PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
سلام
من به مشکل خوردم, باس داخل کشتی رو زدم بعد ادامش رفت پیش اون دختره که شمشیرو اینجور چیزا میخری بعد من نمیدونم چی زدم برگشته کلی سیو عقب تر و حالا نمیدونم چطوری برگردم به سیو آخری که بازی رو ادامه بدم ! بلاد و دارک سولز خلی راحت میرفتی تو سیو ها ولی تو این هرچی میگردم پیدا نمیکنم
شما تو همون مپ میتونی یه ماموریت دیگه رو شروع کنی ولی اگه میخوای دوباره از مپ شروع کنی باید از ایتم himorogi branch یا یه همچین چیزی استفاده کنی

• Like
Reactions: SHANSER

SAEED3360

کاربر سایت
Mar 20, 2014
51
دوستان چرا تابیک این بازی با توجه به پیچیدگی بازی نمرات بالا سختی زیاد و تعریف خیلی از دوستان از این بازی به عنوان شاهکار انقدر خلوته و تا الان فقط ۳۹ صفحه جلو رفته ؟دوستان یه زحمت بکشن یه رونق به این تابیک بدن افتضاحش در اومد ۲ روز یبارم بالا نمیاد

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
بازی بعد آپدیت آخر که چندتا مرحله اضافه کرده واقعا وحشتناک سخت هستن!!!
من بازیو کلا بدون هیچ کمکی تموم کردم و اون 2تا مرحله فرعی که باید همزمان با 2تا باس بجنگیم رو هم زدم....ولی این مراحل فرعی یخورده عذاب بیشتر میدن.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
بازی بعد آپدیت آخر که چندتا مرحله اضافه کرده واقعا وحشتناک سخت هستن!!!
من بازیو کلا بدون هیچ کمکی تموم کردم و اون 2تا مرحله فرعی که باید همزمان با 2تا باس بجنگیم رو هم زدم....ولی این مراحل فرعی یخورده عذاب بیشتر میدن.

اصا جدای این مسائل, اگه قرار باشه مراحل فرعی رو اینجوری بسازن و دی ال سی هاشون اینجوری باشه مفت نمی ارزه.یه ذره ایده یه ذره نو اوری, باس جدید , سلاح جدید, محیط جدید!
همون محیط های قبلی رو برداشتن , به طور رندوم 2 تا یا 3 تا باس رو به صورت همزمان گذاشتن توی بازی!
اینکه نشد مرحله ی جدید اخه!بنده به شخصه توی بازی بالای 7 بار باس nue و اون باس تو کشتی رو کشتم اونم طی مراحل مختلف:))

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
اصا جدای این مسائل, اگه قرار باشه مراحل فرعی رو اینجوری بسازن و دی ال سی هاشون اینجوری باشه مفت نمی ارزه.یه ذره ایده یه ذره نو اوری, باس جدید , سلاح جدید, محیط جدید!
همون محیط های قبلی رو برداشتن , به طور رندوم 2 تا یا 3 تا باس رو به صورت همزمان گذاشتن توی بازی!
اینکه نشد مرحله ی جدید اخه!بنده به شخصه توی بازی بالای 7 بار باس nue و اون باس تو کشتی رو کشتم اونم طی مراحل مختلف:))
این که یه چیز عجیب نیست تو بلادم دقیقا اینطور بود(تو قسمت دانجن ها:D) اینا مرحل فرعین دیگه بنظر من مشکلی نیست تازه برا من یه نکته مثبته که بجایی میرسی که همین باس کشتی برات میشه دشمن معمولی:D دیگه بازی تو سبک سری های سولز و بلاده انتظار تنوع محیط بازی هایی مثل ویچر و هورایزن نداشته باش:D

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دقیقا همینطوره وقتی چک کردم فهمیدم.....وجدانی الکی مرحله فرعی به این حالت ندن خیلی سنگیترن!!!!

دوستان کسی بازیو اینجا پلات کرده؟؟؟؟
سر تروفی samurai of legend بدجور گیر کردم چون وقتی بازی به ورژن 1.06 آپدیت شده کلی مرحله فرعی اضافه شده و هرچی میرم تموم نمیشن....چیکار کنم؟؟؟بیشتر مراحل توایلایت هم رفتم چون توایلات طبق شنیده ها 6تا بریم کافیه ولی نمیدونم کدوم مراحل فرعی برا گرفتن تروفی نیاز هستن و کدوما نیستن از بس مراحل فرعی زیاد شده قاط زدم کلا.
میشن اچیومنت ریت زده 98.5 و توایلایت زده 88.8 خدا کنه باگ نگیره این آخرین توایلایت لول 145 همین روزا بیاد تمومش کنم.....مردم از بس 2تا 2تا باس زدم!!!
خدا بیامرزه سازنده دارک سولز و بلاد بورنو که میدونست حداقل سختی هم واس خودش استانداردی داره نه اینکه چندتا باس و مینی باس بندازه تو یه زمین بگه ببین چقدر بازی سخته!

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دقیقا همینطوره وقتی چک کردم فهمیدم.....وجدانی الکی مرحله فرعی به این حالت ندن خیلی سنگیترن!!!!

سر تروفی samurai of legend بدجور گیر کردم چون وقتی بازی به ورژن 1.06 آپدیت شده کلی مرحله فرعی اضافه شده و هرچی میرم تموم نمیشن....چیکار کنم؟؟؟بیشتر مراحل توایلایت هم رفتم چون توایلات طبق شنیده ها 6تا بریم کافیه ولی نمیدونم کدوم مراحل فرعی برا گرفتن تروفی نیاز هستن و کدوما نیستن از بس مراحل فرعی زیاد شده قاط زدم کلا.
میشن اچیومنت ریت زده 98.5 و توایلایت زده 88.8 خدا کنه باگ نگیره این آخرین توایلایت لول 145 همین روزا بیاد تمومش کنم.....مردم از بس 2تا 2تا باس زدم!!!
خدا بیامرزه سازنده دارک سولز و بلاد بورنو که میدونست حداقل سختی هم واس خودش استانداردی داره نه اینکه چندتا باس و مینی باس بندازه تو یه زمین بگه ببین چقدر بازی سخته!

دیروز پلات کردم.منم سر همین مونده بودم.مراحل اضافه شده با اپدیت تاثیری روی تروفی نداره.یعنی نباید کاملش کنی.این مراحل همشون لول 155 هستن و یکیشون 145 هست.هیچ کدومو نرو.
برای گرفتن تروفی:
1-تمام ماموریت های Dojo رو انجام بده
2-یه مرحله ی فرعی بعد از انجام یکی از ماموریت های Dojo به اسم master of twin blade باز میشه اونم برو
3- تمام مراحل اصلیو برو
4- تمام مراحل فرعی قبل اپدیت رو برو
5-تمام twilight ها رو برو.کلا 9 تا twilight هست.هر روز ساعت 11 صبح حدودا 2 تا ماموریت twilight از بین این 9 تا به طور رندوم میاد.دیگه شانست بگیره اونی که انجام ندادیو بهت بندازه
6-نکته: من خودم تمام twilight ها رو رفتم.اما یه مرحله رو با اینکه قشنگ یادمه تمومش کردم ولی برام کامپلت نزده بود.برا همین منم درصد هام روی 98.5 و 88.8 مونده بود.شما فقط یه twilight نیاز داری تا بگیری تروفیو.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر

twilight رو برای بعضی ها شاید 6 تا باشه من خودم 12 تا twilight رفتم تا پلات شد
اگه همه مراحل و دوجو رو رفتی فقط باید هر روز منتظر دو میشن twilight باشی منم 3 روز معطل همین بودم
اپدیت1.6 هم 10 مرحله اضافه میکنه با لول 155 که نیازی نیست بری در مورد دوباس که گفتی فقط دو تا ساب میشن هست که باید دوباس رو با هم بزنی لولشم زیر 140 فکر میکنم بقیه برای اپدیت 1.6 هست که نیازی نیست

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
وقتي لوكيشن ها و تم و طراحي و لول ديزاين سري بلود سولز رو با اين عنوان قياس مي كني ، نمي دوني بايد بخندي يا گريه كني !! بازي بعد از ١٠ ساعت به شدت تكراري شده واسه من و هر چقدر جلوتر مي رم اصلا انگيزه ندارم ديگه بازي كنم اينو !! متاسفانه دشمن هاي تكراري و حتي لوكيشن هاي حوصله سر بر و تكراري هم تو بازي زياد ديده مي شه . چرا ٤ تا دشمن متنوع يا لوكيشن متنوع تر خلق نكردن واسه بازي ؟ يا حتي نياز بود واقعا ساده ترين تله ها تو سري بلود سولز هم عينا همينجا كپي بشن و پاي كاراكتر من بره روي يه شاسي و يه تير اتيشي از ديوار به سمتم پرت بشه ؟ نقطه نقطه سري بلود سولز كپي شده اينجا با يه تم ضعيف ژاپني ! من خيلي از گيم پلي و ٦٠ فريمش راضيم و تا ٤-٥. ساعت اول بازي واقعا ازش خوشم اومده بود . ولي هر چي رفتم جلوتر با تكرار مكررات مواجه شدم ! اينقدر بچه غول تكراري و سرباز ژاپني يه شكل كشتم فكر كنم اولين گيم عمرم باشه كه تموم نكرده بفروشمش !

• Like
Reactions: The Pale King

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
وقتي لوكيشن ها و تم و طراحي و لول ديزاين سري بلود سولز رو با اين عنوان قياس مي كني ، نمي دوني بايد بخندي يا گريه كني !! بازي بعد از ١٠ ساعت به شدت تكراري شده واسه من و هر چقدر جلوتر مي رم اصلا انگيزه ندارم ديگه بازي كنم اينو !! متاسفانه دشمن هاي تكراري و حتي لوكيشن هاي حوصله سر بر و تكراري هم تو بازي زياد ديده مي شه . چرا ٤ تا دشمن متنوع يا لوكيشن متنوع تر خلق نكردن واسه بازي ؟ يا حتي نياز بود واقعا ساده ترين تله ها تو سري بلود سولز هم عينا همينجا كپي بشن و پاي كاراكتر من بره روي يه شاسي و يه تير اتيشي از ديوار به سمتم پرت بشه ؟ نقطه نقطه سري بلود سولز كپي شده اينجا با يه تم ضعيف ژاپني ! من خيلي از گيم پلي و ٦٠ فريمش راضيم و تا ٤-٥. ساعت اول بازي واقعا ازش خوشم اومده بود . ولي هر چي رفتم جلوتر با تكرار مكررات مواجه شدم ! اينقدر بچه غول تكراري و سرباز ژاپني يه شكل كشتم فكر كنم اولين گيم عمرم باشه كه تموم نكرده بفروشمش !

خوب نظر شما محترمه.اما مگه رفتن پا روی تله اختراع میازاکی بوده؟ توی هیچ بازیه دیگه ای پا روی تله رفتن نبود؟
من خودم توی همین تاپیک پست دادم و گفتم بازی تکراریه.الگو برداری کردن و کپ زدن.چند صفحه قبل موجوده.اما الان به طور قطع میگمبه شخصه که تمام سولز ها رو پلات کردم, از این بازی بیشتر خوشم اومد.
دیدگاه ها متفاوته.کسی که فن میازاکی هست هرکاری بکنه با این بازی نمیتونه ارتباط بگیره.شما رو نمیگم.کلی میگم.
اینکه از یه بازی از یه بازی الگو برداری کنه هیچ وقت کار بدی نبوده و نیست.ولی مهم اینه که در کنار الگو برداری, خودش هم ایده های خودشو پیاده کنه که این بازی به خوبی اینکارو انجام داد.
شاید در ظاهر الگوهای کپی شده ی سری سولز رو ببینی توی بازی اما وقتی جلوتر میری میبینی اکثر بازی ایده های ناب نینجا گایدنی هست.

در مورد تکراری شدن هم نظرات متفاوته.من خودم حتی یک لحظه ی بازی برام تکراری نشد.ولی دوستم که بازی کرد دقیقاااا نظر شما رو داشت.گفت از یه جا به بعد فقط خواستم بازی تموم شه چون تکراری شد.البته ایشون فن بازی دارک سولز بود.

اون دارک سولز هم با اون عظمت پر از اشکالات عدیده بود.از جمله تکراری شدن روند به خاطر اینکه چند نسخه ازش ساختن-فریم ریت و افت فریم وحشتناک و تهوع اور-اکشن ضعیف تر و محدود تر در مقایسه با Nioh-توی nioh بالانس و ترکیب جادو و مبارزه با اسلحه خیلی بهتر و بیشتر از دارک سولز بود.توی دارک سولز استفاده از جادو نیازمند یک سری تمهیدات خاصی بود که خوب واقعا عذاب اور بود.ولی توی nioh به راحتی میشه omnyo استفاده کرد در کنار شمشیر-کلاس بندی اسلحه توی nioh واقعا بی نقص بود-سلاح های ranged مثل تیرکمون و... توی souls شبیه اشغال بودن بیشتر (در مقایسه با nioh)-ضمن اینکه nioh از نظر سختی واقعا چلنجیک تر بود.

در کل به نظرم nioh خودش یه سبک جدید ارائه داد.به خصوص در زمینه ی کلاس بندی سلاح ها و کاربردشون.واقعا یکی از بی نقص ترین کلاس بندی رو دیدیم که هر اسلحه ی این بازی به بهترین نحوه ی ممکن پرفرمنس میداد برای طرف.ولی توی دارک سولز معمولا پلیر یک سلاحی بود.میرفت بهترین Armor set و weapon set رو انمتخاب میکرد اپگرید میکرد و تا اخر ادامش میداد و اینجور نبود که زیاد بتونه بالانس بده بین شمشیر یا مثلا یه سلاح مثل تبر!

اخرین نکته هم اینکه قسمت omnyo magic واقعا یه تحول بود به نظرم توی یک بازی.به حق میتونم بگم ninjutsu ها و omnyo ها یکی از بهترین جادوها و ایزار های مبارزاتی فرعی در کل بازی هایی که تاحالا من بازی کردم بودن.

اینم نظر شخصی منه.دیدگاها متفاوته.ولی چیزی که مشخصه اگه بازی کپی بود قطعا متای نزدیک به به دارک سولز3 رو کسب نمیکرد.

ممنون

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام دوستان
یه سوال از دوستانی ک پلات کردن
من سر یه تروفی واسم سوال پیش اومده
Master of quality
دقیقا چکار باید انجام بدم؟
گمان کنم تمام آیتمهای مهم رو داشته باشم

پ.ن:آقا چه خبره آنقدر مرحله 155 هست!
اینارو باید برم؟
حداقل چهار پنج تا از این مراحل دوباسه لول 155 رو زدم!
تمام هم نمیشه ک
یه سری مراحل هم هست با لول های خیلی بالاتر!
نزدیک به لول 200 که یه همچین گیمرهایی توش شهید شدن:|
IMG_20170330_223144.jpg

لول 400!!!!!!!!!
داداچ داری اشتباه میزنی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: emad-360

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
سلام دوستان
یه سوال از دوستانی ک پلات کردن
من سر یه تروفی واسم سوال پیش اومده
Master of quality
دقیقا چکار باید انجام بدم؟
گمان کنم تمام آیتمهای مهم رو داشته باشم

پ.ن:آقا چه خبره آنقدر مرحله 155 هست!
اینارو باید برم؟
حداقل چهار پنج تا از این مراحل دوباسه لول 155 رو زدم!
تمام هم نمیشه ک
یه سری مراحل هم هست با لول های خیلی بالاتر!
نزدیک به لول 200 که یه همچین گیمرهایی توش شهید شدن:|
IMG_20170330_223144.jpg

لول 400!!!!!!!!!
داداچ داری اشتباه میزنی

برا اون تروفی باید HIGHEST QUALITY همه متریال رو به دست بیاری.یه سریش توی قسمت FORGE ئه اهنگرت هست.یه سری رو باید از ماموریت های فرعی و توایلایت و باس ها به دست بیاری.
اینم لیستش:

1. Tamahagane = Katana, Dual Katana, Kusarigama
  2. Wood = Spear, Rifle, Bow
  3. Ingot = Axe, Handcannon, Foot Armor (H)
  4. Lacquer = Head Armor (L/M/H)
  5. Leather Cord = Arm Armor (L/M/H)
  6. Leather Kozane = Torso Armor (L), Leg Armor (L), Foot Armor (L)
  7. Iron Kozane = Torso Armor (M/H), Leg Armor (M/H), Foot Armor (M)
  8. Divine Fragment = Divine Gear (any item type)
    Mission Rewards & Drops:
  9. Demon’s Horn = Dropped by large Yokai Monsters, very common
  10. Writhing Tongue = Dropped by Onyudos (large muscular monsters with long tongue, often use tongue to attack)
  11. Ogress Claw = Twilight Missions “The Bleeding Spider Lily”, also rarely dropped by Ogress boss on any difficulty
  12. Hank of Yokai Hair = Mission Reward / Twilight Mission “An Ominous Cavern”, also rarely dropped by Hino-enma boss and Flying Bolts (white lady ghosts)
  13. Bangasa Rib = Mission Reward / Twilight Missions “An Ominous Cavern”
  14. Raven Tengu Feather = Mission Reward / Twilight Missions. Also dropped by bird enemies.
  15. Spider’s Leg Husk = Dropped by large spider enemies in main mission “Spider Nest Castle” and Joro-Gumo boss (rare drop)
  16. Gargantuan Tail Bone = Can be dropped by Gasha-dokuro boss in main mission “The Source of Evil”
  17. White Tiger Fur = Twilight Mission “The Best and the Worst”, also rarely dropped by White Tiger boss
  18. Umi-bozu’s eyestone = Twilight Mission “Foreboding Seas”, also rarely dropped by Umi-bozu boss
  19. Nue’s Claw = Drop from the Nue bosses (appears multiple times throughout the game)
  20. Kappa Shell = Dropped by Kappa Turtles with glowing shell (can be farmed in sub mission “Finders, Keepers”, very low drop rate)
  21. Great Centipede’s Fang = Dropped by Great Centipede boss in main mission “The Silver Mine Writhes”
  22. Orochi Scale = Dropped by Yamata-no-Orochi boss when defeating him a second time (replay main mission “The Demon King Revealed”)

مراحلی که لول 155 هست توی اپدیت جدید اومدن و برای گرفتن تروفی نیاز نیس بری.مراحل نیو گیم پلاس یا همون WAY OF STRONG رو نمیخواد بری برای تروفی.

• Like
Reactions: voldmort

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
خوب نظر شما محترمه.اما مگه رفتن پا روی تله اختراع میازاکی بوده؟ توی هیچ بازیه دیگه ای پا روی تله رفتن نبود؟
بله دقیقا تله ای که نوع طراحیش و نحوه به دام افتادنش عینا در سری بلود سولز بوده وقتی اینجا کپی می شه هیچ حس تازه ای به شما نخواهد داد ! من توضیح دادم به شما و شما خودتو داری گول می زنی ! عرض کردم رفتن پا روی شاسی و شلیک کمان اتیشی از دهن فلان مجسمه یه تکرار و تقلید واقعا افتضاح هست ! حتی باید نوع به دام افتادن و شلیک شدن کمان اتشی هم کپی می شد ؟ افتضاح تر از این نیست واقعا !
دیدگاه ها متفاوته.کسی که فن میازاکی هست هرکاری بکنه با این بازی نمیتونه ارتباط بگیره.شما رو نمیگم.کلی میگم.
اینکه از یه بازی از یه بازی الگو برداری کنه هیچ وقت کار بدی نبوده و نیست.ولی مهم اینه که در کنار الگو برداری, خودش هم ایده های خودشو پیاده کنه که این بازی به خوبی اینکارو انجام داد.
شاید در ظاهر الگوهای کپی شده ی سری سولز رو ببینی توی بازی اما وقتی جلوتر میری میبینی اکثر بازی ایده های ناب نینجا گایدنی هست.
من نگفتم کپی برداری ایرادی داره ! اتفاقا بازی یه کپی بی نقص واسه همینم نمرات خوبی گرفته ! ولی ایا این کپی بی نقص لذتی در حد سری بلود سولز به شما ارائه می ده ؟ قطعا جواب خیر هست چون شما تمام این چیزایی که داری تجربه می کنی قبلا تجربه کردی ! منتهی فرقش اینه این بار یه گارد و روح محافظ به بازی اضافه شده ولی کلی لوکیشن و طراحی و دشمن هیجان انگیز متنوع از بازی گرفته شده !
اون دارک سولز هم با اون عظمت پر از اشکالات عدیده بود.از جمله افت فریم تهوع اور و اکشن ضعیف تکراری شدن روند به خاطر اینکه چند نسخه ازش ساختن-فریم ریت و افت فریم وحشتناک و تهوع اور-اکشن ضعیف تر و محدود تر در مقایسه با Nioh-توی nioh بالانس و ترکیب جادو و مبارزه با اسلحه خیلی بهتر و بیشتر از دارک سولز بود.
واقعا lol چرا این کشف الکشوفاتی که شما کردی رو هیچ بنی بشر و منتقدی تا به حال نکرده !؟ افت فریم تهوع اور و اکشن ضعیف !!
شما بازم داری خودتو گول می زنی . پستی که کامل نخوندی رو برای چی نقل قول می کنی رفیق ؟ بنده عرض کرد سری بلودسولز ! این یعنی چی ؟ یعنی مضاف بر دارک ما بلودبورن رو هم باید در نظر بگیریم ! بلودبورن یک بازی کاملا سریع با یک اکشن ناب و جدای از این مباحث از یک طراحی عمیق و حماسی بهره می بره نه کلی محیط و npc تکراری تهوع اور ! تا کی و چقدر سرباز تکراری و بچه غول باید بکشم ؟ اینا واسه شما تکراری نمی شه ؟
توی دارک سولز استفاده از جادو نیازمند یک سری تمهیدات خاصی بود که خوب واقعا عذاب اور بود.ولی توی nioh به راحتی میشه omnyo استفاده کرد در کنار شمشیر-کلاس بندی اسلحه توی nioh واقعا بی نقص بود-سلاح های ranged مثل تیرکمون و... توی souls شبیه اشغال بودن بیشتر (در مقایسه با nioh)-ضمن اینکه nioh از نظر سختی واقعا چلنجیک تر بود.
این که استفاده از جادو برای شما سخت بوده که مشکل خودتونه ولی ایا بازی از نظر سختی و بی رحمی به بلودبورن و دارک 1 می رسه ؟ چلنجیک ؟ معنی این واژه رو بیشتر باز کنید ما متوجه بشیم روی کدوم فلسفه و حساب کتاب بازی مثل nioh با انواع و اقسام سلاح و روح محافظی که هر چند دقیقه در حال پر شدن هست سخت تر از بازی هایی مثل بلودبورن و دارک 1 هست ؟

اینم نظر شخصی منه.دیدگاها متفاوته.ولی چیزی که مشخصه اگه بازی کپی بود قطعا متای نزدیک به به دارک سولز3 رو کسب نمیکرد.

نظر شخصی شما کاملا محترمه ولی متاسفانه یا خوشبختانه با در مورد بازی ها با دو مقوله طرف هستیم ! یکیش نظر شخصی که هر کسی ازاد هر نظری داشته باشه ! یکیش هم فکت و عملکرد فنی بازی هاست که نمرات و جوایز و ... اونو مشخص می کنیم ! که در این زمینه قطعا nioh با متای 88 به بلودبورن با متای 92 یا حتی دارکی که متای 91 تو پرونده اش داره هیچوقت نخواهد رسید !

p.s : در اخر اینکه من خودم اولین پست در مورد این بازی گفتم گیم پلی 60 فریم بازی قطعا لذت های خودش رو داره و اضافه شدن گارد های مختلف و چند ایتم دیگه تجربه بدی نیست . ولی ایا کسی هست که بعد از تجربه این بازی از کشتن دشمنان تکراری و تهوع اورش خسته نشده باشه ؟ کسی هست که طراحی و لول دیزاین سری بلودسولز رو ضعیف تر از این بازی بدونه ؟ و کسی که اون سری رو با اون لول دیزاین و طراحی دیوانه کننده اش تجربه کرده باشه ایا حاضر 40 ساعت غول تکراری و سرباز تکراری زیر بارون و سقف های ژاپنی پشت سر هم بکشه و از این موضوع گله نکنه ؟

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
بله دقیقا تله ای که نوع طراحیش و نحوه به دام افتادنش عینا در سری بلود سولز بوده وقتی اینجا کپی می شه هیچ حس تازه ای به شما نخواهد داد ! من توضیح دادم به شما و شما خودتو داری گول می زنی ! عرض کردم رفتن پا روی شاسی و شلیک کمان اتیشی از دهن فلان مجسمه یه تکرار و تقلید واقعا افتضاح هست ! حتی باید نوع به دام افتادن و شلیک شدن کمان اتشی هم کپی می شد ؟ افتضاح تر از این نیست واقعا !

من نگفتم کپی برداری ایرادی داره ! اتفاقا بازی یه کپی بی نقص واسه همینم نمرات خوبی گرفته ! ولی ایا این کپی بی نقص لذتی در حد سری بلود سولز به شما ارائه می ده ؟ قطعا جواب خیر هست چون شما تمام این چیزایی که داری تجربه می کنی قبلا تجربه کردی ! منتهی فرقش اینه این بار یه گارد و روح محافظ به بازی اضافه شده ولی کلی لوکیشن و طراحی و دشمن هیجان انگیز متنوع از بازی گرفته شده !

واقعا lol چرا این کشف الکشوفاتی که شما کردی رو هیچ بنی بشر و منتقدی تا به حال نکرده !؟ افت فریم تهوع اور و اکشن ضعیف !!
شما بازم داری خودتو گول می زنی . پستی که کامل نخوندی رو برای چی نقل قول می کنی رفیق ؟ بنده عرض کرد سری بلودسولز ! این یعنی چی ؟ یعنی مضاف بر دارک ما بلودبورن رو هم باید در نظر بگیریم ! بلودبورن یک بازی کاملا سریع با یک اکشن ناب و جدای از این مباحث از یک طراحی عمیق و حماسی بهره می بره نه کلی محیط و npc تکراری تهوع اور ! تا کی و چقدر سرباز تکراری و بچه غول باید بکشم ؟ اینا واسه شما تکراری نمی شه ؟

این که استفاده از جادو برای شما سخت بوده که مشکل خودتونه ولی ایا بازی از نظر سختی و بی رحمی به بلودبورن و دارک 1 می رسه ؟ چلنجیک ؟ معنی این واژه رو بیشتر باز کنید ما متوجه بشیم روی کدوم فلسفه و حساب کتاب بازی مثل nioh با انواع و اقسام سلاح و روح محافظی که هر چند دقیقه در حال پر شدن هست سخت تر از بازی هایی مثل بلودبورن و دارک 1 هست ؟

نظر شخصی شما کاملا محترمه ولی متاسفانه یا خوشبختانه با در مورد بازی ها با دو مقوله طرف هستیم ! یکیش نظر شخصی که هر کسی ازاد هر نظری داشته باشه ! یکیش هم فکت و عملکرد فنی بازی هاست که نمرات و جوایز و ... اونو مشخص می کنیم ! که در این زمینه قطعا nioh با متای 88 به بلودبورن با متای 92 یا حتی دارکی که متای 91 تو پرونده اش داره هیچوقت نخواهد رسید !

p.s : در اخر اینکه من خودم اولین پست در مورد این بازی گفتم گیم پلی 60 فریم بازی قطعا لذت های خودش رو داره و اضافه شدن گارد های مختلف و چند ایتم دیگه تجربه بدی نیست . ولی ایا کسی هست که بعد از تجربه این بازی از کشتن دشمنان تکراری و تهوع اورش خسته نشده باشه ؟ کسی هست که طراحی و لول دیزاین سری بلودسولز رو ضعیف تر از این بازی بدونه ؟ و کسی که اون سری رو با اون لول دیزاین و طراحی دیوانه کننده اش تجربه کرده باشه ایا حاضر 40 ساعت غول تکراری و سرباز تکراری زیر بارون و سقف های ژاپنی پشت سر هم بکشه و از این موضوع گله نکنه ؟

اول شک داشتم که فن سری سولز باشی.برا همین اینقد نوشتم گفتم شاید بتونیم منطقی بحث کنیم.ولی اینجور که از قرائن و شواهد معلومه شما فن دو اتیشه ی میازاکی هستی.یه فن میازاکی هم هرگز نمیتونه از موفقیت یه بازی دیگه چندان حس خوبی داشته باشه.و از همه مهمتر یه فن رو با منطقی ترین بحث ها و مودبانه ترین بحث ها هم نمیشه قانع کرد.
در ضمن.متاسفم براتون که معیار برتری رو متای 89 دارک سولز و معیار خسته کنندگی nioh رو متای 88 اون میدونین :D
ضمنا.دو بازیو مقایسه که از نظر متا بخوان بکنن اخرین نسخه ها رو مقایسه میکنن.نه برترین نسخه از یه چندگانه رو با نسخه ی بازی مقابل.

موفق باشید :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر