Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19
بازی تموم شد و مراحل chapter select به منو اضافه شد
بعد یک پیغام داد میتونید وارد Debug mode شوید ( البته تمام سیو هاتون پاک میشه ) این چی هست ؟

اصلی ترین پایان بازی کدومه و چجوری میتونم ببینمش ؟ چون شنیدم پایان Y پایان اصلی هست ( و شنیدم برای دیدن پایان Y نیاز هست همه سلاح ها رو گرفته باشی و آپدیت کرده باشی ) و اینکه از کجا بفهمم همه سلاح های بازی رو گرفتم ؟ و بعد که رفتم پیش آهنگر و آپدیتشون کرد باید چیکار کنم تا پایان Y رو ببینم ؟

ممنون
دوباره سلام ، وقتی یکی اژ پایانای بازی رو گرفتی میتونی بری تمام تروفی های بازی رو از اون زنه که روی صندلی نشسته و ماسک ماشینا روی سرشه بخری با یکی از گزینه هاش (و البته باید برای اینکار بین ۸۰ تا ۲۰۰تا پول جمع کنی ) میتونی از سیوت بک اپ بگیری تروفی هارو بخری و دوباره سیو رو بریزی انگار که چیزی از دست ندادی البته فکر نکنم ربطی به پایان اخر داشته باشه ، پایان اصلی وقتی دوتا پایان اخرو با چپتر سیلکت دیدید به صفحه عوامل ساخت بازب رسیدید دوتا گزینه میاد یس رو میزنید بعد با عوامل ساخت میجنگید برای پایان اخر که ذکر کردم به اینترنت وصل باشید (پایان e) که میتونید از یوتیوب هم تماشا کنید بعد از دیدن پایان میتونید انتخاب کنید که سیو هاتون پاک بشه با نه که قبول نکنید ، دیباگ روم محیط تمرینی بازی هست میتونید دشمنو به هر لولی میخواید بسازید برید توش هیچ مشکلی نداره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوباره سلام ، وقتی یکی اژ پایانای بازی رو گرفتی میتونی بری تمام تروفی های بازی رو از اون زنه که روی صندلی نشسته و ماسک ماشینا روی سرشه بخری با یکی از گزینه هاش (و البته باید برای اینکار بین ۸۰ تا ۲۰۰تا پول جمع کنی ) میتونی از سیوت بک اپ بگیری تروفی هارو بخری و دوباره سیو رو بریزی انگار که چیزی از دست ندادی البته فکر نکنم ربطی به پایان اخر داشته باشه ، پایان اصلی وقتی دوتا پایان اخرو با چپتر سیلکت دیدید به صفحه عوامل ساخت بازب رسیدید دوتا گزینه میاد یس رو میزنید بعد با عوامل ساخت میجنگید برای پایان اخر که ذکر کردم به اینترنت وصل باشید (پایان e) که میتونید از یوتیوب هم تماشا کنید بعد از دیدن پایان میتونید انتخاب کنید که سیو هاتون پاک بشه با نه که قبول نکنید ، دیباگ روم محیط تمرینی بازی هست میتونید دشمنو به هر لولی میخواید بسازید برید توش هیچ مشکلی نداره
ارادتمندم
زنه روی صندلی ؟ من چرا بعد 68 ساعت بازی این رو ندیدم ؟ کجا هست ؟
با عوامل سازنده بازی منظورتون همون جایی هست که مثل بازی های آتاری میشه ...اونجا رو خیلی رفتم جلو ولی بازم تهش اتفاق خاصی نیوفتاد !!! ( پس چرا برای پایان Y نیاز به خرید همه اسله های آپگرید شده هست وقتی استفاده ای نداره ؟ )

• Like
Reactions: Red_Grantorino

Red_Grantorino

کاربر سایت
Oct 16, 2017
19
ارادتمندم
زنه روی صندلی ؟ من چرا بعد 68 ساعت بازی این رو ندیدم ؟ کجا هست ؟
با عوامل سازنده بازی منظورتون همون جایی هست که مثل بازی های آتاری میشه ...اونجا رو خیلی رفتم جلو ولی بازم تهش اتفاق خاصی نیوفتاد !!! ( پس چرا برای پایان Y نیاز به خرید همه اسله های آپگرید شده هست وقتی استفاده ای نداره ؟ )
داخل resistance camp همون ورودیش یه زن با ماسک ماشینا نشسته میری پیش اون یه گزینه هست نوشته you-know-what". اونو بزنی میتون تروفی های بازی رو بخری ، (حالا امتحان کن بیا برامون تعریف کن :D چون من تروفی هارو اونجا ازاد کردم بعدشم رفتم پایان اخرو دیدم بدونه اینکه اسلحه ای رو اپگرید کنم :D

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
داخل resistance camp همون ورودیش یه زن با ماسک ماشینا نشسته میری پیش اون یه گزینه هست نوشته you-know-what". اونو بزنی میتون تروفی های بازی رو بخری ، (حالا امتحان کن بیا برامون تعریف کن :D چون من تروفی هارو اونجا ازاد کردم بعدشم رفتم پایان اخرو دیدم بدونه اینکه اسلحه ای رو اپگرید کنم :D
ممنون از راهنماییت
من همه رو گرفتم اما هنوز تروفی ها 100 درصد نشده و 91 درصد هست !!! دلیلیش چیه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
الان من نگرفتم دقیقا کدوم پایان اصلی ترینه ؟؟ E ؟
تا اینجا فعلا پایان A , G رو رفتم
در واقع آخرين پايان بازي E هست
B رو ميگيريد بين c و d هم يكيشو ميگيريد بعدش با چپتر سلكت اون يكيو
ممنون از راهنماییت
من همه رو گرفتم اما هنوز تروفی ها 100 درصد نشده و 91 درصد هست !!! دلیلیش چیه ؟
احتمالا يا پايان E رو نداريد يا c و d
پايان y هم بخاطر اينكه مربوط به يكي از باس فايت هاي مخفي بازيه به اپگريد كامل تمام سلاح ها نياز داره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
در واقع آخرين پايان بازي E هست
B رو ميگيريد بين c و d هم يكيشو ميگيريد بعدش با چپتر سلكت اون يكيو

احتمالا يا پايان E رو نداريد يا c و d
پايان y هم بخاطر اينكه مربوط به يكي از باس فايت هاي مخفي بازيه به اپگريد كامل تمام سلاح ها نياز داره
ممنون میشم یکم توضیح بدید که چجوری میتونم همه اسلحه ها رو بگیرم یا بفهمم همه رو گرفتم یا نه ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
ممنون میشم یکم توضیح بدید که چجوری میتونم همه اسلحه ها رو بگیرم یا بفهمم همه رو گرفتم یا نه ؟
اون اندینگ برای پلات اجباری نیست میتونید بخریدش ولی اگه برای باس فایت میخواید توی نت سرچ کنید آموزش گرفتن تمام سلاح های بازی هست فکر کنم تو منوی بازی هم بگردید یه قسمت زده چند درصد از سلاح هارو گرفتید
اگه باس های مخفیو نزدید یه باس خرگوش هم هست

• Like

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اون اندینگ برای پلات اجباری نیست میتونید بخریدش ولی اگه برای باس فایت میخواید توی نت سرچ کنید آموزش گرفتن تمام سلاح های بازی هست فکر کنم تو منوی بازی هم بگردید یه قسمت زده چند درصد از سلاح هارو گرفتید
اگه باس های مخفیو نزدید یه باس خرگوش هم هست
سلام دوست عزیز
باس خرگوش رو زدم اتفاقا ( همون که مجسمه هست باید اینقدر بزنیش تا حرکت کنه )
خوب عجیبه که روی 91 درصد مونده و پلات نشده
هرچی بود خریدم ...دلیلش چی میتونه باشه ؟؟

آخرین ویرایش:

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
434
1- اون قسمتی که اون دو تا خواهر گیت رو باز میکنن تا 9s وارد شه انتخاب اینکه بمیرن یا زنده بمونن توی روند داستانی تاثیر داره ؟ و کدوم رو انتخاب کنم بهتره ؟
2- قسمتی که 9s و A2 با هم مبارزه میکنن کدوم رو انتخاب کنم بهتر هست ؟
3- مهمترین جای بازی که باید سیو کنم تا برای اندینگ ها بتونم از اونجا شروع کنم کجا هست ؟
ممنون
پ.ن : شاید براتون عجیب باشه اما من بشدت محو این بازی شدم و دلم نمیاد تمومش کنم تا الان 66 ساعت بازی کردم و لولم به 86 رسیده ... البته برای بازی کردن مراحل DLC به لول 90 نیاز هست که امیدوارم برسم بهش

1-فرقی نداره . . .
2-بعد از اینکه پایان D یا E رو دیدی Chapter select آزاد میشه و میتونی انتخابت رو برای A2 و 9S عوض کنی (اگر میخوای پایان F رو ببینی باید هر دو رو یک بار انتخاب کنی)
3-سیو نداره ، همون طور که گفتم Chapter select (یا یه همچین چیزی) باز میشه و میتونی هر جایی از بازی رو که خواستی دوباره بری (با تمام تجهیزات و آپگرید هایی که الان داری)

برای DLC لول 80 کافیه . . .

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوست عزیز
باس خرگوش رو زدم اتفاقا ( همون که مجسمه هست باید اینقدر بزنیش تا حرکت کنه )
خوب عجیبه که روی 91 درصد مونده و پلات نشده
هرچی بود خریدم ...دلیلش چی میتونه باشه ؟؟
ببینید کدوم تروفیو نگرفتید مشخص میشه دیگه
اگه همرو خریدید تروفیای داستانیو نگرفتید
یا پایان آخرو ندیدید که بعد از مینی گیم credits هست و یه کات سین نمایش داده میشه
یا بین C و D یکیو نگرفتید تو اون باس فایت آخر هرکدوم از کاراکترارو که انتخاب کنید یه پایانو بهتون میده

• Like

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
سلام دوستان، ميخواستم بدونم كه كسي تا حالا بازي رو خيلي سخت رفته؟

چون من معمولا بازي ها را رو آخرين درجه سختي يا ديگه حداقل رو هارد ميرم، ولي تو توضيحات خيلي سخت اين بازي نوشته كه با يه ضربه از طرف هر كي باشه مي ميري. اينجوري فلسفه بودن خون تو درجه خيلي سخت به چه درد ميخوره؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
سلام دوستان، ميخواستم بدونم كه كسي تا حالا بازي رو خيلي سخت رفته؟

چون من معمولا بازي ها را رو آخرين درجه سختي يا ديگه حداقل رو هارد ميرم، ولي تو توضيحات خيلي سخت اين بازي نوشته كه با يه ضربه از طرف هر كي باشه مي ميري. اينجوري فلسفه بودن خون تو درجه خيلي سخت به چه درد ميخوره؟
درجه خیلی سختش 1hit kill هست مثل یه سری بازیای دیگه که همچین چیزیو قرار میدن وجود خون هم دلیلی نداره در هرصورت یک ضربه بخورید مردید.
بدرد کسایی میخوره که حداقل یک بار بازیو تموم کردن و با سیستمش آشنا هستن اگه هنوز شروع نکردید روی هارد بذارید چون خود بازی هم آموزش خاصی نمیده باید خودتون یاد بگیرید یه سری ضرباتی که دمیج بالاتری دارنو ممکنه تا چند ساعت اول اصلا بلد نباشید.

• Like
Reactions: THE BEST BOY

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
درجه خیلی سختش 1hit kill هست مثل یه سری بازیای دیگه که همچین چیزیو قرار میدن وجود خون هم دلیلی نداره در هرصورت یک ضربه بخورید مردید.
بدرد کسایی میخوره که حداقل یک بار بازیو تموم کردن و با سیستمش آشنا هستن اگه هنوز شروع نکردید روی هارد بذارید چون خود بازی هم آموزش خاصی نمیده باید خودتون یاد بگیرید یه سری ضرباتی که دمیج بالاتری دارنو ممکنه تا چند ساعت اول اصلا بلد نباشید.

ممنون داداش.:x بعد اون وقت به غير از مرحله اول كه كلا سيو و چك پوينتي نداره، هارد اين بازي هم به اندازه كافي سخت هست؟ يا فقط تفاوت سخت و خيلي سخت همين نكته با يه ضربه مردن هستش؟ و اين كه ضربات تو چقدر خون دشمنا را كم ميكنه هم بستگي به درجه سختي داره؟

راستي اين كارايي چيپ ها دقيقا به چه شكله؟ چون يه مقدار گيج كنندست و توضيحات بازي هم خيلي واضح نيست.

شرمنده بابت زياد بودن سوالا

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
ممنون داداش.:x بعد اون وقت به غير از مرحله اول كه كلا سيو و چك پوينتي نداره، هارد اين بازي هم به اندازه كافي سخت هست؟ يا فقط تفاوت سخت و خيلي سخت همين نكته با يه ضربه مردن هستش؟ و اين كه ضربات تو چقدر خون دشمنا را كم ميكنه هم بستگي به درجه سختي داره؟

راستي اين كارايي چيپ ها دقيقا به چه شكله؟ چون يه مقدار گيج كنندست و توضيحات بازي هم خيلي واضح نيست.

شرمنده بابت زياد بودن سوالا
من خودم هر دو سه باری که از اول تا آخر رفتم رو نرمال بوده
ولی بطور کلی توی بازی تا زمانی که از چیپ های قوی استفاده نکنید یه مقداری سختی داره اما بعد از استفاده از چیپ ها کلا بازی جوک میشه یدونه چیپ auto heal بندازید زیاد به آیتم recovery که بهتون جون میده نیاز پیدا نمیکنید حالا این auto heal درجه بندی هم داره و مثلا میتونید دو تا auto heal +4 بندازید تو چند ثانیه جونتون کامل پر بشه بقیه چیپ ها هم یجورایی همین شکلی هستن مثلا با دمیج دادن جون بگیرید و...
درکل اگه میخواید بازی سخت باشه از چیپ ها استفاده نکنید
درمورد کارایی چیپ ها هم بازی کنید متوجه میشید از اسم چیپ مشخصه چه کاری انجام میده مثلا مقدار جون یا دمیجتون رو بیشتر میکنه یا شانس دراپ شدن آیتمو بالا میبره و...

• Like
Reactions: THE BEST BOY

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر