Ninja Gaiden 3 آسان تر خواهد بود

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
ng3.jpg

Yosuke Hayashiرئیس Team Ninja به EG اعلام کرد :Ninja Gaiden 3 آسان تر از نسخه های قبلی این سری خواهد بود.!

او افزود: یکی از اهداف بزرگ این بازی بهترین بازی اکشن 3D در حال حاضر بودن است سپس ارائه هیجان است اما نه از راه دشواری زیاد این مورد تنها یکی از عناصر است و مهم تر داشتن هیجان از طریق مبارزه با Boss های هیجان انگیز است و این چیزی است که مورد نیاز ماست

هنگامی که از او سوال شد نسخه جدید از دو عنوان قبلی اسان تر و یا سخت تر خواهد بود او پاسخ داد:آسان نیست اما این امکان رو خواهد داشت تا افراد بیشتری بازی کنند و به آن دسترسی داشته باشند ما نمیخواهیم بازی را به گونه ای طراحی کنیم که فقط افراد ماهر قادر به تجربه کردن آن باشند.

هنوز پلتفرم هایی که بازی بر روی آنها عرضه خواهد شد و همچنین تاریخ عرضه ای برای بازی اعلام نشده است.

منبع

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
نه دیگه ، من رو ایکس باکس ، مستر تمومش کردم ...
البته رو 360 هم دارمش که خیلی خوش گرافیک (!) ـتر از روی XBOX اجرا میشه :D ...
سیگماش هم که جای خود داره ...
پ.ن : حیف که تروفی نداره :D
البته از همه نظر شبیه شوخی بود.
بخصوص تو طراحی مرحله :D ...
باس بوق میزد جلو بلک :D ... من نمیدونم استاد تو این 2 ، 3 سال چش شده بود ؟:(
از بلک رسید به NG II ...
البته بنظرم NG II هم بازی متنوع و خوبی بود ، اما وقتی با NGB مقایسه کنیم ... ! همون جوکی میشه که تو میگی :D ..
به یاد بهترین H&S تاریخ :D ...
پ.ن : این جمله آخری شدیدا فشار میاره ـها :D ...

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
نه دیگه ، من رو ایکس باکس ، مستر تمومش کردم ...
البته رو 360 هم دارمش که خیلی خوش گرافیک (!) ـتر از روی XBOX اجرا میشه :D ...
سیگماش هم که جای خود داره ...
پ.ن : حیف که تروفی نداره :D
ایول:dمن تازه 360 خریده بودم-رفتم گفتم بازی شمشیری چی داری-یا رو هم بهم اینو داد.گفت بهترین بازی دنیا.واقعا راست میگفت.بلک بهترین بازی دنیا بود:x:(رو مستر هم موهام سفید شد تا تموم شد.انصافا نینجا گایدن 2 از نظر سختی جلوی بلک شبیه شوخی بود.البته از همه نظر شبیه شوخی بود.
بخصوص تو طراحی مرحله :biggrin1: ...
باس بوق میزد جلو بلک :biggrin1: ... من نمیدونم استاد تو این 2 ، 3 سال چش شده بود ؟:(
از بلک رسید به NG II ...
البته بنظرم NG II هم بازی متنوع و خوبی بود ، اما وقتی با NGB مقایسه کنیم ... ! همون جوکی میشه که تو میگی :biggrin1: ..
به یاد بهترین H&S تاریخ :biggrin1: ...
پ.ن : این جمله آخری شدیدا فشار میاره ـها :biggrin1: ...
روزی که داداشم با ng2 اومد تو خونه داشتم بال در میاوردم:dانصافا هم عالی بود.یه 10-11 باری هم تمومش کردم.ولی بلک خیلی قویتر بود.اون اژدها رو یادته؟خیلی سخت بود:((
یا خواهر رچل رو یادته؟بدمصب روانی کرده بود منو:(:((همون زن بنفشه.تمام باسهای-کل بازیهای دنیا جلوی این یارو هیچی نبودن.خیلی سخت بود.
مگه از جونت سیر شدی کیوان.نگو برادر من.نگو:d:d

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,702
نام
امیر
امیدوارم منظورش این نباشه که بازی کلآ آسون شده مثلآ فقط یه مود آسونتر هم اضافه کرده باشن که نوب ها هم بتونن بازی کنن!
سخت بودن بازی شما رو مجبور به استفاده ی درست از کمبوها میکنه و سرعت عمل شما رو بالا میبره! این ویژگی هست که NGرو در بین بقیه HnSها ممتاز میکنه!
کسانی که از Ninja Gaidenبه خاطر سختی نفرت دارن دوست دارن بازی های جدید مثل Byonetta بازی کنن که حتی در مود Hardهم با زدن XوYپشت سر هم(بدون پیروی از یک الگوی خاص) همه ی دشمنان لت و پار میشن!

فقط امیدوارم شاهکار(!) NGSIIرو تکرار نکنن! که به شخصه از TNمتنفر میشم!

نوب و بوب جناس هستن اینجا :D
ایول باحال بود ... :D

نه بابا !!!
2192636511_small_1.jpg

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=33

تاپیک رو اشتباه اومدی!!!=))

من آدم راز داری هستم عکس رفقا رو نمیذارم

عکس رفقا.......

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mojtaba

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بازی واسه noobهاست، پروفشنال‌ها هم به خاطر boobهاش بازی میکنند. هر دو گروه هم مشعوف.
دیگه مشکل چیه؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
به نظر من نبايد كله بازي رو اسان كنند فقط يه گزينه به در جات سختي بازي اضافه كنند مثلا درجه ما فوقه ايزي كه بعضي از كساني كه عادت كردن به بازيهايه بكش برو جلو زيره 5ساعت بازي تمام كنند بعد بگن سكسك بعدي
نينجا گايدن به نظر من تنها بازي بود كه بايد روش وقت ميزاشتي و بايد هر حركتيو بجاش بزني تا بتوني بري جلو البته من مثله دوستان رويه اخرين درجات بازيش نكرديم اما خب رويه حالتيم كه بازي ميكردم برام سخت بود واقعا
وقتي ngs2 امد گرفتمش بازيش كردم بيشتر از اينكه شاكي بشم چرا بازي اسانتر شده اعصابم خورد شد چرا سانسورش كردن اصلا ديگه بازي بهت حال نميداد تويه ng2 طرف تيكه تيكه ميشد خون ميريخت با نوشته قرمز ضربات مينوشت اما تو سيگما2 ديگه بدنا تيكه تيكه نميشد بجاي خون هم يه مايع بنفش بود اونم پخش نميشد به هرجايه بدن طرف ميخورد يه زره رنگش بنفش ميشد
نينجا گايدن بايد خشن باشه بايد طرف تيكه تيكه بشه خونش به پاشه رو اسمون خدا كنه قسمت سومش به اين نكته هم توجه كنند

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بازی واسه noobهاست، پروفشنال‌ها هم به خاطر boobهاش بازی میکنند. هر دو گروه هم مشعوف.
دیگه مشکل چیه؟
نوب و بوب جناس هستن اینجا :D
ایول باحال بود ... :D
کسانی که از Ninja Gaidenبه خاطر سختی نفرت دارن دوست دارن بازی های جدید مثل Byonetta بازی کنن که حتی در مود Hardهم با زدن XوYپشت سر هم(بدون پیروی از یک الگوی خاص) همه ی دشمنان لت و پار میشن!
نه بابا !!!
2192636511_small_1.jpg

تاپیک رو اشتباه اومدی!!!=))
من آدم راز داری هستم :) عکس رفقا رو نمیذارم :):):):):):):):):)

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
66015274222525115105.gif

لول امیر جان. loooooooooooooooool!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کنترل سنگین K2 به خاطر عامه پسند شدن گِل گرفتن بهش رفت , NG 3 هم برای عامه پسند شدن آسون شد ! قربانی بعدی ای که قراره برای عموم آزاد بشه کدومه , خدا میدونه !
---------------
مثکه کنترل کرایسیس 2 هم لگ داره برا همین جای خالی کنترل کیلزون رو برای شما تا حدودی پر می کنه . :biggrin1:
کنترل کیلزون فقط رو کیلزون می چسبه :> منم تو کنترل کرایسیس چیزی ندیدم , معمولی بود :d (بی خیال بحث مقایسه با سایر بازیها بشیم بهتره,می دونی که اینجا یه عده منتظرن :d)

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
کنترل سنگین K2 به خاطر عامه پسند شدن گِل گرفتن بهش رفت , NG 3 هم برای عامه پسند شدن آسون شد ! قربانی بعدی ای که قراره برای عموم آزاد بشه کدومه , خدا میدونه !

مثکه کنترل کرایسیس 2 هم لگ داره برا همین جای خالی کنترل کیلزون رو برای شما تا حدودی پر می کنه . :D

==================

من که کلا با بازی های شرقی حال نمی کنم :D اما امیدوارم این دفعه یه دست و رویی به قیافه کاراکترها خصوصا باس هاش بکشن .

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل

مطمئني در مورد Bayonetta ?

بعدش من اين NG2رو رو نرمال رفتم زياد سخت نبود.البته واسه من 70 تا زده Achievement با 1250 گيم اسكور.

البته من موندم شما چطور NG2 رو 1000 تاي كردين(كيوان و يك عده ديگه).

• Like
Reactions: Amir09

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,702
نام
امیر
66015274222525115105.gif

لول امیر جان. loooooooooooooooool!
مثل اینکه منظور من رو در مورد Byonettaبد برداشت کردی Byonettaبازی هست که هر جوری بخوای میتونی تموم کنی هم میتونی انقدر کمبو بزنی (درواقع خلق کنی )که که Rodinبخری و کلایمکس رو آزاد کنی! هم میتونی از راه اول(Button Smashing:d) بازی رو تموم کنی! اما NGفرق میکنه برای Path of Master ninjaعمرآ بتونی حتی با 5کمبو یه چپتر رد کنی. صحبت من هم در مورد Byonettaنبود این یک مثال بود برای اینکه فرق NGبا بقیه مشخص بشه . و ارزش سختیش و علت سختیش معلوم بشه!
اصلآ تاپیک درمورد NGهست و این توضیح رو دادم تا شفاف سازی بشه بهتره بحثByonetta رو تمومش کنید.

مطمئني در مورد Bayonetta ?

بعدش من اين NG2رو رو نرمال رفتم زياد سخت نبود.البته واسه من 70 تا زده Achievement با 1250 گيم اسكور.

البته من موندم شما چطور NG2 رو 1000 تاي كردين(كيوان و يك عده ديگه).
1-بالا توضیح دادم!
2-شما زیاد این بحث 1000کردن NGIIرو جدی نگیر یکی در حالت عادی نبود یه چیزی گفت! راست میگی اصلآ NGIIرو رفتم چک کردم 1250گیم اسکور داره!!!innnfinnnity LOL!!(فلان و یه عده دیگه!)

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
سخت بودن بازی شما رو مجبور به استفاده ی درست از کمبوها میکنه و سرعت عمل شما رو بالا میبره! این ویژگی هست که NGرو در بین بقیه HnSها ممتاز میکنه!
و به همین علت هرکسی طرفش نمیره. متنفرم از اینکه یه روز ببینم بچه های 8-9 ساله درمورد تموم کردم Ninja Gaiden III روی فلان درجه سختی باهم کانورسیشن میکنن (:D) بلائی که سره مجموعه *** اومد.
دیگه از قرار باشه مثل Sigma 2 کودکلیزه بشه، فرقش مثلا با GoW چیه!.

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,132
نام
حسین
شما زیاد این بحث 1000کردن NGIIرو جدی نگیر یکی در حالت عادی نبود یه چیزی گفت! راست میگی اصلآ NGIIرو رفتم چک کردم 1250گیم اسکور داره!!!innnfinnnity LOL!!(فلان و یه عده دیگه!)
آقا جان هزار کردنش اگر طرف هاردکور گیمر باشه سخت نیست.اصلش همون master ninja هست.که بنده هم تمومش کردم.بعد باید با تمام سلاحهات بازی رو یکبار تموم کنی.که بنده چون وقتش رو نداشتم بیخیالش شدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر