New Xbox Experience, Xbox360 Fall Update

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
1.داشتم صفحات قبل رو میخوندم دیدم که آقای mohammad_66 گفته بود اواتار ها رو با کامپیوتر ریخته ولی کار نمی کنه حقیقت داره؟
2.لینک مستقیم اون فایل ها رو دارین؟

آخرین ویرایش:

Drak_Dragon

کاربر سایت
May 24, 2007
219
نام
شهروز علیم
چرا اینجا انقدر اسپم زیاد شده ؟!؟!!؟ من هر صفحه رو که می خونم نصف بیشترش اسپم شده :mad:
آقای مدیر بیا یک ترتیب اثری بده ؛ دستت درد نکنه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
سوالامو تکرار می کنم.
1.چه جوری باید هارد رو به کامپیوتر وصل کرد؟
2.چه وسایلی میخواد و قیمتشون چنده؟
3.چه جوری میشه خطراتشو کم کرد؟
4.داشتم صفحات قبل رو میخوندم دیدم که آقای mohammad_66 گفته بود اواتار ها رو با کامپیوتر ریخته ولی کار نمی کنه حقیقت داره؟
5.لینک مستقیم اون فایل ها رو دارین؟
دوست عزیز اسم این تاپیک به وصل کردن هارد به pc به نظر می یاد؟ یا فروشگاه که قیمت داده بشه؟

لطفا در تاپیک خودش مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید!این تاپیک فقط درباره آپدیت است...

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوست عزیز اسم این تاپیک به وصل کردن هارد به pc به نظر می یاد؟ یا فروشگاه که قیمت داده بشه؟

لطفا در تاپیک خودش مطرح کنید تا زودتر به جواب برسید!این تاپیک فقط درباره آپدیت است...

امیر خودت رو ناراحت نکن.اینجا شده سالن عمومی بخش XBox 360.
هر کی میاد یه چیزی توش میگه.فکر کنم فاکتور بگیری از پستاش 10-20 تا پست سالم توش باشه. ;)

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
امیر خودت رو ناراحت نکن.اینجا شده سالن عمومی بخش XBox 360.
هر کی میاد یه چیزی توش میگه.فکر کنم فاکتور بگیری از پستاش 10-20 تا پست سالم توش باشه. ;)

بازم معذرت میخوام ولی فکر کنم سوالم مربوط به آپدیت میشد ها؟؟؟
حالا چرا 4 تا سوال مربوط رو ول کردین به اون یه سوال گیر دادین خیلی خب بابا الان ویرایشش می کنم

شاید ما بدبختا هم یه روز بتونیم این آپدیت رو بریزیم.
یه چیزی هم بگم جدیدا بازیسنتر خیلی خشن شده قبلا اینطور نبود.

بازم ببخشید ولی اگه جواب سوالای مربوطم رو بدین ممنون میشم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,545
نام
امیر
حالا چرا 4 تا سوال مربوط رو ول کردین به اون یه سوال گیر دادین خیلی خب بابا الان ویرایشش می کنم

نه بحث خشونت نیست چون وظیفه ماست که به دوستان گل خود جواب بدیم ولی...
قوانین اولیه سایت باید اجرا بشه!این سایت بزرگه و نباید همینطوری پست داده بشه!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

خوب بذار بهت بگم دلیل خشونت بازی سنتر چیه.دلیلش تنبلی کاربراست.همه دلشون می خواد لقمه آماده بخورن.کسایی که وقت گذاشتن اینجا مطلب جمع آوری کردن انتظار دارن شما هم وقت بذارید مطالبشون رو بخونید.
جواب سوال 1 رو فقط لازم بود یکم وقت بذاری روش.بخدا اگر گشته بودی زود تر از این که اینجا جوابت بدن پیداش میکردی.
بقیه هم مثل این ارتباطی به تاپیک ندارن.فقط سوال 4 رو جواب میدم که بله ممکنه جواب نده.اصلا هم باز کردن هارد برای ریختن آپدیت روی کنسول پیشنهاد نمیشه.

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
نمیشه بجای این بحث ها جوابمو بدین؟
بهتر نیست؟
یا اگه خواستین بگین قول میدم اگه اینطور میخواین دیگه هیچ پستی از من در این تاپیک نبینین.
راستی اگه میشه تاپیک وصل کردن هارد به pc رو معرفی کنین پیداش نکردم یعنی آموزش نداشت.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
نمیشه بجای این بحث ها جوابمو بدین؟
بهتر نیست؟
یا اگه خواستین بگین قول میدم اگه اینطور میخواین دیگه هیچ پستی از من در این تاپیک نبینین.
راستی اگه میشه تاپیک وصل کردن هارد به pc رو معرفی کنین پیداش نکردم یعنی آموزش نداشت.

نگاه کن کلی تاپیک بود که بذارم اینجا در این مورد.حدود 7 تاپیک که دست و پا شکسته بود توضیحاتش.اما اینو برات میذارم :

Code:
http://pcnetwork.ir/showthread.php?t=17395

کسی نمیگه اینجا پست نده.میگیم سوالت مرتبط باشه با اینجا.

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستانی که یه مقدار براشون کار با NXE سخته یا یه سری راه و چاهش رو بلد نیستن می تونن از تاپیک زیر استفاده کنن :

Code:
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=19271
البته هنوز 2-3 بخشش بیشتر نوشته نشده و کم کم کامل میشه.کلیه موارد داخل NXE بهش اضافه خواهد شد.

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
ممنونم.
راستی یه سواله دیگه کسی رو میشناسین که با وصل کردن هارد آپدیت کرده باشه؟
آخه من باید با هزار بدبختی دانلودش کنم و برم کابل بخرم و برنامه نصب کنم و ... آخرم جواب نده خیلی زور داره.
یه سواله دیگه من داشبورد بتا رو نصب کردم لازمه اون فایل اولیتون رو هم دانلود کنم؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممنونم.
راستی یه سواله دیگه کسی رو میشناسین که با وصل کردن هارد آپدیت کرده باشه؟
آخه من باید با هزار بدبختی دانلودش کنم و برم کابل بخرم و برنامه نصب کنم و ... آخرم جواب نده خیلی زور داره.
یه سواله دیگه من داشبورد بتا رو نصب کردم لازمه اون فایل اولیتون رو هم دانلود کنم؟

فکر نمی کنم اون داشبوردی که ریختی با این داشبورد که گذاشتم فرق خاصی داشته باشه.اما تست کنی بد نیست.روی فلش مموری بریز بزن به کنسول ببین پیغام آپدیت میاد یا نه.
اون آواتارها رو هم بی خیال بشی بهتره.ممکنه بیخودی هاردت بپره. ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر