Nintendo 3DS

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
آره این پسره محمد تو تماشا هم به من گفت کله جنسامون رو از دی سی میگیریم !
یه هفته قبل از ریلیز GOW جدید ـه بازی رو دادن دست مشتری :|

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
همه بازی ها رو زودتر می دن

به محض این که میاد Store های Duabi اینا میارن توی ایران

کلا نماینده انحصاری بازی های اصل توی ایران ان :d

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
من از DC پرسیدم گفت نداریم تموم شده
بازیش اینقدر خفنه گوله همه خریدن
دوستان هر کی خواست من فردا میخوام برم بازار به من پ.خ بده تا هماهنگ کنیم براش بگیر
حدود قیمتیش بین 160 تا 170 حالا کمتر و بیشتر بودنش رو هماهنگ می کنیم

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
Neimod دیروز به 3dbrew یک قسمت به اسم Latest Safe Firmware در صفحه اصلی اضافه کرده و در اون نوشته 4.5.0-10 آخرین فرم ویر امن هست و به 5.0.0-11 آپدیت نکنید، بعید نیست بخواد هک رو برای این فرم ویر ریلیز کنه

امراللهی

کاربر سایت
Nov 22, 2012
20
نام
علی امراللهی
سلام
من حدود دو هفته نبودم. ظاهرا توی این مدت یکی از مشکلاتی که مطرح شده پیدا کردن لوازم جانبی برای کنسوله. من یه مغازه سراغ دارم توی توپ خونه. کنار فروشگاه تماشا، انتهای پاساژ شیرازی. اسم طرف علی آزادی هست. خودم لوازم جانبی کنسولم رو (شامل کیف و استایلوس اضافه و شارژر فندکی ماشین و ...) از اون گرفتم. بقیه مغازه ها هم (مثل تماشا) کارهای مربوط به DS و 3DS و R4 رو میبرن پیش اون. یه سر بهش بزنید.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,399
نام
مهدی یوسفی اصیل
خیلی بد شد احتمالا اون باگ رو پچ کردن تو فریمور جدید فقط خدا کنه این هک رو سریع منتشر کنن ما هم به یک نون و نوایی برسیم
مردیم از بی بازی ای

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
خیلی بد شد احتمالا اون باگ رو پچ کردن تو فریمور جدید فقط خدا کنه این هک رو سریع منتشر کنن ما هم به یک نون و نوایی برسیم
مردیم از بی بازی ای

خود Yellow8 به محض ریلیز آپدیت رسما اعلام کرد که آسیب پذیری ای که ازش استفاده می کردند پچ شده
اما گفته بود برنامه ای برای ریلیز اش نداریم اما با این حرف Neimod شاید بخوان ریلیز اش کنن

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
اگه هک شده چرا هکش رو ریلیز نمی کنن؟ نکنه قضیه مثل هک فریمورهای +3.55 پلی استیشن3 ـه که هزار بار گفتن 3.72 و ... رو هک کردیم ولی عملا هیچی رو هک نکرده بودن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر