Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
اسکوئر بطور رسمی تائید کرد که ریلیز بازی روی استیم روز 17 مارچ مصادف با جمعه 27 اسفند 1395 هست.
به به چه عیدی بشه امسال.
===============
مشخصات سیستم مورد نیاز هم اعلام شد:
Minimum Specs

• OS: Windows 7 64-bit / Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit (32-bit OS not supported)
  • CPU: Intel Core i3 2100 or higher, AMD A8-6500 or higher
  • Memory: 4GB or higher free space
  • Hard-Disk / SSD: 50GB or higher
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 770 VRAM 2GB or higher / AMD Radeon R9 270X VRAM 2GB or higher
  • Sound Card: DirectX 11 or higher
  • Communication Environment: Broadband or higher
  • Screen Resolution: 1280×720
  • DirectX: DirectX 11
  • Other: Mouse, Keyboard, Gamepad (XInput-only)
Recommended Specs

• OS: Windows 8.1 64-bit / Windows 10 64-bit (32-bit OS not supported)
  • CPU: Intel Core i5 4670 or higher, AMD A10-7850K or higher
  • Memory: 8GB or higher free space
  • Hard-Disk / SSD: 50GB or higher
  • Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 980 VRAM 4GB or higher / AMD Radeon R9 380X VRAM 4GB or higher
  • Sound Card: DirectX 11 or higher
  • Communication Environment: Broadband or higher
  • Screen Resolution: 1920×1080
  • DirectX: DirectX 11
  • Other: Mouse, Keyboard, Gamepad (XInput-only)

qaqaj

کاربر سایت
May 1, 2015
361
نام
Farzan
این بازی با این گرافیک درپیت کارت گرافیک 980 رو پیشنهاد دادن :)) من دارم تعجب میکنم 980 چیه اینو میخواد پردازش کنه ؟ :Laughing:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این بازی با این گرافیک درپیت کارت گرافیک 980 رو پیشنهاد دادن :)) من دارم تعجب میکنم 980 چیه اینو میخواد پردازش کنه ؟ :Laughing:

مگه دیگه بازی ای هم هست که پیشنهادیش زیر 1060 یا 970 اینا باشه؟

گرافیک که نداره اما بازی های این تیم همیشه بهینه بوده امیدوارم گیم پلیش خوب بشه نمراتش اولیش که خوب شدن

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
خب دوستان چی میخواستین دیگه ؟
متا از 5 نقد 94
Capture.jpg

خیلی دیگه بخواد بیاد پائین بنظرم 90 هست، اگه بالاتر نره!

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,163
نام
سبحان
بچه ها بازی فعلا روی استور هند از همه ارزونتره و قیمتش 2000 روپیه هست!ولی خب انگار جدیدا استیم مالیات میگیره و 15 درصد رو بهش اضافه میکنه یعنی 2300 روپیه میشه.قیمتش روی ریجن مالزی بیاد ببینم اون چطوره.شاید ریجن رو به مالزی تغییر دادم:D

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
چون 980 تنها کارت nvidia هست که 4gb رم داره و ازونطرف هم 380x رو انتخاب کردن!
شاید منظورشون این بوده که این بازی به 4gb رم گرافیک نیاز داره وگرنه همه میدونیم که 980 واسه این بازی زیاده:D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
الان دارم بازیش می کنم,چه موسیقی @-)@-)
اصلا انتظار نداشتم داستان بازی اینقدر عالی باشه,این بازی,yakuza 0 و the last guardian دارند نشان می دهند که ژاپن واقعا در یک سطح دیگه ای از داستان نویسی و روایت داستان قرار داره
گیم پلی بازی هم یکی از بالانس ترین گیم پلی هایی است که platinum games ساخته است,واقعا حیف است که بازی الان قرار است عرضه بشه

h0p3

کاربر سایت
Jan 14, 2012
147
الان دارم بازیش می کنم,چه موسیقی @-)@-)
اصلا انتظار نداشتم داستان بازی اینقدر عالی باشه,این بازی,yakuza 0 و the last guardian دارند نشان می دهند که ژاپن واقعا در یک سطح دیگه ای از داستان نویسی و روایت داستان قرار داره
گیم پلی بازی هم یکی از بالانس ترین گیم پلی هایی است که platinum games ساخته است,واقعا حیف است که بازی الان قرار است عرضه بشه

بازی رو از کجا گرفتین؟ کلا فیزیکی گیر نمیاد؟

DeadPooLX

کاربر سایت
Jul 28, 2016
466
سازندگان بازی و طراحان گیم پلی از اساتید سبک Hack and Slash هستند که خالقین Devil May Cry و Bayonetta هستن.
---

platinium Games گه ربطی به DMC داره ؟!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر