Nintendo 3DS

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
علیرضا این راها بدرد نمی خوره با این سرعت اینترنت
حودم دارم روی هکی کار می کنم کاملا تست شده هم هستش اما نیاز به یک برنامه نویس دارم

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
علیرضا این راها بدرد نمی خوره با این سرعت اینترنت
حودم دارم روی هکی کار می کنم کاملا تست شده هم هستش اما نیاز به یک برنامه نویس دارم

مگه کشکه اخه:D اینهمه هکر نتونستن هکش کنن پیشناهادات رو همینجا بگو بفرستمش تو gbatemp شاید دردی دوا شد:D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان این روزش رو از یکی گرفتم و کاملا کار می کنه البته هک مستقیم نیست:dیعنی با عث بن شدن 3ds نمی شه اصلا کاری با 3ds نداره:dفقط یک کاری می کنه که بتونین باهاش از ای شاپ بازی مجانی بخرید البته باید برنامش رو بیاریم روی کامپیوتر و برنامش رو هک کنیم اگر این دو کار انجام شد شما دیگه نمی خواین برین بازی بخرین از ای شاپ مجانی دانلود می کنه جالب هست که برنامش کاملا قانونی هست

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
دوستان این روزش رو از یکی گرفتم و کاملا کار می کنه البته هک مستقیم نیست:dیعنی با عث بن شدن 3ds نمی شه اصلا کاری با 3ds نداره:dفقط یک کاری می کنه که بتونین باهاش از ای شاپ بازی مجانی بخرید البته باید برنامش رو بیاریم روی کامپیوتر و برنامش رو هک کنیم اگر این دو کار انجام شد شما دیگه نمی خواین برین بازی بخرین از ای شاپ مجانی دانلود می کنه جالب هست که برنامش کاملا قانونی هست

اسم برنامه...........؟؟؟؟:D من هنوزم نگرفتم ماجرا رو

Spirited Away

کاربر سایت
Jul 12, 2012
4
agha shar mande engilish type mikonam :((
3ds man vaghti mikham update konam moshkele acsespoint dare hey ghat mishe che konam ?
rasti che jori mishe be eshop vasl shod va kharid kard ? masalan new super mario brows 2 ro kharid , nintendo point az koja peyda konam:((
khaheshan kamel j bedid bazam babat type engilish sharmande tekrar nemish dostan mamnon misham komakam konid

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
agha shar mande engilish type mikonam :((
3ds man vaghti mikham update konam moshkele acsespoint dare hey ghat mishe che konam ?
rasti che jori mishe be eshop vasl shod va kharid kard ? masalan new super mario brows 2 ro kharid , nintendo point az koja peyda konam:((
khaheshan kamel j bedid bazam babat type engilish sharmande tekrar nemish dostan mamnon misham komakam konid
خب عزیز من وقتی مشکل اکسس پوینت داره یا مشکل از مودم هست یا اینترنتتون کنده یک بار این مشخصاتی که برای اینترنت دادید رو چک کنید اگر درست بود پاکش کنید ببینید می شه باهاش به اینترنت وصل شد اگر ورژن اول دستگاه هست که نمی تونین چک کنید مگر این که مرحله ی اخر که مشخصات مودم رو می دید و پیدا کرد اونجا که چک می کنه 3ds به مودم وصل بشه و مودم هم به اینترنت اگر وصل نشد مشکل از مودم یا اینترنتتون هست شاید هم wi fi دستگاهتون خاموش هست با دکمه های کناری روشنش کنین تا چراغش روشن بشه اگر این 3تا نیست باید برید دستگاه رو ریستور کنید که علیرضا وارد تر میاد براتون توضیح می ده
برای ای شاپ که باید اول 3ds اخرین اپدیت باشه بعدش اجراش کنید وارد می شه بعد یک قسمت داره برای وارد کردن کارت بانکی یا کارت خرید نینتندو که می تونین از dc تهیه کنید برید اونجا واردش کنید یا با استفاده از دوربین بارکدش رو بشناسونید به دستگاه

آخرین ویرایش:

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
مال من که افتاده یک گوشه ی خونه اپدیت هاش هم که الکی هستن
یه سوپر ماریو بخر خوب!یه بازی جدیدم اومده تو eshop به اسم [h=1]Fractured Soul[/h]که متاش ۸۳ هستش به نظر باید بازی جالبی بیاد ۱۲ دلارم قیمتشه!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوستان برای سالگرد 25 سالگی زلدا نینتندو یک زلدا داد مجانی می تونستید co-op انلاین و یا افلاین بازی کنید با دوستتون:dالان برش داشتن:(کسی اون موقع دانلود می کرد خوب بود>:d

amrabs57

کاربر سایت
Nov 19, 2007
64
من که دارم باهاش بازی های دی اس رو بازی میکنم کیف دنیا رو میکنم وای چه بازیهای شاخی داره ninja gaiden رو که نگو دوبار تاحالا تموم کردم چه حالی میده مثل نسخه یکش رو ایک باکس هست خیلی باحاله فاینال فانتزی رو بگو یکی دو تام که نیست لامصب وای کینگ دم هارتس ، این geometry wars هم که حرف نداره big bang mini وای خیلی ذوق زده شدم البته ماریو 3d رو هم که 290 سکه زدم تو گوشش بازم باید بزنم تو گوشش تازه رزیدنت اویل خودش رو هم که هنوز وقت نکردم بازی کنم ، من که خیلی با این کنسول حال میکنم عکس و فیلم سه بعدی اش که دیگه شاهکاره مسافرت میرم فقط این رو میبرم عکس و فیلم باحال میگرم کیف میکنم ، بازی دست دوم هم که گیرم بیاد حتما میگیرم دوستان اگه بازی دسته دو دارن پیشنهاد قیمت بدن منصفانه خریدارم ، فقط اگه هک بشه که دیگه محشر میشه . دمت گرم نینتندو دوستت دارم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر