Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
سلام
تو اون تاپیک سونی پاریس انقدر Nier - Nier کردید که منم امروز رفتم سراغش شروع کنم ببینم چیه اخه این :|

کمی هست که بازی کردم ولی فعلا چیز دندان گیری کشف نکردم. :|
برا فردا هم مرخصی گرفتم تا بلکه این بازی رو که بدون برنامه قبلی وارد لیست شد رو بتونم سریع تر به نتیجه ای برسونم.

اگه بدونید چقدر برای پیدا کردن بازیش زحمت کشیدم که نگو، یعنی بازی راضیم نکنه حلالتون نمیکنم. :D :|

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
یعنی یکی از بهترین اتفاقاتی که تو چند سال اخیر افتاده، همکاری Yoko Taro با پلاتینیوم ـه :D به شدت از لحاظ دیوانگی و عجیب بودن به هم میخورن :D تو نمایش PGW اون دیوانه بازی های Taro قشنگ به فضای ذهنی پلاتینیوم میخورد :D

در کل خیلی سخت میشه همچین تیم و همچین بازی با پتانسیلی رو خراب کرد. :D امیدوارم همه چیز درست پیش بره.

پ.ن: مثل اینکه Yoko Taro و کامیا شدیدا رفیق شدن :D تو دفتر نوشیدنی میخورن و حرف های خاک بر سری می زنن :D

Perhaps the greatest thing to come out of the collaboration between Square Enix and Platinum is how Taro and Kamiya are now drinking buddies. 'I like drinking with him around the office,' he says. 'There's quite a lot of dirty conversation going on.'

Nier's sequel will have all the weirdness of the original, plus a little more polish • Eurogamer.net

پ.ن2: برای تغییر نام تاپیک به یکی از ناظمین محترم PM میدم.

پ.ن3: با تشکر از ناظم محترم :D

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
برا فردا هم مرخصی گرفتم تا بلکه این بازی رو که بدون برنامه قبلی وارد لیست شد رو بتونم سریع تر به نتیجه ای برسونم.

اگه بدونید چقدر برای پیدا کردن بازیش زحمت کشیدم که نگو، یعنی بازی راضیم نکنه حلالتون نمیکنم. :D :|
یعنی شما اون موقع دفعه اول که وارد شهر شدی و دوولا (یا پاپولا بود یادم نیست ) داشت آهنگ میخوند محو آهنگ و سکانس نشدی ؟ مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ :D
به بازی باید وقت بدی و ساید کوئست های اصلی و سریالی بازی رو هم انجام بدی . قول بهت میدم بعد از اینکه بازی رو برای دفعه اول تموم کنی عاشقش میشی و میری سراغ پایان های دیگه .

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان

Nier رو نباید بازی کرد ، Nier رو باید زندگی کرد :D
بخوای سریع سر و تهشو هم بیاری هیچی عایدت نمیشه :D باید توی دنیاش و با کرکترهاش زندگی کنی :D من خودم فک کنم ، یکی دو هفته ای تمام و کمال پاش بودم بدون اینکه سراغ هیچ چیز دیگه ای برم. در حال حاضر هم جزو Top 5 یا حتی Top 3 عمرمه :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
یعنی شما اون موقع دفعه اول که وارد شهر شدی و دوولا (یا پاپولا بود یادم نیست ) داشت آهنگ میخوند محو آهنگ و سکانس نشدی ؟ مگه میشه ؟ مگه داریم ؟ :D
به بازی باید وقت بدی و ساید کوئست های اصلی و سریالی بازی رو هم انجام بدی . قول بهت میدم بعد از اینکه بازی رو برای دفعه اول تموم کنی عاشقش میشی و میری سراغ پایان های دیگه .

اتفاقا یکی دیگه از دلایلی که باعث شد برای بازی کردنش مشتاق بشم همین موسیقی بازی بود، چند وقت پیش یادمه (نمیدونم کدوم تاپیک بود) البوم کاملش رو گذاشتی و من رو شیفته کردی. :D
ایشالا که طوری بشه منم به جمع عاشقان بازی بپیوندم :D

Nier رو نباید بازی کرد ، Nier رو باید زندگی کرد :D
بخوای سریع سر و تهشو هم بیاری هیچی عایدت نمیشه :D باید توی دنیاش و با کرکترهاش زندگی کنی :D من خودم فک کنم ، یکی دو هفته ای تمام و کمال پاش بودم بدون اینکه سراغ هیچ چیز دیگه ای برم. در حال حاضر هم جزو Top 5 یا حتی Top 3 عمرمه :D

اره این طور که میبینم و این دنیای پرجزییاتش مثل این که باید وقت زیادی صرفش کنم، ولی جز تاپ 5 ؟ :D
این تاپ 20 من هست و فکر کنم سخت بشه تغییری توش حاصل بشه :D
1- Metal Gear Solid 3: Snake Eater
2- Metal Gear Solid
3- The Last Of US
4- Shadow of the Colossus
5- The Legend of zelda: ocarina of time
6- Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots
7- ICO
8- Residen Evil 2
9- Super mario 64
10- Final Fantasy XII
11- Silent Hill 2
12- Street Fighter IV
13- Grand Theft Auto III
14- Halo 3
15- Resident Evil 4
16- Uncharted 2: Among Thieves
17- Crash Bandicoot
18- Max Payne 2
19- The Sims
20- Okami

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
گیم پلی به نظر عالی میاد ولی نمیشه این ایهاهاها هاهاهاهههاه/:) رو از تو موزیک برداشت ؟:d همه موزیک هاش اینجوری باشه من یکی اگه بخرم بازی رو باید بدون موزیک پلی کنم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
گیم پلی به نظر عالی میاد ولی نمیشه این ایهاهاها هاهاهاهههاه/:) رو از تو موزیک برداشت ؟:d همه موزیک هاش اینجوری باشه من یکی اگه بخرم بازی رو باید بدون موزیک پلی کنم
3yiji.gif

:D

ولی نه خارج از شوخی، اصلا فکرش هم نکن :D یکی از بهترین بخش های NieR همین موسیقی فوق العاده Okabe ـست :x اگه ببندیش یکی از بزرگترین ظلم ها رو در حق خودت انجام دادی :D شاید با این یکی حال نکرده باشی (من که واقعا ازش خوشم اومد) ولی مطمئن باش توی نسخه نهایی اینقدر موسیقی های فوق العاده توی بازی هست که 100% یکی دوتاشون میرن توی لیست بهترین هات :D

Dav1d

کاربر سایت
Apr 25, 2015
384
نام
علی
3yiji.gif

:D

ولی نه خارج از شوخی، اصلا فکرش هم نکن :D یکی از بهترین بخش های NieR همین موسیقی فوق العاده Okabe ـست :x اگه ببندیش یکی از بزرگترین ظلم ها رو در حق خودت انجام دادی :D شاید با این یکی حال نکرده باشی (من که واقعا ازش خوشم اومد) ولی مطمئن باش توی نسخه نهایی اینقدر موسیقی های فوق العاده توی بازی هست که 100% یکی دوتاشون میرن توی لیست بهترین هات :D
من که این بازیو میخرم اینقدر دوستان تعریف کردن ولی امیدوارم حرف شما درست از اب در بیاد :d
منی که ps3 نداشتم نسخه قبلی رو بازی کنم جایی نیست بتونم داستان نسخه قبل رو بخونم حداقل؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من که این بازیو میخرم اینقدر دوستان تعریف کردن ولی امیدوارم حرف شما درست از اب در بیاد :d
منی که ps3 نداشتم نسخه قبلی رو بازی کنم جایی نیست بتونم داستان نسخه قبل رو بخونم حداقل؟

والا برای خوندن مطمئن نیستم ولی اگه داستان رو میخواید بفهمید به نظرم بهترین راه اینه که توی یوتیـوب سرچ کنید و کات سین های بازی رو ببینید (البته داستان یه بخش هاییش هم توی گیم پلی گفته میشه که دیگه مطمئن اونا رو از دست میدید).

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
Timeline کلی Drakengard و NieR :

اینطور که به نظر میرسه فاصله زمانی بین NieR و Nier Automata باید حدود 7-8 هزار سال شایدم بیشتر باشه :|

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یک سوال ، هیچ اطلاعات درستی از این سری ندارم ، فقط میدونم تو نسخه قبلی میشده ماهیگیری کرد:D اینجا هم داریم از این چیزا ؟ open world ـه بازی ؟
اوایل که تریلر دیدم خوشم نیومد ازش ولی موزیک تریلرش بدجوری رفته رو مخم و کم کم دارم علاقه‌مند میشم به بازی:D

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
یادمه سالها پیش که مجله بازی رایانه میخریدم این بازی Nier را نقد کرده و یه نمره پایین بهش داده بود ! الان که رفتم یه بخش هایی از داستانش را خوندم و گیم پلیش را دیدم پشیمونم چرا نسل پیش از دست دادمش ! :| تریلر شماره دوم را دیدم به شدت منتظرش هستم کل بازی یه طرف اون موسیقیش یه طرف دیگه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر