Ninja Blade برای PC تایید شد!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
سلام

بازی نینجا گایدن جزو تنها بازی های انحصاری سری نینجایی کنسول XBOX360 نبود!

امروز ND Games و From Software سازنده بازی Ninja Blade اعلام نمودند که بازی Ninja Blade برای کامپیوتر های شخصی در ماه دیگه لانچ خواهد شد!

blake_123008_NinjaBlade.jpg

منبع : GAMESPOT

این مطلب رو hitman_ravani نوشته من فقط پست کردم!

Wander

کاربر سایت
خیلی خوبه چون من سر مرحله آخر کنسولم به رحمت خدا رفت.دلمون شاد شد دمه صبحی ممنون:biggrin1:

Captain Mitchell

کاربر سایت
حالا خيلی بازی شاخی هم بود که برای PC هم مياد...NG 2 برای PC ميومد بهتر بود

این ninja blade کارگردانش کجايی بود ? احتمالا يک ريشه ای با سرزمين هندوستان داشت

مرسی امين جون بابت خبر

WILDCAT

کاربر سایت
محمد کجایی ببینی که گفتی بازی مالتی نیست مالتی شد :biggrin1:
بازی نینجایی pc کم داشت که اونم به یاری دوستان شد :biggrin1:
با تشکر از امین :smile:

Wander

کاربر سایت
حالا خيلی بازی شاخی هم بود که برای PC هم مياد...NG 2 برای PC ميومد بهتر بود

این ninja blade کارگردانش کجايی بود ? احتمالا يک ريشه ای با سرزمين هندوستان داشت

مرسی امين جون بابت خبر
هیچی نداشت باس فایت های خفنی داشت که با اون تعداد و تنوع توی هیچ بازیی پیدا نمی شه(به غیر شادو آف کلاسوس)

sm4

کاربر سایت
درود

اقا بسی خوشحال شدیم

نمیدونم چرا ماکرو داره کم کم بازی های انحصاریشو مولتی میکنه:D

Dreadlord

کاربر سایت
به نظر من اصلا بازی خوبی نبود.
کلا دیگه سیاست مایکروسافت این شده که هربازی فروش خوبی رو 360 نداشت بیاره رو PC.

برعکس هم گفتی GEAR و HALO فروشش خوب بود روی PC هم اومد .
نه دقت نکردی.:biggrin1:
گفتم سیاست مایکروسافت این شده. الان نه Halo 3 نه GOW2 نه Fable 2 نه Ninja Gaiden 2 رو PC نیومدند و فعلا هم خبری نیست.

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
در بیابون هم لنگه کفشی غنیمته:biggrin1:
خودم شخصا دیوونه ی این سبکم.ولی چه حیف که واسه PC کم میاد از اینا.
در کل بسی مشعوف شدیم:cheesygri

Cloud Strife

کاربر سایت
به نظر من که اصلا کار جالبی نخواهد شد! اینجور بازی ها وقتی روی کنسول نفروشن دیگه روی PC نمیشه بهشون امیدی داشت....

som-fisher

کاربر سایت
من که واقعا خوشحال شدم بابت این خبر
وقتی که street fighter برای pc اومدم چون جای همچین سبکی خالی بود واقعا بازی با ارزشی برای پی سی بحساب میاد و الانم چون همچین بازی ای که نینجا داشته باشه اومده برای پی سی بازها با ارزشه :love:

stonecold

کاربر سایت
این دیگه چه وضعشه! اصلا درستش نیست. هر چی بازیه داره برای pc میاد.اینکه نشدکه
پس چی میگفتن بازیسازها دیگه علاقه ای به ساخت بازی برای pc ندارن و...

Captain Mitchell

کاربر سایت
هیچی نداشت باس فایت های خفنی داشت که با اون تعداد و تنوع توی هیچ بازیی پیدا نمی شه(به غیر شادو آف کلاسوس)

والا نظر شماست ولی يک سوال دارم :
شما هم NG بازی کردی هم NB بهم بگو :
تنوع يا روش کشتن توی باس ها توی کدوم بازی بيشتر بود ?

حتما بگو که تو کدوم بازی کشتن باس ها مغز تو رو بيشتر مشغول کرد????

تو NB که من بازی کردم ( تو gamer tag ام هنوز هست ) 2/3 مدل حالت توی کشتن باس ها بيشتر نبود ..
يکی اینکه با ان شمشير گنده که داشتی رو زره رو ميزدی که بشکنه يا اینکه چيز های پرت ميکردن بايد به خودشون ميزدی...جز کشتن اون پسره و پدرش

همه باس ها مثل هم بود ... انقد خسته کننده بود بازيش که واقعا ادم حالش بد ميشد
رنگ آميزی مزخرف ... enemy ها با مغز اندازه فندق ( که توی بازی چند مدل enemy بود ? بيشتر از 4/5 مدل?

نه عزيز جان ... این بازی فقط اسمش نينجا بود .. و الی هيچی نداشت ... تنها بازی بود که سر درد ميگرفتم از بازی کردن چون همه مراحل شبيه هم بود..

درضمن چندتا باس هاش هم تکراری باز اومد ( تو NG هم بود ولی فرق داشتن )

انجا هر روش کشتن باس ها فرق داشت ... مرحله فلان با فلان فرق داشت... جز ان مواردی که تکراری بود ..

در کل بازی بزرگی نبود ... حتی ارزش اون 9 ساعت بازی رو نداشت

درضمن پدرمون در امد که هی دکمه X بزن ... حالا Y بزن...

بازی هم باگ داشت ان مرحله تو هوا پيما بود که کرمه رو ميزدی ... بعد ديگه دکمه A نيومد ( همون نور ) که بايد بزنی تا todame (درست نوشتم ?) بکنه نيومده بود :biggrin1: مجبور شدم دوباره از اول ان مرحله رو از checkpoint بازی کنم

کلا بازيش دری وری بود .....يک سری مثلا game developer جمع شدن دور هم همچين چرندی رو ساختن..حيف ان هزينه ای که MS کرد

Wander

کاربر سایت
والا نظر شماست ولی يک سوال دارم :
شما هم NG بازی کردی هم NB بهم بگو :
تنوع يا روش کشتن توی باس ها توی کدوم بازی بيشتر بود ?

حتما بگو که تو کدوم بازی کشتن باس ها مغز تو رو بيشتر مشغول کرد????

تو NB که من بازی کردم ( تو gamer tag ام هنوز هست ) 2/3 مدل حالت توی کشتن باس ها بيشتر نبود ..
يکی اینکه با ان شمشير گنده که داشتی رو زره رو ميزدی که بشکنه يا اینکه چيز های پرت ميکردن بايد به خودشون ميزدی...جز کشتن اون پسره و پدرش

همه باس ها مثل هم بود ... انقد خسته کننده بود بازيش که واقعا ادم حالش بد ميشد
رنگ آميزی مزخرف ... enemy ها با مغز اندازه فندق ( که توی بازی چند مدل enemy بود ? بيشتر از 4/5 مدل?

نه عزيز جان ... این بازی فقط اسمش نينجا بود .. و الی هيچی نداشت ... تنها بازی بود که سر درد ميگرفتم از بازی کردن چون همه مراحل شبيه هم بود..

درضمن چندتا باس هاش هم تکراری باز اومد ( تو NG هم بود ولی فرق داشتن )

انجا هر روش کشتن باس ها فرق داشت ... مرحله فلان با فلان فرق داشت... جز ان مواردی که تکراری بود ..

در کل بازی بزرگی نبود ... حتی ارزش اون 9 ساعت بازی رو نداشت

درضمن پدرمون در امد که هی دکمه X بزن ... حالا Y بزن...

بازی هم باگ داشت ان مرحله تو هوا پيما بود که کرمه رو ميزدی ... بعد ديگه دکمه A نيومد ( همون نور ) که بايد بزنی تا todame (درست نوشتم ?) بکنه نيومده بود مجبور شدم دوباره از اول ان مرحله رو از checkpoint بازی کنم

کلا بازيش دری وری بود .....يک سری مثلا game developer جمع شدن دور هم همچين چرندی رو ساختن..حيف ان هزينه ای که MS کرد
دوست عزیز بعضی بازی ها سلیقه ای هستش و همه خوششون نمیاد.همون مثالی که زدی خداییش(امیدوارم که مورد هجوم واقع نشم) من تمام غول هال رو اینجوری بردم که هر چی بیشتر قاطی پاتی دکمه می زدم و سریع تر پشتک وارو به شکل رندوم می زدم زودتر می مرد:biggrin1:.بعضی اوقات 20 دیقه بهش ور می رفتم ولی آخرم می مردم و بعضی اوقات عرض 30 ثانیه همون غول رو می کشتم:biggrin1:
اصلا غول هاش روش برای کشتن نداشت بلکه هر موقع شانس میووردم غوله عکس العمل خفن نشون نمی داد و تا می خواست بفهمه چه خبره می مرد:biggrin1:
دشمنای معمولیش بعضی اوقات کشتنشون از غول ها هم سخت تر بود!
در کل من ازون بازی متنفرم اسمش رو نیاری بهتره چون بعد از اون همه تعریف که از بچه ها شنیدم واقعا تو زوق می زد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر