PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من از تریلر بازی خوشم اومد (البته دوست داشتم یه ذره خشن تر باشه)، ولی با هر کی بخواد شرط میبندم از اون بازی هایی میشه که به صورت کلی زیاد تحویلش نمیگیرن ولی از اون طرف یه فن بیس محدود ولی خفن بدست میاره که عاشق بازی میشن! :D

• Like
Reactions: T@ntaL 73

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,362
نام
مــاکــان
اگه سیستم Save بازی مثل سری Souls باشه برا من که بازی از دست رفته میشه
امیدوارم نباشه [-o
این شیوه سیو که به نظرم خیلی عالیه.
هرجا اراده کنی میای بیرون.
اگه منظورت سیو اتوماتیک و عدم وجود سیو منوال هست که اصلا جز این امکانش نیست.
چون هر حالتی غیر از این نوع سیو ، کل گیم پلی بازی تحت تاثیر قرار میده و بازی اصلا یه چیز دیگه میشه.
--------------------------------
من فکر نمیکنم Ni Oh اصلا بازی HAردکوری باشه،خیلی بخوام ارفاق کنم یه چیزی بین H N slash و سری سولز میشه.
من یه بازی H N slash میبینم که یه سری المان از چندتا بازی دیگه که بیشترینش سری سولز هست قرض گرفته.

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
اگه سیستم Save بازی مثل سری Souls باشه برا من که بازی از دست رفته میشه
امیدوارم نباشه [-o
توی سولز و BB شما هرجا از بازی خارج بشی دقیقا از همون بازی رو شروع میکنی. بهترین سیستم سیو تاریخ بازیهاست :D.
من از تریلر بازی خوشم اومد (البته دوست داشتم یه ذره خشن تر باشه)، ولی با هر کی بخواد شرط میبندم از اون بازی هایی میشه که به صورت کلی زیاد تحویلش نمیگیرن ولی از اون طرف یه فن بیس محدود ولی خفن بدست میاره که عاشق بازی میشن! :biggrin1:
اونیموشا 1، خیلی کج و کوله و نچسبب بود. به مرور درست شد. الان گیمرها خیلی سختگیر شدن شخصاً تا اطمینان کامل پیدا نکنم از فلان بازی با متای فلان، متونم لذت ببرن یا نه اون گیم رو نمیخرم :D (گرونی یه چیزه ما پول نداریم یه چیز دیگه اینکه وقت نداری مهمترین دلیله).
منم خوش اومد. امیدوارم بترکونه ولی تجربه تیم نینجا خیلی خرابه
DoA 5 خیلی خوب بود! فقط نمیدونم فازشون چی بوده سره ساخت NG3 :D. درهرحال یوشیدا بیدلیل ازش تعریف نکرده.

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203
خیلی جذبم کرد. ترکیب حرکات متنوع و پیچیده سامورایی با سبک و سیاق Souls به نظرم خیلی جذاب باشه. امیدوارم
1- عرضه غربی بازی درست حسابی باشه. دوبله انگلیسی نداشته باشه واقعا حیف می شه.
2- قطع عضو داشته باشه حتما.

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
تو تریلر که خشونتش مثل بلادبرن بود ...شمشیر میزنی خون میاد اما پارگی نداره.
خشونت باید بره بالاتر..خیلی حال میده با کاتانا بزنی طرف رو تیکه تیکه کنی

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
به به! به به! :x
عجب خبری اومد :x

قراره این ماه یک Alpha Demo بدن! از 26 آپریل تا 5می برای عموم در دسترس هست! و اونایی که دمو رو بازی کنند DLCـه The Mark of the Conqueror رو دریافت میکنند :D
بسیار هم عالی :D

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,764
نام
مراد حلیمی
تریلر نمایشگاهش خیلی خوب بود
ولی بعدش یه تریلر‌ دیگه ای اومد که قطع عضپ دیگه نداشت و افراد وقتی میمردن نور ازشون ساطع میشد و ازشون ایتم می افتاد که جالب نبود.

اون المانهای نینجا گایدنی بازی تو اون تریلر اولیه خوب به کار گرفته شده بود ولی نمی دونم چرا تو تریلر بعدی ندیدیم همچین چیزایی رو

.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
تریلر نمایشگاهش خیلی خوب بود
ولی بعدش یه تریلر‌ دیگه ای اومد که قطع عضپ دیگه نداشت و افراد وقتی میمردن نور ازشون ساطع میشد و ازشون ایتم می افتاد که جالب نبود.

اون المانهای نینجا گایدنی بازی تو اون تریلر اولیه خوب به کار گرفته شده بود ولی نمی دونم چرا تو تریلر بعدی ندیدیم همچین چیزایی رو

.
البته اون نمایشی که اخیرا اومد،مربوط به دموی بازی که TGS پشت درهای بسته نشون دادن بوده:-"

---
بازی هم تایید شد که همین امسال میاد! :D
گفتند یک نظرسنجی هم در حین برگزاری دمو میزارن تا نظر ملت رو بدونند:D

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
دمو فوق العاده بود...
خیلی بنظر من Polish تر از E3 شده بود...

بنظرم پتانسیلش بالاست...
بخاطر جو و ایناش...

Day 1 هست برای من از الان + Season Pass
چرا !؟

چون گیم پلی رو دیده باشید با اینکه میشه گفت از سولز و اینا هست ولی مثل Lords of The Fallen یطورایی Boring نیست و برعکس لذت بخش بنظر میاد...
اگر خوب رو بقیه موارد مثل موزیک و داستان مانور بدن , بازم میگم مخصوصا "موسیقی" بازی خیلی توپی میشه...

^___^

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
دمو جدیده فوق العاده بود با اینکه قیلی هم جذاب بود ولی به قول دوستمون این خیلی تر و تمیزتر و پولیش شده می زد. بعد مدت ها یه بازی سامورایی دیدم که منو یاد tencho قدیم انداخت واقعا در حسرت یه بازی سامورایی مثل قدیما هستم.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,446
نام
علی
دوستان این تاریخی که برای دمو دادن منظور مدت زمانی هست که میشه دانلودش کرد؟ یا مدت زمانیه که میشه بازیش کرد؟! تشکر.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر