Nintendo 3DS

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
من این زلدا جدیدو پیدا کردم
ولی الان cia دانلود کنم یا نرمالش؟فرقشون چیه؟

cia روی مموری کارت داخلی کنسول نصب می شه ، نیاز به Dev Menu برای نصب داره و نصبش طول می کشه ، فقط هم روی Gateway کار می کنه
3ds روی مموری کارت Microsd اه فلش کارت ها قرار می گیره ، نیاز به نصب نداره ، برای بازی آنلاین امن تره ، روی Gateway و Sky3ds (+ کلون هاش) کار می کنه

من خودم 3ds رو به cia ترجیح می دم ، ریلیز رسمی MM هم 3ds هست از گروه Contrast
3ds هم به cia می تونید تبدیل کنید

آخرین ویرایش:

squall_1987

کاربر سایت
Jul 21, 2009
226
نام
علی
یکی دیگه از بازی های خوب eshop هم توسط bigbluebox منتشر شد:bighug:(جالبه بازی حدود 3-4 روز پیش روی eshop قرار گرفت و این بازی رو خیلی سریع لیک کردن)
50jot64t66ha1vljs1oi.png

Shantae and the Pirate's Curse

شبیه shovel knight و azure striker یه بازی اکشن/پلتفرمر هست،پیشنهاد میکنم حتما دانلودش کنید.....
لینک دانلود رایگان(فقط موقع دانلود روی گزینه "Download File" که نارنجی هست کلیک کنید :d )
Download 3DWR 107 rar
pass: CrazeE1-3DSISO

برای اجرای این بازی emunand 8.1 به بالا احتیاج دارید.
مثلا این بازی رو با پسوند 3ds رو رم کپی کنم و مثه بازیهای دیگه با gateway بالا بیام و select رو بزنم ؟!
من اصلا دستگاهمو آپدیت نکردم

Golagha

کاربر سایت
Mar 1, 2015
76
Gateway 3.1 اومد
n3ds تا فرم ویر 9.2 به طور کامل ساپورت می شه
برای اجزای هک نیاز به The Legend Of Zelda: Ocarina Of Time 3D دارید

در کل ریلیز Epic Fail ای هست ، برای هر بار اجرای Gateway باید بازی رو بزارید توی دستگاه اجرا اش کنید سیو مورد نظر رو Load کنید منو Gateway میاد بعد از اون بازی رو دربیارید Gateway رو بزارید تا بتونید بازی کپی اجرا کنید

آخرین ویرایش:

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام
تاحالا کنسول دستی از نینتندو نداشتم
چند صفحه ای از این تایپیک خوندم متوجه شدم کپی کردن 3ds با 2 کیت gateway , sky3ds است
و کیت sky3ds محدودیت 10 عدد بازی را داره ولی در لینک زیر برای فروش گذاشته نوشته بدون محدودیت اگر اشتباه نفهمیده باشم
Sky3DS - No.1 3DS Flashcard Supporting 3DS 9.0.0 : 3DSGamerWorld.com
و gateway آپدیت 9.2 به بالا را ساپورت نمی کنه

برای خرید و بازی کردن بازی های کپی 3ds بگیرم یا new 3ds

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
سلام
تاحالا کنسول دستی از نینتندو نداشتم
چند صفحه ای از این تایپیک خوندم متوجه شدم کپی کردن 3ds با 2 کیت gateway , sky3ds است
و کیت sky3ds محدودیت 10 عدد بازی را داره ولی در لینک زیر برای فروش گذاشته نوشته بدون محدودیت اگر اشتباه نفهمیده باشم
Sky3DS - No.1 3DS Flashcard Supporting 3DS 9.0.0 : 3DSGamerWorld.com
و gateway آپدیت 9.2 به بالا را ساپورت نمی کنه

برای خرید و بازی کردن بازی های کپی 3ds بگیرم یا new 3ds
سلام
کپی خور new 3ds فعلا اونقدری کامل نیست خود من برای کپیش از cubic ninja دارم استفاده میکنم
new 3ds خیلی برتری های زیادی داره نسبت به قبلی و پیشنهاد میشه new بگیرید . هکش هم بزودی ردیف میشه که دیگه بازی ارجینالم نخواد
اما اگر نمیخواهید صبر کنید یک دونه 3ds xl سری قدیمی بگیرید خواستید بهتون پ خ بدید بگم از کجا کپی خور بگیرید که همه چیز هم داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر