Nintendo 3DS

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چه توضیح مفصلی:|

شایان جان من خودم dsi دارم و تاپیک تاپیک طرفداران nintendo ds دارم

http://forum.bazicenter.com/thread93849/page18/#post3588129

من برای مدت خیلی کم فقط یک هفته 3ds مدل معمولی داشتم اطلاعاتم در این حده چیز خاصی نداشت کارت آبی گذاشتم تو کنسول بعد فایل نصبی گیت وی نصب کردم بعد فایل لانچر روی sd کارت ریختم بعد هر بازی که خواستم ریختم تو روی کارت قرمز و بازی کردم

البته اجرا فلش کارت باید بری تو dsi پروفایل اونجا خود به خود بر میگردی صفحه اصلی دکمه home میزنی لیست بازی میاد و بازی انتخاب میکنی

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
new Nintendo 3DS XL ما هم رسید
پال با قابلیت کپی توسط Gateway
فقط موندم بفروشمش یا نگهش دارم :d

70423745068496254028.jpg

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
کیفیت بدنه به نسبت 3ds خیلی بی کیفیت تر شده
من 3ds xl رو نداشتم اما یک 3ds aqua blue دارم کیفیت بدنش بسیار بهتر از new 3ds xl هست

در کل من از همون 3ds اولیه بیشتر خوشم میاد تا این ، نینتندو واسه این که هزینه ها رو کم کنه هم از کیفیت ساخت زده هم شارژر رو برداشته هم dock رو برداشته
از boxing اشم خوشم نیومد

آخرین ویرایش:

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
پس شارژش میکنی؟؟ من اگه بخوام این مدلو بگیرم شارژرشو از کجا میتونم بخرم؟

- - -ویرایش - - -

ببخشید منظورم این بود که چطوری شارژش میکنی؟

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
پس شارژش میکنی؟؟ من اگه بخوام این مدلو بگیرم شارژرشو از کجا میتونم بخرم؟

- - -ویرایش - - -

ببخشید منظورم این بود که چطوری شارژش میکنی؟

با شارژر 3ds قبلی ام
شارژر dsi/dsi xl/3ds/3ds xl/2ds/n3ds/n3ds xl یکی هست

شما اگر خواستی اینو بگیری شارژرش هم باید بگیری که البته شارژر اصلش توی ایران نیست و بعید هم بدونم اگر این دستگاه بیاد شارژر اصلش هم بیارن مگه این که یکی از فروشگاه های معروف که دستگاه های نینتندو رو میاره که از ذکر اسمش معزوریم دستگاه و شارژر اش هم بیاره ، همینجوریش هر مغازه ای می ری 3ds و 3ds xl هاش روی دستش باد کرده n3ds که جای خود داره

SH124SHAYAN

کاربر سایت
Apr 14, 2014
46
یعنی باید یک دی اس هم همراهش بخرم اگه شارژرش گیر نیاد البته. نینتندو واقعا مسخره بازی درآورده ها مگه میشه تو جعبه یه کنسول دستی شارژرش نباشه واقعا مسخرست بااین وضعیت اونوقت چطوری مدل جدیدشو بخرم؟؟ با چند ساعت بازی باتریش تموم میشه که:-b

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
یعنی باید یک دی اس هم همراهش بخرم اگه شارژرش گیر نیاد البته. نینتندو واقعا مسخره بازی درآورده ها مگه میشه تو جعبه یه کنسول دستی شارژرش نباشه واقعا مسخرست بااین وضعیت اونوقت چطوری مدل جدیدشو بخرم؟؟ با چند ساعت بازی باتریش تموم میشه که:-b

خیلی سادست
شما خود کنسول رو می خری
شارژرش هم جدا می خری :d
خود نینتندو شارژر هاش رو به بازار عرضه کرده برای خرید ، حالا اینی که در حال حاضر اصل اش توی ایران نیست بحثش جداست اما کلا روی خود جعبه کنسول هم نوشته که شارژر این دستگاه همراهش نیست یا به صورت جداگانه خریداری کنید یا از شارژر های خانواده dsi و 3ds قبلی اتون استفاده کنید

8mm

کاربر سایت
Jan 1, 2015
182
یعنی هیچ جا نمیتونم گیر بیارم؟؟ اگه از پلی آسیا شارژشو سفارش بدم چند درمیاد؟

توی ایران شارژر فیک اش هست اصلش نیست
البته شاید موقعی که n3ds بیاد توی ایران چند تا شارژرش هم بیارن

playasia هم فعلا شارژر 220 موجود نداره و نمیاره ، فقط شارژر اه 110 داره که قیمتش رو از توی سایتش می تونید بیینید ، در ضمن 3 برابر قیمت شارژر شما باید هزینه همل و نقل اشو بدید

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
8mm جان در کل چقدر براتون افتاد تا رسید به ایران؟ اونوقت الان این مدل قابلیت کپی خور کامل تمام بازی های 3ds رو داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر