Nintendo با بازی های First-Party عالی بر بازار کنسول های دستی فرمانروایی می کند

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
درود بر شب زنده داران

nintendo_3ds_direct.0_cinema_640.0.jpg

از انالیست Wedbush Morgan مایکل پکتر پرسیده شده بود که آیا Sony و Nintendo در بازار دستگاه های Portable با آمدن گوشی های هوشمند و تبلت ها باز هم سرمایه گذاری خواهند کرد یا نه. او در جواب می گوید که باور دارد که سونی به علت فروش پایین Vita فعالیت های خود را در این بخش تمام خواهد کرد، ولی نینتندو در بازار وسایل دستی خواهد ماند چون آنها با ساختن بازی های فرست پارتی عالی این بخش را در تسلط خود دارند.

" قطعا این شرکت کنسول دستی دیگری خواهد زد. این بخش برای نینتندو مثل نان و کره است. بازار آنهاست. آنها حکمفرما هستند."

"وضعیت نینتندو خوب است، و من حدس می زنم فروش آن تا آخر امسال به صورت جهانی 15 میلیون باشد، و با 30 میلیون DS فرق دارد ولی آنها پول خوبی با 15 میلیون دستگاه کنسول در می آورن دو تا وقنی که آنها همینطوری ادامه دهند، آپگرید و طراحی بهتر انجام می دهند و چیز جدیدی بیرون می دهند."

مردم همیشه کنسول دستی می خواهند، و بیشتر مردم آن را دوست دارند. نینتندو بازی های فرست پارتی عالی برای کنسول های دستی خود می سازد.به نظر من مشکل بزرگ تر کمپانی های Third-Party است که تقریبا بی خیال شده اند. این چیزی نیست که برای بیشتر آنها معنی می دهد و نینتندو حکم فرمایی می کند.

" مطمئنا بازی هایی مثل Pokeman جدید و Animal Crossing و زلدای بعدی فروش خوبی خواهند داشت. و چیزی که نینتنندو برای این بازی ها دارد این است که برروی پلتفورم های دیگرشان منتشر نمی شود."

Source

آخرین ویرایش:

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
باز این زر زد:|

:))=))
اتفاقا خیلی هم بیراه نمیگه:>
اگه فروش ویتا همین طور بمونه احتمالش زیاد هست!
ضمن اینکه رقابت سونی یا هر شرکت دیگه ای در زمینه انحصاری کنسول دستی با نینتندو مثل یه شوخی میمونه=))

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
دیگه فکر کنم شرکتی که یه بار تو این زمینه شکست سنگینی خورده باشه(نصف DS فروحتن شکست سنگینیه!!!)و بار دوّم یه شکست سنگین تر مطمئنّاً از این زمینه کناره گیری می کنه!!!پولشو که سونی دور نمی ریزه

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دیگه فکر کنم شرکتی که یه بار تو این زمینه شکست سنگینی خورده باشه(نصف DS فروحتن شکست سنگینیه!!!)و بار دوّم یه شکست سنگین تر مطمئنّاً از این زمینه کناره گیری می کنه!!!پولشو که سونی دور نمی ریزه

اولا چه ربطی داشت

دوما خوشت میاد جنجال به پا کنی

سوما نمیدونستم gta یا cod میان 20 میلیون میفروشن برای باقی بازی ها شکست محسوب میشه ؟؟؟؟‌

بعدم همیشه مشکل ما همین بوده ... هر چی چشمامون میبینه ... جوری که بارها دیدم ... یارو فروش 10000 تایی یه چیز 100 دلاری رو خیلی خیلی بهتر از فروش 6000 هزار تایی یه وسیله 250-200 دلاری میدونه ... خوب طبیعیه ... مهم نیست ...

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
اولا چه ربطی داشت

سوما نمیدونستم gta یا cod میان 20 میلیون میفروشن برای باقی بازی ها شکست محسوب میشه ؟؟؟؟‌

بعدم همیشه مشکل ما همین بوده ... هر چی چشمامون میبینه ... جوری که بارها دیدم ... یارو فروش 10000 تایی یه چیز 100 دلاری رو خیلی خیلی بهتر از فروش 6000 هزار تایی یه وسیله 250-200 دلاری میدونه ... خوب طبیعیه ... مهم نیست ...
اوّلاً ربطش به اون دوستی بود که گفت زر میزینه(من عذر میخوام که این کلمه رو بکار بردم) دوّماً راستش آره خوشم میاد:dسوماًبحث فروش کنسول و بازی مقوله جداست.چه بسا سونی فن های محترم مایکروسافت رو به خاطر اختلاف کمتر از 5 میلیون فروش با PS3 متحمل شکست می دونند و .... دیگه 60 میلیون اختلاف شکست سنگین نباشه عجیبه!!!آخریش هم متوجّه نشدم چی گفتی

alcatraz

کاربر سایت
Apr 2, 2010
154
نام
مجتبی
اولا چه ربطی داشت

دوست من یه چیزی وجود داره به نام فروش نرم افزار روی کنسول که سود اصلی رو تامین میکنه! درواقع در برابر سود نرم افزاری ، سود سخت افزار اصلا به حساب نمیاد!!! به خاطر همینه که خیلی از شرکتا روی سخت افزار ضرر میدن چون با سود فروش نرم افزار بیشتر جبران میشه! جریان کنسول های نینتندو هم همینه؛ قیمت کمتر ، فروش بیشتر ، سود بیشتر و تازه با فروش بیشتر فن بیس بیشتری هم پیدا میشه که خودش کلی درآمد زاست:d

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
دوست من یه چیزی وجود داره به نام فروش نرم افزار روی کنسول که سود اصلی رو تامین میکنه! درواقع در برابر سود نرم افزاری ، سود سخت افزار اصلا به حساب نمیاد!!! به خاطر همینه که خیلی از شرکتا روی سخت افزار ضرر میدن چون با سود فروش نرم افزار بیشتر جبران میشه! جریان کنسول های نینتندو هم همینه؛ قیمت کمتر ، فروش بیشتر ، سود بیشتر و تازه با فروش بیشتر فن بیس بیشتری هم پیدا میشه که خودش کلی درآمد زاست:d

اتفاقا میخواستم اشاره کنم یه فروش نرم افراری ولی مبحث بحث ما سخت افزار بود ... و مثلما فروش بیشتر کنسول سود خیلی بیشتر نرم افزار رو به همراه داره ...

البته در همین جا هم نوع و سطح و قیمت بازی ها هم اهمیت داره ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر