Ninja Gaiden Sigma 2 | Trophies Guide

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
درود به دوستان
پیش از اینکه فکتون به زمین اصابت کنه به اون دسته از دوستانی که نمی خواهند کمتر از دو ماه برای گرفتن تروفی پلاتینیوم وقت بگذارند خواهشمندم که به خوندن نپردازند.....:biggrin1:

راستش من بازی رو 6 روز پیش گرفتم و با اینکه تروفی هارو به نصف هم نرسوندم دارم دیوانه میشم از صبح تا شب پای دستگاهم......و از رویی دلم میخواد مسئولان تیم نینجا رو تکه تکه کنم چرا که برای وقت گیرترین و شاید سخت ترین تروفی های تاریخ پی اس 3 آقایان حتی تروفی طلا هم در نظر نگرفته و به نقره و برنز اکتفا کردند.....یعنی خودت رو میکشی(به صورتی که تابه حال نکشتی و تازه لولت یکم میره بالا!)

بریم سر اصل مطلب

Bronze Trophies
fnraq8.png
[/IMG]

Learned The Reverse Wind
Learned The Furious Wind
Learned Shadowless Footsteps
Learned The Flying Swallow
Learned The Flying Bird Flip
Learned The Obliteration Technique
Learned to The Counter Attack
Learned The Invisible Path

این چندتا تروفی اینقدر گرفتنشون ساده است که اول بازی وقتی هی تروفی میگیرید شاد میشید و میگید چه باحال!!!!ولی بعد موقع عذا هم می بینمتون
راستش این تروفی ها خیلی ساده بدست میاد یعنی وقتی که scroll مربوط به این تکنیک هارو که اجراش از یه پرش ساده هم آسون تره بدست میارید یه نگاه کوچولو بندازید و اون حرکت رو یک بار انجام بدید باور کنید خیلی ساده است اصلا احتیاجی نداره بگم تک تک رو چجوری باید انجام بدید

fnraq8.png
[/IMG]
Learned The Ultimate Technique
این تروفی رو هم باید بعد از بدست آوردن scroll مربوط بهش بدست بیارید بصورتی که با هر سلاحی دکمه مثلث رو نگه دارید و ضربتون رو شارژ کنید و بعد ولش بدید تو صورت دشمن هم حرکت قشنگ و بدرد بخوریه و هم یه تروفی مفتی داره

fnraq8.png
[/IMG]
Learned The Ultimate Guidance
این تروفی هم دقیقا مربوط به همون حرکت بالاست فقط فرقش اینه که وقتی میتونید این رو انجام بدید که Orb ها در آسمون معلق باشند وقتی یه دشمن رو کشتید قبل اینکه Orb برسه دستتون مثلث رو نگه دارید تا جابه جا شارژ شید و بعد ولش کنید تا این تروفی رو بگیرید

fnraq8.png
[/IMG]
Learned The Izuna Drop
این حرکت در اول کار یکم سخت به نظر میرسه ولی هم آسونه هم پرفایده دشمن های پر رویی که با ضربات عادی دیر میمیرند رو با این بکشید خیلی ساده است
دکمه مربع بدون جهت دادن به آنالوگ مثلث مربع مربع مربع و بعد مثلث یه بار که تکنیک رو اجرا کنید دستتون بهش عادت میکنه ولی اینی که من گفتن فقط متعلق به Dragon Blade هستش و برای بعضی سلاح ها فرق میکنه که در scroll نحوه همشون ذکر شده

fnraq8.png
[/IMG]
Learned The Guillotine Throw
اینهم تروفی ساده ای هستش ولی یکم دقت میخواد
به این صورت:به سمت دشمن می پرید و وقتی بالای سرش هستید دکمه های X و مربع رو همزمان میزنید که دشمن رو به دیوار پرت کنه!البته این حرکت فقط برای تروفی هستش اونقدر بهش احتیاج پیدا نمی کنید

fnraq8.png
[/IMG]
Learned The Art of Inferno
Learned The Art of Wind Blades
Learned The Art of Flame Phoenix
Learned The Art of Piercing Void

اینها هم تروفی های ساده ای هستن هروقت این Ninpo هارو بدست آوردید برای دفعه اول با مثلث و دایره ازشون استفاده کنید و تروفی مربوط بهشون رو بگیرید

fnraq8.png
[/IMG]
Feat of a Hundred Slashes
برای این تروفی باید یک کومبو 100 حرکته بدون خوردن یه ضربه انجام بدید که شاید یکم سخت به نظر برسه ولی اگر توی Team mission ها این حرکت رو انجام بدید ساده تر هستش چرا که کمبو های Partner تون هم حساب میشه بهترین سلاح برای اینکار Falcon’s Talons هستش

fnraq8.png
[/IMG]
Feat of a Thousand Obliterations

1000 نفر رو با تکنیک مربوطه بکشید یعنی وقتی یه قسمت از بدنشون قطع شد از مثلث استفاده کنید تا Finisher رو روی دشمن ها اجرا کنه اگر به اندازه کافی از تکنیک مورد نظر استفاده کنید با یکبار بازی شاید تموم بهش ولی من دوبار بازی رو رفتم تا تروفی رو گرفتم

fnraq8.png
[/IMG]
Feat of Ultimate Destruction
همون تکنیکی که باید مثلث رو نگه میداشتین یادتون میاد به وسیله اون 1000 نفر رو بکشید برای گرفتن این معمولا بیشتر از یه بار باید بازی رو برید

fnraq8.png
[/IMG]
Izuna Drop Master
1000 نفر رو با تکنیک مربوطه بکشید اینم میتونید با یه بار بازی بگیرید

fnraq8.png
[/IMG]
Guillotine Throw Master
1000 بار این تکنیک رو انجام بدید بازهم بیشتر از یکبار بازی نیازه چون اجرای این تکنیک وقت گیره و دقت میخواد

fnraq8.png
[/IMG]
Dragon Sword Master
Falcon’s Talons Master
Dual Katana Master
Kusari-Gama Master
Eclipse Scythe Master
Tonfa Master
Vigoorian Flail Master
Enma’s Fang Master

با هرکدوم از این سلاح ها 1000 نفر رو بکشید من با 3بار تموم کردن بازی و تموم کردن Team mission ها هنوز چهارتا رو نگرفتم اینه که میگم میخوام مسئولان تیم نینجا رو تکه تکه کنم

fnraq8.png
[/IMG]
Ultimate Ninpo Master

در Team mission ها همراه با هم تیمیتون نینپو هارو همزمان اجرا کنید برای گرفتن این تروفی به 100 عدد از اینا احتیاج دارید بهترین راه اینه که با CPU هم تیمی شید و بازی کنید چرا که هر دفعه شما نینپو رو اجرا میکنید اون هم همین کار رو میکنه!

fnraq8.png
[/IMG]
Rescued 100 ninja

در Team mission ها 100 بار یارتون که مرده رو Resurect کنید(یعنی برید بالای سرش دایره رو بزنید):biggrin1:

Golden Trophies

9r3sr5.png
[/IMG]
All missions successfully completed

بعد از یکبار تموم کردن بازی یک مود جدید باز میشه که تمام مراحل بازی بصورت Challenge میاد این مود رو به کل تموم کنید

و اما کابوس اصلی که اشک من بیچاره رو در آورده

Hidden trophies

fnraq8.png
[/IMG]
Completed Chapter 1
Completed Chapter 4
Completed Chapter 7
Completed Chapter 10
Completed Chapter 13

اینا که دیگه مشخصند ولی اگر همینم متوجه نمیشید به این صورت هست که بعد از تموم کردن مراحل 1 .4 .7.20.13 این تروفی هارو میگیرید که برنز هستن

2gu0bol.png
[/IMG]
Clear the game on THE ACOLYTE

روی ساده ترین درجه سختی بازی رو تموم کنید این نقره هستش

2gu0bol.png
[/IMG]
Clear the game on THE WARRIOR

روی درجه نرمال بازی رو تموم کنید اینهم نقره هستش(و نه چندان آسون)

2gu0bol.png
[/IMG]
Clear the game on THE MENTOR

روی حالت سخت بازی رو تموم کنید(برای باز کردن حالت سخت باید بازی رو روی حالت نرمال تموم کنید)این تروفی نقره هستش و با توجه به درجه سختی بازی من میگم باید میکردنش طلا!!!!تازه طلا کم هم هستش!باور کنید!!!

2gu0bol.png
[/IMG]
Clear the game on THE MASTER NINJA

روی حالت فرا سخت بازی رو تموم کنید!(برای بازکردن حالت فراسخت باید حالت سخت رو تموم کنید)بله شک نکنید اینهم نقره هستش!و اینهم بدونید که در این مود گریه خود Ryu هم درمیاد چون واقعا فراسخت هستش و هفته ها برای تموم شدن وقت میخواد.من تازه شروع کردم نمی دونم کی تموم بشه!!!!!!برای اینکار اگر تروفی پلاتینیوم هم میگذاشتن کم بود!!!

2gu0bol.png
[/IMG]
Ayane Mastered
با شخصیت Ayane به تعداد 1000 آدم بکشید!تروفی نقره و نه چندان پرت و پلا

2gu0bol.png
[/IMG]
Momiji Mastered
با شخصیت Momiji به تعداد 1000 آدم بکشید!تروفی نقره

2gu0bol.png
[/IMG]
Rachel Mastered
با شخصیت Rachel به تعداد 1000 آدم بکشید!تروفی نقره

2gu0bol.png
[/IMG]
Master Of the Path of the Acolyte

در Chapter Challenge ها در تمام مراحل حالت سختی آسان(جون عمشون) رنک Master Ninja رو بدست بیارید.تروفی نقره

2gu0bol.png
[/IMG]
Master Of the Path of the Warrior

در Chapter Challenge ها در تمام مراحل حالت سختی نرمال رنک Master Ninja رو بدست بیارید.تروفی نقره

2gu0bol.png
[/IMG]
Master Of the path of the Mentor

در Chapter Challenge ها در تمام مراحل حالت سختی سخت رنک Master Ninja رو بدست بیارید.تروفی نقره

2gu0bol.png
[/IMG]
Master Of the path of the Master Ninja

در Chapter Challenge ها در تمام مراحل حالت سختی فرا سخت رنک Master Ninja رو بدست بیارید.تروفی نقره(به ساده ترین حالت بگم من در بهترین Perfomance خودم در مرحله یک این حالت امتیاز Warrior آوردم):biggrin1:

2yttkro.png
[/IMG]
Master Of The Hidden Arts
تمام تروفی هارو بگیرید تا تروفی پلاتینیوم که از نگر من به جای یه دونه باید سه چهار تا میبود رو بدست بیارید

اگر کسی بتونه این بازی رو پلاتینیوم کنه واقعا دست مریزاد داره برای پلاتینیوم کردن این بازی شما حداقل باید بازی رو 7 بار اونهم رو حالت سختی های ترسناکی مثل Mentor و Master Ninja تموم کنید!تعجب نمی کردم اگر این بازی بجای 1 تروفی طلا 12 یا 13 تا داشت!چون واقعا بدست آوردن تک تک این تروفی ها بهترین گیمر هارو می طلبه........من شاید در چند روز آینده بیخیال بدست آوردن پلاتینیوم بشم!باور کنید!

پیروز و سربلند باشید
بدرود

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
با تشکر از زحمت شما ، ولی طبق قوانین جدید حتما باید عکس Trophy ها رو هم قرار بدید .
لطفا عکسها رو اضافه کنید ...

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سه هفته هست که افتادم به جونش و بالاخره تونستم پلانتیوم رو بگیرم شدش 13 تا !!!

ممنون از زحمات و راهنمایی های شما.
اگر میشه یه کاری کن من بتونم Trophy های شما رو ببینم ، چون با 13 تا پلاتینیوم افتخاری هستی برای ایران !
ID تون رو که ADD می کنیم ، میگه اصلا همچین ID وجود نداره ، تو پروفایلت که یه کاری کردی تروفیات نمایش داده نشه .
خلاصه یه کاری بکن ما چشممون به جمال تروفی ها مبارک روشن بشه .
ممنون :smile:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آریو واقعا دمت گرم. این بازی رو توی Xbox هم کسی نتونسته بود کامل کنه و 1000 تایی کنه(البته منظورم دور و بری های خودم هست) هیچکی بیشتر از 900 تا نتونسته بود بره. فقط کاشکی میشد یکی تو رو Add کنه تا Trophyهایی رو که از تابستون تا حالا گرفتی ببینیم

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سه هفته هست که افتادم به جونش و بالاخره تونستم پلانتیوم رو بگیرم شدش 13 تا !!!

ممنون از زحمات و راهنمایی های شما.

قصد بی احترامی ندارم.... PSN ID خودت رو بده ADD کنیم ... جریان جالب شد...

اگر میشه یه کاری کن من بتونم Trophy های شما رو ببینم ، چون با 13 تا پلاتینیوم افتخاری هستی برای ایران !
ID تون رو که ADD می کنیم ، میگه اصلا همچین ID وجود نداره ، تو پروفایلت که یه کاری کردی تروفیات نمایش داده نشه .
خلاصه یه کاری بکن ما چشممون به جمال تروفی ها مبارک روشن بشه .
ممنون :smile:

جریان جالب شد... :biggrin1: آره میگه کاربریش درست نیست ...lol

آریو واقعا دمت گرم. این بازی رو توی Xbox هم کسی نتونسته بود کامل کنه و 1000 تایی کنه(البته منظورم دور و بری های خودم هست) هیچکی بیشتر از 900 تا نتونسته بود بره. فقط کاشکی میشد یکی تو رو Add کنه تا Trophyهایی رو که از تابستون تا حالا گرفتی ببینیم

قضیه بو داره برهان تو به چی تبریک میگی ؟ :d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
عجب حوصله ای داشتیا آقا من وسط راه بیخیال شدم دیگه اصلا وقتم رو تلف هم نکردم با اینکه میخواستم پلاتینیوم کنم بازی رو دیدم ارزش نداره دخل خودت رو بیاری واسه سه چهار تا تروفی نقره و یه دونه طلا.....دیگه Uncharted 2 هم اومد بکل کل کار و زندگیو بقیه بازیا یادم رفته:cheesygri

من یه رفیق احمق ژاپنی دارم....این تو همون هفته اول بازی رو پلاتینیوم کرد!!!هه هه همون هم لیست تروفی های مخفی بازی رو بهم داد......

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
بله درسته سخته ولی خب اگه یکی همین یکی رو پلاتینیوم کنه کلاسش خیلی بالاتره تا بری یه 10 تا بازی مثل ترمیناتور و اینا رو پلاتینیوم کنی.من هم خیلی عشق پلاتینیوم کردنم.تا الان هم 11 تا پلاتینیوم دارم که اگه خدا بخواد داره میشه 14 تا.میخوام این نینجا گیدن هم پلاتینیوم بکنم.هر کی اینو پلات کنه واقعا خودشو نشون میده!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
فعلا دستگام كنارم نىست و چراغ زرد زد( ىادم رفته بود خاموشش كنم)
چى داره بو دار مىشه ؟
مگه مرض دارم بىام اىنجا دروغ بگم كه پلانتىوم رو گرفتم؟
psn id رو هم نمىدونم كه چرا نمىتونىن add كنىن.

اینجا تشریف ببرید :
۱ ) http://www.us.playstation.com/
۲ ) اینور <<< LOG IN رو بزن ....
۳ ) USER/PW رو وارد کن ...
۴ ) روی My Profile کلیک کن ...
۵ ) بعد Trophy رو انتخاب کن

ی عکس بگیر از صفحه بده ... اون موقع معلوم میشه كه .... :smile:

Otherwise cut the nonsense

مگه مرض دارم بىام اىنجا دروغ بگم كه پلانتىوم رو گرفتم؟
معلوم میشه :smile:

فعلا كه کنسول شما چراغ زرد داد. .. امیدوارم اینبار خودت چراغ زرد ندی

-----

دلیل ADD نشدن هم اینه :

ROFL

آخرین ویرایش:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
کلا با این وضعیتت ادامه ندی بهتره پسر جان .
من نمیدونم تو چطور تابستون PS3 گرفتی ، 13 سالت هست ، تا الان 13 تا پلاتینیوم گرفتی ، اونم چه بازیی Ninja Gaiden Sigma .
کلا تو این که حرفات و Trophy هات دروغه شکی ندارم ، خیلی وقته هم اینو میدونم . از اون موقع که یه هفته بعد از اینکه FIFA 10 اومد گفتی Platinum رو گرفتم در حالی که اصلا همچین چیزی ممکن نیست .
بیشتر از این خودتو کوچیک نکن ، از این به بعد هم توی تاپیک های راه نرو بگو Platinum این رو هم گرفتم ، خوب ؟

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
آقایون بیخیال شید این یه چیزی گفت حالا راست یا دروغش رو کاری ندارم ولی اصلا مهمه اگر گرفته باشه یا نه؟......
خدمت اون دوستمون هم بگم:رفیق اگر ادعایی میکنی سعی در اثباتش داشته باش که بچه ها اینجوری باهات برخورد نکنن

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
دوستان من دیگه با پلات کردن NGS یک قدم بیشتر فاصله ندارم! :D

الان فقط Rachel Mastered و Feat of Ultimate Destruction مونده!

البته اولیش خیلی راحته اما من نمیدونم چرا اصلا نمیتونم این ریچل رو تحمل کنم! اصلا دست و دلم نمیره باهاش بازی کنم!

دومی هم که وحشتناکه! توی TM ها و درجات سختی بالا که اصلا فرصت این حرکات نیست، فقط باید توی درجه آسون این تکنینک رو اجرا کنی که انم یعنی باید صد بار بازی رو تموم کنی! یکی بیاد جای من این دو تا تروفی رو بگیره! :D

راستی این رفیقمون که توی سه هفته پلات کرده نابغه هست یا من که 7 8 ماهه الافش هستم زیادی اسگلم؟ :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بهداد جان عمرا عسیسم! :D

داغی نمیگری چی داری میگی! :D برای اینکه NGSII رو پلا کنی باید حداقل روی 4 درجه سختی بازی رو تموم کنی که عملا تموم کردن بازی روی درجه Master Ninja بدون هیچ شوخی کار هر کسی نیست و من حاضرم سر همه چیزم شرط ببندم توی ایران 10 نفر هم واقعا NGSII رو روی MN نتونستن تموم کنن!

باید 30 40 تا Mission سخت رو با تمام مدال هاش تموم کنی که یعنی هر کدوم رو باید در بهرین حالت 4 بار بری. البته با توجه به اینکه گرفتن رنک های مثلا MN فوق العاده سخته فارسی ترش این هست که باید هر Mission رو 30 40 بار بازی کنی! :D

باید تقریبا 10 هزار نفر رو بکشی! 5 6 هزار تا تکنیک اجرا کنی و در نهایت خودت رو بکشی! :D

به فرض اینکه همه اینکارها رو هم بتونی بکنی و باز هم به فرض اینکه اصلا شب و روز نخوابی و پای کنسول بازی باید بالای یک هفته یک کله بازی کنی! :D شاید گرفتن اکثر تروفی های بازی فقط وقت گیر باشه (که همینطور هم هست چون کشتن به تنهایی کار نداره اما وقتی قرار باشه 10 هزار نفر رو بکشی قضیه یکم فرق میکنه!) اما واقعا تموم کردنب ازی رو درجه سختی Master Ninja واقعا کار هر کسی نیست و برای تموم کردن بازی فقط روی همین درجه سختی حداقل باید 2 تا 3 هفته بشینی بازی کنی! :D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
من رو درجه استاد نینجا الان چپتر قلب تاریکی هستم! :d اون کرمه کاری کرده دارم تک تک موهام میکنم, نمیشه کشتش، راه کاری چیزی ندارید دوستان ؟! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر