Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
اگه دقت کرده باشید یه رباتی همراه با شخصیت اصلی هست که توی گیم پلی میتونه کارایی که Weiss انجام میداد رو انجام بده . مثلا میتونه تیراندازی کنه و کارای دیگه ای که توی مصاحبه با Yoko Taro بهشون اشاره شده :
  • “Pod” will talk but not in a similar fashion to Weiss. Yoko Taro called it more of a “car navigation” sort of thing.
  • 2B can grab ahold of “Pod” in order to reach things and enemies normally out of range.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,933
نام
نـــــــویـــــــــد
خلاصه این ویدئو فوق العاده بود و میشه منتظر یه HnSـه ناب باشیم
چه چیز بهتر ازین :D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
به به بالاخره بعد از مدتها یه بازی HnS خوب میخاد بیاد :bighug:

پ.ن من فکر میکردم HnS بازی :d انگار سبکش JRPGـه که :( Nier قبلی اصلا اینطوری نبود که، کلا فازش یه چی دیگه بود :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
در مورد داستان یه سری اطلاعات اومده که نمیدونم قبلا کسی گذاشتتشون یا نه.

داستان

داستان بازی سالها بعد از نسخه اول اتفاق میوفته. موجوداتی از سیاره ای دیگه به زمین حمله کردن و با کمک ماشین آلات بسیار قویی (احتمالا همین ربات هایی که توی تریلر میبینیم) تصمیم گرفتن تا زمین رو تسخیر کنند. از اونجایی که این ماشین آلات بیش از اندازه قوی بودن انسان ها شانس مقابله باهاشون رو نداشتن برای همین مجبور میشن از زمین فرار و به ماه پناه ببرن. انسان ها برای مقابله با این متجاوز ها اندروید (Android) هایی جنگجویی میسازن که با ماشین آلات میجنگن.

دنیای که توی NieR Automata میبینیم دنیای هست که در اون در سرزمین های متروکه ای که از زمین باقی مونده جنگ سختی بین اندروید ها و ماشین آلات درجریانه. داستان بعد از نسخه اوله ولی جور نوشته شده که کسایی که نسخه قبلی رو بازی نکردن هم راحت بتونند بفهمنش و مشکلی براشون ایجاد نمیکنه. هرچند دنیای دوتا بازی هنوز یکیه و کسایی که نسخه اول رو بازی کردن مطمئنا متوجه یه سری شخصیت ها یا لوکیشن هایی که ممکنه از نسخه اول اینجا حضور کوتاهی داشته باشند، خواهند شد. خصوصا لوکیشن ها که الان بعد از حمله فضایی ها بیشتر شبیه خرابه شدن، علاوه بر این جاهایی هم توی بازی هست که با دیدنشون حس اینکه دارید یه تمدن پیشرفته رو میبینید بهتون دست میده.

آخر سر میگه هنوز بخش خیلی زیادی از داستان رو یه راز نگه داشتن و چیزای هست که بعدا متوجه شون میشیم.

در مورد شخصیت اصلی

برخلاف چیزی که به نظر میاد شخصیت اصلی زن نیست. یعنی اصلا آدم نیست و یکی از همین اندروید هاست که به اسم کد 2B شناخته میشه. قانونای خیلی سختی توی دنیای Nier وجود دارن که اجازه نمیدن این اندروید ها احساسات داشته باشند. هرچند هر مدل یه شخصیت و خصوصیات خاص خودشون رو دارن. در مورد 2B اون شخصیت آروم و سردی داره.

اینم لینک گیمرساید همون تریلر که واقعا به آدم تجـاوز میکنه :bighug:
NieR: Automata - PGW Trailer - File download - Gamersyde
=====
@Daemonis
=)) :))

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
دوستان یه نکته اینکه سبک بازی نسبت به شماره پیش اصلاً عوض نشده‌ها... :d
همون‌طور که صفحه قبل @Donger گفت بازی قبلاً Action RPG بوده و الانم قراره همین طور باشه... شماره اول هم قصد داشت که مبارزاتش مثل عناوین HnS باشه ولی خب خیلی ضعیفتر از این نمایشی بود که دیدیم.

تو شماره اول کلی سلاح بدست میاوردید و میتونستید بین سلاح‌ها سوییچ کنید و همزمان هم از ضربه فیزیکی و هم از جادو (قابلیت‌های Weiss) استفاده کنید و تا جایی که مهارتتون بهتون اجازه میده حرکات رو بهم Chain کنید... جا خالی و دفاع و اکثر چیزهایی که تو این ویدیو دیدید تو شماره اول هم بود ولی خب مهر کیفیت پلاتینیوم رو نداشت. :d
لعنتی بازی تبدیل به یه چیزه رویایی شده

این آرت عالیه :bighug:
iwfp5u8mpl2f90hwkac9.jpg

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
یه اسپویل جالب از سری Drakengard :
توی Drakengard 3 یسری اندروید هایی بودن با نام Accord که وظیفه اونها ثبت وقایع تاریخ در خط های زمانی مختلف بود .
وجود اونها توی بازی بر میگشت به مکانی به نام Cathedral City که سال 856 میلادی (وقایع دنیای بازی تا قبل از این تاریخ با دنیای واقعی یکی بود) در شبه‌جزیره ایبری پدیدار میشه. با پدیدار شدن Cathedral City جادو و موجودات وابسطه به جادو اعم از اژدهایان وارد دنیا میشن . نکته جالب در مورد Cathedral City معماری اون بوده که خیلی متمدن و متعلق به آینده ای بسیار دورتر بوده .به علاوه ی جادو ، اندروید هایی که گفتم هم از این شهر وارد دنیای بازی میشن.

شخصا احتمال زیادی میدم که اندروید های YoRHa ارتباطی با اندروید های Accord داشته باشن و اگه اینطور باشه احتمال میدم که شاید اشاره ای به دلیل فرستادن Cathedral City و Accord به گذشته و ایجاد خط زمانی Drakengard بشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
@AsaraymA

دقیقا آریا :D تازه به نظرم یه نکته دیگه ای که احتمالا اکثر بچه ها ازش بی خبرن اینه که سبک بازی ثابت نیست. توی نسخه قبلی بازی پلتفرمر میشد، بخش رمان داشت، به سبک RPG های قدیمی و ایزومتریک در میومد و.... تا اونجایی که من مصاحبه ها و اخبار رو دنیال کردم، تاکید داشتن که توی این نسخه هم قراره باز همین تنوع گیم پلی رو ببینیم.

شاید دقیقا همون سبکا نباشه (مثلا گفتن احتمال زیادی بخش رمان مانند که کل صفحه رو Text میگرفت توی این نسخه نمیزارن) ولی خب بازم تنوع سبکی به بازی میدن و قرار نیست مثل باقی ARPG ها فقط یه سبک داشته باشه :D

یه اسپویل جالب از سری Drakengard :
توی Drakengard 3 یسری اندروید هایی بودن با نام Accord که وظیفه اونها ثبت وقایع تاریخ در خط های زمانی مختلف بود .
وجود اونها توی بازی بر میگشت به مکانی به نام Cathedral City که سال 856 میلادی (وقایع دنیای بازی تا قبل از این تاریخ با دنیای واقعی یکی بود) در شبه‌جزیره ایبری پدیدار میشه. با پدیدار شدن Cathedral City جادو و موجودات وابسطه به جادو اعم از اژدهایان وارد دنیا میشن . نکته جالب در مورد Cathedral City معماری اون بوده که خیلی متمدن و متعلق به آینده ای بسیار دورتر بوده .به علاوه ی جادو ، اندروید هایی که گفتم هم از این شهر وارد دنیای بازی میشن.

شخصا احتمال زیادی میدم که اندروید های YoRHa ارتباطی با اندروید های Accord داشته باشن و اگه اینطور باشه احتمال میدم که شاید اشاره ای به دلیل فرستادن Cathedral City و Accord به گذشته و ایجاد خط زمانی Drakengard بشه.
اتفاقا در همین مورد میخواستم یه چیزی بگم هی یادم میرفت:
مطمئنم اونایی که Drakengard 3 رو بازی کردن یکی از اندرویدهای Accord که بهش اشاره کردی رو خوب یادشونه که توی بازی به Zero کمک میکرد و اصلا برعکس باقی اندروید ها احساسات داشت.

حالا چند وقت پیش تایید کردن که Accord توی این نسخه هم هست و قراره توی NieR هم ببینیمش، پس مطمئنا همونطوری که گفتی داستان این نسخه یه جورایی به دنیای Draknegard هم ربط پیدا میکنه.
===
@Armin.jrpg

آره توی E3 این مورد رو تایید کردن. من که خیلی دوست دارم بدونم چطوری میخوان این سه شخصیته بودن بازی رو در بیارن :D اتفاقا اینم تایید کردن که بازم برای دیدن پایان های متفاوت باید چندین بار بازی رو تموم کنیم ولی گفته بودن که این سری با کاری که توی نسخه قبلی Nier کردیم خیلی فرق داره. شاید بازی اینطوریه که هر بار که با یه شخصیت بازی رو تموم کنیم یه شخصیت جدید باز بشه و بعد باید داستان رو از دید اونا بریم؟

اینطوری یعنی سه تا کمپین متفاوت با سه شخصیت متفاوت که اگه واقعا همین باشه خیلی باحال میشه :bighug::x

آخرین ویرایش:

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
نوشته شده توسط Dante Never Cry:
اتفاقا در همین مورد میخواستم یه چیزی بگم هی یادم میرفت:
مطمئنم اونایی که Drakengard 3 رو بازی کردن یکی از اندرویدهای Accord که بهش اشاره کردی رو خوب یادشونه که توی بازی به Zero کمک میکرد و اصلا برعکس باقی اندروید ها احساسات داشت. حالا چند وقت پیش تایید کردن که Accord توی این نسخه هم هست و قراره توی NieR هم ببینیمش، پس مطمئنا همونطوری که گفتی داستان این نسخه یه جورایی به دنیای Draknegard هم ربط پیدا میکنه.

کلا NieR و Drakengard ارتباط خیلی جالبی داشتن که در عین حال که کمرنگ به نظر میرسید ولی تاثیر شدیدی روی هم داشتن ، همونطور که کلا شروع وقایع NieR از آخرین پایان Drakengard سرچشمه میگرفت.
پس مطمئن باش که این قسمت هم به Drakengard ارتباط پیدا میکنه.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,207
نام
محمد
فکر نکنم هیچ کس مثل من اینجا داشته باشیم کلا هیچ توضیحی در مورد داستان بازی رو نمیخونم حتی نگاه هم نمیکنم روابطش با Drakengard و غیرو هم همینطور حتی اسم کرکتر بازی هم یه لحظه نگاه کردم روم رو برگردوندم نبینم :D
میخوام وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه همه چیزش برام تازگی داشته باشه آخه هنوزم باورم نمیشه Nier جدید رو ساختن , میفهمی ؟ Nieeer جدید خخخخ :D

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
فکر نکنم هیچ کس مثل من اینجا داشته باشیم کلا هیچ توضیحی در مورد داستان بازی رو نمیخونم حتی نگاه هم نمیکنم روابطش با Drakengard و غیرو هم همینطور حتی اسم کرکتر بازی هم یه لحظه نگاه کردم روم رو برگردوندم نبینم :D
میخوام وقتی بازی رو میزارم تو دستگاه همه چیزش برام تازگی داشته باشه آخه هنوزم باورم نمیشه Nier جدید رو ساختن میفهمی ؟ Nieeer جدید خخخخ :D
آره واقعا باورش برا همه خیلی سخته! الان ببین خود یوکو تارو چه حالی داره! خودش باید بیشتر از همه ذوق زده باشه! کلا یه معجزه بود این همکاری!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
تریلرو دیدم و الان احساس میکنم به مغزم تجاوز شده :D عجب موسیقی ای ، عجب گیم پلی ای ، چه کرکتری ... داستانم که ندید تضمینه :D فقط این وسط تنها دغدغه صبر تا تاریخ ریلیزه ! :D دیوانه وار عاشق این تیپ آهنگای روی مخ ژاپنی ام ، اینا هم دقیقاً همینو زارت گذاشتن روی تریلر :D یه همچین آهنگی موقع مبارزه با هانسل و گرتل یا اونجایی که بازی (چه جوری بگم اسپویل نشه) همونجایی که Nier عوض میشه ، میزد که شور حسینی منو میگرفت :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,207
نام
محمد
به قول بچه های گف که میگن God Exists :D
تا چند وقت پیش هیچ کس تارو رو نمیشناخت ولی الان کلی باهاش مصاحبه میکنن میره به کنفرانس ها تو کشور های دیگه و کلی از این رو به اون رو شده آدم با نمکی هم هست و با اون ماسکش خیلی یونیکه .
حقش هم هست کسایی که Nier رو بازی کردن میفهمن چی میگم من خودم خیلی یه جورایی دلم براش میسوخت میدیم یه آدمی به این با استعدادی رو اسکوئر داره ولی بودجه بازیهاش از بازی های موبایل هم کمتره ولی انقدر این Nier تاثیر گذار بود و صدای کسایی که بازی کرده بودن ( مخصوصا Gaf ـیی ها ) به گوش خیلی ها رسید و این فرصت رو بهش دادن که خودش رو نشون بده به همه و امیدوارم که همینطور هم بشه .
من باورم نمیشه خود مسئول اسکوئر که تو Blog پلی استیشن پست گذاشته در مورد بازی نوشته تو طول این سالها بازی طرفدارای زیادی جمع کرده و ما میدونیم Nier یکی از به یادماندنی ترین داستان ها و شخصیت پردازی های بازی های اخیر رو داشته .
کلا خیلی خوشحالم :D

- - -ویرایش - - -

راستی بچه ها مطالب داستانی رو بزارید تو اسپویلر نه برای من بلکه برای کسانی که میخوان Nier رو بازی کنن آخه
همین قضیه ربات ها و Android ها و اینا خودش آخرای Nier رو اسپویل میکنه من خودم آخر بازی که فهمیدم یه جورایی اندروید و Shell هستم پشمام فر خورده بود :D

• Like
Reactions: masoud101

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
راستی بچه ها مطالب داستانی رو بزارید تو اسپویلر نه برای من بلکه برای کسانی که میخوان Nier رو بازی کنن آخه
همین قضیه ربات ها و Android ها و اینا خودش آخرای Nier رو اسپویل میکنه من خودم آخر بازی که فهمیدم یه جورایی اندروید و Shell هستم پشمام فر خورده بود :D

البته اون قضیه Replicant و Gestalt که با این اندروید بودن شخصیت اصلی نسخه جدید جداس . در اصل بعد از اتفاقات قسمت اول کلا پرونده Replicant و Gestalt با از بین رفتن کامل Gestalt ها بسته میشه و این بشری که توی نسخه جدید به ماه میره و بعد اندروید ها رو میسازه همون Replicant ها هستن.

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
این دوربین بازی چرا اینقدر وحشتناک خوبه تمام عمرم دنبال یه اینجور دوربینی بودم اگه اون شینوبی های بدبخت پلی 2 هم اینجور دوربینی داشتن هیچوقت شکست نمیخوردن الان این بازی هم مثل اونا کاراکترش از این حرکتای وسکری:d کفه رفتن داره اما دوربین بازی اصلا جا نمیمونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر