Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
راستی یه سوال داشتم تاریخ ریلیز ninja gaiden 2 معلوم نشد؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

سال 2008 اما تاریخ دقیق در کار نیست باید مدت زیادی بگذره تا سازنده با توجه به پیشرفت ساخت بازی و هماهنگی با ناشر تاریخ دقیق رو اعلام کنن

Virgil Sparda

کاربر سایت
Sep 11, 2007
43
نام
محمد
خوشبختانه The Dragon Blade وجود داره:love:.
اسلحه جدیدی که از همین حالا بنده رو جذب کرده، اون وسیله ای که روی دست و پاهاش نصب شده. تو عکسهای 3 و 5 میتونید آثار خون رو روی تیغه های پا ببیند:p.
کمان پیشرفته ای به بازی اضافه شده.
اسلحه داس مانند که دیگه........ :biggrin1:.
قطع شدن اعضای بدن دشمن عالی بنظر میرسه:-".
طبق معمول رنگ بندی در اوج قراره.
جمله ای پیدا نمیکنم که بشه خون رو تو این بازی وصف کرد:love::cheesygri.

اون مال خبرش بود ولی این به بازی اختصاص داره:cheesygri.
اگه اون داس تو دمو هم باشه خیلی خوبه :love::laughing:
ابر داسه​
.کاربردشم درو کردن گندم نیست میشه باهاش آدم درخت یا تیر آهن هم درو کرد​
تصور اینکه به وسیله این داس با یک چرخش 360 درجه ده بیست تا دشمنو درو کنی حتی تو رویا لذت بخشه چه برسه رو 360 اونم با گرافیک عا........لی فقط اگه استخوانوشونم دیده می شد دیگه نکته ای باقی نمی موند.​

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
یادمه سر ماجرای Sigma، گفتم که این سیاست Mirosoft Game Studios و TECMO ـه :biggrin1: ( با کتایون سر این ماجرا کلی حرف زدیم :cheesygri ). انها فقط میخواستن فن های سونی رو که به افتخار انجام دادن سری Ninja gaiden دست پیدا نکرده بودن رو با این شاه کار آشنا کنن ( یعنی یه جورائی معتادشون کنن ) و بعد شماره جدید رو در انحصار XBOX360 نگه دارن. سونی فنهای گرامی که فهمیدن دنیا دست کیه، برای این شاه کار هم که شده میرن و XB360 رو تهیه میکن. حتی تو سایت خودم افرادی رو دیدم که سر همین چندتا عکس نظرشون نسبت به خیلی چیزها عوض شده:p.
پ.ن. حالا بعد از 1 سال و خورده ای به حرف بنده رسیدید;) .
===========================================
اینجا فقط و فقط تاپیک مخصوص Ninja Gaiden هست و بس. خواهشا در این موضوع بحث و تبادل نظر کنم. در مورد Dead or Alive 4 میتونید در تاپیک * بحث و تبادل نظر پیرامون بازی های Xbox360 * مطرح کنید تا با کمال میل جوابتون رو بدم.

===========================================
دوست عزیز Grindelvald&MGS اول باید ورودتون به سایت رو تبریک بگم. خوش امدید. چندتا نکته ست که باید بگم خدمتتون.
1. لطف کنید همه صحبتها رو در یک پست بدید.
2.
مرسی
به جای این روی گذینه تشکر که زیر پست شخص مورد نظر هست کلیک کنید.

پ.ن. امیدوارم دوستهای خوبی برای هم باشیم:p.
============================================
کاربردشم درو کردن گندم نیست میشه باهاش آدم درخت یا تیر آهن هم درو کرد
:laughing::laughing::biggrin1:.
اره. تازه بعضی از هیولاهاش هستن که استخوان هاشون از تیر اهن هم محکم تره :-":biggrin1:.
تصور اینکه به وسیله این داس با یک چرخش 360 درجه ده بیست تا دشمنو درو کنی
واقعا لذت بخشه ولی یه چیزی رو برای دوستانی که تا حالا موفقنشدن این مجموعه رو بازی کنم بگم، بر خلاف چیزی که تصور میکنید و در قیاس با بازی های دیگر ( البته این مقایسه نا عادلانست چون هیچ بازی در این سبک نمیتونه در برابر Ninja Gaiden دوام بیاره;) مثل مقایسه Crysis با بازی های اول شخص دیگه میمونه. خوب معلومه همشون لح میشن :biggrin1: ) این بازی از هوش مصنوعی فوق العاده قوی بهره میبره. حتی با درجه سختی Normal شما دچار مشکل میشید و ار این درجه رو روی Hard یا Very Hard قرار بدید، از حرکات و سرعت عمل و هوش بالای دشمنان تعجیب میکنید:biggrin1:. البته یه درجه سختی وجود داره به اسم Master Ninja که..... ولش کن، اصلا در موردش حرف نزنیم بهتره:biggrin1:.
کلا منظورم اینکه مثل بقیه بازی های دشمن مثل ماست وا نمیسته که شما بکشیش ( تو بعضی از بازی ها دشمن ها فقط برای این کار ساخته شدن :biggrin1:)
حتی تو رویا لذت بخشه چه برسه
باور کن 2 شبه دارم خوابش رو میبینم:cheesygri.
اگه استخوانوشونم دیده می شد دیگه نکته ای باقی نمی موند.
الان هم نکته ای باقی نمونده:) همین که میشه تیکه تیکه شون کرد کافی ( البته جلوه بینهایت زیبای خون رو فراموش نکیند ) دیگه چه برسه به استخوان. خدا رو چه دیدی:biggrin1:.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ببینم گیم پلی از این بازی نیومده؟ خوندم تو Tgs گیم پلی ز یکی از مراحل بازی رو نشون دادن.
حمید جان فعلا که چیزی نیست ولی همون تیزرش یه دنیا ارزش داره ( HD دانلود کن )

Grindelvald&MGS

کاربر سایت
Sep 11, 2007
32
سلام
بچه ها یه سوال به نظرتون اگه 100% Ng2 واسه Ps3 نیاد اون وقت سونی لج نمیکنه و یه بازی خفن واسه Ps3 میسازه اون وقت دل من که ندارم آب میشه:(

civilization2007

کاربر سایت
Aug 10, 2007
78
نام
علی نفری
سلام
بچه ها یه سوال به نظرتون اگه 100% Ng2 واسه Ps3 نیاد اون وقت سونی لج نمیکنه و یه بازی خفن واسه Ps3 میسازه اون وقت دل من که ندارم آب میشه:(
بذار بسازند. مگه مایکروسافت از سونی کم میاره. بازیهای انحصاری مایکروسافت را نگاه کن و با سونی مقایسه کن. مثل BIOSHOCK GEARS OF WAR FORZA MOTOR SPORT2 و............................... حالا بگیم بر فرض محال یه بازی فوق العاده ساخت (که البته عمرا به پای بازیهای ما برسه) مایکروسافت نسخه کاملتر و دوم اون بازی را انحصاری میکند.:laughing::laughing::laughing:
پس بشینید با کنسولتون حال کنید و منتظر باشید که روزی سونی پلی استیشن3 را یک پروژه شکست خورده اعلام کنه. و بازهم منتظر اخبار عجیب و غریب از طرف مایکروسافت باشید . همیشه این جمله را با خودت تکرار کن
:love::love::love::love:ONLY XBOX360:love::love::love::love:

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین

Ninja Gaiden II که %100 واسه PS3 نمیاد . خیالت راحت چون ناشرش این دفه خود مایکرو سافته .

پ.ن : خب سونیم داره GOD of WAR III رو واسه PS3 میسازه .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
Ninja Gaiden II که %100 واسه PS3 نمیاد . خیالت راحت چون ناشرش این دفه خود مایکرو سافته .

حالا خوبه خبرش دیروز پریروز اومد که این تیم فقط واسه 360 بازی میسازه بعد این دوستمون میاد میگه...:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر