Ninja Gaiden Σ 2

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
اتفاقا بازی رو حالت mentor فوق العاده سخت بود مثل همیشه خیلی لذت بخش بود خیلی وقت بود که یه بازی واقعا سخت بازی نکرده بودم راستی من نسخه ntsc uc که ف ی ل ت ر شده نیست رو دارمش اگر کسی خواست می فروشم
کی همچین حرفی رو به شما گفته؟امکان نداره ریجن ها تو بازیشون با هم فرق داشته باشن.این حرف شما خیلی خنده داره:laughing::laughing:
من نسخه پال سیگما2 رو دارم وتمام قطع کردنای بدنشون هست.

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
سهراب جان .. بنده هم همین نظر رو دارم انروز چیزی نگفتم ولی اشتباه میکنی شما عزیزم... منم میگم نسخه حا هیچ فرقی بهم ندارن ... مگه میشه یک نسخه برای فلان جا یکی برا فلان جا !

کی همچین حرفی رو به شما گفته؟امکان نداره ریجن ها تو بازیشون با هم فرق داشته باشن.این حرف شما خیلی خنده داره:laughing::laughing:
من نسخه پال سیگما2 رو دارم وتمام قطع کردنای بدنشون هست.

موافقم

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
سهراب جان .. بنده هم همین نظر رو دارم انروز چیزی نگفتم ولی اشتباه میکنی شما عزیزم... منم میگم نسخه حا هیچ فرقی بهم ندارن ... مگه میشه یک نسخه برای فلان جا یکی برا فلان جا !

موافقم

شرمنده ولی من Sigma 1 رو داشتم نسخه پالش رو و نمی شد اعضای بدن دشمن هارو قطع کرد فکر کردم این یکی هم به همین صورته و چون همه هم مثل من دور و برم رفتن ntsc خریدن مطلع نبودم......
مثل اینکه یه بیست هزار تومن اضافه پول دادم واسه بازی!!!!!!!:-":((

mohsensfr

کاربر سایت
Nov 10, 2007
82
اقا جریان این costume سفید برای hayabusa چیه؟انگار یه کد از سایت gamestop میگیرن و اونو توبازی میزنن و اون costume آزاد میشه.از دوستان خواهش میکنم هرکی این کد رو پیدا کرد یا اطلاعاتی درمورد اون داره به ما هم بگه. قربونتون

Deathmachine

کاربر سایت
May 13, 2008
67
نام
Hamed
اقا جریان این costume سفید برای hayabusa چیه؟انگار یه کد از سایت gamestop میگیرن و اونو توبازی میزنن و اون costume آزاد میشه.از دوستان خواهش میکنم هرکی این کد رو پیدا کرد یا اطلاعاتی درمورد اون داره به ما هم بگه. قربونتون

آره کسی خبر نداره؟

Deathmachine

کاربر سایت
May 13, 2008
67
نام
Hamed
من بازیش رو گرفتم ... خون هم یکم داره ... وقتی دشمن ها رو میزنی یه دود رنگی قشنگ (واقعا هم قشنگه) میاد بیرون ... :biggrin1:

چندروز دیگه بعد از اینکه U2 رو تموم کردم اینو میشینم ...

یک موضوع كه Itagaki فراموش کرده بود خط داستانی بعضی رو قوی کنه كه هیچی از داستان نداشت .. یعنی هیچ داستانی نداشت ... یک نینجا بود كه میرفت میکشت !!!!!!! همین.. اما تو این اول بازی كه نصب میشه داستان بازی رو میگه ... من ۱۰ دقیقه بازی کردم ... ولی داستان بازی جالب هست ...

-----------

چقد گیر میدید شما ها به ان ۳ تا دخترا :biggrin1:... تارزان كه نبودید چند سال فقط گوریل دیده باشید بعد یه دختر دیده باشید ...كه اینطوری میگید .. :biggrin1:

موافقم اگه کسی دنباله خونه فیلمه Saw یا Frontier رو ببینه حالشو ببره

در مورد دخترام باید بگم انیمیشن 3D یا نقاشی مثله H**tai یه حال دیگه داره :praying:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من از psnدموی بازی رو دان کردم
زیاد بازی نکردم . خون تو بازی خیلی کم شده و با یه رنگ آبی ترکیب شده رنگ خیلی قشنگی هست
در کل میشه گفت ارزش خریدن و بازی کردن رو اره

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود امروز وقت کردم ۱ ساعت بازی کنم ... چون هم نسخه ۳۶۰ رو بازی کردم هم این ...

به نظرم از لحاظ گرافیکی این کمی بهتره. .. تاحالا كه بیشتر خوشم امد... i

اگه چیز جدیدی ... به ذهنم امد اینجا میگم ...

اون آدم های خوشحالی كه گفتن فقط پورت شد هر وقت خریدن نظر بدن ... چون اینطور نیست :smile:

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اون آدم های خوشحالی كه گفتن فقط پورت شد هر وقت خریدن نظر بدن ... چون اینطور نیست
کاملا درسته
من دموی بازی رو بازی کردم
گرافیک بالاتر رفته. در کل من خوشم امد
کاش از خشونت بازی کم نمیکردن

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
کاملا درسته
من دموی بازی رو بازی کردم
گرافیک بالاتر رفته. در کل من خوشم امد
کاش از خشونت بازی کم نمیکردن

دیشب مرحله اول رو تموم کردم .... یادم رفت بگم...

بد از اینکه مرحله اول رو تموم میکنی بخش CO-OP انلاک میشه .... انصافا كه شاهکاره :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر