Nintendo 3DS

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
خب چی شده مگه؟:d
هیچی بدون شرحه:d

رضا بميرم برات معلومه خيلي بيكاري:d
راستي يه چند تا بازي gba با حال بگو بينم ارزش داره...
آقای علیرضا جان من امروز اعصابم خورده اینجوری با من حرف نزن یکی میزنم از جلوی مانیتور پرت شی اونورا:d

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
3ds بازی درست حسابی براش منتشر نمی شه ؟ @-)

اگه دنبال COD,Assasins Creed,NFS,... روی 3ds هستی خوب بفروشش، این چیز ها روی 3ds نمیاد
اما اگه عناوینی مثل Shin Migami Tensei IV,Pokemon X And Y,Monster Hunter 4,Luigi's Mansion 2,Dragon Qeust VII و ... رو دوست داری نگهش دار

همین الانم عناوین خیلی خوبی برای 3ds منتشر شده
3ds نید فور اسپید داره. :)

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
اینجا چه خبره؟!!!
رضا جون دست رو دلمون نذار که پر خونه!
میترسم سال دیگه بیای کنسول 900 تومنی و بازیهای 150 تومنی رو نقل قول کنی!!

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
خبری نیست خبری هست؟
هنوز روش خوشی مونه محمد جان...

آره رضا جون متاسفانه تازه اولشه!!!
{البته همچین اولم نیستا برنج تایلندی شده 80 تومن!! تا دیروز مرغ و خروس هم این برنجا رو نمیخواستن!}
خدا آخر عاقبت همه رو به خیر کنه!
ایشالا درست میشه.

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دهنت ...... نیما جان:d:x
چکار کردی بازی رو؟
دوستان کسی امولاتور GBA برای r4 دوال کور نداره؟
فقط يدونه هست كه اگه نبود سنگين تر بود... بازي خوبا رو اجرا نميكنه و كلا اين امولاتور ادونس فقط رو دي اس تو خوبه ......
بره اينم دليل دارم كه نميشه كه اين دليله خودش ٢ صفحس خلاسشم اينه كه ادونس مقداري از بازي رو تو كارتريج پردازش ميكرد كه دوال كور قدرت اين كارو نداره

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
یک نگاه بنداز به این:

List of Nintendo 3DS games - Wikipedia, the free encyclopedia

اوضاع خیلی خوبی داره

دنبال شرکت 3rdparty خارج ژاپن هم نباش، در مورد ds هم این داستان صادق بود، روی 3ds بیشتر عناوین ژاپنی پسند میاد همونطور که برای ds میومد

شمام یه نگاهی به اینجا بندازه ببین تو ۲۰۱۳ قرار چیا بیاد
Feature: The Biggest 3DS Games of 2013 - 3DS News @ Nintendo Life

ash@ash

کاربر سایت
Oct 15, 2012
955
شمام یه نگاهی به اینجا بندازه ببین تو ۲۰۱۳ قرار چیا بیاد
Feature: The Biggest 3DS Games of 2013 - 3DS News @ Nintendo Life

[h=1]The Biggest[/h]بماند که خیلی از عناوین بزرگ هم توی این لیست نیست، نمونش Dragon Quest

من دیگه نمی دونم چی بگم، شما اسرار داری که 3ds عناوین خوبی براش نمیاد، خوب نظرت محترم اما این جوری نیست، این رو به راحتی از روی فروشش می شه فهمید
حالا اگر عناوینی میاد که شما ازش خوشتون نمیاد ، نظر شخصی شماست، چون فروش داره نشون می ده عناوینی که برای این کنسول میاد طرفداران رو راضی کرده

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
3ds بازی درست حسابی براش منتشر نمی شه ؟ @-)

اگه دنبال COD,Assasins Creed,NFS,... روی 3ds هستی خوب بفروشش، این چیز ها روی 3ds نمیاد
اما اگه عناوینی مثل Shin Migami Tensei IV,Pokemon X And Y,Monster Hunter 4,Luigi's Mansion 2,Dragon Qeust VII و ... رو دوست داری نگهش دار

همین الانم عناوین خیلی خوبی برای 3ds منتشر شده
برای ds هم اولش میگفتن بازی روش نمیاد ولی از همین NFS و AS و COD و PES و FIFA و GTA دوتا دوتا براش ساختن. بیشترشونم تعامل خوبی با صفحه لمسی داشتن

آره رضا جون متاسفانه تازه اولشه!!!
{البته همچین اولم نیستا برنج تایلندی شده 80 تومن!! تا دیروز مرغ و خروس هم این برنجا رو نمیخواستن!}
خدا آخر عاقبت همه رو به خیر کنه!
ایشالا درست میشه.
نه دیگه به این تابلویی! میخوای بن شی یا تاپیک رو...!!

فقط يدونه هست كه اگه نبود سنگين تر بود... بازي خوبا رو اجرا نميكنه و كلا اين امولاتور ادونس فقط رو دي اس تو خوبه ......
بره اينم دليل دارم كه نميشه كه اين دليله خودش ٢ صفحس خلاسشم اينه كه ادونس مقداري از بازي رو تو كارتريج پردازش ميكرد كه دوال كور قدرت اين كارو نداره
آقا اصلا فکر بازی کردن gba رو با R4 از سرتون بیرون کنید. فقط یک راهه اونم خرید یک مدل فلش کارت مخصوص gba که شبیه R4 (برندش رو یادم نیست).
توی ایرانم تا جایی که من گشتم گیر نمیاد

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
دوستان بازی ماریو کارت چه طوره ارزش داره بخرمش؟؟
دنبال یه بازیم که تکراری نشه و بشه بیرونم بازی کردش!

سلام
ماریو کارت بازی خیلی خوبیه.
اما 80 درصد کیف بازیش به چند نفره آفلاینشه! که با دوستات دور هم جمع بشین با هم بازی کنید. فک نکنم تنهایی زیاد سرگرمتون کنه.
اگه حال و حوصله نقش آفرینی ژاپنی داری خیلی طولانی هستن و به این زودیا تموم نمیشن.مثل kingdom hearts یا tales of abyss

---------- نوشته در 01:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:47 PM ارسال شده بود ----------

سلام
چجوری میشه واسه eshop اعتبار خرید ؟

داداش باید کارت اعتبار eshop بخری. مثل پوینت لایو یا کارت psn

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر