Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
جایی گفته شده که بازی جدید بعد از اندینگ D اتفاق میفته ؟
شخصا فکر نمیکنم بازی جدید مستقیما به اندیگ های شماره اول ربطی داشته باشه ، همونطور که هیچکدوم از اندینگ های Drakengard 3 (که داستانش به قبل از Drakengard 1 مربوط میشد) مستقیما به Drakengard 1 نمیرسیدن .

آره تو یه مصاحبه از Dengeki گفتن اینو.

The new game will take place into the future, after Ending D of NieR.

NieR New Project | Fire Sanctuary

یه سری اطلاعات جدید هم هست تو این لینک :D

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,465
نام
امین
بلاخره تونستم گیرش بیارم دوستان ;)

همه نگرانیم این بود نسخه اول و چون بازی نکردم موقع بازی شماره 2 حس سردرگمی داشته باشم!

با توجه به صحبت هایی که بود و احتمال زید ربط بازی به نسخه اول

jxldlhm5sz8w.jpg

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
داداش شما که تازه داری بازیش میکنی حتما بعد بازی بیا نظرتو بگو دوست دارم بدونم نظر کسی که حالا داره بازی رو انجام میده چطوریه خواهشنم نظر واقعیتو بگو یعنی اگه باهاش حال نکردی هم همین بگی/:)

Armin.jrpg

کاربر سایت
Sep 1, 2011
716
نام
Armin
داداش شما که تازه داری بازیش میکنی حتما بعد بازی بیا نظرتو بگو دوست دارم بدونم نظر کسی که حالا داره بازی رو انجام میده چطوریه خواهشنم نظر واقعیتو بگو یعنی اگه باهاش حال نکردی هم همین بگی/:)
فوق العادست. منم هنوز تمومش نکردم البته، ولی با سلیقه ی من خیلی جوره. گرافیک تکنیکیش ضعیفه ولی خب برای منم هیچ اهمیتی نداره! گیم پلیش عالیه خیلی حال میده و کنترلش روونه ولی بهترین قسمتش شخصیت پردازی و موسیقیش هست!

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
407
نام
Alireza
پیشنهاد میکنم هر کسی با Nier حال کرده سراغ سری Drakengard هم بره . هم نکات جالبی در مورد دنیای این بازی میفهمین و هم اینکه سری Drakengard (به غیر از Drakengard 2 ) یه سر و گردن از نظر داستانی از Nier دارک تر و خفن تر هستن :d طوری که بعد بازی کردن Drakengard 1 تازه میفهمین چرا Yoko Taro به پایان های Nier پایان خوش میگفته :d

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
چه حس خوبیه میبینم بچه ها به Nier علاقه نشون میدن . یادم نمیره چند سال پیش به پیشنهاد دوست گلم امیر ( Ayuna ) بازی رو گرفتم اونم فقط به خاطر آهنگاش . امیر چند تا از آهنگ های بازی رو بهم داد و منم که عاشق موسیقی درجه یک مخصوصا پیانو بودم از تعجب شاخ در آورده بودم . مگه میشد تو یه بازی اونم همچین بازی موزیک به این خفنی داشته باشیم . واقعا چند روزی تو شوک بودم . کسایی که بازی رو انجام دادن یا موزیکا رو گوش دادن میدونن چی میگم . موزیک های بازی خارق العاده هستن یه سر و گردن از موزیک بازی های دیگه بالاترن . آقا بازی رو بازی کردم اول خب گرافیک بازی جالب نبود ولی خیلی باحال بازی کم کم جلو میرفت . کرکتر ها کم کم تو بازی جون میگرفتن یه حس عجیبی تو بازی بود . با اون موزیکش .شخصیت ها حس داشتن تو حرف زدنشون هم یه حس غریبی پنهان بود . کم کم بازی کردم دیدم گیم پلی و Pacing بازی هم لذت بخشه . تا وقتی به وسط های بازی رسیدم فهمیدم داستان بازی خیلی خفنه هر چی جلو تر میرفت نکته های جالب تر پیدا میکردم و همش سوالاتم بیشتر میشد . در کنار Twist ها و مرموز بودن بازی رابطه کرکتر ها خیلی جالب بود . دیالوگ ها و حرفهاشون . یه حسی که تو هیچ بازی نمیتونین پیدا کنین . چرت و پرت های دیوید کیج در مورد How Far Would you go to save someone you love رو فراموش کنید . به معنای واقعی به این جمله میرسین تو این بازی . من یادم نمیاد بغض کرده باشم تو بازیی و اشکم در اومده باشه ولی تو Nier این اتفاق برام افتاد . یه چیزی میگم یه چیزی میشنوید ... زمانی که بازی به آخر رسید کلا اون چند ساعت آخرش موهای تنم سیخ شده بود از موزیک و داستان Mind Fu*ck ... وقتی هم تموم شد پایان شماره یک همه سوال ها بیشتر شد . برای دیدن پایان های بعدی لازم نبود از اول بازی کنم . بازی بر اساس یه اتفاقی که وسط های بازی افتاد برای دیدن Ending های دیگه از اونجا شروع میشد ولی این دفعه کات سین ها و ... از زوایای دیگه نشون داده میشد . پایان بعدی و یه Mind Fu*ck دیگه و همینطور تا آخر . تا آخر آخر ... تا پایان D و چیزی که تا حالا تو هیچ بازیی ندیده بودم ...
بعد از اینکه بازی رو تموم کردم نمیدونستم به کی بگم واقعا حس شوق و حس عجیبی بود . انگار یه اثر هنری رو تجربه کردم که توی عمرم بهترین بوده . فقط تعداد معدودی از بچه ها بودن که میشد درباره بازی باهاشون صحبت کرد . آواتارم هم از اون روز عوض کردم و هیچ وقت عوضش نکردم هنوزم که هنوزه به بازی فکر میکنم و موزیکاش رو گوش میدم .
باید قیافه من رو میدیدن موقعی که بازی معرفی شد . تو بازیسنتر میچرخیدم تاپیک E3 ـه اسکوئر رو رفرش کردم همینطوری دیدم یکی دوتا از بچه ها نوشتن ممد Scarface کجایی بیا Nier 2 ... کاش فیلم گرفته بودم . موهای تنم سیخ شد یه لحظه واسادم بعد داد میزدم What The Fu*ck داداشم پرید تو اتاق گفت چی شده ممد :D
الانم انقدر خوشحالم که حد نداره . تو این چند سال هیچ جا نگفتم بازی بهترین داستان و بهترین موزیک نسل رو داشته چون سریع همه میرفتن سراغ متاکریتیک و گرافیک بازی و همه چیز و مثلا با Tlou و این چیزا مقایسه میکردن ( با اینکه Tlou رو دوست دارم ولی این بازی و امثال Goty ـش از نظر داستانی و موزیک خاک پای Nier هم نمیشن . باید هر دوتا رو بازی کرده باشید تا بفهمید چی میگم )
خلاصه اینکه هر کی میتونه بازی رو بگیره بازی کنه . گرافیک و مسائل تکنیکی رو بزاره کنار اگه بزاره بازی جلو بره کم کم مطمئنم پشیمون نمیشه اگرم تا آخر بره که مطمئنم هر کی باشه میاد اینجا داد و هوار راه میندازه از خوشحالی و رضایت :D

عاشق این عکسم :

e4p_18-nier.jpg

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اینا رو نذاشتید یا من ندیدم ؟ :D به هر حال بد نیست توی تاپیکش هم باشه :D

همه چی Mind F_ck ـه من چقد خوشحالم :D
پ.ن : کرکتر اصلی بیونتاس ؟ :D

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
خب اسم بازی هم به صورت رسمی مشخص شد : Nier Automata
یه متن کوچیک هم درباره داستان بازی اومده که به کسانی که قصد بازی کردن Nier 1 رو دارن پیشنهاد میدم اصلا نخونن :
As Famitsu leaks come in, the next NieR game is reportedly title as “NieR Automata”. Nier Automata takes place on the devasted planet earth, and a battle between Androids created by humans, against the “Machine organisms” sent by the enemies of mankind.

In the upcoming Famitsu magazine, it apparently shows the characters and setting by Akihiko Yoshida. A character who appears to be the protagonist is called “Yorha #2 Type B” and holds both a sword and great sword. Long ranged attacks are made possible by a system called “pods”.

More information is due to come during Paris Games Week this week.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

[MENTION=57877]Nevan[/MENTION]

مرتضی با اضافه شدن Platinum به عنوان سازنده گیم پلی دقیقا تنها نگرانی هایی که ممکن بود من در مورد Nier 2 داشته باشم در همون نطفه خفه شد :D خداییش پتانسیل بازی برای شاهکار شدن وحشتناک بالاست! فقط یه نگاه به همین تصویرا بنداز! Holy Mother of NieR :x:-o

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
یعنی الان دیگه اینجور بازی ها توی این نسل بازی کردن داره ها چون سازندهاش هر کاری هم کنن نمیتونن کیفیت و گرافیک بازی رو از یه حدی پاینتر بیارن )xحالا اینکه بازی کاراکترش زنه بنظرتون تو بازی تعصیر داره (شاید باورش براتون سخت باشه) اما من نیر 1 تا عکس کاور روی جلدش با اسم اسکوارو دیدم خریدمش . بعدم الان تازه توی بازی دراکن گارد 3 با هیرو زن بازی کردیم احساس میکونم تکراری میشه که اینم زن باشه

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
برای منی که NieR رو بازی نکردم وقتی به تصاویرو تریلرای بازی نگا میکنم حس میکنم درون ذره ذره ی بازی غم دمیدن! آرتای بازی , محیط بازی , حرکات شخصیت اصلی و دشمنا و همه و همه غمناکه. واقعا هنرمندن! میپرستم کارشونو! این حسو یادمه آخرین باری که تجربه کردم سر Castlevania LoS بود , حس افسردگی و غم در کمال آرامش...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر