویزیونی رو روی سرورش قرار میده و شما به وصیله ی Spot Pass میتونید اونها رو دانلود کنید...فقط بدونید برنامه های هفته ی پیش پاک میشن
منبع : سایت رسمی نینتندو http://www.nintendo.com/3ds/nintendo-video
...
متأسفانه این برنامه ( کلا ً شرکت Nintendo ) ایران رو پشتیبانی نمی کنه...ولی من فکر اگه شما یه Access Point اضافه داشته باشی به همراه Virtual Private Network که سرورش مال یه کشور دیگه باشه میتونید Access Point رو از Virtual Private Network تأمین کنید و با 3DS بهش وصل بشید و از امکانات کشور دیگه استفاده کنید!!
...
(خودم آزمایش نکردم...فعلا ً در حدّ نظریست...اگه کسی Access Point اضافه داره لطفا ً امتحان کنه و نتیجه رو بگه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر